Jump to content

Premiové tanky

Amx-m4 mle.49

• Please log in to reply
34 replies to this topic

mildator2015 #1 Posted 21 November 2016 - 10:07 PM

Private

• Player
  • 17591 battles
  • 1

Zdravim.Zajimalo by me  k dnešnímu dni co se to zacina dit s prémiovými tanky???Tento poslední typ prémiového tanku  predci většinu heavy tanku z rad narodnosti aniz by se někdo musel snazit tak jako ostatní si svůj tank vyjezdit,vyexpit.Tento tank je ve sve urovni TOP TIER a většina hracu si zacina všímat,ze nejen tento tank,ale například i tank z rady TD Premium Scorpion,který je v prodeji jiz par mesicu také nemá z rady TD konkurenci.Pokladame si tedy otázku,proc vlastne jezdit a expit ruzne druhy narodnosti,když nam vlastne staci investovat do vasi hry peníze a ještě ten den se hrac vyrovna hned v první bitve hracum ,kteří se svými tanky jiz jezdi několik set bitev a stále nemaji tak dobry tanka,jako když si ho koupi v PREMIUM obchode.Timto zacina hra ztrácet veskery smysl a většina hracu která neinvestuje do Vasi hry je v tu chvili o stupeň nize.Vychazi mi z toho jen jedine,bud investuj,nebo zkonci a bohužel pro vas,kteří si to vlastne ani neuvědomujete tak timto plno hracu odrazujete od této hry,protoze ztraci veskere sve moznosti z rad národnostních tanku všech tipu.V tuto chvili,timto smerem co se davate se vyplati tak akorát hrat premium tank,verzus premium tank :)aby byly sily vyrovnane.Dejte na ma slova,hraci zacnou odchazet,nebo se presmeruji nam jiné tipy her vámi podobne :) diky s pozdravem Mildas

Cerb4rus #2 Posted 22 November 2016 - 12:10 AM

Player

• Player
  • 47459 battles
  • 4,236
Tak co s hráči co neplatí ti ať klidné skončí ;-)

Teď vážně dřív byly premiove tanky horsi5,ale zase měli omezený MM. Teď když nemají omezený MM musi byt konkurenceschopný í v MM +2 jinak by je nikdo nakupoval.

Azuritek1 #3 Posted 22 November 2016 - 06:41 AM

Lance-corporal

• Player
  • 26697 battles
  • 79
  • [THEOS] THEOS
Mno za mě jsou premiáky jen past na myši ( kasičky hráčů). Nejsem pamětník, ale o nerfech premiáků jsou četl už hodně a to co udělaly s výdělkem a WN8 u skorpiona G, to je mazec. To že to je lehce OP mobilitou je samozřejmě pravda, ale má taky nevýhodu jako je camo. Alfu a pene má stejné jako Rhm, takže v tom výhodu nespatřuji.

Porucik_ #4 Posted 22 November 2016 - 07:03 AM

Major General

• Player
  • 45771 battles
  • 5,109
  • [FIVE] FIVE

View PostPavelik_CZ, on 22 November 2016 - 06:41 AM, said:

Mno za mě jsou premiáky jen past na myši ( kasičky hráčů). Nejsem pamětník, ale o nerfech premiáků jsou četl už hodně a to co udělaly s výdělkem a WN8 u skorpiona G, to je mazec. To že to je lehce OP mobilitou je samozřejmě pravda, ale má taky nevýhodu jako je camo. Alfu a pene má stejné jako Rhm, takže v tom výhodu nespatřuji.

Pochybujem že robili niečo so ziskami, ale čo mohli urobiť s WN8? Vieš čo to je a ako sa počíta? WN8 je štatistika tretej strany. WG  s ňou nemá a ani nechce mať nič spoločné. WN sa počíta z pomeru tvojich výsledkov proti priemerným výsledkom na serveri. Čím lepšie s ním hrajú ostatní, tým lepšie musíš hrať ty aby si mal výsledky. Nie je možnosť ako ho ovplyvniť a už vôbec nie aby ho ovplyvňovala WG.

