Jump to content

problém s mini mapou

• Please log in to reply
4 replies to this topic

BudkynsCZ #1 Posted 24 November 2016 - 03:01 PM

Private

• Player
  • 11007 battles
  • 11

zdravím, zaznamenal jsem podivné fungování minimapy, nikdy dřív jsem si toho nevšiml, ale ruku do ohně za to nedám. každopádně teď se mi tak chová:

jde o to, že v kruhu dohledu se mi ikony vozidel pohybují normáně plynule, po malých kousíčkách, ale mimo kruh dohledu se  ikony přátelských a spotnutých tanků pohybují trhaně, jakoby měly lagy..chvíli nic a pak se rychle přesunou o větší kus, první co mě napadlo bylo odstranění XVMka, ale to nepomohlo, dále mám mod na zaměřovač od jimba, volnou kameru pro oddálení a jako náhražku funkce XVM teď místo toho single funkci značení spottnutých nepřátel. 

děje se to někomu také? zkoušel jsem i reinstall. ale pořád si nejsem jistý, jestli to dělají mody, zbrkle jsem po reinstallu naházel zpět tyhle, v domnění že je to xvmkem když už

Edit: nenašel jsem žádnou sekci, kde bych toto mohl postnout, pokud jsem něco přehlédl, omlouvám se a přesměrujte mě tam

Edit: složku res mods jsem promazal, žadny mod, a děje se tak pořád

Edited by BudkynsCZ, 24 November 2016 - 03:11 PM.

socanek #2 Posted 24 November 2016 - 03:07 PM

Major General

• Player
  • 29927 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostBudkynsCZ, on 24 November 2016 - 02:01 PM, said:

zdravím, zaznamenal jsem podivné fungování minimapy, nikdy dřív jsem si toho nevšiml, ale ruku do ohně za to nedám. každopádně teď se mi tak chová:

jde o to, že v kruhu dohledu se mi ikony vozidel pohybují normáně plynule, po malých kousíčkách, ale mimo kruh dohledu se  ikony přátelských a spotnutých tanků pohybují trhaně, jakoby měly lagy..chvíli nic a pak se rychle přesunou o větší kus, první co mě napadlo bylo odstranění XVMka, ale to nepomohlo, dále mám mod na zaměřovač od jimba, volnou kameru pro oddálení a jako náhražku funkce XVM teď místo toho single funkci značení spottnutých nepřátel. 

děje se to někomu také? zkoušel jsem i reinstall. ale pořád si nejsem jistý, jestli to dělají mody, zbrkle jsem po reinstallu naházel zpět tyhle, v domnění že je to xvmkem když už

Edit: nenašel jsem žádnou sekci, kde bych toto mohl postnout, pokud jsem něco přehlédl, omlouvám se a přesměrujte mě tam

Tohle je pokud se nepletu normalni chovani, proste pokud je tank daleko, jeho pozice se neaktualizuje tak casto.

BudkynsCZ #3 Posted 24 November 2016 - 04:30 PM

Private

• Player
  • 11007 battles
  • 11
ok, pokud to není žádná chyba ale normální chování, tudíž to tak máme všichni, tak v pořádku :) děkuji

genezis4 #4 Posted 21 February 2017 - 02:41 PM

Private

• Player
  • 44141 battles
  • 11
už asi rok nemôžem označiť nebezpečie na minimape ....prečo ??? písal som to tu už niekoľkokrát a máte v paži...

iTrolling #5 Posted 22 February 2017 - 06:38 PM

Captain

• Clan Commander
  • 6435 battles
  • 2,038
  • [0WNED] 0WNED
spis oznacuje po stisku enteru a ne ctrl...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users