Jump to content

Prosím o radu

• Please log in to reply
195 replies to this topic

MartinJonas_1 #1 Posted 19 November 2016 - 09:59 PM

Private

• Player
  • 91 battles
  • 46

Hezký den bando,

mám takový dotaz před pár dny jsem začal hrál a rád bych si pořídil další premium stroj. Jaký na pátém tieru by jste mi doporučili? Nahromadilo se mi tu 1500 zlatých a tak bych je rád utratil. Přemýšlel jsem o Churchillu u rusů, ale nevím. Jistě, budete mi tvrdit, že tier 5 premium tanky jsou na nic. Já vím, osmičky jsou lepší. Bohužel jsou mimo mé finanční možnosti a taky bych k tomu premium tanku co mám ( excelsior - díky kodu Jogscast :-) ) pořídil ještě jeden. 

Díky za každou radu 

Martin 

P. S. Dneska jsem zahrál fajn bitvu, co na ní říkáte? Screen přiložen

Attached Files

• Attached File   shot_001.jpg   1.23MB

Edited by MartinJonas_1, 19 November 2016 - 10:00 PM.

levapking #2 Posted 19 November 2016 - 10:20 PM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

View PostMartinJonas_1, on 19 November 2016 - 08:59 PM, said:

Hezký den bando,

mám takový dotaz před pár dny jsem začal hrál a rád bych si pořídil další premium stroj. Jaký na pátém tieru by jste mi doporučili? Nahromadilo se mi tu 1500 zlatých a tak bych je rád utratil. Přemýšlel jsem o Churchillu u rusů, ale nevím. Jistě, budete mi tvrdit, že tier 5 premium tanky jsou na nic. Já vím, osmičky jsou lepší. Bohužel jsou mimo mé finanční možnosti a taky bych k tomu premium tanku co mám ( excelsior - díky kodu Jogscast :-) ) pořídil ještě jeden. 

Díky za každou radu 

Martin 

Vzhledem k tomu, že to hraješ jen chvilku, tak se na jakékoliv prémiové tanky a prémiové účty VYKAŠLI !!! Napsal bych lepší slovo, ale admin je z dívčí církevní školy :trollface: Všechny tyhle věci jsou totiž dobré pouze k jedné věci - k rychlému postupu na vyšší tiery, ale to není cílem této hry a není to ani jinak důležité. Je to jen kšeft pro WG, hráči to nic nepřináší. Začátečník by měl hrát tak maximálně do tieru 4, a to tak dlouho, dokud nebude mít víc, jak 1500 WN a výher asi tak 55%. Nemysli si, že na vyšším tieru budeš mít větší zábavu.

Cerb4rus #3 Posted 19 November 2016 - 10:45 PM

Player

• Player
  • 48209 battles
  • 4,236

jsou to tvoje penize tak snima naloz jak uznas za vhodne, kazdopadne kdyz se porizuje premium tank, tak kromne vydelku tak take na skoleni posadek, takze si vol takovy ve kterem budes moc skolit posadku

kazdopadne kdyz bude mit cas tak ho trosku venuj ctivu

http://forum.worldof...anku-rady-tipy/

Rubeus_Hagrid_PL #4 Posted 19 November 2016 - 10:53 PM

Corporal

• Player
  • 4996 battles
  • 155
  • [KANEC] KANEC

View PostMartinJonas_1, on 19 November 2016 - 09:59 PM, said:

Hezký den bando,

Díky za každou radu 

Martin 

Čerčil je pomalý šrot. Prémiové tanky 5. tieru sa kupovať neoplatia. 

Chorche_22 #5 Posted 19 November 2016 - 11:55 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 17631 battles
  • 1,355

Pokud uvažuješ o ruských HT tak na cvičení jejich posádek je Churchill lll dobrá volba. Má zvýšený koeficient příjmu zkušeností a školí ještě rychleji než jiné prémiové stroje. Vycvičil mi první pořádnou posádku do KV-1 a vydělal i dost kreditů, není to špatný stroj do začátku.