Jmeno1 #5 Posted 22 November 2016 - 07:03 AM

Field Marshal

• Player
  • 50276 battles
  • 11,853
  • [_AF_] _AF_
Scorpion G dostal nerf??? To jsem nějak minul. Jinak IMHO Scorpion G nebyl nikdy OP. Te nový amík T26E5 trochu jako OP vypadá, ten frantík ne.

h4ctor #6 Posted 22 November 2016 - 07:16 AM

Lieutenant

• Player
  • 16457 battles
  • 1,821

nejsou OP,jenom jsou o hodne lepsi nez co bylo do ted - fcm nebo is6 byli nejlepsi...jenomze aby lidi kupovali dal,museli prijit s necim novym a lepsim

ono na tom v podstate stejne nezalezi,spatny hrac neudela nic ani s patriotem v 8ckove hre,kde ma vsechny vyhody na sve strane - armor,dps,penetraci a v desitkove si ani neprdne

ja stejne tvrdim ze se oplati hrat jenom desitky a mozna nektere devitky jako treba e50, premiaky jenom kdyz clovek potrebuje doplnit kasu a na desitkach mne nejaky "OP" premiak nezajima

8ckovy MM a niz je kolikrat totalni s*acka,clovek jde blit kdyz to musi expit - vracet se dobrovolne k tomu po vyexpeni je uz kazdeho osobni problem

Armorpiercer_ #7 Posted 22 November 2016 - 08:15 AM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

nejsem pametnik, ale co se tu da docist, tak OP (byl) type59, a ted mozna je E25. (neprodava se a nebude)

ostatni premiaky jsou +- v pohode nebo ?

To ze novy premiak budi dojem ze je OP je podle mne tim, ze tady uvedou vysledky jen ti opravdu dobri a majorita ziska dojem, ze se s nim da vydelat 80k cistyho za hru a nastrilet 3000+ damage. To ze to sepise 4-5 modrasku/fialek tak nejak zanikne v textu a pak vznikne ten falesny dojem.

Jak si Gcko koupilo rada prumerenych hracu zjistilo se ze tak OP neni... to same ocekavam i u E5 a dalsich novych stroju. proste jak to nakoupi vetsina hracu, staty se zprumeruji a pocit "OP" zanikne.

jo a na Vanoce cekam premiaky T9 :popcorn:

_BASStard23__ #8 Posted 22 November 2016 - 09:15 AM

Warrant Officer

• Player
  • 6621 battles
  • 704

Já už od nich nic nekupuju a proto jsem rád že nemusím brečet na foru.

Naštěstí jsem do téhle hry investoval jen minimum peněz. Radši je utratím za něco smysluplnějšího než za několik pixelů. :coin:

Jmeno1 #9 Posted 22 November 2016 - 09:25 AM

Field Marshal

• Player
  • 50276 battles
  • 11,853
  • [_AF_] _AF_

View Post_BASStard23__, on 22 November 2016 - 09:15 AM, said:

Naštěstí jsem do téhle hry investoval jen minimum peněz. Radši je utratím za něco smysluplnějšího než za několik pixelů. :coin:

Penize se vynakladaji na zivotni potreby (jidlo, obleceni, bydleni...) a pak na zivotni zaliby (rodina, cestovani, konicky...). WoT patri do oblasti konicku a je uplne jedno jestli clovek vynalozi kvanta penez a casu na WoT, turistiku nebo treba formule. Ostatni to nemusi chapat, ale daneho jedince to bavi, ma na to, tak to dela. Kecy o smysluplnosti maji obvykle ti co spise tise zavidi. Moje konicky (a ze jich je) mne staly v souctu uz doslova miliony a pro nekoho urcite nejsou smysluplne, no a co? Bavi mne a ostatnim to muze byt sumak.:P

_BASStard23__ #10 Posted 22 November 2016 - 09:36 AM

Warrant Officer

• Player
  • 6621 battles
  • 704

View PostJmeno1, on 22 November 2016 - 08:25 AM, said:

Penize se vynakladaji na zivotni potreby (jidlo, obleceni, bydleni...) a pak na zivotni zaliby (rodina, cestovani, konicky...). WoT patri do oblasti konicku a je uplne jedno jestli clovek vynalozi kvanta penez a casu na WoT, turistiku nebo treba formule. Ostatni to nemusi chapat, ale daneho jedince to bavi, ma na to, tak to dela. Kecy o smysluplnosti maji obvykle ti co spise tise zavidi. Moje konicky (a ze jich je) mne staly v souctu uz doslova miliony a pro nekoho urcite nejsou smysluplne, no a co? Bavi mne a ostatnim to muze byt sumak.:P

U mě už wot nepatří mezi koníčky, kdysi možná ano. 

Přesně, závidím ti tu plnou garáž pixelů. Tak si to užij na plný pecky.  :teethhappy::teethhappy::teethhappy:

Jmeno1 #11 Posted 22 November 2016 - 09:38 AM

Field Marshal

• Player
  • 50276 battles
  • 11,853
  • [_AF_] _AF_

Uzivam. Diky. A nezavid, aby ti nepraskla zilka. :B

PS: Do hrobu si nevezmes ani pixely, ani cokoliv jineho.

