Jump to content

T26E5 Patriot

• Please log in to reply
110 replies to this topic

Kayi4ek #1 Posted 12 December 2016 - 09:13 AM

WoT Community Manager

• WG Staff
  • 19286 battles
  • 3,016
Americký premiový těžký tank osmé úrovně.

Informace o vozidle na WoT Tankopedii

Don_Tommy_CZ #2 Posted 12 December 2016 - 01:06 PM

Corporal

• Player
  • 28614 battles
  • 147
  • [_VAL_] _VAL_
je to tezak opravdu jen na papire a na vyuziti hulldownu a hrani pres vez je to stejne k nicemu. delo klasika ala pershing, rychlost nic moc....

Gremlaja #3 Posted 12 December 2016 - 03:21 PM

Warrant Officer

• Player
  • 80676 battles
  • 673

Konečně po dlouhé době WG přidalo nějaké krmení pro moji E-25:teethhappy:  Na šikmo do boku na asi 350m rána za ranou krásně prošla jako do másla :D

( myslím základní levný náboje pro E-25 ):)   jinak říkám že průbojnost kanonu E-25 z dálky nic moc, ale tenhle cíl se mi líbí.

Kdyby měl slušnej pancíř  a vyšší rychlost tak by byl docela zajímavej , ale to by byl jinej tank:popcorn:

Jmeno1 #4 Posted 12 December 2016 - 03:49 PM

General

• Player
  • 47147 battles
  • 9,367
  • [_AF_] _AF_

Asi mam jiny tank. Splnil jsem si s nim misi oddingat 3x svych HP a nastrilet pres 2000 DMG. Jinak je to vynikajici moneymaker a s dohledem kolem 460 m nemam problem ani s E 25. Asi zalezi koho v tom tanku potkate, a to ja jsem prumerny hrac.

PS: Sikmo do boku snad prochazi s vyjimkou rusu vsechno, ne? Na co gold?

Edited by Jmeno1, 12 December 2016 - 03:51 PM.

pafko33 #5 Posted 12 December 2016 - 04:05 PM

Warrant Officer

• Player
  • 56074 battles
  • 652
Je to velice univerzalni tank.Krmeni pro E-25?No radsi bez komentare.

JesterCZ #6 Posted 12 December 2016 - 05:34 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 63682 battles
  • 1,427
  • [_AF_] _AF_

Evidentně se názory na tento tank u mě, lamy rozcházejí s názory ostatních. Minimálně pro mě to byl nejlepší nákup a zdaleka nejzábavnější a nejlamámjakojsemjáodpustivší tank, co dokáže skutečně vydělat i v takových levých rukách.

Odpustí neuvěřitelné věci a i když si hodně často najedu špatně, což každý dle wn8 vidí, že dělám často, tak i tam dovede neskutečně podržet. Pokud dokážete využít hulldown, už několikrát jsem zažil, kdy zoufalý nepřítel přebil na HE, aby mohl udělat alespoň něco. Rychlost střelby je excelentní, bez potravy je pod 6 vteřin a dobrá penetrace. Rozhodně si proti devítkám nepřipadám pouze jako potrava a i desítky lze hodně potrápit.

Navíc tento stroj není pomalý šnek, takže pokud někde blbě najedu a já najedu, není vše ještě ztraceno a dovedu se přemístit.V dobrých rukách jde podle mě o tank, který dovede neskutečně vydělat a i když na něm mám něco okolo 1200 DMG průměr, což je samozřejmě málo, dobrý hráč bude někde na 2200 a věřím tomu, že klidně i daleko více.

Zde jeden příklad bitvy, která se povedla dneska, ať si uděláte představu a pozor, samozřejmě to nemám každou bitvu a hned tu následující to zase pokazím :(

Spoiler

kusiakGSR #7 Posted 12 December 2016 - 06:45 PM

Staff Sergeant

• Clan Diplomat
  • 1512 battles
  • 329
  • [_AF_] _AF_
Spoiler
:) Nebudem tu písať ako ho treba hrať pretože je to to isté ako T32. Jedna podarená bitka...