MartinJonas_1 #6 Posted 20 November 2016 - 07:36 AM

Private

• Player
  • 91 battles
  • 46

View PostPrazak, on 19 November 2016 - 10:45 PM, said:

jsou to tvoje penize tak snima naloz jak uznas za vhodne, kazdopadne kdyz se porizuje premium tank, tak kromne vydelku tak take na skoleni posadek, takze si vol takovy ve kterem budes moc skolit posadku

kazdopadne kdyz bude mit cas tak ho trosku venuj ctivu

http://forum.worldof...anku-rady-tipy/

Jak říkáš, jsou to mé peníze. Avšak těch  1500 zlatých jsem získal bez práce a bez jediné koruny a proto bych si za ně mohl pořídit tank. 

View Postlevapking, on 19 November 2016 - 10:20 PM, said:

Vzhledem k tomu, že to hraješ jen chvilku, tak se na jakékoliv prémiové tanky a prémiové účty VYKAŠLI !!! Napsal bych lepší slovo, ale admin je z dívčí církevní školy :trollface: Všechny tyhle věci jsou totiž dobré pouze k jedné věci - k rychlému postupu na vyšší tiery, ale to není cílem této hry a není to ani jinak důležité. Je to jen kšeft pro WG, hráči to nic nepřináší. Začátečník by měl hrát tak maximálně do tieru 4, a to tak dlouho, dokud nebude mít víc, jak 1500 WN a výher asi tak 55%. Nemysli si, že na vyšším tieru budeš mít větší zábavu.
Řekl bych to asi takhle, já žádné statistiky neřeším. Je mi to jedno. Pokud budu za lamu, nevadí mi to, pokud budu průměrný hráč taky mi to nevadí. To není cílem této hry si myslím. Hraju hru pro zábavu, ne pro nahánění statů. 

View PostMegatronova_mama, on 19 November 2016 - 10:53 PM, said:

Čerčil je pomalý šrot. Prémiové tanky 5. tieru sa kupovať neoplatia. 
To jako proč? Třeba mi pomalé tanky vyhovují. A důvod, proč se tier 5 tanky nevyplatí pořídit? 

View PostChorche_22, on 19 November 2016 - 11:55 PM, said:

Pokud uvažuješ o ruských HT tak na cvičení jejich posádek je Churchill lll dobrá volba. Má zvýšený koeficient příjmu zkušeností a školí ještě rychleji než jiné prémiové stroje. Vycvičil mi první pořádnou posádku do KV-1 a vydělal i dost kreditů, není to špatný stroj do začátku.

Přemýšlím, že bych jel lajnu Británie , Rusko, popřípadě Amerika. Nevím. 

Spojeno. Používej MultiQuote. CE

pepa1_warrior #7 Posted 20 November 2016 - 08:41 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 30392 battles
  • 400
  • [CS1TB] CS1TB
Tak si pořit matildu nebo matilduBP jedna je rychlejsi ale dělo tolik neprobije a nabiji přes 3 vteřiny a jedna je pomalejsi ale strili co 2 vteriny a probije i 6 tier v pohode jakmile maš k těmto tankum prem. učet tak za bitvu vydeláš i 50 tisic ja snima jezdim rád jinak počkej si na vanoce loni staly tyto tanky 80kč tak jsem jeden koupil a druhy davali k měsičnimu prem. učtu jako dárek.

Jmeno1 #8 Posted 20 November 2016 - 08:43 AM

Field Marshal

• Player
  • 50820 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_

Dnes se hra již změnila, a proto některé výše dobře míněné rady, již nejsou poplatny době, a tudíž na tierech 1-2 se už raději moc nezdržuj. Učit se dnes vyplatí až na tieru 3-4, kde je víc map a strategie začíná mít smysl. Prémiový tank tieru 5 je IMHO dobrý nápad, který ti přinese zvýšený příjem kreditů, HT tě podrží i když ještě nemáš posádku, neznáš mapy, neznáš slabá místa nepřátel atd. Churchill III je dle mého názoru velmi dobrá volba, předpokladem, je, že pak pojedeš i linii ruských HT, ideálně nejprve směrem na IS-7. Jen se připrav na to, že ten tank je pomalejší a bez pořádné posádky budeš mít občas problémy, že tě bude střílet nepřítel, který tě bude krájet jak nůž máslo a ty jej neuvidíš. Nicméně to, že jsi přišel hned na začátku na fórum pro rozumy ti dává obrovskou výhodu. Takže klidně si jej kup a uč se. :great:

PS: Jakožto nováčkovi ti radím shlédnout následující alespoň první video jak začínat. Je to IMHO skutečně výborná instruktáž jak se něco naučit, vydělat kredity a zkušenosti + různé bonusy.