Edited by Jmeno1, 22 November 2016 - 09:40 AM.

skipSVK #12 Posted 22 November 2016 - 09:58 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 30265 battles
  • 325
  • [CSM_2] CSM_2

Mne az tak OP nepridu, novy francuz a ani american.Ked ich stretnem nemam s nimi problem, ich znicenie sice stoji nejaky ten trade ale nic horsie ako,ked stretnem t32 v hulldowne, alebo IS3 na sidescrap. Teraz mozno vyzeraju OP, lebo vela hracov este nevie kam to penetrovat a ako na ne, to sa casom ale zmeni. Navyse sa aspon buduje nejaky ten pokus a to aby zacali hraci premyslat. Nie je nic lepsie ako hrac co na takomto tanku v opojeni,  ze je na OP stroji vlezie do zlej pozicie tam ho zabiju a potom nadava vsetkym okolo,  ze preco nesli za nim a nezachranili ho. Taketo situacie len dokazuju, ze kazdy tank je len tak dobry ako hrac co s nim hra. Az na par vyslovene zlych ako je TD GC u britov a par dalsich. Nie je totiz nic frustrujucejsie ako , ked tretina tvojho tymu umrie na jednom type5 heavy lebo nevedia ako nanho.

Scorpiona G mam, nie je to zly tank , ale ani nijak perfektny.Co sa tyka zarobkov tie by mohli este zdvihnut z mojho pohladu aj u ostatnych PT. Tie tanky proste maju zarabat, su za realne peniaze a pri priemernej hre 2200 damage by mal aj bez PU zarobok cinit aspon 60000, alebo zrusit na PT postih zarobku v zavislosti na prehre.

Krvesaj #13 Posted 22 November 2016 - 01:24 PM

Corporal

• Player
  • 70014 battles
  • 152
  • [SAS_] SAS_

View Postmildator2015, on 21 November 2016 - 09:07 PM, said:

Zdravim.Zajimalo by me  k dnešnímu dni co se to zacina dit s prémiovými tanky???Tento poslední typ prémiového tanku  predci většinu heavy tanku z rad narodnosti aniz by se někdo musel snazit tak jako ostatní si svůj tank vyjezdit,vyexpit.Tento tank je ve sve urovni TOP TIER a většina hracu si zacina všímat,ze nejen tento tank,ale například i tank z rady TD Premium Scorpion,který je v prodeji jiz par mesicu také nemá z rady TD konkurenci.Pokladame si tedy otázku,proc vlastne jezdit a expit ruzne druhy narodnosti,když nam vlastne staci investovat do vasi hry peníze a ještě ten den se hrac vyrovna hned v první bitve hracum ,kteří se svými tanky jiz jezdi několik set bitev a stále nemaji tak dobry tanka,jako když si ho koupi v PREMIUM obchode.Timto zacina hra ztrácet veskery smysl a většina hracu která neinvestuje do Vasi hry je v tu chvili o stupeň nize.Vychazi mi z toho jen jedine,bud investuj,nebo zkonci a bohužel pro vas,kteří si to vlastne ani neuvědomujete tak timto plno hracu odrazujete od této hry,protoze ztraci veskere sve moznosti z rad národnostních tanku všech tipu.V tuto chvili,timto smerem co se davate se vyplati tak akorát hrat premium tank,verzus premium tank :)aby byly sily vyrovnane.Dejte na ma slova,hraci zacnou odchazet,nebo se presmeruji nam jiné tipy her vámi podobne :) diky s pozdravem Mildas

No.tak frantík je pomalej,velkej,z boku totální papír,velitelská věž easy trefitelná.Scorpion nula cammo bonus,lepší jsou all klasický TD než tohle koště.Veř mě,mám ho a mám i ISU,JP2,Ferdu,RHM,AT15 a Charioteera a nedá se srovnávat,je to šrot...snad jedinej fakt vostrej premiák je podle mě furt Superpéro.Skvělej armour,omezená MM a hodně brutal goldy APCR.Jinak jsou premiáci dost k ničemu kromě vytváření kreditů....nebo je snad v teamovkách či CW potkáváš jak na běžícím pásu? :)

Jmeno1 #14 Posted 23 November 2016 - 06:42 AM

Field Marshal

• Player
  • 50276 battles
  • 11,853
  • [_AF_] _AF_

View PostKrvesaj, on 22 November 2016 - 01:24 PM, said:

...snad jedinej fakt vostrej premiák je podle mě furt Superpéro.Skvělej armour,omezená MM a hodně brutal goldy APCR.Jinak jsou premiáci dost k ničemu kromě vytváření kreditů....nebo je snad v teamovkách či CW potkáváš jak na běžícím pásu? 