Edited by ClearEvil, 28 December 2016 - 08:08 PM.
Spoiler

kusiakGSR #8 Posted 12 December 2016 - 07:04 PM

Staff Sergeant

• Clan Diplomat
  • 1512 battles
  • 329
  • [_AF_] _AF_
A s tou e25 ma to pobavilo :D:D Hlavne ak to napíše hráč čo má po 60tis.bitkách 609 wn8 :D:D:D Tým sa ťa nechcem dotknúť no pokiaľ sa niečomu nerozumieš, tak radšej nič nepíš lebo len sám seba zhovadíš :) 

bradley72 #9 Posted 13 December 2016 - 01:48 PM

Sergeant

• Player
  • 21599 battles
  • 267
Tank jsem koupil jen kvůli vydělávání kreditů. Ze začátku velké nadšení, pár výher přes 100 000 s premiem. Na mě neuvěřitelný výkon. Pak velký propad, úplná katastrofa, myslel jsem že mi ho někdo vyměnil:angry:. Bohudík nevyměnil, získal jsem pocit neporazitelnosti a tvrdě dopadl na ústa.  Teď se ho snažím  hrát víc jako středˇák a  přes věž. Podle tieru kam mě to hodí. Vana a korba nic moc, věž občas odrazí i grille a hvězdu smrti ale spolehnout se na to nedá:). Mám tam tří perkovou posádku ale dělo mě občas dost trolí. Cola je celkem znát ale prodraží se. Na vydělávání je super, dobrý hráč s ním určitě hodně udělá, já to mám jak na tobogánu.  Neberte to jako pokus o recenzi ale jen zkušenost průměrně podprůměrného hráče. Tenhle tank a T54 první prototyp jsou moje neoblíbenější prémiáky.

Copo6 #10 Posted 31 December 2016 - 02:23 PM

Sergeant

• Player
  • 20337 battles
  • 272
  • [-BUNS] -BUNS
Tak ja musím povedať, že aktuálne môj naj premium tank a to ich mám dosť :D Ten tank vie dingať a zároveň rozdávať slušný dmg. Dokonca sa nestratí ani v X tier bitkách.

Kylarfaith #11 Posted 01 January 2017 - 04:27 PM

Corporal

• Player
  • 6223 battles
  • 168

Mám Superplečku a baví mě, odpouští mi moje rajčatový ruce a nepravidelnost hraní snad nejvíc ze všech tanků co mám, a na Patriota jsem se těšil jako na opožděný vánoční dárek. Říkal jsem si taková pohyblivější plečka s lepší pene, tvrdá, ale jak tenhle tank dokáže trolit, to je neskutečný...11 her v řadě, 1 výhra, vše ostatní prohry typu do dvou minut půlka týmu dole. Pancíř mi prostřelí i T 25ka česká, zatímco já jí vesele dingám. Plně doměřený dělo na 200m trefí 1x z pěti pokusů, takový obloučky nad jsem už dlouho neviděl. MM neustále 9-10, typu červený co nejtvrdší heavyny ve hře, naše TDčka, co se ženou do první lajny (četa 3x Grille do dvou minut rozsekaná ), nebo my 4-5 HT, dva top tier, protivník 9 heavyn z toho 5 top...To je tak těžký to trochu líp promíchat? Na každý druhý mapě 3 artyny, insta odchod do garáže.
Dnes hraju jen SP a tohle, zatímco na SP krom jedné prohry všechno výhry, mám i docela dobře (na mě) nastříleno, oddingáno a světe div se i assist a spot, Patriot je zatím adept na nejhorší tank v garáži)  Subjektivně se mi líp hraje i s konštruktou (a to je snad podle fóra a streamerů nejneoblíbenější tank, co mám v garáži, vedle Škody T 40) ...
Jako nezatracuju, na heavinu se mi s tím hraje dobře, ale ty neustálé prohry bolí. 

Subjektivně nejlepší hra a stejně prohra asi 6-15 v příloze...

BTW dají se nějak zakázat ty stupidní smajly? Nebaví mě pořád editovat obyčejné závorky

Attached Thumbnails

Edited by Kylarfaith, 01 January 2017 - 04:29 PM.

heroman63 #12 Posted 01 January 2017 - 07:44 PM

Sergeant

• Player
  • 37614 battles
  • 270
  • [AF_V] AF_V

View PostGremlaja, on 12 December 2016 - 02:21 PM, said:

Konečně po dlouhé době WG přidalo nějaké krmení pro moji E-25:teethhappy:  Na šikmo do boku na asi 350m rána za ranou krásně prošla jako do másla :D

( myslím základní levný náboje pro E-25 ):)   jinak říkám že průbojnost kanonu E-25 z dálky nic moc, ale tenhle cíl se mi líbí.

