Jump to content

Aktualizace 9.17 - Všeobecná diskuze

Staré stroje versus nové.

• This topic is locked This topic is locked
195 replies to this topic

rocky_98 #41 Posted 15 December 2016 - 01:11 AM

Lance-corporal

• Player
  • 9865 battles
  • 84
Dnes som mal fakt pocit, že veľa prehrávam, 4 prehry za sebou, kedy ma môj tím nechal minimálne so 6 nepriateľmi. 6 hodín trvalo kým som dal 25k skúseností. Včera to bolo za 3 hodiny. Veľmi by ma potešilo, keby WG nepridával do hry botov, lezú mi na nervy, je jasne vidno, že nemajú poňatie, čo sa okolo nich deje. Keď na nich dám príkaz, či píšem im, nereagujú. Hral som VI-X tiery, takže to, že sa v hre nevyznajú je blbosť. Naopak tie moje výhry boli také, že náš tím ich prevalcoval, vážne neuvažujete o zlepšení MM? Takisto tie nové švédske stíhače, najmä III tier je absolútne OP, mohli by ste s tým dačo spraviť?

_S_v_e_d__ #42 Posted 15 December 2016 - 06:55 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 39284 battles
  • 326
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostArmorpiercer_, on 14 December 2016 - 09:00 AM, said:

tak co svedici hraje to nekdo, nebo jenom vsichni koukate na login screen ?

Tak já je hraju určitě...... pro mě je to povinnost :teethhappy:

kusiakGSR #43 Posted 15 December 2016 - 07:12 AM

Staff Sergeant

• Clan Diplomat
  • 4403 battles
  • 401
  • [_AF_] _AF_
Ja neviem hoši.. asi sa musite snažiť viac. Mne sa včera darilo úplne normalne, ziadne extra prehry a ked tu niekto napise ze team isiel inou stranou a mna nechal zgegnut tak "asi" bola chyba v tebe :) Patch zatial fajn. Problemy ziadne. Svedov som oboch potiahol po tier 6 a tie su fajn. Pre Mt aj Td plati ze maju super delo s vybornou depresiou no su to papiere a mt je aj pomaly. Zatial mi nepridu ako Op alebo prepadaky. Taky priemer. 6 Td ma podla mna naj delo zo vsetkych. Parate bez problemov t8 Ht.

unhappy360 #44 Posted 15 December 2016 - 07:38 AM

Lieutenant

• Player
  • 44815 battles
  • 1,607
Ja som vytiahol prémiáčiky. LOWE potešil, nadingal som 2800, ale je pravda že som bol top v 8čkách. FVčko je konečne stredný tank, STA2 som nestihol, lebo bolo veľa hodín a Panther 8,8. Normálne sa mi snívalo včera, super chlapci, tú depresiu potreboval. Patton KR som tiež vytiahol, ale nebola príležitosť otestovať mantlet, nepriatelia proste do 2-3 minút umreli. Super pepa sa bol tiež prevetrať a spokojnosť, kolegu síce rozobrali hneď, ale mne sa podarilo lepšie zahrať (po dlhej dobe). No a v garáži bolo cítiť, že som nemusel tak goldiť. Takže veľké + za buff prémiových strojov. Švédov som nepostretával moc, tak neviem a to som včera hral VIII. Inak dosť to včera lagovalo, a aj v teamchate ľudia písali, že im laguje hra. Asi kvôli prechodu na nový patch. Verím, že dnes to bude ok. Kájo, poznač si, že veľmi dobrá odozva na buff Panthera 8,8 a pancier LOWE.

fenomen5 #45 Posted 15 December 2016 - 08:22 AM

Private

• Player
  • 40614 battles
  • 1
  • [Z_A] Z_A

Nevím proč někdo napíše aktualizace 9.17 bude spuštěna 14.12.2016,a ono je 15.12.2016,a aktualizace nikde,to si děláte srandu nebo co?Alespon oznámit omluvu by bylo slušností

!!!!!!!!!!!!!!!

Cerb4rus #46 Posted 15 December 2016 - 08:26 AM

Player

• Player
  • 48125 battles
  • 4,236

View Postfenomen5, on 15 December 2016 - 08:22 AM, said:

Nevím proč někdo napíše aktualizace 9.17 bude spuštěna 14.12.2016,a ono je 15.12.2016,a aktualizace nikde,to si děláte srandu nebo co?Alespon oznámit omluvu by bylo slušností

!!!!!!!!!!!!!!!