PPS: Neříkej mi, že na té posádce Medium III máš jako první perk na posádce hašení. :ohmy: To je ten nejzbytečnější perk co je ve hře. Dává se až jako poslední, když už není nic jiného. Navíc angláni obecně nehoří. Kdo ti to poradil?

Edited by Jmeno1, 20 November 2016 - 08:49 AM.

MartinJonas_1 #9 Posted 20 November 2016 - 09:04 AM

Private

• Player
  • 91 battles
  • 46

View PostJmeno1, on 20 November 2016 - 08:43 AM, said:

Dnes se hra již změnila, a proto některé výše dobře míněné rady, již nejsou poplatny době, a tudíž na tierech 1-2 se už raději moc nezdržuj. Učit se dnes vyplatí až na tieru 3-4, kde je víc map a strategie začíná mít smysl. Prémiový tank tieru 5 je IMHO dobrý nápad, který ti přinese zvýšený příjem kreditů, HT tě podrží i když ještě nemáš posádku, neznáš mapy, neznáš slabá místa nepřátel atd. Churchill III je dle mého názoru velmi dobrá volba, předpokladem, je, že pak pojedeš i linii ruských HT, ideálně nejprve směrem na IS-7. Jen se připrav na to, že ten tank je pomalejší a bez pořádné posádky budeš mít občas problémy, že tě bude střílet nepřítel, který tě bude krájet jak nůž máslo a ty jej neuvidíš. Nicméně to, že jsi přišel hned na začátku na fórum pro rozumy ti dává obrovskou výhodu. Takže klidně si jej kup a uč se. :great:

PS: Jakožto nováčkovi ti radím shlédnout následující alespoň první video jak začínat. Je to IMHO skutečně výborná instruktáž jak se něco naučit, vydělat kredity a zkušenosti + různé bonusy.

PPS: Neříkej mi, že na té posádce Medium III máš jako první perk na posádce hašení. :ohmy: To je ten nejzbytečnější perk co je ve hře. Dává se až jako poslední, když už není nic jiného. Navíc angláni obecně nehoří. Kdo ti to poradil?

Co se týče linie ruských HT, mám to v plánu společně s linií HT u Britů. Ohledně toho hašení. Nikdo mi to neradil, na to jsem přišel sám :-). Stejně se na tomto tanku nebudu moc zdržovat, tak jsem si říkal, že se hašení hodí. Co by jsi tedy doporučil?

View Postpepa1_warrior, on 20 November 2016 - 08:41 AM, said:

Tak si pořit matildu nebo matilduBP jedna je rychlejsi ale dělo tolik neprobije a nabiji přes 3 vteřiny a jedna je pomalejsi ale strili co 2 vteriny a probije i 6 tier v pohode jakmile maš k těmto tankum prem. učet tak za bitvu vydeláš i 50 tisic ja snima jezdim rád jinak počkej si na vanoce loni staly tyto tanky 80kč tak jsem jeden koupil a druhy davali k měsičnimu prem. učtu jako dárek.

Jo, počkám na vánoční akci. Ale na druhou stranu si říkám, že dva premium tanky ( excelsior a churchill ) budou i stačit.

Mimochodem bando, pokud by někomu přišlo, že se ptám jak troll klidně to napište. Jsem zvyklý ptát se na vše ( i na vyložené blbosti ) , když jsem někde nový. Třeba v práci to je výhodou a ještě jsem za to chválen. 

pepa1_warrior #10 Posted 20 November 2016 - 09:10 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 30392 battles
  • 400
  • [CS1TB] CS1TB

Zaleži na tobě z čím rad jezdiš tak si to kup každemu vyhovuje neco jineho.