Kdyby měl slušnej pancíř  a vyšší rychlost tak by byl docela zajímavej , ale to by byl jinej tank:popcorn:

Člověk se tady zasměje, jen co je pravda. Ty opravdu potřebuješ nějaké to krmení pro svou skvělou E-25. Ono průměrná DMG 734 je teda síla na tier 7. Nejsem skiller, ale asi stejný průměr mám na T67 a to je o dva tiery níž. Ty jsi skutečně hlava povolaná hodnotit tanky!:D

Edited by heroman63, 01 January 2017 - 07:46 PM.

pafko33 #13 Posted 01 January 2017 - 09:31 PM

Warrant Officer

• Player
  • 56074 battles
  • 652

View PostKylarfaith, on 01 January 2017 - 04:27 PM, said:

Mám Superplečku a baví mě, odpouští mi moje rajčatový ruce a nepravidelnost hraní snad nejvíc ze všech tanků co mám, a na Patriota jsem se těšil jako na opožděný vánoční dárek. Říkal jsem si taková pohyblivější plečka s lepší pene, tvrdá, ale jak tenhle tank dokáže trolit, to je neskutečný...11 her v řadě, 1 výhra, vše ostatní prohry typu do dvou minut půlka týmu dole. Pancíř mi prostřelí i T 25ka česká, zatímco já jí vesele dingám. Plně doměřený dělo na 200m trefí 1x z pěti pokusů, takový obloučky nad jsem už dlouho neviděl. MM neustále 9-10, typu červený co nejtvrdší heavyny ve hře, naše TDčka, co se ženou do první lajny (četa 3x Grille do dvou minut rozsekaná ), nebo my 4-5 HT, dva top tier, protivník 9 heavyn z toho 5 top...To je tak těžký to trochu líp promíchat? Na každý druhý mapě 3 artyny, insta odchod do garáže.
Dnes hraju jen SP a tohle, zatímco na SP krom jedné prohry všechno výhry, mám i docela dobře (na mě) nastříleno, oddingáno a světe div se i assist a spot, Patriot je zatím adept na nejhorší tank v garáži)  Subjektivně se mi líp hraje i s konštruktou (a to je snad podle fóra a streamerů nejneoblíbenější tank, co mám v garáži, vedle Škody T 40) ...
Jako nezatracuju, na heavinu se mi s tím hraje dobře, ale ty neustálé prohry bolí. 

Subjektivně nejlepší hra a stejně prohra asi 6-15 v příloze...

BTW dají se nějak zakázat ty stupidní smajly? Nebaví mě pořád editovat obyčejné závorky

Patriot je jeden z tech lepsich premiaku a jak pises ze boli porad prohravat tak ver tomu ze samotny tank za to nemuze ale ten co ho ovlada.Mas velice malo bitev na to aby jsi ovlivnil hru musis mit talent, anebo mit nahrano x tisice bitev.

Kylarfaith #14 Posted 01 January 2017 - 10:15 PM

Corporal

• Player
  • 6223 battles
  • 168

Jojo, s tím souhlasím, však to taky srovnávám jen se subjektivním pocitem z hraní SP a Patriota zároveň...Já nikdy nebudu na takovém levelu, abych v jakémkoliv tanku ovlivnil hru, to se mi povedlo snad jen jednou s M6 a jednou s KV1 myslím, když jsem zůstal sám proti pěti (A taky to nebylo nějakým extra umem, ale spíš štěstím a faktem, že na druhé straně zbyly ještě větší rajčata, než jsem já;)...WoT beru jako relax po náročném dni v práci a nechci se ještě trápit s tanky, které mi nesedí...(kdysi jsem dostal CDC a to opravdu není můj šálek kávy, ale na mé poměry docela dobře nabírá free XP a kredity), myslím, že v SP a Patriotu by se mi mohlo vést lépe za pár set/tisíc bitev...

Mikhail800 #15 Posted 01 January 2017 - 11:26 PM

Lieutenant

• Player
  • 39042 battles
  • 1,993
  • [ANV-V] ANV-V
Ber Patriot. SP ťa časom omrzí, pre jeho neskutočnú pomalosť.

