Jump to content

Teamkill

penalizace

• This topic is locked This topic is locked
77 replies to this topic

Gabriel_i5_Back #21 Posted 14 December 2016 - 12:28 PM

Major General

• Player
  • 46005 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST
Vlastné arty ( až na jednu výnimku ) nestrieľam. Ale úplne rozumiem tej frustrácii prameniacej z bezmoci brániť sa alebo to vrátiť tej [edited]arty. Topic som nezaložil a artynárovi som vysvetlil prečo sa mu stalo to čo sa mu stalo.

SWAT0013 #22 Posted 14 December 2016 - 12:55 PM

Brigadier

• Player
  • 31410 battles
  • 4,788
  • [KHIL] KHIL
Spoiler

Konec OT

Klidně si marky hoň, ale to přece není žádný argument - to, že ti to někdo zkazí, s tím se musíš vyrovnat, hráči se taky musí vyrovnat, že jim dá houska IK, dostanou ammorack, permatrack apod. 

Postih "spoluhráče" se ti může nelíbit, ale to je jediné, co s tím uděláš - pravidla jsou jasně nastavená, takže pokud to nedělá pravidelně, klidně mu to jednou za čas projde. Zda je to dobře nebo ne, o tom se dá polemizovat. Osobně se nedivím, že to support neřeší - jen za včerejší hraní bych jim jinak mohl poslat asi 10 replayů s vytlačováním, teamkillováním a dalšími prohřešky. Vždyť by pak support nedělal nic jiného (navíc x hráčů bere kolikrát jako věc hodnou reportování a poslání replaye i třeba to, že jim jen zabereš jejich oblíbenou pozici; nezahraješ podle jejich představ atd.).

Osobně budu raději mít v týmu někoho, kdo jednou za čas někoho teamkillne než někoho, kdo se o mě jen otře za 5Hp a už zmodrá... Samozřejmě že někdy tím teamkillem můžeš prohrát bitvu, na druhou stranu v tom množství her, které prohraješ, protože různé příčiny řeknou (viz různé topení na Derpenbergu, 10 tanků neschopných pushnout jeden apod.) je to množství her, které prohraješ kvůli teamkillu, zanedbatelné

A ještě jeden malý OT s dobře míněnou radou - odinstaluj si ty hit zony na těch tancích - jsem vcelku přesvědčen, že to porušuje fair play policy WG (pokud se pletu, rád se dozvím), tak abys nakonec ještě nedostal ban ty ;)

Edited by SWAT0013, 14 December 2016 - 12:56 PM.

Schmudla #23 Posted 14 December 2016 - 12:59 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 40817 battles
  • 1,411
  • [BIA] BIA

View PostSWAT0013, on 14 December 2016 - 01:55 PM, said:

mě asi nepřestane fascinovat ta logika

enemácké arty po mě střílejí a dávají mi IK  ----->  budu zabijet spojenecké arty abych se jim pomstil

Gabriel_i5_Back #24 Posted 14 December 2016 - 01:10 PM

Major General

• Player
  • 46005 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View PostSchmudla, on 14 December 2016 - 12:59 PM, said:

enemácké arty po mě střílejí a dávají mi IK  ----->  budu zabijet spojenecké arty abych se jim pomstil

Pretože tam pridávaš teamy. To nie je CW. V tej arty nie je môj spojenec. Teraz šikanuje enemákov, potom bude mňa. A hráči sa nechcú "pomstiť" konkrétnemu artynárovi, ale všetkým [edited]artynárom.

SWAT0013 #25 Posted 14 December 2016 - 01:18 PM

Brigadier

• Player
  • 31410 battles
  • 4,788
  • [KHIL] KHIL

View PostSchmudla, on 14 December 2016 - 12:59 PM, said:

Ale já neřekl, že to schvaluji. Já jsem jen řekl, že raději potkám někoho, komu bouchnou nervy jednou za čas (a neřeším, jestli zabije spojeneckou arty, LT, MT, HT nebo TD) než někoho, komu bouchají pořád...

Jediné, co by mohlo být zajímavé, tak zjistit, co myslel tím, jak mu psal, že vystřelil první - možná, že si dává do blacklistu artyny, které mu někdy způsobily teamdamage (a nebudeme si nalhávat, že artynáři při nebezpečné střele nevystřelí ) - a to byl třeba jediný důvod, proč se mu pomstil. Osud parťáka z čety je potom jasný, když má skoro 500 damage team damage...

Edited by SWAT0013, 14 December 2016 - 01:19 PM.