Jmeno1 #11 Posted 20 November 2016 - 09:18 AM

Field Marshal

• Player
  • 50820 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_

To, že se ptáš je fajn, máš zájem a můžeš se něco naučit. Takže když už se ptáš, tak na každou svoji otázku nezakládej vždy nový post (máš i 3 pod sebou), ale vpravo dole máš tlačítko Edit, kterým můžeš svůj již napsaný post editovat - doplnit. Moderátoři tě jinak nebudou mít rádi. ;) 

View PostMartinJonas_1, on 20 November 2016 - 09:04 AM, said:

Co se týče linie ruských HT, mám to v plánu společně s linií HT u Britů. Ohledně toho hašení. Nikdo mi to neradil, na to jsem přišel sám :-). Stejně se na tomto tanku nebudu moc zdržovat, tak jsem si říkal, že se hašení hodí. Co by jsi tedy doporučil?

POZOR!!!!!!!! Pokud se tank vyexpí a jde se dál, tak se posádka "nevyhazuje" (nepropouští ), ale přeškoluje na další vyšší tank. Ty perky pak zůstávají a posádka je s každou bitvou lepší, silnější a tomu odpovídají i schopnosti tanku!!!!! Tank nedělá dobrým to, že je v topu, tank dělá posádka!!!!! Obecně se doporučují nejčastěji opravy, protože když ti někdo poškodí pás, tak je rozdíl stát na ráně 10 vteřin nebo jen i 3 vteřiny. V sekci pro nováčky je hodně návodů a je tam někde i tohle. Protože teprve začínáš, tak bych určitě změnil hašení na opravy, ale nedělej to teď okamžitě, ale počkej si na nějaký víkend, až bude sleva 50% na přeškolení posádek. Věřím, že v horizontu 2 týdnů už to snad bude, protože už to dlouho nebylo.

PS: Zrovna probíhá víkendová mise Posádka je základ a s tím plně souhlasím!

PPS: Churchill III s dobrou posádkou a vybavením střílí za 1,8 vteřiny, ale jako každý prémiák se musí dost goldit!

Spoiler

Edited by Jmeno1, 20 November 2016 - 09:53 AM.

MartinJonas_1 #12 Posted 20 November 2016 - 09:39 AM

Private

• Player
  • 91 battles
  • 46

View PostJmeno1, on 20 November 2016 - 09:18 AM, said:

To, že se ptáš je fajn, máš zájem a můžeš se něco naučit. Takže když už se ptáš, tak na každou svoji otázku nezakládej vždy nový post (máš i 3 pod sebou), ale vpravo dole máš tlačítko Edit, kterým můžeš svůj již napsaný post editovat - doplnit. Moderátoři tě jinak nebudou mít rádi. ;) 

POZOR!!!!!!!! Pokud se tank vyexpí a jde se dál, tak se posádka "nevyhazuje" (nepropouští;), ale přeškoluje na další vyšší tank. Ty perky pak zůstávají a posádka je s každou bitvou lepší, silnější a tomu odpovídají i schopnosti tanku!!!!! Tank nedělá dobrým to, že je v topu, tank dělá posádka!!!!! Obecně se doporučují nejčastěji opravy, protože když ti někdo poškodí pás, tak je rozdíl stát na ráně 10 vteřin nebo jen i 3 vteřiny. V sekci pro nováčky je hodně návodů a je tam někde i tohle. Protože teprve začínáš, tak bych určitě změnil hašení na opravy, ale nedělej to teď okamžitě, ale počkej si na nějaký víkend, až bude sleva 50% na přeškolení posádek. Věřím, že v horizontu 2 dýnů už to snad bude, protože už to dlouho nebylo.

PS: Zrovna probíhá víkendová mise Posádka je základ a s tím plně souhlasím!

PPS: Churchill III s dobrou posádkou a vybavením střílí za 1,8 vteřiny, ale jako každý prémiák se musí dost goldit!

Spoiler

Dobrá, tak to tedy změním. Ten obrázek toho Churchilla si uložím a podle toho tam pak dám ty schopnosti osádky.  Díky díky moc. Jen nevím co myslíš tím,  že se musí Churchill goldit. Tyhle ty výrazy jsou pro mně španělská vesnice. :teethhappy:

Mimochodem,  omlouvám se všem moderátorům. Asi mně fakt nebudete mít rádi.  :trollface: Nebojte se však,  k vulgárním vyrazum se uchylovat nebudu. Neb přeci jen bych rád mezi tuto komunitu zapadl a hru si užil. 

