Jump to content

Prosím o radu

• Please log in to reply
195 replies to this topic

__Othello__ #41 Posted 20 November 2016 - 07:22 PM

Sergeant

• Player
  • 8097 battles
  • 201

View PostPrazak, on 20 November 2016 - 06:18 PM, said:

pro  MartinJonas_1zaklad je se o hre neco dozvedet od toho slouzi dotazy a hlavne sepsany manula pro novacky

pro othella hraj si scim chce jak chce, ale pokud prezentujes svuj nazor pocitej stim ze pravdepodobne bude mit nekdo jiny , jiny pristup. Za mne radit novacklum jit jinou cestou nez je ta co je vyzkousena a funguje je zavadejici nesmysl. Az se o hre neco nauci a udel si svuj nazor, tak si svoji cestu urcite najde sam

​Kde som mu povedal ze ma mat posadku ako ja ? :facepalm:​ Ked mi najdes tu vetu tak dostanes kyticu... Rozpravas nezmysli ked tvrdis ze som mu povedal.. Aha takto mam posadku ja a toto je tak ako by si mal mat ty...

View PostPrazak, on 20 November 2016 - 06:18 PM, said:

pro  MartinJonas_1zaklad je se o hre neco dozvedet od toho slouzi dotazy a hlavne sepsany manula pro novacky

pro othella hraj si scim chce jak chce, ale pokud prezentujes svuj nazor pocitej stim ze pravdepodobne bude mit nekdo jiny , jiny pristup. Za mne radit novacklum jit jinou cestou nez je ta co je vyzkousena a funguje je zavadejici nesmysl. Az se o hre neco nauci a udel si svuj nazor, tak si svoji cestu urcite najde sam

​Vobec sa nebojim ak si si nevsimol ineho nazoru.. Ale vase podanie je nanajvys alarmujuce.. Namiesto respektu a odpovede.. Ano toto je jedno rozlozenie ... Moje je taketo..

Vy sem vbehnete podaktori.. Nie vsetci a zacnete hned .. Tvoje rozlozenie je zle a mal by si to mat takto lebo tak to maju vsetci...

Prepac ale toto nieje vymena nazorov na baze respektu.. Ale zo strany ''veteranov'' je to vymena nazorov na baze ignorancie. Iba oni maju pravdu a bodka.. Ja som chalanovi ponukol svoje skusenosti. S tym ze som dodal ze iny tu urcite ponuknu svoje a bude si moct prehodnotit.. No zvrtlo sa to na . Ty to mas zle ja to mam dobre. Ako v skolke... -_- 

Spojeno. Používej MultiQuote. CE

levapking #42 Posted 20 November 2016 - 07:39 PM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829
Víš, jak by tohle dopadlo, kdyby to byl reálný boj a tobě šlo o život?! Dělal bys všechno do detailu stejně, jako ten veterán, protože by ti bylo jasné, že když to dělat nebudeš, tak nepřežiješ !!! Leda bys byl takový hlupák, že by sis dělal co chceš ty a zdechnul v nejbližší bitvě. Jenže, ona je to hra, a tak tady jen blbě machruješ o nějakém svém přístupu a ještě ho dokládáš podprůměrnými výsledky, že je dobrý. Hrát WoT bez žárovky může leda artyna !!! To je takový fakt, jako kdybys chtěl hrát hokej bez bez bruslí a tvrdil, že dáváš góly i tak, takže jsou brusle zbytečné. Tohle není o jiném názoru, tohle je o tom, že tvůj názor vychází z nevědomosti. Je to asi tak stejné, jako když jde nováček do hor a tvrdí, že nepotřebuje minimálně dvoje ponožky, protože je nebude potřebovat. A nežádej o rady, když všechno víš a znáš :girl:

Edited by levapking, 20 November 2016 - 07:44 PM.

Cerb4rus #43 Posted 20 November 2016 - 07:46 PM

Player

• Player
  • 48346 battles
  • 4,236

View Post__Othello__, on 20 November 2016 - 07:31 PM, said:

​Vobec sa nebojim ak si si nevsimol ineho nazoru.. Ale vase podanie je nanajvys alarmujuce.. Namiesto respektu a odpovede.. Ano toto je jedno rozlozenie ... Moje je taketo..

Vy sem vbehnete podaktori.. Nie vsetci a zacnete hned .. Tvoje rozlozenie je zle a mal by si to mat takto lebo tak to maju vsetci...

