Jump to content

Ban za mody které nepoužívám

Ban?Za co?

• Please log in to reply
62 replies to this topic

wanczechman #61 Posted 13 January 2017 - 02:01 PM

Corporal

• Clan Diplomat
  • 15054 battles
  • 161
  • [CZMAF] CZMAF

View Post_Krusty_, on 13 January 2017 - 12:51 PM, said:

Řešíš něco jiného než jsem napsal. Samozřejmě že program (instalovaný v PC) může přistupovat k logu (taktéž uloženému v PC). Tohle téma nebudu dál rozvádět, nesouvisí s tématem tohoto vlákna. ;-) Počkat, koukám, že tohle téma se chytlo. Takže si vážně myslíte, že kdokoli si může cokoli stahovat a číst z HD vašeho PC? Teď nehovořím o klasické výměně paketů při hraní on-line hry. To dá opravdu selský rozum...

Při každej instalaci , buď OS, nebo programu odklikneš že rozumíš podmínkám užívaní....atd..v 100% je tam že ti program číst a zapisovat údaje,v nekterých rožšířených je tam i online přístup buď kvuli update atd... kontrola integrity atd.. 

Takže si vážně myslíte, že kdokoli si může cokoli stahovat a číst z HD vašeho PC?  

ano  i ne... Programy ,služby -ano...a to že by ti nekdo stalkoval (obyč uživatel ) ne...

P.S. Widle 10 ti indexují celý HDD a posílajího do microsoftu na analýzu to si asi nečekal, a ješte ta funkcie telemetrie :-D , proto je dobrý číst licenční ujednání... 

_Krusty_ #62 Posted 13 January 2017 - 02:04 PM

Private

• Player
  • 22929 battles
  • 6

View Postwanczechman, on 13 January 2017 - 02:01 PM, said:

Při každej instalaci , buď OS, nebo programu odklikneš že rozumíš podmínkám užívaní....atd..v 100% je tam že ti program číst a zapisovat údaje,v nekterých rožšířených je tam i online přístup buď kvuli update atd... kontrola integrity atd.. 

Takže si vážně myslíte, že kdokoli si může cokoli stahovat a číst z HD vašeho PC?  

ano  i ne... Programy ,služby -ano...a to že by ti nekdo stalkoval (obyč uživatel ) ne...

P.S. Widle 10 ti indexují celý HDD a posílajího do microsoftu na analýzu to si asi nečekal, a ješte ta funkcie telemetrie :-D , proto je dobrý číst licenční ujednání... 

Jo takhle to bude.. Já si naivně myslel, že údaje, který vygeneruju jsou jen moje a nikdo nemá právo je číst. Stejně si ale dál myslím, že cheatery odhalují jiným způsobem, než čtením logů.

wanczechman #63 Posted 16 January 2017 - 06:38 AM

Corporal

• Clan Diplomat
  • 15054 battles
  • 161
  • [CZMAF] CZMAF

View Post_Krusty_, on 13 January 2017 - 01:04 PM, said:

Jo takhle to bude.. Já si naivně myslel, že údaje, který vygeneruju jsou jen moje a nikdo nemá právo je číst. Stejně si ale dál myslím, že cheatery odhalují jiným způsobem, než čtením logů.

Jiste že na to maj nľjakýho bota co prochádzí logy, nikdo to ručne nebuude dľlat tipujem to na nejaký klíčový slovu +plus asi fakt pak kuknutí replaye ,pokud si ho ukládáš :-),ale o je jenom domněnka , kterou ti nemôžu potvrdit enbo vyvrátit v tomto WG tajnustkáří..

Also tagged with Ban?Za co?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users