Jmeno1 #13 Posted 20 November 2016 - 09:49 AM

Field Marshal

• Player
  • 50820 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_

Goldit znamená používat "lepší munici". Na tom mém obrázku je to ta druhá APCR - je dražší, ale víc prostřelí. V minulosti nebyla za kredity, ale jen za goldy a proto se jí hantýrkou říká goldová.

Jinak ta posádka je z IS-4 a v průběhu času jsem ji přecvičoval, to znamená, že nejprve začínala jinak. Až když jsem jel třetí perk, tak jsem to přecvičil. Začínal jsem se žárovkou u velitele a opravama na ostatních a když jsem měl třetí perk, tak jsem tam naházel ty bratry a zbytek jak to teď vidíš. Je dobré mít už dopředu jasno kam až chceš v linii dojít nebo si tank nechat a podle toho nastavit ty perky. Dají se pak změnit buď za kredity nebo goldy nebo i zdarma. Pokud je tam ještě málo procent, tak se to mění i za kredity, ale pokud už má člověk 2 a více perkovou posádku, tak už se IMHO vyplatí to přehazovat za goldy. Jak jsem psal výše, počkej si na víkend na změnu perků a pak to za kredity přehoď (asi ty opravy, žárovku u velitele nechej!).

Jo, a pokud odpovídáš na citaci a máš jich víc, tak u každého příspěvku na který chceš odpovědět je tlačítko MultiQuote. Tím si můžeš nacvakat všechno na co chceš reagovat a pak na vše odpovíš v jedíném svém příspěvku. Je to přehlednější a komuniťáci tě ocení. :)

levapking #14 Posted 20 November 2016 - 09:49 AM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

View PostMartinJonas_1, on 20 November 2016 - 06:38 AM, said:

Řekl bych to asi takhle, já žádné statistiky neřeším. Je mi to jedno. Pokud budu za lamu, nevadí mi to, pokud budu průměrný hráč taky mi to nevadí. To není cílem této hry si myslím. Hraju hru pro zábavu, ne pro nahánění statů. 

Tos mě špatně pochopil. Těmi staty jsem měl na mysli určitou hranici, při které už lze hru solidně pojmout, znát a tudíž také dobře hrát, což samozřejmě přináší i větší zábavu, zisky kreditů a XP. Hráč, který se snaží hrát tier 10 a tvrdí, že ho to baví, přičemž hru vůbec neumí, tak takový má asi o kolečko méně, protože to je čirá zoufalost a nikoliv zábava. Co se týká Chrchlala, tak je to pro školení posádek velmi dobrá volba. Také jsem ho pořídil kvůli soutěži s T-150, abych na něm vyhonil posádku, a šlo to velmi rychle. Na velitele potřebuješ v první řadě žárovku. Bez té se to skoro nehodí hrát. Ale nedávej si ji jako první, protože ona funguje až když má 100%, takže bys celou dobu hrál s velitelem bez ničeho. Stejně tak se chovají i některé jiné perky, třeba BiA, který nejen, že funguje až když je na 100%, ale navíc ho musí mít celá posádka. Tyto perky, které fungují až od 100% se prostě nedávají do posádek, ale se vyměňují s jinými perky, až to lze provést, a to buď s malou ztrátou za kredity nebo beze ztráty za goldy.

Edited by levapking, 20 November 2016 - 09:54 AM.

Jmeno1 #15 Posted 20 November 2016 - 10:18 AM

Field Marshal

• Player
  • 50820 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_

Ze zvědavosti i ze srandy jsem se schválně podíval co udělá s tankem posádka. Tne můj první obrázek nahoře jsi viděl. Níže je obrázek jaké jsou standardní vlastnosti stejného tanku bez posádky (respektive s posádkou na 100%).

Spoiler

A jak to vypadá s nezkušenou posádkou na 50%.

Spoiler

Všimni si těch čísel vpravo jak se mění např. časy zaměření, dohled(!), otáčení atd. IMHO prostě posádka je základ. Vybavení koupí každý, ale jen s dobrou posádkou si lze dobře zahrát.