Prepac ale toto nieje vymena nazorov na baze respektu.. Ale zo strany ''veteranov'' je to vymena nazorov na baze ignorancie. Iba oni maju pravdu a bodka.. Ja som chalanovi ponukol svoje skusenosti. S tym ze som dodal ze iny tu urcite ponuknu svoje a bude si moct prehodnotit.. No zvrtlo sa to na . Ty to mas zle ja to mam dobre. Ako v skolke... -_- 

zakladem toho je ze daleko zksuenejsi hraci, jiz vyszkouseli to co ty zkousis  a dosli k jinemu zaveru nez ty. Proto je rozumnejsi novackovi dat informace vyzkousene a osvedcene nez , nejaky pokus nekoho kdo cura proti vetru. Mne je jedno jak ty mas nastaveny vybaveni a dovednosti klidne si mej haseni jako prvni , ale nedavej podobny informace novackum

pro novacky a hlavne pro ty co si mysli, ze maji pravdu by tohle mnelo byt povinne cteni

http://forum.worldof...anku-rady-tipy/

Edited by Prazak, 20 November 2016 - 07:48 PM.

mamlass #44 Posted 20 November 2016 - 07:53 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30966 battles
  • 790
  • [G0G0] G0G0

View PostMartinJonas_1, on 20 November 2016 - 06:00 PM, said:

Docela jste mi v tom udelalyi bordel :-).  Že já se vůbec ptal. Nakonec to vypadá,  že jsem rozhadal komunitu a ptám se jak troll. 

V pohodě, klídeček, na to si zvykneš ;) to je jen taková lehká polemika...

View Post__Othello__, on 20 November 2016 - 06:31 PM, said:

Vobec sa nebojim ak si si nevsimol ineho nazoru.. Ale vase podanie je nanajvys alarmujuce.. Namiesto respektu a odpovede.. Ano toto je jedno rozlozenie ... Moje je taketo..

Podívej... klidně si hrej jak chceš. Všichni ti tu chtěli normálně poradit (kupodivu stejně :B ), protože existuje / existují lepší kombo / komba nežli to / ta tvoje. Tak to prostě je. Ty jsi v podstatě nenapsal žádný důvod, proč si trváš na svém; akorát tu omíláš "jiný názor", "dostačující výsledky" apod.

EDIT: a jen tak mimochodem - jak jsem koukal na tebou postnuté obrázky - mít na 113ce komplet maskování je totální úlet (naprosto zbytečný perk pro tohoto těžáka) stejně jako mít komplet skill na hašení (když už nechceš investovat do automatického hasičáku, který se docela oplatí, tak bys tam mohl mít alespoň ruční verzi) na Type 62, 121 a 113ce. A jenom doufám, že ty hraješ se 3 kousky vybavení, vidím u každého jenom ventilaci. A dále doufám a pevně věřím, že ty 2 volné sloty nemáš na bino a maskovací síť, která se přehazuje zadarmo :P:trollface:

Edited by mamlass, 20 November 2016 - 07:54 PM.

MartinJonas_1 #45 Posted 20 November 2016 - 08:12 PM

Private

• Player
  • 91 battles
  • 46

View PostPrazak, on 20 November 2016 - 07:46 PM, said:

zakladem toho je ze daleko zksuenejsi hraci, jiz vyszkouseli to co ty zkousis  a dosli k jinemu zaveru nez ty. Proto je rozumnejsi novackovi dat informace vyzkousene a osvedcene nez , nejaky pokus nekoho kdo cura proti vetru. Mne je jedno jak ty mas nastaveny vybaveni a dovednosti klidne si mej haseni jako prvni , ale nedavej podobny informace novackum

pro novacky a hlavne pro ty co si mysli, ze maji pravdu by tohle mnelo byt povinne cteni

http://forum.worldof...anku-rady-tipy/

Musím říct,  že jsem z jeho prispevku došel k názoru,  že bych to tak měl udělat. Přeci jenom oproti mně je tu každý veterán. 

View Postmamlass, on 20 November 2016 - 07:53 PM, said:

V pohodě, klídeček, na to si zvykneš ;) to je jen taková lehká polemika...

