Jump to content

Klanové války: Výsledky II. fáze 5. kampaně

• Please log in to reply
23 replies to this topic

Community #1 Posted 05 December 2016 - 04:08 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 29,248
Mrkněte se, jaké klany se ve druhé fázi Ocelové koridy dostaly až na vrchol!

Celý text novinky

lukluk22 #2 Posted 05 December 2016 - 04:35 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30590 battles
  • 496
  • [_LDN] _LDN
Pro nekoho se tato hra stala zivotnim konickem u ktereho travi denne 12 a vice hodin.Nechapu smysl?Mam hru rad,ale takovy magor jako jsou treba hraci Fame kteri to hraji od rana do vecera...fakt nejsem.
Jinak si myslim ze v dnesni dobe se ani nevyplati hrat klanove valky uz jen kvuli temto klanum,kteri te ani nepusti k jedinemu goldu.

JustGoldNoob #3 Posted 05 December 2016 - 05:20 PM

Warrant Officer

• Player
  • 25369 battles
  • 513

View Postlukluk22, on 05 December 2016 - 04:35 PM, said:

Pro nekoho se tato hra stala zivotnim konickem u ktereho travi denne 12 a vice hodin.Nechapu smysl?Mam hru rad,ale takovy magor jako jsou treba hraci Fame kteri to hraji od rana do vecera...fakt nejsem.
Jinak si myslim ze v dnesni dobe se ani nevyplati hrat klanove valky uz jen kvuli temto klanum,kteri te ani nepusti k jedinemu goldu.

Zaujímavé goldy sú až k 70 temu miestu vážne tu ideš plakať a písať blbosti ? 

bananovy_mliko #4 Posted 05 December 2016 - 05:38 PM

Lance-corporal

• Player
  • 50 battles
  • 67

Goldy? 500 000 je 5000 na hraca za 30 dni hrania? to nie su goldy, goldy su 10,000 na hraca co vyhras v turnaji za 3 hodky kazdy tyzden.

Nikto nehra kampan koli goldom, 30 vecerov za 20€ v goldoch je proste nonsens a to je prvé miesto.

Kampaň hráš lebo chceš zažiť tú atmosféru, získať fejm pre klan, poraziť niekoho silnejšieho alebo si chceš proste len zahrať niečo iné ako random a získať pomerne vzácny tank.

BlueTomcat #5 Posted 05 December 2016 - 05:53 PM

Major

• Player
  • 24178 battles
  • 2,611

View Postlukluk22, on 05 December 2016 - 04:35 PM, said:

Upřímně, mám podobný názor JENŽE!

Někoho to prostě baví a je to jeho věc, někoho dokonce bavil i mód běsnění i když se tam jen riggovalo. Doufám že se CW zmátoří poté, co se WG začalo řešit mody,protože ke konci to bylo už úplně trapný. 

lukluk22 #6 Posted 05 December 2016 - 06:37 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30590 battles
  • 496
  • [_LDN] _LDN
Ano ziskat goldy mohou klany i do toho 70 mista ale kolik jich ziskaji,kdyz vsechno pozbiraji klany do top 10.je pak spatne kdyz mas klan a jste treba do 60mista a ziskas treba 5000goldu a mas tam 50 lidi co fakt poctive hrali...to jim jako kazdemu das 100 goldu,priste se ti na vyse..u.to mi ver.Nas klan by klanovky hral,ale proc je hrat,kdyz se jede full gold a jeste 90% tech sraču ma mody,aimboty atd.Sprominutim na to fakt kašlu,rikam hra fakt skvela mam ji rad,rad ji hraju,ale to je vsechno,nejake souteze jdou absolutne mimo me.Pokud se jednou provzdy nevyresi podvadeni,prestanou se zneuzivat goldy tak si myslim ze vice lidi do soutezi nepritahnou.

_BASStard23__ #7 Posted 05 December 2016 - 07:39 PM

Warrant Officer

• Player
  • 6621 battles
  • 704
  • [ATARI] ATARI

View Postlukluk22, on 05 December 2016 - 05:37 PM, said:

,kdyz se jede full gold,
prestanou se zneuzivat goldy 

Tak co já pamatuju těch pár cw co jsem odehrál, tak vždycky se jelo jedině full gold. Na tom neni nic zvláštního přeci. :justwait:

SG_semda #8 Posted 05 December 2016 - 08:05 PM

General

• Player
  • 38669 battles
  • 8,164

View Postlukluk22, on 05 December 2016 - 06:37 PM, said:

Ano ziskat goldy mohou klany i do toho 70 mista ale kolik jich ziskaji,kdyz vsechno pozbiraji klany do top 10.je pak spatne kdyz mas klan a jste treba do 60mista a ziskas treba 5000goldu a mas tam 50 lidi co fakt poctive hrali...to jim jako kazdemu das 100 goldu,priste se ti na vyse..u.to mi ver.Nas klan by klanovky hral,ale proc je hrat,kdyz se jede full gold a jeste 90% tech sraču ma mody,aimboty atd.Sprominutim na to fakt kašlu,rikam hra fakt skvela mam ji rad,rad ji hraju,ale to je vsechno,nejake souteze jdou absolutne mimo me.Pokud se jednou provzdy nevyresi podvadeni,prestanou se zneuzivat goldy tak si myslim ze vice lidi do soutezi nepritahnou.

