Jump to content

Teamkill

penalizace

• This topic is locked This topic is locked
77 replies to this topic

Dandys97 #41 Posted 15 December 2016 - 02:56 PM

Private

• Player
  • 22812 battles
  • 16

View PostPrazak, on 15 December 2016 - 09:49 AM, said:

ze ma nekdo vypnuty chat te nenapadne vid :) hlavne klik :-) :facepalm:

Pak má ale mít zaplej chat, já ho třeba mám a když prostě někdo spamuje dám si mute, ale když pak vjedu já s jiným tankem do rány artyně, tak se nejdříve podívám do chatu, když psal že ho střílí a že má nabito, pak na něj nebudu nadávat a je to moje chyba že jsem si toho nevšiml, ale kdyby nic nepsal, ani info o nabití nic, tak asi naštvanej budu protože jsem nijak nemohl zjistit že na něj střílí ne? Ale to je snad jasný, nevím co tady z toho máte.. Přitom to je tak jednoduchý, buď říká že střílí ten a ten tank a pak když mě trefí je mi to jedno, to je prostě moje blbost nebo nepíše, já o ničem nevím a pak je to jeho blbost.. jednoduchý. Není to že si chtěl urvat poškození pro sebe, tak radši budu čekat než spojence smahne ten enemy a až pak budu střílet? Twl lidi vy tu máte logiku až se mi chce brečet.. Když mužu tak přece pomužu ne? A nebudu se jen tak koukat a čekat co se stane. Ano, když artyna říká že střílí tenhle tank a ty se i přesto na ten tank přilepíš nebo cokoliv, ano je to tvoje blbost. Mě osobně tohle nevadí, ale vadí mi když mě jen tak někdo z hecu sejme protože asi nemá rád arty.. 

Edited by Dandys97, 15 December 2016 - 02:56 PM.

Cerb4rus #42 Posted 15 December 2016 - 03:25 PM

Player

• Player
  • 48346 battles
  • 4,236

View PostDandys97, on 15 December 2016 - 02:56 PM, said:

Pak má ale mít zaplej chat, já ho třeba mám a když prostě někdo spamuje dám si mute, ale když pak vjedu já s jiným tankem do rány artyně, tak se nejdříve podívám do chatu, když psal že ho střílí a že má nabito, pak na něj nebudu nadávat a je to moje chyba že jsem si toho nevšiml, ale kdyby nic nepsal, ani info o nabití nic, tak asi naštvanej budu protože jsem nijak nemohl zjistit že na něj střílí ne? Ale to je snad jasný, nevím co tady z toho máte.. Přitom to je tak jednoduchý, buď říká že střílí ten a ten tank a pak když mě trefí je mi to jedno, to je prostě moje blbost nebo nepíše, já o ničem nevím a pak je to jeho blbost.. jednoduchý. Není to že si chtěl urvat poškození pro sebe, tak radši budu čekat než spojence smahne ten enemy a až pak budu střílet? Twl lidi vy tu máte logiku až se mi chce brečet.. Když mužu tak přece pomužu ne? A nebudu se jen tak koukat a čekat co se stane. Ano, když artyna říká že střílí tenhle tank a ty se i přesto na ten tank přilepíš nebo cokoliv, ano je to tvoje blbost. Mě osobně tohle nevadí, ale vadí mi když mě jen tak někdo z hecu sejme protože asi nemá rád arty.. 

A ještě mi klikač bude určovat co mám a nemám mít zapnutý,  ty jsi výstřelil ty jsi zodpovědný za náboj,  něco na arty mám odehráno, ale spojence v soubojích kdy bojují  tank na tank jsem zasáhnul minimálně,. Když se zde takto prezentuje klikač a ještě se diví proč lidi nemají rádi arty,  tak to mluví za vše. 

Ano je lepší  než aby tank zabil nepřítel,  tak ho smahne ze soucitu spojenecká artyna.  WTF. 

Přesně takového klikače si dám do ignoru  a příště mu tu přátelskou pomoc milerad  oplatim. 

Edited by Prazak, 16 December 2016 - 01:10 AM.

McCabbage #43 Posted 09 January 2017 - 10:12 PM

Lance-corporal

• Player
  • 35438 battles
  • 72

Jo. Zrovna teď hodinu sedím a čumím. Nějakej geroj s Bat chatem mě a ještě jiný Lt prudil, vystrkával od balvanů do palby, amx střelí a když na konci bitvy nepřestal, tak amx zmodral a já dostal BAN na hodinu.  Nevim jak ten druhej, ale já měl nasportováno lehce pod 2000 a něco jsem i nastřílel. Asi si myslel, že když mám 170 HP tak se někam poženu. Tyhle kriply začněte řešit! Denně mi na ně nestačí stížnosti a neděje se nic. Akorát serou ostatní hráče.

Ashiro #44 Posted 15 January 2017 - 12:54 PM

Corporal

• Beta Tester
  • 46871 battles
  • 162

View PostPrazak, on 15 December 2016 - 02:25 PM, said:

.... příště mu tu přátelskou pomoc milerad  oplatim. 