:popcorn:Asi na tebe zapomeli, vsichni osttani  jsou uz aktualni, ze ty jsi nezaplatil

Lavelin #47 Posted 15 December 2016 - 08:30 AM

Captain

• Player
  • 42505 battles
  • 2,095

View Postunhappy360, on 15 December 2016 - 06:38 AM, said:

Ja som vytiahol prémiáčiky. LOWE potešil, nadingal som 2800, ale je pravda že som bol top v 8čkách. FVčko je konečne stredný tank, STA2 som nestihol, lebo bolo veľa hodín a Panther 8,8. Normálne sa mi snívalo včera, super chlapci, tú depresiu potreboval. Patton KR som tiež vytiahol, ale nebola príležitosť otestovať mantlet, nepriatelia proste do 2-3 minút umreli. Super pepa sa bol tiež prevetrať a spokojnosť, kolegu síce rozobrali hneď, ale mne sa podarilo lepšie zahrať (po dlhej dobe). No a v garáži bolo cítiť, že som nemusel tak goldiť. Takže veľké + za buff prémiových strojov. Švédov som nepostretával moc, tak neviem a to som včera hral VIII. Inak dosť to včera lagovalo, a aj v teamchate ľudia písali, že im laguje hra. Asi kvôli prechodu na nový patch. Verím, že dnes to bude ok. Kájo, poznač si, že veľmi dobrá odozva na buff Panthera 8,8 a pancier LOWE.

s wz111 jsem taky včera nacinkal přes 3.000 a to jsem neměl proti sebe nějaké horší hráče ale četu fialek :)

Mikhail800 #48 Posted 15 December 2016 - 09:12 AM

Lieutenant

• Player
  • 39168 battles
  • 1,996
  • [ANV-V] ANV-V

Hmm zdá sa, že ani po implementácii 9-teho národa do hry a 2-och jeho nových vetiev sa nedočkáme pridania topics k novým tankom na fórum okamžite s vydaním patchu.

Napíšem to podľa mňa slušne a realisticky...Podľa mňa to už hraničí s miernou retardáciou zodpovedných osôb, alebo totálnym bordelom na oddelení.

View Postpeaker_cz, on 15 December 2016 - 07:30 AM, said:

s wz111 jsem taky včera nacinkal přes 3.000 a to jsem neměl proti sebe nějaké horší hráče ale četu fialek :)

WZ je teraz fakt parádne. Včera, keby som si to nepokazil vlastnou vinou, tak s ním mám kolobanova.

Edited by Mikhail800, 15 December 2016 - 09:14 AM.

Miri37 #49 Posted 15 December 2016 - 09:45 AM

General

• Player
  • 50286 battles
  • 8,521

View PostkusiakGSR, on 15 December 2016 - 06:12 AM, said:

Ja neviem hoši.. asi sa musite snažiť viac. Mne sa včera darilo úplne normalne, ziadne extra prehry a ked tu niekto napise ze team isiel inou stranou a mna nechal zgegnut tak "asi" bola chyba v tebe :) Patch zatial fajn. Problemy ziadne. Svedov som oboch potiahol po tier 6 a tie su fajn. Pre Mt aj Td plati ze maju super delo s vybornou depresiou no su to papiere a mt je aj pomaly. Zatial mi nepridu ako Op alebo prepadaky. Taky priemer. 6 Td ma podla mna naj delo zo vsetkych. Parate bez problemov t8 Ht.

Taky jsem měl normální den. Z bitev killall bylo 50% s výsledky 2-5:15. Nejlepší bitva končila 15:8 a to si na konci naběhl jeden stroj s 10% HP na 100% zakempené TD a druhý papírák s 50% HP to vzal yolo na poslední stroj SPG, co ho na 50 m sundalo a ani nebyl potřeba přímí zásah. Bez toho závěru to mohlo být také krásných 15:6.

kusiakGSR #50 Posted 15 December 2016 - 10:12 AM

Staff Sergeant

• Clan Diplomat
  • 4403 battles
  • 401
  • [_AF_] _AF_
Akurat som to pozeral. Vcera som hral len svedov a z 27 bitiek 74% wr co je na nooba ako som ja celkom slusne. Tak fakt neviem kde u vas nastal problem.

Spratekk_the_Great #51 Posted 15 December 2016 - 11:54 AM

Warrant Officer

• Player
  • 38843 battles
  • 567
  • [BORE] BORE

Totéž. Broken MM jede neskutečný bomby. Od vydání aktualizace jedu super bitvy typu 2:15, 3:15, 1:15 atd... 