jak se umístíš, takový odměny máš, co bys na tom chtěl vymýšlet? podvádění se řeší právě teď pokud sis nevšiml, a od nás ban nikdo nedostal, proč asi? :P

a k goldům, CW se odjakživa jezdily fullgold, možná před zavedením goldů za kredity to bylo jinak, ale teď to je prostě tak, pokud nechcete střílet goldy, váš problém, prohrajete :P

Edited by SG_semda, 05 December 2016 - 08:06 PM.

Gollder_from_Mordor #9 Posted 05 December 2016 - 11:07 PM

Lance-corporal

• Player
  • 34169 battles
  • 89
  • [SHEKL] SHEKL

View Postlukluk22, on 05 December 2016 - 05:37 PM, said:

Kdyby hráči jako ty přestali hrát bylo by na wotku krásně 

JustGoldNoob #10 Posted 05 December 2016 - 11:36 PM

Warrant Officer

• Player
  • 25369 battles
  • 513
Môže mi niekto vysvetliť pointu tohoto brečíku ? Pretože ja sa absolútne nechytám tak to nehraj nikto ťa do toho nenúti.
Mimochodom hlavná odmena má byť tank goldy sa po väčšine delia veleniu alebo sa nechávajú v pokladnici na klanové súťaže alebo odmeny za SH čka

Alfonz_ArrogantCrew #11 Posted 06 December 2016 - 07:04 AM

Major General

• Player
  • 42834 battles
  • 5,109
  • [GU-N] GU-N

:) Kampaň pre goldy :)

FAME bude prvý. Bodka. Nejakým try hard ( ktorého sa v ANV nedočkáš ) a kopou šťastia by sme sa umiestnili do piateho miesta. Reálnejšie o dosť nižšie. To robí max koľko? 3000 goldov? LOL. Zoberiem jednu šichtu navyše, kúpim si 4x viac a zbytok prepijem. Alebo budem hrať kedysi ESL, Grunex a teraz Face it a dám tých 10k za týždeň a nie za mesiac.

Definitívne to máš pomýlené.

Edited by Homer_J_S_, 06 December 2016 - 07:09 AM.

PsychodlakWatafak #12 Posted 06 December 2016 - 09:14 AM

Private

• Player
  • 26406 battles
  • 33
  • [PERL] PERL
Však ten týpek je totálně mimo, co by jako chtěl hrát s tou jeho armádou dvojek :D btw rok si byl v clanu kde 50% lidí používalo bota tak tu pls nepiš o módech.

proxi1 #13 Posted 06 December 2016 - 09:53 AM

Corporal

• Player
  • 128200 battles
  • 116
  • [R_D1] R_D1

View Postlukluk22, on 05 December 2016 - 03:35 PM, said:

Sväta pravda ! Wot si robí čo chce a od nás vyžaduje fairplay ... smiešne !

A zaujímavý názor od vývojárov:

\"tažení pokračuje\" !?! je to jedna velká blamáž hurá styl na uklidnění masy. Implementovat nástroj (program) do hry kde se od počátku nijak nekontroluje Automaticky integrita programu (hry) je docela složité! Ad1 brzdí to výkony servru - Ad2 verifikace dat a komninikace mezi kompem a servry s ohledem na využití dat v real time je ořech jako brno- Ad3 kontrola účtů na 100% je nemožná časově náročná Ad4 počítá se vznikem masové histerie a to se děje jak jsou úspěšní vidí na protěžování servrů na počty hráčů  ad5 nakonec dojde na placené balíky od lidí jak jsem upozornoval kteří spolupracují externě na WoT a přitom tvoří i super placené mody! Pár lidí z BLR mě na to upozornovalo jedni budou mody hledat druzí se bavit jejich schováváním  doplatí na to zase všichni ve spolek - začarovanej kruh Dodám jen že k modum mě v skutku dohnalo jejich masivní využívání a nasledně už jen to byla ta lidská pohodlnost  modum zdar a vám co jim bouráte sys. zvlášť.........

BlueTomcat #14 Posted 06 December 2016 - 02:30 PM

Major

• Player
  • 24178 battles
  • 2,611

View Postproxi1, on 06 December 2016 - 09:53 AM, said:

Sväta pravda ! Wot si robí čo chce a od nás vyžaduje fairplay ... smiešne !