Podívej... klidně si hrej jak chceš. Všichni ti tu chtěli normálně poradit (kupodivu stejně :B ), protože existuje / existují lepší kombo / komba nežli to / ta tvoje. Tak to prostě je. Ty jsi v podstatě nenapsal žádný důvod, proč si trváš na svém; akorát tu omíláš "jiný názor", "dostačující výsledky" apod.

EDIT: a jen tak mimochodem - jak jsem koukal na tebou postnuté obrázky - mít na 113ce komplet maskování je totální úlet (naprosto zbytečný perk pro tohoto těžáka) stejně jako mít komplet skill na hašení (když už nechceš investovat do automatického hasičáku, který se docela oplatí, tak bys tam mohl mít alespoň ruční verzi) na Type 62, 121 a 113ce. A jenom doufám, že ty hraješ se 3 kousky vybavení, vidím u každého jenom ventilaci. A dále doufám a pevně věřím, že ty 2 volné sloty nemáš na bino a maskovací síť, která se přehazuje zadarmo :P:trollface:

Na druhou stranu jsem rád,  že jsem tu zavdal důvod k diskuzi. Jo mimochodem,  jsem si toho špatného í všiml. A je mi hanba. Takovouhle prostou chybu. To jsem nedělal ani v druhé třídě. :trollface:

Gabriel_i5_Back #46 Posted 20 November 2016 - 08:43 PM

Major General

• Player
  • 46006 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View Post__Othello__, on 20 November 2016 - 07:13 PM, said:

Fakt nerozumiem o co vam ide. Vam naozaj ide o to aby som povedal. Ano hned to idem zmenit na konfiguraciu o ktorej viem uz milenia a predsa som sa rozhodol inak. Ale vlastne hned utekam si to zmenit tak ako to maju iny lebo tak to je ''spravne'' ? -_-

Vas tzv. veteran ktory to ma spravne v porovnani s mojou Type62. Nerozumiem preco ked ja respektujem vasu konfiguraciu a nerozpravam vam ze ako je zla tak vy mate jediny problem respektovat konfiguraciu z ktorou dosahujem nasledovne vysledky v porovnani z tym vasim spravnym. A potom ze kto si tu ide svoj nazor jak bulldozer.... Ja som postol screen s tym ze bol sucastou niecoho s tym ze som napisal ze to je moja konfiguracia a ze som si plne vedomi ze su ine a hraci s nimi dosahuju pozadovanych vysledkov. A prisli ''veterani'' s tym ze to mas zle. Ako nerozumiem vam vobec... Naozaj vam ide o tom aby vsetci len zavreli hubu a bezali si to hned nastavit ako vy si predstavujete ? Respekt ludia... Respekt vam nehovori nic asi.. Mna by ani nenapadlo prist za kymkolvek s tym ze to mas zle ako mas preskolenu posadku a hybaj si to dat tak ako ja poviem... Ved to je tak vysoko subjektivna vec pre pana. Najma ak dosahujem vysledkov ktore ma nenutia tu konfiguraciu zmenit a nechat si poradit... Keby to bola novinka a mne by sa v LT nedarilo tak prosim... Urcite by som prehodnotil svoju konfiguraciu... Ale ja preboha hrajem uz 4 roky... A mam nahratych cca Tolko bitiek ako Homer_J_S_ ktoreho tu oznacujete za ''veterana''. Ved ja plne respektujem jeho a jeho skusenosti. No jeho rada by bola pre mna relevantna ak by sme obaja plavali v bazene a on by dosahoval extremne lepsich vysledkov ako ja. No to nieje tento pripad... Rozdiel v statistikach ktorymi sa tu vasi ''veterani'' tak radi ohanaju je minimalny ! A v pomere bitiek/Win rate z LT... Asi tiez som nespadol z jahody ked zaostavam o 2% za ''veteranom'' s tym rozdielom ze mam o viac ako 1250 bitiek menej. Ach... Kde ste nechali pokoru a respect voci druhym najma ak dosahuju vysledkov akych dosahuju... Nikdy by som si nedovolil za nikym prist a zacat rozpravat ako ja to viem lepsie a ako to on robi zle.... -_- Nanajvys mu poskytol svoju skusenost. No nie za nim dosiel a hej... Ja to mam dobre.. Ty zle... Bez to robit tak ako ''standard'' ci tak ako ''vsetci'' veterani... Podla vasich meritiek som veteran rovnako ako vy... No nepovisujem sa tu nad ostatnych ako to viem lepsie...

