Jump to content

Aktualizace 9.17 - Švédské stíhače tanků

• This topic is locked This topic is locked
22 replies to this topic

Gabriel_i5_Back #21 Posted 16 January 2017 - 08:02 AM

Major General

• Player
  • 45984 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST
Na 80 metrov strelil do kolegu v čate v E100 a nespotol sa. Je možné že tam bol double Bush, ale aj tak sa mi to zdá byť extrém.

PraPAP #22 Posted 20 January 2017 - 12:04 PM

Corporal

• Player
  • 65416 battles
  • 101
  • [PAMO] PAMO

Mohu potvrdit - na Overlordu z jedne strany baze na vyssim " stupinku" je takove ridke i kdyz pomerne rozsahle krovicko hned u lajny.

Desitkova bitva nasi to pojizdeli no rikam si tak to jsme v riti tak snad si alespon parkrat vystrelim.

Zajel jsem tam zaparkoval a jak se objevovali v zatackach tam jsem strilel a strilel ....a byl z toho muj rekord damage s UDES ...

Vcelku jsem se divil jak to ze po mne nikdo nestrili / nemel jsem jeste zarovku / . Uz byli tak 3 ctverecky mapy ode mne a nkdo nevystrelil ??

Vsichni tak koukali priletela jedna rana na blind vedle a tak nejak se tam tocili / E100 + E5 / a ja s tim ze za chvilku budu kaput jsem strilel okamzite jen co jsem

naladoval a porad nic ....

3 ctverecky je 150m ? Oni se pomalu blizili a porad jsem zil.

Az teprve kdyz prijel bat poslednim vyjezdem ze spodu od plaze a rozsvitil mne na proxi a bylo vymalovano :D .

Na to ridke i kdyz sirsi krovi bych nevsadil ani petikorunu ze to tak prikryje.

Uz jsem tu vec prodal, ale pravda je ze s kolackama to ukazovalo maskovaci hodnotu ve fullu myslim 48 ? a na vystrel uz si nepamatuji.

Bylo to uz s nacvicenou posadkou na camo + siti.

To snad nema zadny scaut...

Malinovka - naprosto super. Jakmile to dopocitalo start battle vyrazil jsem jako zbesily doprostred mapy k vode za ty keriky

tam jsem zaparkoval a tohle vozitko bylo kralem spotingu.

Chudaci scauti nez to rozhybali u soupere ja uz mel nalozeno 70km/h a po par vterinach jsem uz " parkoval" v krovi

naprosto drze hodne ve predu a pokud nasi sestrelili scauta ktery se z druhe strany pokusil o to same mel jsem vystarano.

Prochorovka to same - tam jeste navic na scautske misto ve strani pokud se nasim podarilo zahnat ci sestrelit souperovic scauta

jsem mohl i strilet na jejich klasickou lajnu a na stred bez ujmy na hapeckach.

Jenze kolikrat za vecer tyto mapy dostanete ? Proste mne to s nim tento styl prestal bavit.... tak jsem to prodal

Francesco_Darkness #23 Posted 11 February 2017 - 06:48 PM

Private

• Player
  • 16600 battles
  • 21
Švédska línia , úplný omyl ! Ja som hral s T67 a 4 perk posádka , a bez šance ! On červený hráč , jeho tank mal 60 bitiek a normálne ma spotoval. Keď už sa nedalo čo , tak som vyrazil a dal ma na jednu ranu a ani nezasvietil ! Nenormálne !!! A to nehovorím že ma dá na ranu aj ten tier 4 a nie tento tier 5. Úplná sprostosť. To je presne taká istá kravina ako E25. Najlepšie je že z 20 bitiek hrám min 15 o dva tieri vyššie a rozdelenie " súper 3 E25 a mi ani jednu. Zakemria sa za dekepom a vybavené. Nikto ich celú hru ani nespotol lebo tak ďaleko sa nikto nedostal. Tri E25 strieľajú tak rýchlo že sme boli bez šance. Tomu hovorím super rozdelovanie , bravo klobúk dole. A keď to tu už rozoberáme , chcel by som vedieť jednu jedinú logickú odpoveď , prečo mám hrať proti 8 tankov vyššej úrovne o dva ? Čo tam mám ako hrať ? Nikoho neprestrelím a všetci ma dajú na ranu? Ako mám robiť wn8? Vôbec sa to nedá ovplyvniť a keď moji spoluhráči nezaberú a nedostanem sa im do chrbta poprípade do boku som KO bez jedinej rany. A nehovoriac mapy čo sú mesto to je koniec. Ďakujem za odpoveď 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users