Butchi_905 #16 Posted 02 January 2017 - 11:44 AM

Warrant Officer

• Player
  • 12362 battles
  • 949

View PostKylarfaith, on 01 January 2017 - 10:15 PM, said:

Jojo, s tím souhlasím, však to taky srovnávám jen se subjektivním pocitem z hraní SP a Patriota zároveň...Já nikdy nebudu na takovém levelu, abych v jakémkoliv tanku ovlivnil hru, to se mi povedlo snad jen jednou s M6 a jednou s KV1 myslím, když jsem zůstal sám proti pěti (A taky to nebylo nějakým extra umem, ale spíš štěstím a faktem, že na druhé straně zbyly ještě větší rajčata, než jsem já;)...WoT beru jako relax po náročném dni v práci a nechci se ještě trápit s tanky, které mi nesedí...(kdysi jsem dostal CDC a to opravdu není můj šálek kávy, ale na mé poměry docela dobře nabírá free XP a kredity), myslím, že v SP a Patriotu by se mi mohlo vést lépe za pár set/tisíc bitev...

Patriot nemá na věži tak brutální weakspot jako SP, navíc je obratnější a má lepší pene.

Omezený MM zas taková výhra není.

Mikhail800 #17 Posted 02 January 2017 - 12:48 PM

Lieutenant

• Player
  • 39042 battles
  • 1,993
  • [ANV-V] ANV-V

View PostButchi_905, on 02 January 2017 - 10:44 AM, said:

Patriot nemá na věži tak brutální weakspot jako SP, navíc je obratnější a má lepší pene.

Omezený MM zas taková výhra není.

Tak tak. Za obmedzený MM Pershing platí slabšou pene, veľkým WS na veži a fakt slabou pohyblivosťou. Všetky tieto nevýhody Patriot nemá. Preto je podľa mňa lepší aj napriek MM 8-10.

P.S. Vítam v klane :)

Butchi_905 #18 Posted 02 January 2017 - 12:58 PM

Warrant Officer

• Player
  • 12362 battles
  • 949

View PostMikhail800, on 02 January 2017 - 12:48 PM, said:

Tak tak. Za obmedzený MM Pershing platí slabšou pene, veľkým WS na veži a fakt slabou pohyblivosťou. Všetky tieto nevýhody Patriot nemá. Preto je podľa mňa lepší aj napriek MM 8-10.

P.S. Vítam v klane :)

Ty WS jsou u Superplečky katastrofální, propáře tě tam pomalu na snapshot úplně každej, kdo aspoň reaguje na světlo :trollface:

Proti desítkám taky nebudeš každou bitvu, že.. A v dnešní době rychlých bitev mobilita prostě vítězí.

Patriota mám od včerejška, drandil jsem s ním s SHčkách a musím říct, že jsem byl fakt spokojenej. Americké HT mě obecně hodně baví..

A dík :great:

USSR89 #19 Posted 02 January 2017 - 02:01 PM

Corporal

• Player
  • 11656 battles
  • 145

Budeme kolektivně ignorovat komenty #2 a #3, protože to jsou kraviny.

Napíšu snad něco smysluplného.

O vánocích jsem se díval na Liberté a pak jsem se díval na Patriota. Liberte bylo v shopu, ale líbil se mi víc patriot, tak jsem čekal a hurá včera se objevil, tak jsem neváhal a koupil jsem tu nejlevnější verzi.

Měl jsem v plánu hrát witchera, ale plány se změnily! Řekl jsem si, že vyzkouším, kolik toho nafarmím, takže jsem hrál jenom patriota a když byl v boji tak jsem to vyplnil IS3A. Stihnul jsem 40 bojů celkem, z toho 30 na Patriotovi a 10 na IS3A. Nafarmil jsem 2.5 mil kreditů s cca 63% winrate za ten těch 40 bitek. (solo)

Na farmení kreditů, je to mašina mnohem lepší jak IS3-A, naspotoval jsem toho min. tolik co jsem nastřílel, co že se na ty kredity počítá.

Pohyblivost: Jezdí to krásných 40, rozjezd docela dobrý, tank traverse nic moc na měkkém terénu, otáčení věže by taky mohlo být rychlejší.

Posádka 1 perková, jen commander 2 perky (6th sense), snad to bude s lepší posádkou o něco lepší. Rychlost na boj dostatečná, po hraní na IS3-A si není na co stěžovat.