Dandys97 #26 Posted 14 December 2016 - 06:21 PM

Private

• Player
  • 22812 battles
  • 16

View Postberserkerdog, on 14 December 2016 - 11:35 AM, said:

Houskař s +2k bitvama na M53/55 a přemodovanym klientem si stěžuje na to, že je něco nebo někdo ve hře nefér :)

Pobavils, ale soucit nečekej.

Mody mám jen pro info, jak vidíš tak bez modu nevidím jakej hráč má jaké WNko a jak je dobrý, kolik má bitev a % výher a tak, já mody používám k tomu abych teamu co nejvíce pomohl tím, že focusuju hráče co mají logicky vysoké WNko a tudíž jsou ve hře velký problém, bez modu bych střílel co se mi zamane. Nevím co se ti na modech nezdá, mám tam jen barvičky a info co jinak nevidím. Oni když pak vydím modrého hráče nebo fialového s WN 2500+ tak na konci bitvy má většinou největší dmg a nejvíce killu. Nevím co je na tomhle nefér. 

Dandys97 #27 Posted 14 December 2016 - 06:30 PM

Private

• Player
  • 22812 battles
  • 16

View PostSWAT0013, on 14 December 2016 - 01:18 PM, said:

Ale já neřekl, že to schvaluji. Já jsem jen řekl, že raději potkám někoho, komu bouchnou nervy jednou za čas (a neřeším, jestli zabije spojeneckou arty, LT, MT, HT nebo TD) než někoho, komu bouchají pořád...

Jediné, co by mohlo být zajímavé, tak zjistit, co myslel tím, jak mu psal, že vystřelil první - možná, že si dává do blacklistu artyny, které mu někdy způsobily teamdamage (a nebudeme si nalhávat, že artynáři při nebezpečné střele nevystřelí ) - a to byl třeba jediný důvod, proč se mu pomstil. Osud parťáka z čety je potom jasný, když má skoro 500 damage team damage...

Kámoš ho poté trefil protože je jasný že teamkill si asi líbit nenechá.. Psal že jsem ho střelil první přitom já dávno ještě nabíjel a co vím tak se mi zatím nestalo že bych omylem s artou zabil spojence při míření na enemy hráče. Když už se něco takového stane tak jen to, že se na enemy hráče naplácne spojenec a splashem mu tak 100-200 uberu, to je ale tak vše. Jinak jen jednu bitvu jsem zabil spojence a to byl nějaký hráč s červenýn WNkem a neměl ani 1k bitev a taky jak tento hráč, začala bitva a on mě jen tak střelil a vzal mi 300, slovně se nevyjádřil a jel si dál jako by se nic nedělo, tak jsem ho pak samozřejmě trefil taky ale jinak se mi nestává že bych ať už úmyslně nebo neúmyslně zabíjel spojence. Jak už jsem psal někdy někoho sem tam trefím ale to už jen když to je hráč co mi záměrně kazí hru, naráží do mě, strká mě do palby enemy hráčům. Jinak se mi běžně stává že jí od spojenců dostanu, ale to většinou jednu s tankem a lezu spojencům do rány, to je pak moje chyba to je jasný, to jim nemám za zlý a ještě se omlouvám. 

Dandys97 #28 Posted 14 December 2016 - 06:37 PM

Private

• Player
  • 22812 battles
  • 16

View PostSWAT0013, on 14 December 2016 - 12:55 PM, said:

Spoiler

Konec OT

Klidně si marky hoň, ale to přece není žádný argument - to, že ti to někdo zkazí, s tím se musíš vyrovnat, hráči se taky musí vyrovnat, že jim dá houska IK, dostanou ammorack, permatrack apod. 

Postih "spoluhráče" se ti může nelíbit, ale to je jediné, co s tím uděláš - pravidla jsou jasně nastavená, takže pokud to nedělá pravidelně, klidně mu to jednou za čas projde. Zda je to dobře nebo ne, o tom se dá polemizovat. Osobně se nedivím, že to support neřeší - jen za včerejší hraní bych jim jinak mohl poslat asi 10 replayů s vytlačováním, teamkillováním a dalšími prohřešky. Vždyť by pak support nedělal nic jiného (navíc x hráčů bere kolikrát jako věc hodnou reportování a poslání replaye i třeba to, že jim jen zabereš jejich oblíbenou pozici; nezahraješ podle jejich představ atd.).