Souhlasím, ještě bych k top prémiákům přidal IS-6 a nový T26E5. Ty mně připadají na první pohled velmi dobré, sám je ale nevlastním, takže vyvozuji jen na základě toho, co jsem viděl. Nad T26E5 dokonce uvažuji. Ten jeho kulomet a průbojnost, ve spolupráci s tvrdou věží a celkovým čelním pancířem se mi líbí.

UKO_JESHITA #15 Posted 23 November 2016 - 06:52 AM

Brigadier

• Player
  • 52431 battles
  • 4,970
  • [_LDN] _LDN

View PostJmeno1, on 23 November 2016 - 06:42 AM, said:

Souhlasím, ještě bych k top prémiákům přidal IS-6 a nový T26E5. Ty mně připadají na první pohled velmi dobré, sám je ale nevlastním, takže vyvozuji jen na základě toho, co jsem viděl. Nad T26E5 dokonce uvažuji. Ten jeho kulomet a průbojnost, ve spolupráci s tvrdou věží a celkovým čelním pancířem se mi líbí.

Ta E5 jen na dobrym miste.S T 150 jsem to prostreloval v pohode.Is 6 pokud Ti nevadi zagoldit tak je lepsi dle me.A superpero je opravdu masakrozni i kdyz goldis vydelas a stale to lidi neumi prostrelit a v cete tri lepsich hracu je to nedobytny.Ale me vadi ta pomalost.Ovsem v cete si to velmi rad zahraju.

Krvesaj #16 Posted 23 November 2016 - 09:46 AM

Corporal

• Player
  • 70014 battles
  • 152
  • [SAS_] SAS_

View PostJmeno1, on 23 November 2016 - 05:42 AM, said:

IS6 a SP...oba pecka...díky omezenýmu MM 175 pene stačí a občas gold to jistí.....ale počkej,až bude 9.17 a vytvrdej Loweho,to bude řevu :)

kurcatovium #17 Posted 23 November 2016 - 10:27 AM

Brigadier

• Player
  • 45371 battles
  • 4,009
  • [KHIL] KHIL

View PostKrvesaj, on 23 November 2016 - 09:46 AM, said:

IS6 a SP...oba pecka...díky omezenýmu MM 175 pene stačí a občas gold to jistí.....ale počkej,až bude 9.17 a vytvrdej Loweho,to bude řevu :)

Nebude, protože přiznaný svár nebo těch 10 mm na vrchním plátu je jen plivnutí do moře. A 20mm navíc za pásy taky dvakrát nepomůže, sidescrap bude úplně stejně efektivní, protože pásy.

Co si budeme povídat, Löwe potřeboval buff jako sůl, ale tenhle pseudobuff pancíře neřeší nic.

Edited by kurcatovium, 23 November 2016 - 10:27 AM.

UKO_JESHITA #18 Posted 23 November 2016 - 10:36 AM

Brigadier

• Player
  • 52431 battles
  • 4,970
  • [_LDN] _LDN

View Postkurcatovium, on 23 November 2016 - 10:27 AM, said:

Nebude, protože přiznaný svár nebo těch 10 mm na vrchním plátu je jen plivnutí do moře. A 20mm navíc za pásy taky dvakrát nepomůže, sidescrap bude úplně stejně efektivní, protože pásy.

Co si budeme povídat, Löwe potřeboval buff jako sůl, ale tenhle pseudobuff pancíře neřeší nic.

No uvidime mam ho a i ted se mi s nim hraje dobre.To delo je luxusni.Takze ho mozna provetram vice po 9.17

socanek #19 Posted 23 November 2016 - 10:40 AM

Major General

• Player
  • 29977 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View Postkurcatovium, on 23 November 2016 - 09:27 AM, said:

No pockat, vez dostala buff na 175mm..... nebo se pletu?

Jinak souhlas, ta korba potrebovala posilit vic.

Porad je tam strasny nepomer mezi hmotnosti a pancirem, Lowe by mel mit pancir skoro jako E75.

Edit: hodne se diskutuje o tom, ze Lowe by mel mit historicky 1000hp motor. To by taky bylo prijemne.

No a jeste trosku zvysit RoF a je to :)

Edited by socanek, 23 November 2016 - 11:18 AM.

kurcatovium #20 Posted 23 November 2016 - 11:22 AM

Brigadier

• Player
  • 45371 battles
  • 4,009
  • [KHIL] KHIL
Jo, to je fakt, věž má dostat buff taky. Což nic nemění na tom, že to jako celek bude pořád plechovka i po patchi.

Also tagged with Amx-m4 mle.49

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users