Homer_J_S/__Leaf__RU

Bitky spolu na LT           4255/2590

Win rate spolu na LT     56%/54%

Type 62

Bitiek                              214/825

Win Rate                       49%/48%

Zničeno 127/637
Zkušenosti 164 651/610 154
Maximum zkušeností za bitvu 1 925/2 235
Efektivita střelby 74.81%/84.01%
Způsobené poškození

186 711/575 856

Poměr Zabití/Smrtí 0.71/1.05

Způsobené/Přijaté poškození 1.09/0.91
Průměrný počet vozidel zničených za bitvu 0.59/0.77
Průměrné poškození způsobené za bitvu

872/698

Tvoj veterán plnil 700 bitiek spot na IM. A nenávidí type 62. Ale ak chceš akúkoľvek súťaž prijímam výzvu.

__Othello__ #47 Posted 20 November 2016 - 08:50 PM

Sergeant

• Player
  • 8097 battles
  • 201
Yep na to si zvyknes....

mamlass:

No v prvom rade, vdaka za radu. Ale ako som spomenul. Viem a vedel som o inych rozlozeniach aj o tom vasom. A predsa som zvolil svoje. Z velmi jednoducheho dovodu. BiA davam na kazdu posadku ako prvu a v kombinacii z ventilaciou.

LT potom mam camo samozrejme z dovodou pre ktore ho tam mate aj vy. Opravu a Hasenie tam je z dovodu ked v bitke uz raz pouzijem opravu ci hasicak. Tak aby som zlepsil schopnost rychlejsie opravit ci zahasit tank aj ked iba o ten kusok.. Ale koniec koncov to zlepsi hratelnost tanku pre mna.
MT mam to iste len poprehadzovane pre tie iste dovody.. Plus kedze mam vsetky 4 zakladne uz hotove zacal som ziarovku.
HT ma hasenie z dovodu ze ta posadka pochadza z 112 a ako iste vies.. 112 dost hori.. Tak hasenie tam zostalo od cias ked chlapci sedeli este v 112tke. No opravu snad vysvetlovat nemusim a camo je tam pre situacie v ktorych som na mape na ktorej sa da vyuzit concealment a chcem mat vyhodu prveho vystrelu zatial co mi camo skill o ten kusok zdvihne moznost zvisit camo rating. Plus ako vidis.. Ziarovka je vo vyrobe nakolko aj tu uz mam vsetky zakladne skills.

Tykajuc sa LT este.. Preco tam nemam ziarovku a na to ze sa tak "neda" hrat.. No ziarovku tam zacnem hned ako bude posledny skill teda hasenie hotove... A tykajuc sa v hre.. Nie nepocitujem potrebu mat ju.. Odohral som dost bitiek na to aby som vedel kedy som spotnuty a kedy nie.. Samozrejme niekedy sa mi stane ze dostanem po papuli za to ze som nevedel ze svietim ale ako hovorim... Nestava sa to tak casto aby som citil vyslovene potrebu tam tu ziarovku dat teraz.. Ako hovorim.. Kompenzujem to tym ze uz viem po tych rokoch kedy svietim a preco.. Pozorujem hru som si vedomi okolia a hned ako viem ze svietim alebo ze tam je moznost ze budem svietit tak sa presuvam.. LT hram aktivne a teda nestava sa mi casto ze sedim niekde a potreboval by som ziarovku na upozornenie ze svietim.. Plus vyuzivam teren a concealment na to aby som maximalizoval ochranu.. A teda rozlozenie posadky je prisposobene tomu aby som zostal v pohybe a ak uz horel tak co najkratsie.

Dufam ze vysvetlenie staci. Aj ked ma mrzi ze nedokazete proste respektpvat inych a potrebujete to mat snad na pismenko rozlozene aby ste vobec uvazovali o respektovani druheho a jeho rozlozenia.

Tykajuc sa maskovacej siete a bino :-) Nie nepouzivam na heavy a medium tieto veci... Na niektorych mam vybavenie podla toho co mi prislo najvhodnejsie po x bitkach kedy si vsimam nedostatky ktore by sa dali prave vybavenim este doladit.. Na T-34-3 mam tusim stabilizator a na WZ 111 tiez.. Ale neviem presne..