Osobně budu raději mít v týmu někoho, kdo jednou za čas někoho teamkillne než někoho, kdo se o mě jen otře za 5Hp a už zmodrá... Samozřejmě že někdy tím teamkillem můžeš prohrát bitvu, na druhou stranu v tom množství her, které prohraješ, protože různé příčiny řeknou (viz různé topení na Derpenbergu, 10 tanků neschopných pushnout jeden apod.) je to množství her, které prohraješ kvůli teamkillu, zanedbatelné

A ještě jeden malý OT s dobře míněnou radou - odinstaluj si ty hit zony na těch tancích - jsem vcelku přesvědčen, že to porušuje fair play policy WG (pokud se pletu, rád se dozvím), tak abys nakonec ještě nedostal ban ty ;)

Mody si stahuju pořád stejný a od doby co jsem právě četl to, že některé módy budou zakázané tak z toho modu co si stahuju hodně modu zmizelo, nejspíš kvůli tomu že jsou zakázané. Jinak v modu jsou i připomínky že tento mód může být zakázaný třeba na zahraničních serverech. A u hit zone nic nebylo tak nevím, pokud si přesvědčen že to je zakázaný, tak řekni a já si to dám hned pryč, pak bych ti poděkoval protože já takové info asi co je zakázaný a co ne nemám. 

Edited by Dandys97, 14 December 2016 - 06:39 PM.

_Imperium #29 Posted 14 December 2016 - 10:59 PM

Major

• Player
  • 31799 battles
  • 2,669

View PostSchmudla, on 14 December 2016 - 12:05 PM, said:

blbý je že tyhle očividné prasárny support neřeší a odkazuje se na (v tomto případě nefunkční;) ingame systém .... chápu že by byli asi zahlcení ale ...

stačilo by pár exemplárních permabanů na základě poslaných replays s vyvěšením videí na webu WG jako výstrahu pro ostatní a byl by klid :)

SWAT0013 #30 Posted 14 December 2016 - 11:53 PM

Brigadier

• Player
  • 31410 battles
  • 4,788
  • [KHIL] KHIL

View PostDandys97, on 14 December 2016 - 06:30 PM, said:

Kámoš ho poté trefil protože je jasný že teamkill si asi líbit nenechá.. Psal že jsem ho střelil první přitom já dávno ještě nabíjel a co vím tak se mi zatím nestalo že bych omylem s artou zabil spojence při míření na enemy hráče. Když už se něco takového stane tak jen to, že se na enemy hráče naplácne spojenec a splashem mu tak 100-200 uberu, to je ale tak vše. Jinak jen jednu bitvu jsem zabil spojence a to byl nějaký hráč s červenýn WNkem a neměl ani 1k bitev a taky jak tento hráč, začala bitva a on mě jen tak střelil a vzal mi 300, slovně se nevyjádřil a jel si dál jako by se nic nedělo, tak jsem ho pak samozřejmě trefil taky ale jinak se mi nestává že bych ať už úmyslně nebo neúmyslně zabíjel spojence. Jak už jsem psal někdy někoho sem tam trefím ale to už jen když to je hráč co mi záměrně kazí hru, naráží do mě, strká mě do palby enemy hráčům. Jinak se mi běžně stává že jí od spojenců dostanu, ale to většinou jednu s tankem a lezu spojencům do rány, to je pak moje chyba to je jasný, to jim nemám za zlý a ještě se omlouvám. 

Třeba mu i stačilo to, že jsi ho trefil za výraznější damage - za sebe ti mohu říct, že když jsem si kroutil v FCM 50t soupeře v IS-6 a přiletěla mi rána od spojenecké arty za 1,3k, měl jsem sto chutí se vrátit a rozstřílet ho na cimprcampr (stav byl asi 13:5 pro nás). Nakonec jsem jen napsal několik nepublikovatelných výrazů, ačkoliv se mi ten profík ani neomluvil, potom šel dotyčný do blacklistu - což je takový můj seznam hráčů, pro které nehnout ani prstem, tímto má odplata skončila.

Tenhle ho samozřejmě může využívat jinak. Mohl si tě i splést, nebo si na tobě prostě jen vylil zlost - těžko říct, do hlavy mu nevidím

View PostDandys97, on 14 December 2016 - 06:37 PM, said:

Mody si stahuju pořád stejný a od doby co jsem právě četl to, že některé módy budou zakázané tak z toho modu co si stahuju hodně modu zmizelo, nejspíš kvůli tomu že jsou zakázané. Jinak v modu jsou i připomínky že tento mód může být zakázaný třeba na zahraničních serverech. A u hit zone nic nebylo tak nevím, pokud si přesvědčen že to je zakázaný, tak řekni a já si to dám hned pryč, pak bych ti poděkoval protože já takové info asi co je zakázaný a co ne nemám. 

