Jump to content

T26E5 Patriot

• Please log in to reply
110 replies to this topic

Hakanan #21 Posted 04 January 2017 - 08:21 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 47382 battles
  • 454

Můžu říct, že kdybych měl udělat žebříček prem tanků. Tento by byl hodně vysoko, jestli né dokonce top a to jich mám sakra hodně.

Má to slušný pancíř (věž dokáže poodrážet sakra hodně), pene, depresi, DPM (nabíjím 5,7s), APCR v základu, dělo rychle doměřuje + je docela přesné, slušně se to hýbe, velmi dobře vydělává, co víc si přát? Ještě bych vypích hodně slušnej dohled, já jsem aktuálně na 493m a nasvítit +4k asist není nic výjimečného. Jediné, co zamrzí, že je docela náchylnej na hoření.

Butchi_905 #22 Posted 04 January 2017 - 09:24 AM

Warrant Officer

• Player
  • 12362 battles
  • 949

View PostHakanan, on 04 January 2017 - 08:21 AM, said:

Můžu říct, že kdybych měl udělat žebříček prem tanků. Tento by byl hodně vysoko, jestli né dokonce top a to jich mám sakra hodně.

Má to slušný pancíř (věž dokáže poodrážet sakra hodně), pene, depresi, DPM (nabíjím 5,7s), APCR v základu, dělo rychle doměřuje + je docela přesné, slušně se to hýbe, velmi dobře vydělává, co víc si přát? Ještě bych vypích hodně slušnej dohled, já jsem aktuálně na 493m a nasvítit +4k asist není nic výjimečného. Jediné, co zamrzí, že je docela náchylnej na hoření.

Ještě mi přijde, že dost často odchází munice. Jinak je ten tank super.

USSR89 #23 Posted 04 January 2017 - 09:45 AM

Corporal

• Player
  • 11656 battles
  • 145

View PostHakanan, on 04 January 2017 - 08:21 AM, said:

View PostButchi_905, on 04 January 2017 - 09:24 AM, said:

Ještě mi přijde, že dost často odchází munice. Jinak je ten tank super.

Souhlas a Souhlas.

Hoří jak uschlý vánoční stromeček a munice je náchylná i na kýchnutí, posádka chcípá i po dvou členech naráz z jedné rány.

Ale jinak ta věž fakt potěší, včera jsem dingal T30 a heaty z obj. 907, to je fajn pocit a chlapci nevěděli cos tím :D

Mungo_13 #24 Posted 04 January 2017 - 02:46 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 16115 battles
  • 1,472

Horiet som este nehorel, ale to zalezi na tom, ako WG prepne "nahodu". Boli doby, ked som kazdu chvilu plapolal v tankoch, ktore som nikdy nezapalil a inak hadam ani horiet nevidel

Municiu to obcas chyti

Veza podrzi a obcas dinga neskutocne - aj v TX bitkach. Predny pancier ako-kedy. Niekedy drzi, niekedy je jak rybarska siet v monzunovom lejaku. Celkovo ale nie je papier a auto-pen.

Delo je fajn. Ale na magicky pancier IS-6 nestacilo, na Karelii som nepretlacil snad 13 ran na trup. Spredu ziadnu, bez ohladu na dialku strelby / nakoniec sa mi podarilo dat 1-2 zboku, ked ma vzali do kliesti. Pokial ale nechytom troll-sadu "nahody", tak sa nan da vcelku spolahnut.

Zaraba nie zle, aj v prehratych bitkach s PU boli prijmy okolo 20000 i viac a to presli tak 2-3 rany a k tomu nieco malo za spot a detrack. Pri vyhratych bitkach je to cca. 8-10000 za kazdu ranu, co prejde skrz. Tak mi to vychadza, ze ma lepsie zarobky, nez Korejec. Aj ked kusok urcite prida to, ze sa s nim menej bojim riskovat, pretoze Korejcom preslo snad vsetko, co ho trafilo (aka je nova veza este neviem). A to som dost lavy a v nejednej bitke ma zial kolegovia nepodrzali, ked som potreboval.

Takze uvidime, ako bude pokracovat power creep vo WoT a ako pridu skryte nerfy v podobe buffovania vsetkeho ostatneho, okrem tohoto.