Jinak bych řekl, že Panther 8,8 nedostal depresi, jak tu někdo nade mnou psal. Co se týká aktualizace, tak by to bylo i fajn, ale focus od [Editováno] prostě opět lvl 100. Je mi jedno, jestli mi vynerfujete k smrti jakejkoliv tank ve hře v příští aktualizace, ale do (_o_) už něco udělejte s tim, jak hra losuje týmy!!!! Potkávat každou bitvu 14 autistů v týmu mě opravdu dokáže vytočit...

Edited by ClearEvil, 15 December 2016 - 03:48 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Schmudla #52 Posted 15 December 2016 - 12:09 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 40757 battles
  • 1,396
  • [BIA] BIA

View PostSpratekk_the_Great, on 15 December 2016 - 12:54 PM, said:

Totéž. Broken MM jede neskutečný bomby. Od vydání aktualizace jedu super bitvy typu 2:15, 3:15, 1:15 atd... 

Jinak bych řekl, že Panther 8,8 nedostal depresi, jak tu někdo nade mnou psal. Co se týká aktualizace, tak by to bylo i fajn, ale focus od [Editováno] prostě opět lvl 100. Je mi jedno, jestli mi vynerfujete k smrti jakejkoliv tank ve hře v příští aktualizace, ale do (_o_) už něco udělejte s tim, jak hra losuje týmy!!!! Potkávat každou bitvu 14 autistů v týmu mě opravdu dokáže vytočit...

jenom pro Tebe po tísícípáté - pokud někdy bude WG něco dělat s MM tak se to na 99% nebude dotýkat skill MM (protože to je kravina, což pár jedinců odmítá pochopit)

jinak jsme rád že kromě pár ojedinělých vyjímek se na mě nefocusujou artyny, asi aura nebo tak něco

(nebo to prostě hraju tak aby je to přestalo brzo bavit - a ne, netrávím hry zašitej za šutrem na A1 .... ale ne, bude to ta aura ...)

edit : jinak už sjme zažil i dost epických proher kdy naproti bylo 15 "autistů" a zatímco naši skilleři vymýšleli ptákoviny, enemáci to vzali lemingtrainem na cap

je to hlavně o tom sledovat minimapu a reagovat na ní, občas je to tak jako tak k ničemu, ale dost to pomáhá

Spratekk_the_Great #53 Posted 15 December 2016 - 12:37 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38843 battles
  • 567
  • [BORE] BORE

View PostSchmudla, on 15 December 2016 - 11:09 AM, said:

jenom pro Tebe po tísícípáté - pokud někdy bude WG něco dělat s MM tak se to na 99% nebude dotýkat skill MM (protože to je kravina, což pár jedinců odmítá pochopit)

jinak jsme rád že kromě pár ojedinělých vyjímek se na mě nefocusujou artyny, asi aura nebo tak něco

(nebo to prostě hraju tak aby je to přestalo brzo bavit - a ne, netrávím hry zašitej za šutrem na A1 .... ale ne, bude to ta aura ...)

edit : jinak už sjme zažil i dost epických proher kdy naproti bylo 15 "autistů" a zatímco naši skilleři vymýšleli ptákoviny, enemáci to vzali lemingtrainem na cap

je to hlavně o tom sledovat minimapu a reagovat na ní, občas je to tak jako tak k ničemu, ale dost to pomáhá

Nechci se tě dotknout, ale nehraju první den a nejsem ani úplná opice v týhle hře... Hru jsem před 2 hodinama frustrovaně vypnul a před 20 minutama opět zapnul, aby se teda neřeklo, že jde o nějakej rage. Dal jsem si 3 bitvy a opět vypnul. Prostě pokud za 90 vteřin bitvy umřou 4 tanky z nichž 1 je spotter (ok budiž může se asi stát), druhej je TD v první lajně (to už nejde ani komentovat) a zbytek jsou HT v místech, kde prostě HT nemá co dělat...kopce atd.... sorry, ale asi to fakt je ta tvoje aura. K tomu nejde absolutně cokoliv jinýho dodat. Máš mnohem lepší auru než já a závidim ti jí. 