Pancíř: překvapivě velmi dobrý, za celých 30 her mě do věže nic neprostřelilo ze předu (jen z boku), za "weakspot" bych u toho označil mantlet na těch plochých částech, kdyby se tam něco trefilo s 300+ pen tak to prostřelí, ale trochu výš  níž nebo do strany a už to ani 300 nedá. Každopádně, při správném hraní tanku (aka nestát a nečučet do vzduchoprázdna i když v hulldownu) mě nikdo neprostřelil dingá to v tisícech dmg. Armor těla, je tradičně jako u všechno amíků dobrý jen zepředu. Nastala situace, kdy do mě v ruský facehug vjel T-54 a chudák nemohl mě min. 3 krát prostřelit zatím co já jeho vždy prostřelil do vrchní části věže (cupola? jak se tomu nadává;). Má obrovské pásy, dá se s tím side-scrapovat bez potíží, pásy jsou tak velké, že absorbují všechno a i takové to "vykouknutí" nebo baitnutí z poza rohu, kdy vyjedete předkem funguje, protože vás střelí právě do těch pásů. Armor za střeše neexistuje, byl jsem "one-shot"-nut nějakým německým prasetem za krásných 1500 hp v jedné hře a v jiné jsem dostal 2 rány najednou od dvou prasat a taky jsem byl kaput. Ale 2 z 30 her to ještě jde.

Celkově se mi armor velmi líbí, když se s tím hraje s rozumem, je to velmi dobrý tank, který se může o svůj armor docela spolehlivě opřít.

Dělo: Bál jsem se, že bude ten alpha dmg moc nízký. A je nizký, ale kupodivu to vůbec nevadí, naopak mám víc šancí de-trackovat nepřítele, vystřelit znovu, když to pokoním atpd. A dmg? Střela tam střela sem, střela tam a ejhle 2-3 tis..  230 pene úplně dostačující na to co s tím tankem chci dělat, nevystřelil jsem jidiný prem. Dělo není laser, ale je po domíření dosti přesné, na pohodlné ničení weakspotů(close to mid range) např. na super-plečce. Super-plečka vs Patriot, plečka chcípá. Vystčím hlavu, trefím weakspot zajedu, plečka dingá, pak zoufale jede kupředu a zhebne nebo se jde schovat, lepší plečku jsem nepotkal. Sniping weakspotů na 300+ metrů už je trochu horší a musíme se modlit k americkým bohům, aby to letělo kam má a také APCR na dálku není to pravé ořechové. Abych nezapomněl.. 10° gun depression je opravdu boží.

Celkově se mi dělo líbí, dá se s nám pracovat.

Dohled: cca 435 metrů s optikou, bez jídla a bez BiA / větrání prdů. Až budu mít lepší posádku (3-4 skilly) nasadím větračku místo optiky. Dá se s tím krásně hrát jako s medkem, zasednout na nějaký ridge, vystrčit čumák a spotovat, de-trackovat  farmit dmg.

zatím samá chvála co.. no a co nějaká kritika?

ok, tak třeba ta barva je trochu moc americká :)

Odehrál jsem slušnou řádku bitev na IS3-A a mohu říct, že Patriot je úplně jiný tank, hraje se jinak a hraje se mi na něm moc dobře, hlavně mě to na něm baví, v jednu chvíli jsem medium range sniping medko co spotuje, jindy jsem ten co drží půlku nepřátelského týmu od postupu. Vůbec mi v tomto tanku nevadí hrát proti desítkám, moc mě těší s tím dávat 10tková medka, nechápou co je to zabíjí, koukají na mě divně, mávají dělem, dingají a když chtěj zdrhat, tak dostanou de-track, protože ten reload je prostě boží. Díky tomu, že dělám ten support v 10tkových hrách se mi podařilo takhle několikrát rozloži fullový ruský desítkový medka. (např na řece, seděl jsem na duně a vidíme obj 430 jak se rozjel do boku spojenců, tak projedu vesnicí a stopnu si nad ním, tak aby mi čouhala jen hlava a ničím, nebo v posvátním údolí jak je ten malý most, tam jsem takhle rozložil e50 a další ruský 10 medko).. už moc kecám.

Ve zkratce, lepší premko jsem ještě neměl možnost koupit a koupě nelituji, naopak se těším až příjdu domů z práce a půjdi si zahrát.

scootie007 #20 Posted 03 January 2017 - 10:09 PM

Corporal

• Player
  • 23973 battles
  • 158
  • [T-ESA] T-ESA

S prstom v nose? :D Ale inak mi to s nim nejako nejde .... musim si zvyknut na nho este :)

http://wotreplays.com/site/3220338#karelia-scootie007-t26e5_patriot

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users