Ohladne vybavenia mam svoj postup taky ze hram s tankom x hier pri ktorych si vsimam ich spravanie v hre vo vsetkych aspektoch a podla toho potom rozhodujem co permanentne namontujem na tank, nakolko sa nerozhodujem podla cisel v garazi ale vlastnej skusenosti priamo z hier.. Pri 113 ci 121 som este nie plne rozhodnuty. Plus uz Chinu nehravam takze ma to az tak netlaci. Nakolko sa venujem DE momentalne...

Proste mam vlastny sposob ako si vybavujem ci trenujem posadku ci tanky.. A prisposobujem na zaklade vlastnej skusenosti priamo z hier.. Minimalne preferujem vlastnu skusenost pri expeni stock tankov atd.. A z vlastnej skusenosti mi proste posadka aku mam vyhovuje a neobmedzuje ma v nijakom aspekte. To je vsetko. Ja viem ze ostatni maju ine rozlozenie a podobnea ja to plne respektujem a ver mi ze keby ma moja LT posadka akokolvek obmedzovala a citil by som ze je treba ziarovku hned teraz tak urcite by som ju tam mal.. Hovorim hrajem uz 4 roky.. Nespadol som teraz z jahody a nie som novacik.. Na vsetkych uctoch na EU ci teraz na mojom poslednom a konecnom ucte na RU som dokopy odohral rovnake mnozstvo ci viac bitiek ako podaktori "veterani". No pre mna nie su tieto veci niecim cim sa tu obhanam. Ja som za vlastnu skusenost a toho sa drzim. A Martinovi som ani zdaleka neodporucal moju konfiguraciu. Prosim precitajte si este raz originalny post.. Vyslovene som tam zdoraznil ze je na nom aby si o posadke nastudoval a sam sa rozhodol. A ponukol som mu ako priklad moju posadku s tym ze nech vie ze iny hraci maju ine konfiguracie pricom dosahuju potrebnych vysledkov tiez. No ja som mu zaroven z vlastnej skusenosti povedal ze ja z mojou posadkou dosahujem obdobnych vysledkov ako ostatni a ze je vysostne len na nom aku posadku si zvoli. Nie ze moja je lepsia ako inych..

No vy ste tu namiesto toho aby ste prezentovali svoje konfiguracie a vysvetlili Martinovi a nie mne (o nom je tento post) zacali kazat mne.. Pricom som vam povedal ze pre mna vasa konfiguracia nie je neznama. A ze o nej viem a aj tak mam inu.. Namiesto rady niekomu novemu ste zacali bez respektu kazat niekomu kto sa ani nepytal na to ci jeho posadka je "spravna".

Pekny vecer prajem a prijemny tyzden.

View PostHomer_J_S_, on 20 November 2016 - 07:43 PM, said:

Tvoj veterán plnil 700 bitiek spot na IM. A nenávidí type 62. Ale ak chceš akúkoľvek súťaž prijímam výzvu.

:-) Hrame obaja na inych serveroch. Plus som to nemyslel ze "horsi" "lepsi" . Neverim na taky pristup ze niekto je lepsi ci horsi.. Ved vsetci hrajeme tu istu hru a bavi nas. Ja ta plne respektujem a viem ze pomahas novacikom ako sa da. Rovnako ako respektujem tvoje ci vase skusenosti v hre. No zaroven som si vedomi svojich skusenosti. Verim ze by sme si vedeli obaja vymenit informacie ktore sme po tych rokoch nabrali. Aj keby to boli len malickosti nakolko ani jeden v tejto debate sme nezacali s WoT predvcerom... Preto si vazim aj vaseho nazoru ohladne posadky. Aj napriek tomu ze mam posadku nastudovanu a aj jej optimalne rozlozenia pre kazdu triedu. Aj tak som sa na RU serveri rozhodol vyskusat ine rozlozenie a mam s nim skusenosti pozitivneho charakteru. Preto jedine co som urobil bolo predniesol Martinovi svoju skusnost, pripomenul mu ze nech vie ze su ine konfiguracie posadky a povedal ze nech si hlavne nastuduje veci a sam na zaklade skusenosti sa rozhodne.. A jedine v co som dufal bol respekt a pripadne priklady inych posadok aby sa Martin nie ja (pamataj tato tema je o pomoci jemu) mohol rozhodnut pripadne porovnat na zaklade skusenosti inych z ich posadkami... 