No, je vás ve hře dost. Jeden čerstvý přírustek do vaší rodiny.

Hráč s nickem "NezbednýKlikač" (samozřejmě se jedná o překlad, abych nevyzradil jeho pravý nick) z klanu který se jmenuje po jednom X tier německém medku celou bitvu milerád oplácel "nějakou přátelskou pomoc". Spíš to je ale jen další frustrát, ketrý se po x letech stále ještě nesmířil s faktem, že ve hře jsou také SPG, ketré mu občas kazí pěstování jeho virtuálního ega.

Každopádně poté co se postaral o prohru se šel utopit. :)

VijaCZ #45 Posted 15 January 2017 - 03:03 PM

Brigadier

• Guest
  • 75906 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Kdyby nebyly artynky tak nejsou "frustráti"

Frustrace je důsledek, artynky jsou příčina.

Co je lepší řešit?

Zatím to vypadá že se snaží umlčet důsledek a ignorovat příčinu.

bobitwo1 #46 Posted 15 January 2017 - 11:44 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 12780 battles
  • 1,134
Arty sú tu od začiatku hry, za ten čas si ľudia už mohli zvyknúť.  Arty ma trafí zhruba raz za 50 hier a to hrám zväčša heavy tanky, tak v tom problém nevidím,  problém vidím v hráčoch,  ako [Editováno], [Editováno], [Editováno] (v tomto prípade to mnohokrát schytáva kvôli vlastnej blbosti), ktorý robia zlé meno a krv celej komunite, lebo raz za čas ich trafí arty. 

Edited by ClearEvil, 16 January 2017 - 09:29 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

VijaCZ #47 Posted 16 January 2017 - 10:59 AM

Brigadier

• Guest
  • 75906 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

View Postbobitwo1, on 15 January 2017 - 10:44 PM, said:

Arty sú tu od začiatku hry, za ten čas si ľudia už mohli vydupat jejich zrušení.  Arty ma trafí zhruba raz za 50 hier a to hrám zväčša heavy tanky se kterými stojím někde vzadu, tak v tom problém nevidím,  problém vidím v hráčoch artín ktorý robia zlé meno a krv celej komunite

Trochu sem ten text upravil aby více odpovídal realitě

mirasmirascz #48 Posted 16 January 2017 - 12:19 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22650 battles
  • 762

View PostPrazak, on 15 December 2016 - 12:52 PM, said:

Všimnul sis na co reaguji?  Takže klikač co nám úspěšně nahlásí  že má nabito  a že bude střílet tam a tam a mi mu neuhnen a on nás smahne,   tak to bude ok a je to naše chyba,  protože pan klikač nám to říkal  a chtěl si prostě  urvat poškození za každou cenu  ;-)  tak určitě.  Smutný příběh to je, ale tvůj . :facepalm:

Takže v reálu, kdyby byla válka a dělostřelectvo ohlásilo bombardování určitého sektoru, tak by jsi se tam vydal zabít enemy, co jsi zrovna uviděl ? Je to jen hra, taky arty nemusím, ale když označí cíl , určitě k němu nepojedu. Když ho picne, většinou mám spotdmg, když ne, tak si ho dorazím. 

Gabriel_i5_Back #49 Posted 16 January 2017 - 12:41 PM

Major General

• Player
  • 46006 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View Postmirasmirascz, on 16 January 2017 - 12:19 PM, said:

Takže v reálu, kdyby byla válka a dělostřelectvo ohlásilo bombardování určitého sektoru, tak by jsi se tam vydal zabít enemy, co jsi zrovna uviděl ? Je to jen hra, taky arty nemusím, ale když označí cíl , určitě k němu nepojedu. Když ho picne, většinou mám spotdmg, když ne, tak si ho dorazím. 

Keď bojujem s nepriateľom a mám HT tak ho facehugnem aby som si kryl low plate. Keď mám MT tak ho obtáčam. A podľa teba mám ostať stáť a nechať sa od neho strieľať pretože arty zakričala: "Zaberám si ho!" A možno má aj nabité. A možno aj trafí. 

Ten čo strieľa je vždy zodpovedný za to kam a kedy. 

tixtix #50 Posted 16 January 2017 - 12:45 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 73342 battles
  • 318
  • [WRT] WRT

View Postmirasmirascz, on 16 January 2017 - 12:19 PM, said:

Hahaha prej v reálu. Já chci v reálu vidět grille15, type5heavy a spoustu dalších ufo tanků.

A jinak si taky myslím, že když označí houska cíl tak si stejně za ten náboj zodpovídá. Přece nezačnu zmateně odjíždět jen proto, žse si houska z rohu něco označí.

Edited by tixtix, 16 January 2017 - 12:47 PM.

mirasmirascz #51 Posted 16 January 2017 - 01:44 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22650 battles
  • 762

View PostHomer_J_S_, on 16 January 2017 - 12:41 PM, said:

Keď bojujem s nepriateľom a mám HT tak ho facehugnem aby som si kryl low plate. Keď mám MT tak ho obtáčam. A podľa teba mám ostať stáť a nechať sa od neho strieľať pretože arty zakričala: "Zaberám si ho!" A možno má aj nabité. A možno aj trafí. 

