Jump to content

Prosím o radu

• Please log in to reply
195 replies to this topic

MartinJonas_1 #61 Posted 21 November 2016 - 04:59 PM

Private

• Player
  • 91 battles
  • 46

View PostClearEvil, on 21 November 2016 - 04:54 PM, said:

Hoďte se do klidu, jste jako starý báby na trhu. Držte se tématu a neodrazujte nováčka vaším standardním hašterením v jakémkoliv vlákně.

Nebojte pane moderátor,  mně neodradí. Jen jsem nějak ztratil přehled co si mám dát za první skill. Ale třeba to pořádně přečtu a pochopím to. Když ne tak hold budu jezdit jako lama se špatným strojem. 

Cerb4rus #62 Posted 21 November 2016 - 05:12 PM

Player

• Player
  • 49295 battles
  • 4,237
  • [PCSTB] PCSTB

View PostMartinJonas_1, on 21 November 2016 - 04:59 PM, said:

Nebojte pane moderátor,  mně neodradí. Jen jsem nějak ztratil přehled co si mám dát za první skill. Ale třeba to pořádně přečtu a pochopím to. Když ne tak hold budu jezdit jako lama se špatným strojem. 

Odpověď máš v soukromé zprávě 

__Othello__ #63 Posted 21 November 2016 - 05:33 PM

Sergeant

• Player
  • 8097 battles
  • 201

View PostClearEvil, on 21 November 2016 - 03:54 PM, said:

Hoďte se do klidu, jste jako starý báby na trhu. Držte se tématu a neodrazujte nováčka vaším standardním hašterením v jakémkoliv vlákně.

​O slusnu debatu sa tu usilujem od prveho prispevku.

Martine neviem ako si na tom z ENG. Chcel som ti tu hodit CZ WoT Wiki/ Posadka no nejak sem to nenasel. Kazdopadne ti tu hodim aspon ENG ked uz ine nieje.

http://wiki.wargaming.net/en/Crew

Plus som pozeral navod od Homer_J_S_ a sice som ho len prebehol no nenasiel som nic o posadke. Ale mozno som len nevidel. A tykajuc sa prveho skilu. No ako sam vidis kazdy tam mame ine veci koli ktorim su niektori sa schopny aj pohadat.

Ale prvy skill zalezi vo vseobecnosti na tanku v akom posadka sedi pripadne v akom bude sediet v buducnosti. Ak planujes. Pomerne vsetci tu posadku nevyhadzujeme ale preskolujeme. Je to efektivnejsie ako stale zacinat s novou.

Takze aky prvy skill si dat zalezi od tanku.

Ja ti ponuknem svoj nahlad ake by som odporucil. Aj ked sam vies ze ja to tak nerobim. A podotykam pre ostatnich ! Ak mate ine navrhy tak neskolte mna ale napiste ich slusne sem nech si Martin moze vybrat !

Light : 1 Skill/ Camo a ked dosiahnes 100% tak to zhod na Ziarovku aj ked odporucam nahrat este 20% cca z druheho skillu lebo ak si dobre pamatam je tam mensia strata ked takto prehadzujes skills/perks. Takze na LT tankoch by som ti zo skusenosti odporucil toto. Ak uz chceme ist podla tak ospevovaneho ''standardu''.

Medium: 1 Skill/ Opravy a zase ked dosiahnes 100% tak to zase zhod na Ziarovku tym istym sposobom. Nahraj este trocha na druhom skille aby si nestratil a mal hned 100% Ziarovku. Opat z vlastnej skusenosti to takto odporucam aj ked ja to tak uz nerobim co niektorim velmi vadi. Ale ano podla standard skus takto a uvidis.

Heavy: 1 Skill/ Opravy a tie potom zhod na BiA ked dosiahnes 100%. Tak isto ako pri LT a MT nahraj najskor druhy skill trocha.

K TD ci SPG sa vyjadrovat nebudem.