No vy ste zacali poucat niekoho o kom ani nie je tato tema.. V prvom rade by sme mali ako spoluhraci Martinovi povedat svoje skusenosti z roznymi posadkami a nie tu zacat poucovat jeden druheho.

Prijemny vecer prajem. 

Spojeno. CE

levapking #48 Posted 20 November 2016 - 10:39 PM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829
To je tak chytrý a zkušený hráč tenhle ten Othelo, že on nám vlastně přišel oznámit, že to děláme už 6 let blbě, a že on to dělá správně. On se sem nepřišel informovat, on přišel informovat nás. Hlavně mě přesvědčil tím svým skvělým přístupem, kdy dává jako první perk na posádku BiA, což je perk, který funguje až po dosažení 100%, a to ještě musí dosáhnout komplet celá osádka, protože jinak ten perk nefunguje. Takže, Othelo hraje stovky bitev bez jakéhokoliv perku. O tom, že by se perky daly vyměnit nemá ani páru. :facepalm:    :trollface:   :P

Edited by levapking, 20 November 2016 - 10:39 PM.

Bery_CR #49 Posted 21 November 2016 - 12:23 AM

Colonel

• Player
  • 65569 battles
  • 3,504
  • [KOBD] KOBD

No co, tak na to ma svuj jednotnej system. Ikdyz s jeho rozhozenim taky nesouhlasim, tak je to jeho vec. Nektere poznamky v tom jeho dlouhem elaboratu vsak spatne nejsou.

Predpokladam, ze Martin jako zakladatel vlakna si to nejak prebere.

Rubeus_Hagrid_PL #50 Posted 21 November 2016 - 12:28 AM

Corporal

• Player
  • 4996 battles
  • 155
  • [KANEC] KANEC

View PostMartinJonas_1, on 20 November 2016 - 07:39 AM, said:

To jako proč? Třeba mi pomalé tanky vyhovují. A důvod, proč se tier 5 tanky nevyplatí pořídit? 

Čo je extrémne pomalé, to je zväčša nepraktické. Vo WoT je možné bitky ovplyvniť viac z pozície stredného než ťažkého tanku. Ťažké tanky slúžia leda tak ako pojazdné darčekové krabice s free hp pre klikačov. 

MartinJonas_1 #51 Posted 21 November 2016 - 05:19 AM

Private

• Player
  • 91 battles
  • 46

View PostMegatronova_mama, on 21 November 2016 - 12:28 AM, said:

Čo je extrémne pomalé, to je zväčša nepraktické. Vo WoT je možné bitky ovplyvniť viac z pozície stredného než ťažkého tanku. Ťažké tanky slúžia leda tak ako pojazdné darčekové krabice s free hp pre klikačov. 

No vidíš, přesto jsem tak nějak došel k názoru, že tyto tanky jsou pro mně. Každému vyhovuje něco jiného. 

__Othello__ #52 Posted 21 November 2016 - 06:09 AM

Sergeant

• Player
  • 8097 battles
  • 201

View Postlevapking, on 20 November 2016 - 09:39 PM, said:

To je tak chytrý a zkušený hráč tenhle ten Othelo, že on nám vlastně přišel oznámit, že to děláme už 6 let blbě, a že on to dělá správně. On se sem nepřišel informovat, on přišel informovat nás. Hlavně mě přesvědčil tím svým skvělým přístupem, kdy dává jako první perk na posádku BiA, což je perk, který funguje až po dosažení 100%, a to ještě musí dosáhnout komplet celá osádka, protože jinak ten perk nefunguje. Takže, Othelo hraje stovky bitev bez jakéhokoliv perku. O tom, že by se perky daly vyměnit nemá ani páru. :facepalm:    :trollface:   :P

Prepac ale ty nemas ani paru o com rozpravas. Je to dost smutne ako si to ani neuvedomujes co vlastne pises. Uplne nezmysli.. 

To by si asi najprv musel vediet citat s porozumenim. Ach.. Este mas pred sebou velmi dlhu cestu dozretia... 

Uplne si si vybluznil ze som sem prisiel poucovat alebo se po 4 rokoch neviem ako funguje BiA a vlastne vsetko co si napisal su nezmysli.. A ani o tom pravdepodobne nevies.. 