Já to zase tak moc nesledoval, protože tohle jsem nikdy nepoužíval, takže jestli bylo někde napsáno, že je to povolený, tak to netuším - ono taky kdo by projížděl všechna ta vlákna :D  Pamatuji se, že když jsem to projížděl, tak mi přišlo jako jasné, že to spadá pod nějaký ten zakázaný bod (něco o narušování pravidel hry). Jedině, že by to spadalo do té poslední části něco o pancíři v bitvě, protože z toho vyjádření WG fakt nebylo jasné, co a jak hodlají implementovat a z pojmenování té kategorie taky moc ne (a to si pamatuji, že jsem tehdy koukal i na anglickou verzi, aniž bych byl o něco moudřejší )...

Konečné rozhodnutí je ale na tobě - za sebe mohu říct jen to, že i pokud by to spadalo do té poslední části, tak když se za cheat považuje autoaim +, tak tohle je cheat na druhou ;)

Edited by SWAT0013, 15 December 2016 - 12:10 AM.

VijaCZ #31 Posted 15 December 2016 - 01:29 AM

Brigadier

• Guest
  • 75858 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

View PostDandys97, on 14 December 2016 - 05:21 PM, said:

Mody mám jen pro info, jak vidíš tak bez modu nevidím jakej hráč má jaké WNko a jak je dobrý, kolik má bitev a % výher a tak, já mody používám k tomu abych teamu co nejvíce pomohl tím, že focusuju hráče co mají logicky vysoké WNko a tudíž jsou ve hře velký problém, bez modu bych střílel co se mi zamane.

View PostDandys97, on 14 December 2016 - 05:30 PM, said:

Když už se něco takového stane tak jen to, že se na enemy hráče naplácne spojenec a splashem mu tak 100-200 uberu,

Takže ty se tu veřejně přiznáš ke dvěma nejhorším zhovadilostem co vůbec s artynou jdou udělat a ještě máš tu drzost se divit že tě zabíjí spojenci??? Kámo jdeš na blacklist a jestli se někdy v bitvě potkáme tak si pro mě primární cíl.

bigdragonAF #32 Posted 15 December 2016 - 05:52 AM

Colonel

• Clan Commander
  • 61920 battles
  • 3,549
  • [_AF_] _AF_
co je za zhovadilost na tom, primárně ničit nejlepší enemy? Dělám to taky.

Dandys97 #33 Posted 15 December 2016 - 09:17 AM

Private

• Player
  • 22812 battles
  • 16

View PostVijaCZ, on 15 December 2016 - 01:29 AM, said:

Takže ty se tu veřejně přiznáš ke dvěma nejhorším zhovadilostem co vůbec s artynou jdou udělat a ještě máš tu drzost se divit že tě zabíjí spojenci??? Kámo jdeš na blacklist a jestli se někdy v bitvě potkáme tak si pro mě primární cíl.

Co prosim? A jaký 2 hovadiny? To že vystřelím na enemy hráče a mezitím se k němu naplácne spojenec a to, že primárně ničím nejlepší enemy hráče? To jsou podle tebe hovadiny? A co děláš ty když hraješ? Zabiješ lowky a na víc se nezmůžeš nebo co? Koukám že nechápeš to, že se snažím teamu pomáhat jak jen to jde.. Ale to ty asi nechápeš. A když už jsi zmínil ten blacklist, jak ty tak já. 

Dandys97 #34 Posted 15 December 2016 - 09:33 AM

Private

• Player
  • 22812 battles
  • 16
A ještě k těm hovadinám, aby ses nedivil, já vždy do chatu posílám info na koho střílím, taktéž vždy ukazují počáteční nabíjení a dobití, takže spojenci vždy vědí kdy já mám nabito a kdy střílím a ještě k tomu koho střílím. 

Cerb4rus #35 Posted 15 December 2016 - 09:49 AM

Player

• Player
  • 48325 battles
  • 4,236

View PostDandys97, on 15 December 2016 - 09:33 AM, said:

A ještě k těm hovadinám, aby ses nedivil, já vždy do chatu posílám info na koho střílím, taktéž vždy ukazují počáteční nabíjení a dobití, takže spojenci vždy vědí kdy já mám nabito a kdy střílím a ještě k tomu koho střílím. 

ze ma nekdo vypnuty chat te nenapadne vid :) hlavne klik :-) :facepalm:

bobitwo1 #36 Posted 15 December 2016 - 10:47 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 12780 battles
  • 1,134
VijaCZ je malé ublížené dieťa,  ktoré nemôže hrať, lebo arty ho nemajú rady. Zaujavé, že náhodné schytanie rany od spoluhráča v čomkoľvek inom ako v arty je pre neho v pohode, že stane sa.  Akonáhle to je arty vracia sa a ide ho zabiť.  Vo svojej nenávisti voči artynam už nevidí zbytok mozaiky hry. Na jednej strane argumentuje, že arty dávajú IK, ale to dokážu aj iné tanky. Kopa TD vyšších tierov dokáže na ranu poslať na odpočinok bezne väčšinu lightov a mediek. S takou SU-100 osadenou 122 som dal raz v živote IK KV-4, dostal muníciu,  stáva sa.