A zaujímavý názor od vývojárov:

\"tažení pokračuje\" !?! je to jedna velká blamáž hurá styl na uklidnění masy. Implementovat nástroj (program) do hry kde se od počátku nijak nekontroluje Automaticky integrita programu (hry) je docela složité! Ad1 brzdí to výkony servru - Ad2 verifikace dat a komninikace mezi kompem a servry s ohledem na využití dat v real time je ořech jako brno- Ad3 kontrola účtů na 100% je nemožná časově náročná Ad4 počítá se vznikem masové histerie a to se děje jak jsou úspěšní vidí na protěžování servrů na počty hráčů  ad5 nakonec dojde na placené balíky od lidí jak jsem upozornoval kteří spolupracují externě na WoT a přitom tvoří i super placené mody! Pár lidí z BLR mě na to upozornovalo jedni budou mody hledat druzí se bavit jejich schováváním  doplatí na to zase všichni ve spolek - začarovanej kruh Dodám jen že k modum mě v skutku dohnalo jejich masivní využívání a nasledně už jen to byla ta lidská pohodlnost  modum zdar a vám co jim bouráte sys. zvlášť.........

Nechci ti brát iluze ale ten tvůj názor "od vývojáře" je jen brečík cheatera z jedné z mnoha cheaterských stránek. Odkaz nedám, stejně by ho smazali s napomenutím.

lukluk22 #15 Posted 06 December 2016 - 04:11 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30590 battles
  • 496
  • [_LDN] _LDN
Armada 2 tieru a win8 1750..to mi staci..nepotrebuju byt fialka..na to seru,nemam cas u toho byt 15 hod denne,a honit si ptaka pry fialovych statech,jako tu dela 50% zvas.Chleba ti za to nikdo nekoupi a zenskou tim nezbalis.Ja jsem tu psal ze CW nema smysl hrat,kdyz jsou tu jsou top klany,ktere te k nicemu nepusti.

Alfonz_ArrogantCrew #16 Posted 06 December 2016 - 06:07 PM

Major General

• Player
  • 42834 battles
  • 5,109
  • [GU-N] GU-N

View Postlukluk22, on 06 December 2016 - 04:11 PM, said:

Armada 2 tieru a win8 1750..to mi staci..nepotrebuju byt fialka..na to seru,nemam cas u toho byt 15 hod denne,a honit si ptaka pry fialovych statech,jako tu dela 50% zvas.Chleba ti za to nikdo nekoupi a zenskou tim nezbalis.Ja jsem tu psal ze CW nema smysl hrat,kdyz jsou tu jsou top klany,ktere te k nicemu nepusti.

Nejaký psychicky nenarusený hráč boosti WN na tiere 2? Za pol roka tam dám FF tak 5 bitiek. Viac ani za zlaté prasa. Ideálny tier je 8+. 6 a 7 ešte zvládnem. Úprimne armáde fialiek na T2 neverím ani za mak. 

lukluk22 #17 Posted 06 December 2016 - 06:11 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30590 battles
  • 496
  • [_LDN] _LDN
Je jich docela dost by ses divil..2,3 jsou jich plne:-)

rallytravel #18 Posted 06 December 2016 - 09:21 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 19588 battles
  • 1,189
  • [PDH_] PDH_
Jenže to jsou kolikrát pseudofialky. Jedu bitvu,  dva nasi v topu s wn nad 2500, tak si říkám paráda,  napřed umře jeden,  za chvíli druhý ale nakonec výhra. Nedá mi to,  kouknu na ně,  cca 8k bitev ale z toho 6k s T67 :-) a pak jim to má jít s IS-3.

JustGoldNoob #19 Posted 06 December 2016 - 09:30 PM

Warrant Officer

• Player
  • 25369 battles
  • 513

View Postlukluk22, on 06 December 2016 - 04:11 PM, said:

Ty si exot protirečiť si tri krát v troch postoch už chce genialitu...
Najprv píšeš ako to nie je kvôli Fame fér vyžerie všetky goldy...Potom,že ti je to jedno potom tu nadávaš ľuďom,že pri tom sedia x hodín pri tom sa stačí pozrieť koľko bitiek majú za deň...
No a ešte hej,že fialky honia WN8 na tiere I a II možno tak tie resetované ty vieš o wotku rovnaké hov... nič ako o hernej mechanike a ekonomike.Zvláštne,že kopa statovo priemerných hráčov nefňuká a vedia si zarobiť hernú menu aj bez kampane.Ty absolútne nerozumieš princípom a celkovo ničomu a jediné čo tu robíš je chudáčika a to,že ti to nikto nežerie a nemáš podporu ťa serie a prechádzaš pomaly do zúfalstva bez argumentov.

Hruzas_TheTomato #20 Posted 07 December 2016 - 11:38 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 27005 battles
  • 496
  • [_VOLE] _VOLE

jakože k téhle diskuzi nebudu radši nic dodávat, nejzbytečnějších 15 příspěvků na fóru za dlouhou dobu...:hiding:

jinak k tomu článku...tleskám WG...Ta vaše tabulka má tak strašně obrovskou výpovědní hodnotu. Člověk by si řekl, že tam jsou body, které ten klan získal během dané fáze... Ale to se ten normálně smýšlející člověk mýlí, protože druhou půlku bodů vůbec nevidí a netuší -_-

Congratz, again well done! #Kappa

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users