USSR89 #25 Posted 04 January 2017 - 03:53 PM

Corporal

• Player
  • 11656 battles
  • 145

View PostMungo_13, on 04 January 2017 - 02:46 PM, said:

Horiet som este nehorel, ale to zalezi na tom, ako WG prepne "nahodu". Boli doby, ked som kazdu chvilu plapolal v tankoch, ktore som nikdy nezapalil a inak hadam ani horiet nevidel

Municiu to obcas chyti

Veza podrzi a obcas dinga neskutocne - aj v TX bitkach. Predny pancier ako-kedy. Niekedy drzi, niekedy je jak rybarska siet v monzunovom lejaku. Celkovo ale nie je papier a auto-pen.

Delo je fajn. Ale na magicky pancier IS-6 nestacilo, na Karelii som nepretlacil snad 13 ran na trup. Spredu ziadnu, bez ohladu na dialku strelby / nakoniec sa mi podarilo dat 1-2 zboku, ked ma vzali do kliesti. Pokial ale nechytom troll-sadu "nahody", tak sa nan da vcelku spolahnut.

Zaraba nie zle, aj v prehratych bitkach s PU boli prijmy okolo 20000 i viac a to presli tak 2-3 rany a k tomu nieco malo za spot a detrack. Pri vyhratych bitkach je to cca. 8-10000 za kazdu ranu, co prejde skrz. Tak mi to vychadza, ze ma lepsie zarobky, nez Korejec. Aj ked kusok urcite prida to, ze sa s nim menej bojim riskovat, pretoze Korejcom preslo snad vsetko, co ho trafilo (aka je nova veza este neviem). A to som dost lavy a v nejednej bitke ma zial kolegovia nepodrzali, ked som potreboval.

Takze uvidime, ako bude pokracovat power creep vo WoT a ako pridu skryte nerfy v podobe buffovania vsetkeho ostatneho, okrem tohoto.

Střílí to APCR, IS6 jsem se snažil prostřelit na nějakých 300m a opravdu jedna z pěti šla dovnitř. Ale na blízko, je to pohoda. Prostě to ztrácí hodně penetrace na dálku, ale na to jsem už si zvykl u is3-a.

Že to dingá ty desitky krásně? To se mi strašně na tom líbí, vystrčit hlavu na desítkový TD a dingat a spotovat.

Příjmy to má neskutečné. Prostě to vydělává mnohem víc než moje is3-a nebo jiné ruské premy. 

Butchi_905 #26 Posted 04 January 2017 - 04:44 PM

Warrant Officer

• Player
  • 12362 battles
  • 949

View PostUSSR89, on 04 January 2017 - 09:45 AM, said:

Souhlas a Souhlas.

Hoří jak uschlý vánoční stromeček a munice je náchylná i na kýchnutí, posádka chcípá i po dvou členech naráz z jedné rány.

Ale jinak ta věž fakt potěší, včera jsem dingal T30 a heaty z obj. 907, to je fajn pocit a chlapci nevěděli cos tím :D

Já mám perk na bezpečné ukládání, a stejně mi odchází nějak podezřele často.

Kde má ta věc vůbec uloženej ammorack?

USSR89 #27 Posted 04 January 2017 - 04:56 PM

Corporal

• Player
  • 11656 battles
  • 145

View PostButchi_905, on 04 January 2017 - 04:44 PM, said:

taky jsem si toho chudáka přecvičil na safe stowage a včera jsem vjel předkem na nějaký to švédský TDčko už nevím co to bylo asi tier 7 a ten zmetek mě jednou ranou ze předu dal ammo rack a já už opravil, byl jsem už na 2.8k dmg a to mi docela posralo hru.. ten safe stowage tomu přidá jen trochu HP, ale ten ammo-rack není tak slabý, asi je jen blbě umístěn, nevím kde se to dá zjistit bohužel, u starých tanků jsou na to obrázky, ale to lidi udělali sami to není offiko WG..

Mungo_13 #28 Posted 04 January 2017 - 07:45 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 16115 battles
  • 1,472

View PostUSSR89, on 04 January 2017 - 03:53 PM, said:

Střílí to APCR, IS6 jsem se snažil prostřelit na nějakých 300m a opravdu jedna z pěti šla dovnitř. Ale na blízko, je to pohoda. Prostě to ztrácí hodně penetrace na dálku, ale na to jsem už si zvykl u is3-a.