Edited by Jmeno1, 20 November 2016 - 11:02 AM.

MartinJonas_1 #16 Posted 20 November 2016 - 10:53 AM

Private

• Player
  • 91 battles
  • 46

View PostJmeno1, on 20 November 2016 - 10:18 AM, said:

Ze zvědavosti i ze srandy jsem se schválně podíval co udělá s tankem posádka. Tne můj první obrázek nahoře jsi viděl. Níže je obrázek jaké jsou standardní vlastnosti stejného tanku bez posádky (respektive s posádkou na 100%).

Spoiler

A jak to vypadá s nezkušenou posádkou na 50%.

Spoiler

Všimni si těch čísel vpravo jak se mění např. časy nabíjení, zaměření, dohled(!), otáčení atd. IMHO prostě posádka je základ. Vybavení koupí každý, ale jen s dobrou posádkou si lze dobře zahrát.

Dobrá,  tak já tu osadku z toho Medium III vyhazovat nebudu. Místo toho jí preskolim na Matildu. Jenže tím pádem o část zkušeností přijde.  

View Postlevapking, on 20 November 2016 - 09:49 AM, said:

Tos mě špatně pochopil. Těmi staty jsem měl na mysli určitou hranici, při které už lze hru solidně pojmout, znát a tudíž také dobře hrát, což samozřejmě přináší i větší zábavu, zisky kreditů a XP. Hráč, který se snaží hrát tier 10 a tvrdí, že ho to baví, přičemž hru vůbec neumí, tak takový má asi o kolečko méně, protože to je čirá zoufalost a nikoliv zábava. Co se týká Chrchlala, tak je to pro školení posádek velmi dobrá volba. Také jsem ho pořídil kvůli soutěži s T-150, abych na něm vyhonil posádku, a šlo to velmi rychle. Na velitele potřebuješ v první řadě žárovku. Bez té se to skoro nehodí hrát. Ale nedávej si ji jako první, protože ona funguje až když má 100%, takže bys celou dobu hrál s velitelem bez ničeho. Stejně tak se chovají i některé jiné perky, třeba BiA, který nejen, že funguje až když je na 100%, ale navíc ho musí mít celá posádka. Tyto perky, které fungují až od 100% se prostě nedávají do posádek, ale se vyměňují s jinými perky, až to lze provést, a to buď s malou ztrátou za kredity nebo beze ztráty za goldy.

Jasně,  chápu to. Ale asi nebudu zrovna zdrav.  Osobně si myslím, že budu rád za to že mám první desítku. Bohužel jak se znám tak to bude boj. Nejdříve v únoru.  Ach jo :-(.  

Edit: Sakryš,  já zapomněl na tlačítko multiquote :-)

Jmeno1 #17 Posted 20 November 2016 - 11:23 AM

Field Marshal

• Player
  • 50820 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_

View PostMartinJonas_1, on 20 November 2016 - 10:53 AM, said:

Dobrá,  tak já tu osadku z toho Medium III vyhazovat nebudu. Místo toho jí preskolim na Matildu. Jenže tím pádem o část zkušeností přijde.  

Ano, o část přijde, ale pořád ji dost zbude a je to lepší než pořád začínat od nuly.

View PostMartinJonas_1, on 20 November 2016 - 10:56 AM, said:

Jasně,  chápu to. Ale asi nebudu zrovna zdrav.  Osobně si myslím, že budu rád za to že mám první desítku. Bohužel jak se znám tak to bude boj. Nejdříve v únoru.  Ach jo :-(.  