Zaroven si urcite precitaj Wiki a sam si prestuduj a rozhodni sa co ti najviac vyhovuje. Opat mozno ti ostatni daju dalsie navrhy aby si sa mohol lepsie zorientovat ci rozhodnut. Ak zase nezacnu poucovat niekoho o kom tato tema nie je a uplne zabudnu ze sme tu na to poradit tebe na zaklade vlastnych skusenosti. No dufajme...

Plus na prvu poziciu vyberaj vacsinou Skill nakolko Perk je aktivny az ked ma 100% zatial co Skill sa kazdou bitkou stava efektivnejsim.

Gabriel_i5_Back #64 Posted 21 November 2016 - 06:02 PM

Major General

• Player
  • 46369 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

Tier 5 prémium tanky  sú dobré na posádku. Ale len na posádku. So zárobkami  je to biedne. Zarobiť sa dá akurát tak na T25 alebo Chi-nu-kai, aj to nie nejako veľa. Takže by som tanky kupoval podľa toho ktorú líniu chcem jazdiť a boostiť posádku.

Ja mám tiež odlišný názor ako ostatní a preto som ho neprezentoval. Ja nepreškoľujem. Goldy do hry nedám a straty expov mi je príliš ľúto.Môj názor na skilly na HT

1, žiarovka, kľudná jazda, jemné mierenie, bezp. ukladanie,

2, BIA,

3, Jack od all trades + opravy

levapking #65 Posted 21 November 2016 - 07:06 PM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829
Homere a to ti nevadí, že odjezdíš takové množství bitev vlastně bez perku, když čekáš na 100% BiA? A to stejné, když jezdíš a čekáš na žárovku ?!

Gabriel_i5_Back #66 Posted 21 November 2016 - 07:50 PM

Major General

• Player
  • 46369 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View Postlevapking, on 21 November 2016 - 07:06 PM, said:

Homere a to ti nevadí, že odjezdíš takové množství bitev vlastně bez perku, když čekáš na 100% BiA? A to stejné, když jezdíš a čekáš na žárovku ?!

Vždy s novou posádkou čakám na event ako je napr. teraz. Pri x2 som pustil do posádky aj osobné zálohy a za 75 bitiek som mal zo 75% posádky za kredity 75% tretieho skillu. Ďalšia vec je, že na prvom skille tratím iba na veliteľovi a nabíjačovi. Čo by boli dve opravy a bez tých prežijem. Druhý skill už jazdím  so žiarovkou a skillmi na presnosť čo je pre mňa na HT základ. Druhý skill sa dá vyjazdiť ešte relatívne ľahko. takže nie, mne to nevadí. Nehovoriac o tom že ak plánujem posádku ešte preškoľovať, tak nenahadzujem posledný skill. Nechám tam to zlaté + a vďaka tomu mám pri preškolení za kredity 100% posádku v novom tanku od prvej bitky.

O tomto som nikdy netvrdil, že je to správny postup. Ale ja si myslím, že je najvhodnejší pre hráča čo odmieta preškoľovať za goldy. Viac mi je ľúto prísť o X-Y vyjazdených expov pri každom preškolení na ďalší tank. Väčšinu línií som jazdil celú a od T5 som posádku preškoľoval.

Edited by Homer_J_S_, 21 November 2016 - 07:51 PM.

RozaMadMax #67 Posted 21 November 2016 - 08:09 PM

Warrant Officer

• Player
  • 75022 battles
  • 749

View PostHomer_J_S_, on 21 November 2016 - 05:02 PM, said:

Tier 5 prémium tanky  sú dobré na posádku. Ale len na posádku. So zárobkami  je to biedne. Zarobiť sa dá akurát tak na T25 alebo Chi-nu-kai, aj to nie nejako veľa. Takže by som tanky kupoval podľa toho ktorú líniu chcem jazdiť a boostiť posádku.