Ma druhej strane zadávateľ má minimálne 1 mód,  čo je zakázaný,  ten čo ukazuje hitzony tankov.  To že používa XWM a podľa neho likviduje hráčov,  je už také ošemetné, ale podľa XWM strieľajú aj hráči v iných tankoch, tam je zbytočné niečo riešiť.

Schmudla #37 Posted 15 December 2016 - 10:59 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 40817 battles
  • 1,411
  • [BIA] BIA

View PostPrazak, on 15 December 2016 - 10:49 AM, said:

ze ma nekdo vypnuty chat te nenapadne vid :) hlavne klik :-) :facepalm:

koukám tvoje argumentace už si nezadá s Kanárem .... smutný příběh ....

ad bobitwo1

hitzony zakázané NEJSOU, jsou hnusné to ano, ale zakázané nejsou, pokud vím jsou zakázané ty 3d modely tanků s hitboxama (i když ani to není v linku níže, ale myslím že to je "obecný fakt" )ale ne hitzonama

http://worldoftanks...._policy/?page=1

lukasarcher #38 Posted 15 December 2016 - 11:42 AM

Major

• Player
  • 35590 battles
  • 2,848

View PostDandys97, on 13 December 2016 - 08:54 PM, said:

Jasný no, ale když pak zabije 2 arty na hit, tak to taky neni moc fér. když tu artu dá na hit a do tý doby než mu to dá automatický ban tak musí zabít 3. Zabil mě po 20 sekundách bezdůvodně a pak se oháněl slovy "tys mě zabil první" načež já ještě 20 sec nabíjel. 

Nemá rád arty. Střílel HEčkem, takže mu to prošlo.

Dunev #39 Posted 15 December 2016 - 11:52 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 23457 battles
  • 421
  • [KHIL] KHIL

View PostDandys97, on 14 December 2016 - 06:21 PM, said:

Mody mám jen pro info, jak vidíš tak bez modu nevidím jakej hráč má jaké WNko a jak je dobrý, kolik má bitev a % výher a tak, já mody používám k tomu abych teamu co nejvíce pomohl tím, že focusuju hráče co mají logicky vysoké WNko a tudíž jsou ve hře velký problém, bez modu bych střílel co se mi zamane. Nevím co se ti na modech nezdá, mám tam jen barvičky a info co jinak nevidím. Oni když pak vydím modrého hráče nebo fialového s WN 2500+ tak na konci bitvy má většinou největší dmg a nejvíce killu. Nevím co je na tomhle nefér. 

Cerb4rus #40 Posted 15 December 2016 - 12:52 PM

Player

• Player
  • 48325 battles
  • 4,236

View PostSchmudla, on 15 December 2016 - 10:59 AM, said:

koukám tvoje argumentace už si nezadá s Kanárem .... smutný příběh ....

ad bobitwo1

hitzony zakázané NEJSOU, jsou hnusné to ano, ale zakázané nejsou, pokud vím jsou zakázané ty 3d modely tanků s hitboxama (i když ani to není v linku níže, ale myslím že to je "obecný fakt" )ale ne hitzonama

http://worldoftanks...._policy/?page=1

Všimnul sis na co reaguji?  Takže klikač co nám úspěšně nahlásí  že má nabito  a že bude střílet tam a tam a mi mu neuhnen a on nás smahne,   tak to bude ok a je to naše chyba,  protože pan klikač nám to říkal  a chtěl si prostě  urvat poškození za každou cenu  ;-)  tak určitě.  Smutný příběh to je, ale tvůj . :facepalm:

Myslím že se to může  zamknout,  máme jeden pohled na situaci,  kterou automaticky systém  vyhodnotil tak,  že ten kdo dělá  větší  a častější poškození do spojenců  byl potrestán,  ze  své zkušenosti  vím,  že tyhle nevinné obětí  dosti často provokuji,  ať v chatu,  nebo blokováním ve hře  a pak je z toho podobný pláč. Je hezké že takoví  hráči mají svého obhájce viď schmudlo ;-)  

Edited by Prazak, 15 December 2016 - 01:01 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users