Na první desítku potřebuješ cca 1000 bitev +/- 200 (podle toho jak ti to půjde). Být tebou, tak ale na T-10 bych rozhodně nespěchal! Začni na tierech 3 a 4, s prémiáky tiery 5, trošku se rozkoukej, jeď až na T-6 a uvidíš sám, že na T-7, T-8 se začne lámat chleba. Na T-8 s prémiovým účtem ještě neproděláš, ale uživit tanky na T-9 a T-10 už chce skill i s prémiovým účtem. A při vší úctě, nevím jestli jsi až tak dobrý abys to dokázal. Navíc je výhoda rozjet si trochu víc tanků nejen HT, ale i 3-4 národy a MT, TD (LT a SPG jsou hodně specifické třídy náročné na hraní a zkušenosti). Poznáš slabiny a přednosti dalších tanků, a možná se ti začne líbit něco jiného než teď. Pro nováčky se obecně doporučuje linie RU na IS-7 (je nejvíce "blbuvzdorná", hodně odpustí ), ale nejzábavnější jsou IMHO pohyblivější tanky s vysokou pene a dobrou DPM. Proto vesměs fialky hodně hrají MT na top tierech (umí to i s jinými tanky, ale tady se nejvíc pobaví a uplatní své schopnosti).

Ještě bych doplnil jednu drobnost, kterou asi zažili úplně všichni bez výjimky. Když se začíná, tak člověk vidí, že můj tank je prostřelený protivníkem na vyšším tieru a já nic neprostřelím, tak to musím výš a pak všem ukážu. Když jsem výš, tak zase vidím, že jsou vyšší lepší tanky, které mi dávají čočku a já jim nic neudělám, tož musím výš. Propracuji se až na vysněný T-10, ale co to? Zase dostávám od všech sodu a já jim nic neudělám. Někdo si to uvědomí dříve, někdo později, někdo vůbec, ale není rozhodující tank (až na malé výjimky), ale vždy(!) rozhoduje hráč a jeho schopnosti. Mít cíl je fajn, ale nesmí se tomu podřídit vše ostatní. Na T-9 a T-10 má většina hráčů (ti top v každém případě) už 3 a více perkové posádky (běžně i 5-6) a to se pak hraje jinak než se tam doplazit sice relativně rychle, ale jako outsider respective noob. Ty máš sice zatím až nezvykle dobré výsledky, ale i tak radím postupovat opatrněji.

Edited by Jmeno1, 20 November 2016 - 11:25 AM.

levapking #18 Posted 20 November 2016 - 11:37 AM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

View PostMartinJonas_1, on 20 November 2016 - 09:56 AM, said:

Edit: Sakryš,  já zapomněl na tlačítko multiquote :-)

To je přirozená touha a primární cíl, dosáhnout na T10. Na tom je postaven ten business pro WG, takže chápeš, že to není nic dobrého a ani nic zadarmo? :girl: Druhotný důvod této touhy popsal Jmeno1 o post výš. Jestli si chceš vyzkoušet, jak se to hraje, tak právě běží Supertest, stačí si to stáhnout a můžeš si vyzkoušet třeba celou větev některých tanků. Tyhle testy jsou sice poněkud jinde, než klasická hra, protože tam má každý hafo kreditů a goldů, takže se hráči chovají nestandardně, ale určitě to k vyzkoušení doporučuju. Je to jediná možnost, jak si něco otestovat.

mamlass #19 Posted 20 November 2016 - 11:50 AM

Warrant Officer

• Player
  • 30966 battles
  • 790
  • [G0G0] G0G0

View PostMartinJonas_1, on 20 November 2016 - 08:04 AM, said:

Kukni na stránky vbaddict.net, kde si u konkrétního tanku můžeš prohlédnout, jakou výbavu a jaké skilly na posádku hráči dávají. Každopádně je dobré si uvědomit, že začínáš od 1.skillu, tudíž je nesmysl dávat jako 1.skill na cokoli třeba "bratry ve zbrani" (skill je aktivní až po dosažení 100%, navíc jej musí mít všichni členové posádky).

MartinJonas_1 #20 Posted 20 November 2016 - 11:55 AM

Private

• Player
  • 91 battles
  • 46

View PostJmeno1, on 20 November 2016 - 11:23 AM, said:

Ano, o část přijde, ale pořád ji dost zbude a je to lepší než pořád začínat od nuly.