Ja mám tiež odlišný názor ako ostatní a preto som ho neprezentoval. Ja nepreškoľujem. Goldy do hry nedám a straty expov mi je príliš ľúto.Môj názor na skilly na HT

2, BIA,

U většiny těch 5 záleží kolik vystřílíš goldové munice, jinak vydělávají bez premka podobně jako třeba is6, wz-111 a superplečka.

levapking #68 Posted 21 November 2016 - 08:14 PM

Major

• Player
  • 5754 battles
  • 2,829

View PostHomer_J_S_, on 21 November 2016 - 06:50 PM, said:

Vždy s novou posádkou čakám na event ako je napr. teraz. Pri x2 som pustil do posádky aj osobné zálohy a za 75 bitiek som mal zo 75% posádky za kredity 75% tretieho skillu. Ďalšia vec je, že na prvom skille tratím iba na veliteľovi a nabíjačovi. Čo by boli dve opravy a bez tých prežijem. Druhý skill už jazdím  so žiarovkou a skillmi na presnosť čo je pre mňa na HT základ. Druhý skill sa dá vyjazdiť ešte relatívne ľahko. takže nie, mne to nevadí. Nehovoriac o tom že ak plánujem posádku ešte preškoľovať, tak nenahadzujem posledný skill. Nechám tam to zlaté + a vďaka tomu mám pri preškolení za kredity 100% posádku v novom tanku od prvej bitky.

O tomto som nikdy netvrdil, že je to správny postup. Ale ja si myslím, že je najvhodnejší pre hráča čo odmieta preškoľovať za goldy. Viac mi je ľúto prísť o X-Y vyjazdených expov pri každom preškolení na ďalší tank. Väčšinu línií som jazdil celú a od T5 som posádku preškoľoval.

Já to měním za kredity, to zas není taková ztráta. Asi 20% potřebuješ mít druhý perk abys to vyměnil a ten první měl 100%. Celou dobu tam ale mám podle tanků aspoň něco. Opravy, dohled nebo něco.

MartinJonas_1 #69 Posted 21 November 2016 - 09:55 PM

Private

• Player
  • 91 battles
  • 46
Skvělé rady bando. Pokud máte další postřehy,  informace či další studijní materiály budu jen rád. Ač se to nezdá,  tak hra vypadá hodne složitá.  Jasne,  vám veteránům to přijde jednoduché, ale mně tedy vůbec. 

mamlass #70 Posted 22 November 2016 - 12:53 AM

Warrant Officer

• Player
  • 30966 battles
  • 803
  • [G0G0] G0G0

View PostHomer_J_S_, on 21 November 2016 - 05:02 PM, said:

2, BIA,

A propo, co za spotřebáky vozíš standardně na těžácích?? Opravárenskou sadu, hasičák, žrádlo??

EDIT: jediné štěstí, že takových hráčů jako ty není víc... to by pak WoTko strádalo na úbytě a ve WGéčku by žrali kořínky a žížaly :trollface:

Edited by mamlass, 22 November 2016 - 12:56 AM.

Gabriel_i5_Back #71 Posted 22 November 2016 - 05:42 AM

Major General

• Player
  • 46369 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View Postmamlass, on 22 November 2016 - 12:53 AM, said:

A propo, co za spotřebáky vozíš standardně na těžácích?? Opravárenskou sadu, hasičák, žrádlo??

EDIT: jediné štěstí, že takových hráčů jako ty není víc... to by pak WoTko strádalo na úbytě a ve WGéčku by žrali kořínky a žížaly :trollface:

Štandardne. Malú lekárničku, malé opravy, veľký hasičák. Na niektorých konkrétnych ammo rack tankoch, ( Caern, Conq, FV, T57 ht, E5 ) malé opravy, veľké opravy, veľký hasičák. V CW veľké opravy, žrádlo, veľký hasičák.

mamlass #72 Posted 22 November 2016 - 06:38 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30966 battles
  • 803
  • [G0G0] G0G0

View PostHomer_J_S_, on 22 November 2016 - 04:42 AM, said:

Štandardne. Malú lekárničku, malé opravy, veľký hasičák. Na niektorých konkrétnych ammo rack tankoch, ( Caern, Conq, FV, T57 ht, E5 ) malé opravy, veľké opravy, veľký hasičák. V CW veľké opravy, žrádlo, veľký hasičák.