RozaMadMax #53 Posted 21 November 2016 - 06:34 AM

Warrant Officer

• Player
  • 74969 battles
  • 748
  • [CORM2] CORM2
Určitě si prem. 5ku kup, ale vydrž do slevy a za 1500g budeš mít 2. Opravdu za pár peněz dostaneš spoustu muziky. Chrchl3 je pecka a další si vyber podle toho, co budeš chtít za větve tanků zkoumat. Tier5 prem vydělává tak o 1/3 až1/2 méně, než Tier8(záleží, jestli hraješ s prem. účtem a jaký tank), ale osádku to expí skoro stejně výkoně při násobně nižší pořizovací ceně. Bia na osádku dobré, hlavně tam, kde máš ventilaci. Žárovka je dosti diskutabilní. TD ano, scouti  a medka jak kteří. Strašně záleží na tvém herním stylu/dobrej hráč tě stejně nahulí dřív, než se ti rozsvítí(lepší je být lehce paranoidní a radši hrát tak, jako, že tě pořád někdo vidí+když se hýbeš, tak po tobě tolik nestřílí arty). Já osobně 1. perk dávám to, co mi nejvíce pomůže znegovat špatné vlastnosti vozidla, popř výrazně ho boostne. Bia krom artyn dávám nejdříve na 2-3 perku. Veliteli dávám vždy jako 1.ho profesora. Zlaté hasičáky dobré tak od tieru 7-8 výše. Hašení na osádku až tak jako +4 perk na některá vozidla(HT,MT, útočné bezvěžováTD), kde radši chceš mít žrádlo, nebo opravy navíc. Maskování pro crew primárně scout, td, u ostatních strojů je dobré si projít, jestli vlastnosti to má smysl. Pokud nehoníš expení tanků, tak kor 6+ kupuj ve slevách, to samé veškeré vybavení, a spotřebáky ideálně do zásoby.  A klidně delší dobu setrvej do tieru 6, dokud si neosvojíš herní mechaniku(projdi si videa na youtube). Počítej s tím, že už některé tiery 8, ale potom 9 a 10 prostě dotuješ credity. Když vyexpíš tank a necháš si ho, tak hlavně zaškrtní expení osádky. Pokud rád hraješ s někym, tak je dobré se poohlédnout po klanu, přece jen v četě se hraje lépe. + až budeš mít nějaký slušný 4,nebo 6 tier, klidně si vyzkoušej WG turnaje. šance k získání zlata(formátů a druhů turnajů pro goldy jsou mraky). Free exp. určo na některé stroje 6-7 tier, kt. jsou hrozné ve stocku, jinak radší šetři pro tiery 8 a 9 kde spousta strojů ve stocků je nehratelný a je to slušný utrpení(pro mne primární byl vždy kanon, pak třeba věž a motory). Důležité je taky při expení hlídat váhu tanku, aby sis něco nevyzkoumal a pak to nemohl  nainstalovat, i vybavení něco váží. Tak snad si od každého přispěvovatele něco vezmeš a pomůže ti to v progresu hry.

__Othello__ #54 Posted 21 November 2016 - 06:50 AM

Sergeant

• Player
  • 8097 battles
  • 201

RozaMadMax

Prispevok hoden skutocneho veterana ktory pochopil o co v tejto teme ide. A prispel z respektom k druhym hracom. Vdaka

levapking #55 Posted 21 November 2016 - 08:15 AM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

No v prvom rade, vdaka za radu. Ale ako som spomenul. Viem a vedel som o inych rozlozeniach aj o tom vasom. A predsa som zvolil svoje. Z velmi jednoducheho dovodu. BiA davam na kazdu posadku ako prvu a v kombinacii z ventilaciou.

Tohle jsem asi napsal já, že!? Pravděpodobně to po slovensky má jiný význam, než v češtině. V tom případě se omlouvám a moje dlouholetá dobrá znalost slovenštiny je mi k ničemu.

Edited by levapking, 21 November 2016 - 08:17 AM.

__Othello__ #56 Posted 21 November 2016 - 08:30 AM

Sergeant

• Player
  • 8097 battles
  • 201

View Postlevapking, on 21 November 2016 - 07:15 AM, said:

Tohle jsem asi napsal já, že!? Pravděpodobně to po slovensky má jiný význam, než v češtině. V tom případě se omlouvám a moje dlouholetá dobrá znalost slovenštiny je mi k ničemu.