Na první desítku potřebuješ cca 1000 bitev +/- 200 (podle toho jak ti to půjde). Být tebou, tak ale na T-10 bych rozhodně nespěchal! Začni na tierech 3 a 4, s prémiáky tiery 5, trošku se rozkoukej, jeď až na T-6 a uvidíš sám, že na T-7, T-8 se začne lámat chleba. Na T-8 s prémiovým účtem ještě neproděláš, ale uživit tanky na T-9 a T-10 už chce skill i s prémiovým účtem. A při vší úctě, nevím jestli jsi až tak dobrý abys to dokázal. Navíc je výhoda rozjet si trochu víc tanků nejen HT, ale i 3-4 národy a MT, TD (LT a SPG jsou hodně specifické třídy náročné na hraní a zkušenosti). Poznáš slabiny a přednosti dalších tanků, a možná se ti začne líbit něco jiného než teď. Pro nováčky se obecně doporučuje linie RU na IS-7 (je nejvíce "blbuvzdorná", hodně odpustí ), ale nejzábavnější jsou IMHO pohyblivější tanky s vysokou pene a dobrou DPM. Proto vesměs fialky hodně hrají MT na top tierech (umí to i s jinými tanky, ale tady se nejvíc pobaví a uplatní své schopnosti).

Ještě bych doplnil jednu drobnost, kterou asi zažili úplně všichni bez výjimky. Když se začíná, tak člověk vidí, že můj tank je prostřelený protivníkem na vyšším tieru a já nic neprostřelím, tak to musím výš a pak všem ukážu. Když jsem výš, tak zase vidím, že jsou vyšší lepší tanky, které mi dávají čočku a já jim nic neudělám, tož musím výš. Propracuji se až na vysněný T-10, ale co to? Zase dostávám od všech sodu a já jim nic neudělám. Někdo si to uvědomí dříve, někdo později, někdo vůbec, ale není rozhodující tank (až na malé výjimky), ale vždy(!) rozhoduje hráč a jeho schopnosti. Mít cíl je fajn, ale nesmí se tomu podřídit vše ostatní. Na T-9 a T-10 má většina hráčů (ti top v každém případě) už 3 a více perkové posádky (běžně i 5-6) a to se pak hraje jinak než se tam doplazit sice relativně rychle, ale jako outsider respective noob. Ty máš sice zatím až nezvykle dobré výsledky, ale i tak radím postupovat opatrněji.

Jistě chápu to. Takže lepší je nespechat., ale opatrně postupovat při expeni. To zní jako velmi dobrá rada. Úctu stranou. Kdo ví zda bych byl schopen uživit tanky tier 9 či 10. S premium tankem a účtem možná, ale dost o tom pochybuji. 

Ano,  to co píšeš jako druhý odstavec je pravda. Taky jsem už pocítil tu touhu. 

Docela mně potěšilo,  že mi i výsledky chvalis. To jsem si nemyslel,  že jsou tak dobré. 

View Postlevapking, on 20 November 2016 - 11:37 AM, said:

To je přirozená touha a primární cíl, dosáhnout na T10. Na tom je postaven ten business pro WG, takže chápeš, že to není nic dobrého a ani nic zadarmo? :girl: Druhotný důvod této touhy popsal Jmeno1 o post výš. Jestli si chceš vyzkoušet, jak se to hraje, tak právě běží Supertest, stačí si to stáhnout a můžeš si vyzkoušet třeba celou větev některých tanků. Tyhle testy jsou sice poněkud jinde, než klasická hra, protože tam má každý hafo kreditů a goldů, takže se hráči chovají nestandardně, ale určitě to k vyzkoušení doporučuju. Je to jediná možnost, jak si něco otestovat.

Takže bez premium účtu se budu na vyšší tanky plahocit déle a zda vůbec jich dosahnu. To mi jako chceš říct?  :-)

Já jsem ani nevěděl,  že nějaký super test existuje. To je pro mě novinka. Stále je co objevovat 

View Postmamlass, on 20 November 2016 - 11:50 AM, said:

Kukni na stránky vbaddict.net, kde si u konkrétního tanku můžeš prohlédnout, jakou výbavu a jaké skilly na posádku hráči dávají. Každopádně je dobré si uvědomit, že začínáš od 1.skillu, tudíž je nesmysl dávat jako 1.skill na cokoli třeba "bratry ve zbrani" (skill je aktivní až po dosažení 100%, navíc jej musí mít všichni členové posádky).

Díky moc. Pak se na to í mrknu. Snad se v tom je orientuji 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users