Zajímavé. Já dávám "všeuměla" ( "Jack of all Trades" ) jenom na některé tanky (= náchylné na požár = T-34-3, 121 a 113), kde vozím žrádlo namísto lékárničky. Pokavad lékárničku na tanku mám, tak mi přijde tento skill tak nějak zbytečný. Nehledě na fakt, že to občas odnese právě velitel = tento skill je v dané bitvě k ničemu ;)

EDIT (pro WGéčko): je maximálně otravné, jak se mění kombinace uvozovek a ukončující závorky na slovo "quote" a mrkajícího smajlíka... to s tím vážně nejde nic dělat ( stěžuje si na to více lidí ) ?? :amazed:

Edited by mamlass, 22 November 2016 - 09:24 PM.

Lokoh #73 Posted 22 November 2016 - 08:46 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 16320 battles
  • 1,274

View Postmamlass, on 22 November 2016 - 06:38 PM, said:

EDIT (pro WGéčko): je maximálně otravné, jak se mění kombinace uvozovek a ukončující závorky na slovo "quote" a mrkajícího smajlíka... to s tím vážně nejde nic dělat ( stěžuje si na to více lidí ) ?? :amazed:

Stěžovalo si na to mraky lidí už dááávno..... a už to vzdali. Očividně je to nad síly WG. 

Jmeno1 #74 Posted 22 November 2016 - 10:12 PM

Field Marshal

• Player
  • 51635 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
WG údajně tento web nepatří, má to snad jenom v pronájmu nebo to jinak využívá, ale vrtat do toho nemůžou. I když uznávám, že je to hodně stupidní výmluva. A hlášeno to, co jen já pamatuji, mají nejmíň 3 roky zpátky (a skoro každý den je pod nějakým příspěvkem dovětek "PS: Zas... závorky". Holt, kde není vůle, nepomůže ani svěcená voda.

global_asa_wenca #75 Posted 23 November 2016 - 11:39 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 93437 battles
  • 3,205
  • [KHIL] KHIL

View PostJmeno1, on 22 November 2016 - 10:12 PM, said:

WG údajně tento web nepatří, má to snad jenom v pronájmu nebo to jinak využívá, ale vrtat do toho nemůžou. I když uznávám, že je to hodně stupidní výmluva. A hlášeno to, co jen já pamatuji, mají nejmíň 3 roky zpátky (a skoro každý den je pod nějakým příspěvkem dovětek "PS: Zas... závorky". Holt, kde není vůle, nepomůže ani svěcená voda.

Systém na kterým fórum běhá není produkt WG ale IP board (viz link vpravo dole - Community Forum Software by IP.Board), web jako takovej WG patří. Podle toho co píšou na těch stránkách klient s licencí dostane installer, kterej mu nainstaluje PHP scripty na jeho vlastní server. Otázka je co všechno licence dovoluje, ale bez ohledu na to je celkem o ústa se hrabat v relativně fungujícím systému někoho jinýho, ačkoliv ta chyba je IMO celkem triviální.

Dělá to vždycky když se dá za znak s diakritikou ukončovací závorka, takže se zřejmě při postnutí encodujou znaky s diakritikou v postu do HTML entity nebo do hexadecimálního tvaru - např. pro á -> á nebo &000E1; - viz , a pak se někde dál překabátí středník následovanej závorkou jako mrkající smajlík. Čemuž nasvědčuje i to, že se to dá se to obejít mezerou mezi znakem s diakritikou a závorkou:

á;) vs á )

Že do toho systému WG hrabat nechce celkem chápu, že to ale za X let v systému pořád je už o něco míň. :sceptic:

Edited by global_asa_wenca, 23 November 2016 - 11:42 AM.

