Jump to content

strelba cez automatiku

• Please log in to reply
2 replies to this topic

7wariot7 #1 Posted 29 November 2016 - 04:40 PM

Warrant Officer

• Player
  • 24193 battles
  • 525
  • [CSLET] CSLET

Stava sa mi občas 1/10 ran  že ak vystrelim cez automaticke zameriavanie, strela preleti iba cez enemy tank a narazi do prekažky za tankom,popr leti dalej

Možem dam replay ak ma poučite ako nato.

SG_semda #2 Posted 29 November 2016 - 04:48 PM

General

• Player
  • 40850 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

najdeš ho ve složce se hrou v záložce /replays/, jmenuje se podle typu tanku a odehrané bitvy, případně podle času, a vlož ho sem

http://wotreplays.com/

fifa19 #3 Posted 03 May 2017 - 09:22 PM

Private

• Player
  • 52769 battles
  • 3

Nemam zájem cokoliv řešit, radši bych hrál jako kdysi ale přeci jen mi to nedá zareagovat na sebechválu tvořitelů hry. Je mi jasné že páni kapitalisti z WG potřebují vydělávat prašule ale tím že z původně z akční hry navozující II.světovou , patrně k oživení zisků, vyrobili neustálým patchováním limonádu pro platící děcka. Jak může akčně myslící vývojář simulovat bojovku když připustí aby hru kazili školáčci kterým ve většině bitev jde hlavně o provokace a beztrestné urážení vyspělejších/herně vyzrálých hráčů/.Asi by nebylo od věci regulovat hráče v tierech podle počtu odehraných bitev a ne  vyváženým   MM /asi rádoby tonáže/.Taktika "sborem za tím prvním volem" se většinou míjí účinkem a proklamované zlepšení hratelnosti /pouze pro tanky/ je více než tristní především pro artyny, nebotˇ ty nikdo nechrání a jejich podpora týmu není to co by mohla a měla být/p.9.18/ z nich udělal zbytečnou položku ve hře jen proto že si platící abonenti stěžovali že dostali párkrát na frak? To  se mohlo vyřešit redukcí třeba na jednu arty u týmu ve hře.Atraktivita hry se mohla udržovat třeba obměnou typů strojů a ne devastací parametrů !! Když se zamyslím nad tím, že šest let hraní vyšumí do paskvilu 9.18.0.., tak mi nezbývá než si vzpomenout na p.8.5.0... kdy parametry zbraní a strojů byly nejvyváženější co do hratelnosti.Když vidím jak mnoho hráčů používá různé aimboty aj. cheaty aby si aspoň trochu vynahradili frustraci ze hry, je to víc než kontraproduktivní trávit čas nad hrou která by měla bavit a ne nutit hráče k podrazům.Takže jen houšť hrobaři kdysi jistě zajímavé hry!!  FIFA 19

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users