No jo, na dialku OK, ale ja som jej len oprskaval celny plat aj ked uz sa hnala na mna. Sice len mozno zo 2 rany (mozno blbe miesto dopadu a RNG), ale nepotesilo to

View PostButchi_905, on 04 January 2017 - 04:44 PM, said:

Nie je najvacsi vyznam toho perku znizenie sance na exploziu municie? Ja ten perk inak rvem ako prvy na kazdeho nabijaca, snad okrem SPG a TD-ciek, ktore maju srabacky sniprovat z krovisk

Zial nalepky zasahov na Patriota zda sa nefunguju (aspon nie vo verzii modu, ktory mam), takze sa mi nepodarilo zistit, kde ma to trafilo

Inak ammo-rack som uz dostal aj od prvej rany, ktorysi TOP10 nemecky Leopard

USSR89 #29 Posted 04 January 2017 - 07:55 PM

Corporal

• Player
  • 11656 battles
  • 145

View PostMungo_13, on 04 January 2017 - 07:45 PM, said:

No jo, na dialku OK, ale ja som jej len oprskaval celny plat aj ked uz sa hnala na mna. Sice len mozno zo 2 rany (mozno blbe miesto dopadu a RNG), ale nepotesilo to

http://tanks.gg/wot/.../is-6#tab:model

koukni na to jak na tebe jel, pokud si trefil víc vlevo nebo vpravo tak to byl auto-bounce s 250mm eff. armorem pod úhlem. a jsi vyšší, takže koukáš na něj ze shora, takže je lepší střelit vrchní část předního plátu než spodní. IS6 má opravdu "kouzelný armor" kolikrát s plně domířenou ranou z IS3-A neprojde na 100 metrů.

kusiakGSR #30 Posted 05 January 2017 - 10:31 AM

Staff Sergeant

• Clan Diplomat
  • 1622 battles
  • 330
  • [_AF_] _AF_
Mne ako sa s ním v poslednej dobe prestalo dariť nie je normálne :/ Až mám obavu či ho po poslednom patchi znovu neupravili..zo začiatku to bol super tank a teraz s ním neviem nastrieľať ani svoje hp :/ Práve teraz bitka.. ja proti 110 v hull downe no a on si ma krásne penetruje každou ranou do veže..a to nie som noob, nestál som na jednom mieste..nechápal som to :/ Pozeral som aj na nete či v 9.17 neprišiel nejaký skritý nerf no nič som nenašiel. :/ 

heroman63 #31 Posted 05 January 2017 - 01:15 PM

Sergeant

• Player
  • 37669 battles
  • 270
  • [AF_V] AF_V
Já mám ten samý problém s každým prémiákem, který koupím. Ze začátku parádní hry, příznivý MM a potom to jde do kopru. Naposled se Skorpionem G. Nevím, čím to je, ale hrálo se mi parádně a ted dám 3 rány a je po mě....

Mikhail800 #32 Posted 05 January 2017 - 03:26 PM

Lieutenant

• Player
  • 39042 battles
  • 1,993
  • [ANV-V] ANV-V

View Postheroman63, on 05 January 2017 - 12:15 PM, said:

Já mám ten samý problém s každým prémiákem, který koupím. Ze začátku parádní hry, příznivý MM a potom to jde do kopru. Naposled se Skorpionem G. Nevím, čím to je, ale hrálo se mi parádně a ted dám 3 rány a je po mě....

To je však v rukách nie v tanku :D Dosť robí aj striedanie tankov. každý z nich má iné špecifikácie. Nie každý hráč sa vie tomu prispôsobiť. Aj ja mám problém pokiaľ niečo dlhšie nehrám odhadnúť kedy vystrelť, aký hulldown si môžem dovoliť, pohyblivosť atď atď. Odporúčam hrať jeden a ten istý prémiák dlhšie a naučiť sa s ním poriadne hrať.

alfinek #33 Posted 09 January 2017 - 05:59 PM

Private

• Player
  • 17303 battles
  • 7

Tak to je pitomost. Já jen vyjedu už svítím. Okamžitě po mě jdou všechny artyny. Jo když jsem s ní začínal, tak jsem měl i 62%. Teď jsem na 42%. A je to pořád horší z 10 bitev max 2 výhry. Všechny arty světa po mě pořád jdou. Nikde se neschovám......no to je nasr.....a navíc pořá x tier......to by mě zajímalo, jak s ním někdo vyhrává. Jo a hlavně nedává žádný win8. porstě nic. na https://cs.wot-life....inek-514370604/ je pořád 0. Jak začne bitva, už vím že prohraju. hlavně s ním...