Cpt_Marejda #54 Posted 15 December 2016 - 01:31 PM

Private

• Player
  • 46814 battles
  • 16
  • [LAAX] LAAX
Zdravím, byl jsem zde odkázán z podpory, protože oni s tim nic nemuzou udělat. Bylo mi receno ze kdyz taky napíšu návrh na zlepšní hry tak nekdo z komunitního centra to muze postal výše, ale opravku pochybuju ze se tak stane, ale co uz. Dosáhl jsem 1000 uzivatelu v cerné listine a více uz neni mozno. Proto jsem pozadal podporu o navysení maximalniho poctu a nebo o celkove vymazani, abych mohl zacit znovu. Bohuzel ani jedno z toho nemuze podpora udelat. Sam osobne nebudu pojednom vymazavat 1000 uzivatelu z cerne listiny... tak proto mam navrh na zlepsení hry v tom smyslu ze se zvysi mozny pocet uzivatelu v cerne listine. Děkuji

Schmudla #55 Posted 15 December 2016 - 01:40 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 40757 battles
  • 1,396
  • [BIA] BIA

View PostCpt_Marejda, on 15 December 2016 - 02:31 PM, said:

Zdravím, byl jsem zde odkázán z podpory, protože oni s tim nic nemuzou udělat. Bylo mi receno ze kdyz taky napíšu návrh na zlepšní hry tak nekdo z komunitního centra to muze postal výše, ale opravku pochybuju ze se tak stane, ale co uz. Dosáhl jsem 1000 uzivatelu v cerné listine a více uz neni mozno. Proto jsem pozadal podporu o navysení maximalniho poctu a nebo o celkove vymazani, abych mohl zacit znovu. Bohuzel ani jedno z toho nemuze podpora udelat. Sam osobne nebudu pojednom vymazavat 1000 uzivatelu z cerne listiny... tak proto mam navrh na zlepsení hry v tom smyslu ze se zvysi mozny pocet uzivatelu v cerne listine. Děkuji

jaký přesně máš užitek z toho když máš někoho na černé listině ?

LordTomasix #56 Posted 15 December 2016 - 01:40 PM

Sergeant

• Player
  • 39732 battles
  • 261

View PostCpt_Marejda, on 15 December 2016 - 01:31 PM, said:

Já jich tam mám 49 a dál jsem to vyřešil zrušením přijímání zpráv mimo přátele

Gabriel_i5_Back #57 Posted 15 December 2016 - 01:48 PM

Major General

• Player
  • 45984 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST
Ja mám v ignore iba ľudí čo mi úmyselne škodia. Vytláčajú a strieľajú vlastných. Už som rozmýšľal o vymazaní pretože existencia v mojom ignore spôsobuje lagy a môj tank im strieľa na motor, ale zatiaľ to nie je tak často aby to ohrozilo moje hranie.

lexotor #58 Posted 15 December 2016 - 02:00 PM

Private

• Player
  • 36079 battles
  • 10
World of tanks hraji již od patche 7.5 a od té doby se ta hra vyvíjela převážně slušně a rozumě. Ano bylo pár kroků vedle jako bylo WT auf E100, ale od verze 7.5 ta hra ušla kus cesty. A jak to vypadá tak alspoň trošku začalo WG v Minsku naslouchat hráčům.

Polski11 #59 Posted 15 December 2016 - 02:29 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 37515 battles
  • 1,327
  • [RGT] RGT

View PostSchmudla, on 15 December 2016 - 01:40 PM, said:

tu nejde o uzitok ale skor o zabraneni SPAM-u, nadavok/urazok pocas bitky alebo potom v garazi v sukromnych spravach :P ked si niekto potrebuje vyliat srdiecko (s X nadavkami na zidov, poliakov a podobne, aj ked s nimi nemam nic spolocne, len meno a nick), tak rad mu odpisem Welcome to Blacklist a uz je tam, ja nie som otravovany a dotycny agresor si nezvysuje tlak ked vymysla tie sracky :B

Cpt_Marejda #60 Posted 15 December 2016 - 02:34 PM

Private

• Player
  • 46814 battles
  • 16
  • [LAAX] LAAX

View PostSchmudla, on 15 December 2016 - 12:40 PM, said:

mam uzitek treba, kdyz me zabije artyna na IK a je to typek co ma 50tisic her a osobni hodnoceni 2000 tak ho tam dam, kdyz ho potkam v artyne znova tak ho zabiju, at je na jake koli strane

zadruhe tam mám lidi co nadavaji, urazi atd. kolikrat mi prijde do zpravy at moje matka chytne AIDs apodobne. jsem oznacovam za cheatera, pritom hraju naprosto bez modu. tak takove lidi tam davam

Edited by Cpt_Marejda, 15 December 2016 - 02:35 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users