''Ja som si posadku vyskolil v poradi ake vidis a neprehadzoval som BiA napriklad a podobne... Viem zahrat z tankom aj bez BiA a nemam problem tych zopar bitiek odohrat bez toho.''

Original post 20.11.2016

Prepac ale nevies ako narabam z posadkou a tvoje predstavy su nespravne ze hrajem ''Takže, Othelo hraje stovky bitev bez jakéhokoliv perku​''. Posadku si vyskolim na prem tankoch a zacinam od 100%. Takze dosiahnutie BiA je otazkou zopar desiatok bitiek. No ty si stale predstavujes svoje.

Pekny den

levapking #57 Posted 21 November 2016 - 09:18 AM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

View Post__Othello__, on 21 November 2016 - 07:30 AM, said:

''Ja som si posadku vyskolil v poradi ake vidis a neprehadzoval som BiA napriklad a podobne... Viem zahrat z tankom aj bez BiA a nemam problem tych zopar bitiek odohrat bez toho.''

Original post 20.11.2016

Prepac ale nevies ako narabam z posadkou a tvoje predstavy su nespravne ze hrajem ''Takže, Othelo hraje stovky bitev bez jakéhokoliv perku​''. Posadku si vyskolim na prem tankoch a zacinam od 100%. Takze dosiahnutie BiA je otazkou zopar desiatok bitiek. No ty si stale predstavujes svoje.

Pekny den

Ten "pekný den" si někam strč! Tento pozdrav v kombinaci, kdy tě někdo zdrbe nebo jinak naštve, a pak to ukončí přáním hezkého dne, to je vrchol bezohlednosti nebo výsměch. Tohle fórum čtou také nováčci, a když jsem ani já nepochopil, jak dáváš BiA na posádku, tak oni to nepochopí tuplem. Nejsem jasnovidec, abych věděl, že to školíš na nějakém prémiáku. A bohužel si to takto těžko dá dohromady i kdokoliv jiný, obzvláště, když jen málokdo kupuje prémiový tank pro každou větev, kterou chce získat. Nováčkové už vůbec ne. Osobně také raději přeškoluju posádku z tanku na tank, tak, jak stoupám v tierech, než bych utrácel za nějaký prémiák, který pak stejně nebudu hrát, protože na výdělky je dobrý nějaký jiný.

Jmeno1 #58 Posted 21 November 2016 - 10:22 AM

Field Marshal

• Player
  • 50917 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Panove, tazatel-novacek velmi slusne a vecne pozadal o radu, ktere se mu dostalo a tudiz dalsi hastereni/slovickareni je jiz bezpredmetne a jen zhorsuje orientaci v jinak peknem topicku. Takze bezte s tim prosim do zpovednice pkud chcete dale diskutovat.

global_asa_wenca #59 Posted 21 November 2016 - 10:25 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 91584 battles
  • 3,205
  • [KHIL] KHIL

View PostRozaMadMax, on 21 November 2016 - 06:34 AM, said:

Určitě si prem. 5ku kup, ale vydrž do slevy a za 1500g budeš mít 2. Opravdu za pár peněz dostaneš spoustu muziky. Chrchl3 je pecka a další si vyber podle toho, co budeš chtít za větve tanků zkoumat. Tier5 prem vydělává tak o 1/3 až1/2 méně, než Tier8(záleží, jestli hraješ s prem. účtem a jaký tank), ale osádku to expí skoro stejně výkoně při násobně nižší pořizovací ceně.

Boost XP do posádky je nepřímo úměrnej tieru premiáku - čím nižší tier, tím vyšší bonus XP (viz). Záleží samozřejmě na tom, kolik XP člověk urve v bitvě - čili jak mu sedne ten tank, a taky jak moc nízký tiery je ještě ochotnej hrát (a získaval použitelnou výši XP/bitvu), ale pokud jde o trénování posádky, jsou nižší tiery obecně díky tomu boostu lepší. Třeba zrovna ten Churchil III je na trénování posádky úplně skvělej, pokud s ním člověk dokáže trochu zahrát.

Edited by global_asa_wenca, 21 November 2016 - 10:28 AM.

ClearEvil #60 Posted 21 November 2016 - 04:54 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15374 battles
  • 12,901
Hoďte se do klidu, jste jako starý báby na trhu. Držte se tématu a neodrazujte nováčka vaším standardním hašterením v jakémkoliv vlákně.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users