Gabriel_i5_Back #76 Posted 23 November 2016 - 12:17 PM

Major General

• Player
  • 46369 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View Postmamlass, on 22 November 2016 - 06:38 PM, said:

Zajímavé. Já dávám "všeuměla" ( "Jack of all Trades" ) jenom na některé tanky (= náchylné na požár = T-34-3, 121 a 113), kde vozím žrádlo namísto lékárničky. Pokavad lékárničku na tanku mám, tak mi přijde tento skill tak nějak zbytečný. Nehledě na fakt, že to občas odnese právě velitel = tento skill je v dané bitvě k ničemu ;)

Nemám to na všetkých tankoch, ale určite to mám na všetkých používaných do kampaní. T6-8-10. Tak dokážem bez nákladov a strát mať tank pripravený pre klan a zároveň slušne vybavený aj na random. Nehovoriac o tom, že posádka ja základ, tak sa snažím aby boli všetky OK. Najslabšie posádky čo mám majú 3.5 skillu. 

Miri37 #77 Posted 23 November 2016 - 01:33 PM

General

• Player
  • 51550 battles
  • 8,865

View PostHomer_J_S_, on 23 November 2016 - 11:17 AM, said:

Nemám to na všetkých tankoch, ale určite to mám na všetkých používaných do kampaní. T6-8-10. Tak dokážem bez nákladov a strát mať tank pripravený pre klan a zároveň slušne vybavený aj na random. Nehovoriac o tom, že posádka ja základ, tak sa snažím aby boli všetky OK. Najslabšie posádky čo mám majú 3.5 skillu. 

Jen tak ze zvědavosti. Kolik máš na účtu posádek?

Gabriel_i5_Back #78 Posted 23 November 2016 - 01:45 PM

Major General

• Player
  • 46369 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View PostMiri37, on 23 November 2016 - 01:33 PM, said:

Jen tak ze zvědavosti. Kolik máš na účtu posádek?

Neviem presne. Budem to musieť spočítať. Aj ja som zvedavý, len  som bol doteraz lenivý. Počet tankov som minule zisťoval, ale mám kopec low tier darčekov, maratón tankov, kampaňových... takže bez posádky.

Edit Počítal som to z hlavy a ak som na žiadnu nezabudol tak 30. 

Edited by Homer_J_S_, 23 November 2016 - 01:51 PM.

Miri37 #79 Posted 23 November 2016 - 02:13 PM

General

• Player
  • 51550 battles
  • 8,865

View PostHomer_J_S_, on 23 November 2016 - 12:45 PM, said:

Neviem presne. Budem to musieť spočítať. Aj ja som zvedavý, len  som bol doteraz lenivý. Počet tankov som minule zisťoval, ale mám kopec low tier darčekov, maratón tankov, kampaňových... takže bez posádky.

Edit Počítal som to z hlavy a ak som na žiadnu nezabudol tak 30. 

Čekal jsem jich asi méně. To jich budeš mít možná tolik co já a to jsem si myslel, že jich mám moc cca 36. Až budu u herního PC, tak se mrknu do kasáren na velitele, zda nežiji v těžkém budu o svém účtu.

PS: Díky za odpověď.  

Jmeno1 #80 Posted 23 November 2016 - 02:53 PM

Field Marshal

• Player
  • 51635 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Hmm, tak jsem si to ze zvedavosti taky spocital - 51 posadek (nepocitam dalsich cca x nepotrebnych vojaku v kasarnach). S vyjimkou Pz II (je prazdny jakozto muzejni exponat) maji vsechny normalni tanky (ne premiove) svou vlastni posadku (2-5 skilu).

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users