Chalenger mě prostřelí bez problémů. I věž!!!!!!! a to 7 tier. Prostě tank na na hov.. Skoda penez. Zatím nejhorší premiak co jsem měl. Už i Lowe byl lepší. Přísaham, že zárovka se rozsviti hned po 10 sec. a má mě artyna. Dokud me nedodela neprestane!!!!!! Někdy hraju jen 15 sec a je hotovo. Vůbec to nechápu. Jako kdybych měl vždy jen s ním prohrát. Prohry j´mam jenom s nim, ale je mi lito ho prodat, pri premiaku porad vydelava. Takze kdyz chci vydelat tak musim prohrat.

Dnes 24 bitev 4 výhry. Kamuflaz nema zadnou. Jsetli s nim nekdo vyhrava tak to musi byt nejak naprogramovany. Jinak fakt nevim. Uz jsem z nej nestastny. Hraju presne tak jak vsichni radí.......NEJHORŠÍ TANK JE T26E5 P - PATRIOT. Je tom podvod na lidi! A hlavně zlodějna.

Edited by alfinek, 09 January 2017 - 06:39 PM.

Perchta #34 Posted 09 January 2017 - 11:43 PM

Staff Sergeant

• Beta Tester
  • 41070 battles
  • 415

View Postalfinek, on 09 January 2017 - 04:59 PM, said:

Tak to je pitomost. Já jen vyjedu už svítím. Okamžitě po mě jdou všechny artyny. Jo když jsem s ní začínal, tak jsem měl i 62%. Teď jsem na 42%. A je to pořád horší z 10 bitev max 2 výhry. Všechny arty světa po mě pořád jdou. Nikde se neschovám......no to je nasr.....a navíc pořá x tier......to by mě zajímalo, jak s ním někdo vyhrává. Jo a hlavně nedává žádný win8. porstě nic. na https://cs.wot-life....inek-514370604/ je pořád 0. Jak začne bitva, už vím že prohraju. hlavně s ním...

Chalenger mě prostřelí bez problémů. I věž!!!!!!! a to 7 tier. Prostě tank na na hov.. Skoda penez. Zatím nejhorší premiak co jsem měl. Už i Lowe byl lepší. Přísaham, že zárovka se rozsviti hned po 10 sec. a má mě artyna. Dokud me nedodela neprestane!!!!!! Někdy hraju jen 15 sec a je hotovo. Vůbec to nechápu. Jako kdybych měl vždy jen s ním prohrát. Prohry j´mam jenom s nim, ale je mi lito ho prodat, pri premiaku porad vydelava. Takze kdyz chci vydelat tak musim prohrat.

Dnes 24 bitev 4 výhry. Kamuflaz nema zadnou. Jsetli s nim nekdo vyhrava tak to musi byt nejak naprogramovany. Jinak fakt nevim. Uz jsem z nej nestastny. Hraju presne tak jak vsichni radí.......NEJHORŠÍ TANK JE T26E5 P - PATRIOT. Je tom podvod na lidi! A hlavně zlodějna.

Většinou, aby pořád nesvítil se musí zmáčknout písmeno L na klávesnici. A teď vážně, s T26E5 jsem docela spokojen. Celé WoT je kulišárna, od WG i od mnohých hráčů. Ta zlodějna, to bych netvrdil. Zbývá tady možnost nekupovat, neplatit a pak se na fóru přidat mezi hrdé křiklouny, že jim tj. WG nedali ani korunu a stejně hrajou, protože přeci nejsou hloupí.

USSR89 #35 Posted 10 January 2017 - 12:18 AM

Corporal

• Player
  • 11656 battles
  • 145

View Postalfinek, on 09 January 2017 - 05:59 PM, said:

:D:D:D nevím jestli má smysl vůbec něco psát, ale tak zkusím to.

42% 175 bitev, jak to děláš? Každopádně, problém je mezi klávesnicí a židlí s tankem nic není. Už to úplně vidím, jak vjedeš na pole, spotne tě nějaký light a ty 3 arty tě rozstřílí na cimpr a campr a ty se tu zlobíš, že je to chyba hry. Do věže tě prostřelí tak max ze strany, pokud na ně koukáš předkem věže, tak tě neprostřelí (99%), já jsem dnes vylezl živej ze hry, kdy jsem držel v tier 10 půlku nepřátelského týmu věží :D prostě, když ti to nejde, tak se uč, dívej se na streamy, koukej na tutorialy atd. WN8 se u tanku zobrazí až to tam přidaj, prostě jim to trvá.

Spoiler

Noski1974 #36 Posted 10 January 2017 - 10:19 AM

Private

• Player
  • 50204 battles
  • 40
  • [SC4F] SC4F
15909410_1440449479319120_2003373146_o.jpgPremiak ktory ma fakt bavi a super zaraba."M" postavene hodne vysoko, teda aspon pre mna...ale predsa sa podarilo. :))

Edited by Noski1974, 10 January 2017 - 10:41 AM.

OKC13 #37 Posted 10 January 2017 - 10:25 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 14713 battles
  • 1,207

To ano, včera jsem za 1350 base expů měl první třídu :(

Edited by Chorche_22, 10 January 2017 - 10:25 AM.

Noski1974 #38 Posted 10 January 2017 - 10:26 AM

Private

• Player
  • 50204 battles
  • 40
  • [SC4F] SC4F

View PostChorche_22, on 10 January 2017 - 10:25 AM, said:

To ano, včera jsem za 1350 base expů měl první třídu :(

4 400, 7 killov, 1 trieda

Tak sa vcera podarilo este jedno, daj colu a optiku, ked sa podari vratis to naspat.Patriot M.jpg

Edited by Noski1974, 11 January 2017 - 01:46 PM.

alfinek #39 Posted 10 January 2017 - 06:31 PM

Private

• Player
  • 17303 battles
  • 7

View PostUSSR89, on 09 January 2017 - 11:18 PM, said:

:D:D:D nevím jestli má smysl vůbec něco psát, ale tak zkusím to.

42% 175 bitev, jak to děláš? Každopádně, problém je mezi klávesnicí a židlí s tankem nic není. Už to úplně vidím, jak vjedeš na pole, spotne tě nějaký light a ty 3 arty tě rozstřílí na cimpr a campr a ty se tu zlobíš, že je to chyba hry. Do věže tě prostřelí tak max ze strany, pokud na ně koukáš předkem věže, tak tě neprostřelí (99%), já jsem dnes vylezl živej ze hry, kdy jsem držel v tier 10 půlku nepřátelského týmu věží :D prostě, když ti to nejde, tak se uč, dívej se na streamy, koukej na tutorialy atd. WN8 se u tanku zobrazí až to tam přidaj, prostě jim to trvá.

Spoiler

No asi máte pravdu..Jinak už jsem s ním udělal i přez 10000 zk-.  Ale jak je to možný že jsem s ním zpočátku neustále vyhrával. To asi nebude jen mnou ne? Tak třeba dnes.....první a třetí a druhý v tabulce a tři hry a tři prohry. Poslední čtvrtou jsem dostal od Grille 2 rány a konec. To je moje chyba. neměl jsem tam strkat čumák. Ale zase 100% prohry. A tak to je pořád....... je uplně jedno, jeastli jsem nejlepší z týmu stejně s Patriotem (jen s ním) pořád prohrávám..

A ještě jednou opakuji. prvních 80 bitev a 59% výhry...až pak to šlo do prd.....

Nechci si pořád stěžovat, ale vypadá to, že budu mít brzy rekord v počtu proher. Nyní jsem asi již na 16%. Jak začnu hrát s jakýmkoli jiným tankem, tak v pohodě 52% (celkem třeba). Hmmmm

Edited by alfinek, 10 January 2017 - 06:46 PM.

ymo_CZ #40 Posted 14 January 2017 - 11:42 AM

Corporal

• Player
  • 19858 battles
  • 127

Mam ho jen kratce, zatim obecne spokojenost. Nikdy jsem nehorel, ale hodne trpni na ammorack (i pres perk safe stowage), plus porad je zabity jeden, nebo vice clenu posadky. Kdyz ji nakrmim + bia+ventilace+ perky, dohled 451m :trollface: 

Dale jsem zpocatku docela nechapal, co dokaze vez dingnout i od desitek a to presne do vcerejska. Uhral jsem v cete asi 20 bitev a najednou mi probijeli vez jak na bezicim pasu. Chapu ze celne me probije Grille 15 na okraj veze, ale ze me dvakrat probije nad mantlet (ne do kopulky) Tiger II s AP? To je trosku ulet. Nevim co si o tom myslet. Mate nekdo podobnou zkusenost z posledni doby?

Edited by ymo_CZ, 14 January 2017 - 11:43 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users