Ten čo strieľa je vždy zodpovedný za to kam a kedy. 

Hele, ruku na srdce, kolikrát houska označuje cíl kterej zrovna facehuguješ nebo obtáčíš ? Většinou ho nejdřív označí a teprve pak dojedeš. Když tank obtáčíš, je to velice pravděpodobné na konci bitvy, kdy už mu nemůže nikdo pomoct a pak je to od housky jen vyžírání, ale to je (ne)normální i od jiných soudruhů , kteŕí tě kvůli zbývající dmg klidně detracknou nebo kilnou, jen aby měli vyšší VN8 ;)  Arty nemám rád a nehraju je. Trochu jsem to s nima zkoušel , abych věděl kam můžou. Každopádně ve hře jsou. To bys mohl chtít zrušit v "člověče nezlob se" pravidlo , že když někdo získá stejné políčko jako ty, tak že tě vyhodí. To taky není spravedlivý, ty aktivně házíš kostkou a šup, najednou těsně před koncem, jsi zpátky v domečku.  V téhle hře je "nespravedlností" hodně .  Dobrý hráč na sebe to riziko zásahu artou bere a přesto nastřílí a brečet nad tím , že mu arta (dokonce několikrát za sebou) rozšlapala bábovičky , mi přijde směšný.

Edited: jak často jsi s hevy v facehugu ? Tak jednou z padesáti bitev? Nebo ještě miň ?  :D

Edited by mirasmirascz, 16 January 2017 - 01:47 PM.

JohnyFencer #52 Posted 16 January 2017 - 02:34 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 29612 battles
  • 1,024

ono je potřeba přemýšlet u obou stran.

najdou se trotli v artyně, kteří, i když vidí, že si spojenec točí poslední TD, které je úplně jalové, protože prostě nemůže nic, tak stejně vystřelí, asi chcou ještě nějaký dmg a nemyslí na následky. kolikrát se pak stane, že TDčku uberou pár HP a toho spojence zničí nebo tracknou a dorazí ho pak to TD. 

naopak, rozsvítí se tank, artyna ho tam čeká, tak si ho i označí, vystřelí a stejně se najde trol v MT/LT, který ho musí ramnout, takže než doletí ta arty střela, ten light už tam je a dostane nakoupeno taky.

oba případy jsou extrémy a vesměs vychází z toho, že lidi u té hry nepřemýšlí. a v tomto případě je jedno, v čem sedí.

a ohledně trestání team killu či dmg, netuším, jestli je nějaký větší postih za killnutí tanku, nebo se "jen" počítají čistě HPčka, která tanku vezmete či počet ran, které vystřelíte. taky se do toho nějakým způsobem počítá, jak často se vám to stane a podle toho máte vyšší postihy či odpustky. vím akorát, že udělení dmg v jednom či druhém capu je počítáno přísněji.

a snad poslední věc, to, že si někdo vybíjí frustraci z artyny tak, že killne na začátku hry vlastní, je ubožák. na tohle by mělo mít WG na supportu zvláštní políčko, které by doplňovalo in-game report a ti hráči by dostali bany na základě zaslaného záznamu hry.

Ashiro #53 Posted 16 January 2017 - 02:47 PM

Corporal

• Beta Tester
  • 46871 battles
  • 162

View PostVijaCZ, on 15 January 2017 - 02:03 PM, said:

Kdyby nebyly artynky tak nejsou "frustráti"

Frustrace je důsledek, artynky jsou příčina.

Co je lepší řešit?

Zatím to vypadá že se snaží umlčet důsledek a ignorovat příčinu.

View PostVijaCZ, on 16 January 2017 - 09:59 AM, said:

To je opravdu silná "argumentace". Takovou jsem používal na rodiče u výlohy hračkárny ve třetí čtvrtině minulého století.

VijaCZ #54 Posted 16 January 2017 - 02:51 PM

Brigadier

• Guest
  • 75906 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

View PostJohnyFencer, on 16 January 2017 - 01:34 PM, said:

a snad poslední věc, to, že si někdo vybíjí frustraci z artyny tak, že killne na začátku hry vlastní, je ubožák. na tohle by mělo mít WG na supportu zvláštní políčko, které by doplňovalo in-game report a ti hráči by dostali bany na základě zaslaného záznamu hry.

Souhlasím za jedné velmi důležité podmínky - a to automatický ban pro artynu která poškodí nebo zničí spojence, třeba mu jen shodí pás s nulovým poškozením, na to žádné speciální políčko není potřeba, stačí jen upravit současný systém automatických trestů tak aby byl spravedlivý a nenadržoval klikajícím bezohledným .... hloupínkům ( to je slovo které by mohlo u zdejší tvrdé cenzorské ruky projít )

DoktorKevina #55 Posted 16 January 2017 - 03:00 PM

Corporal

• Player
  • 49981 battles
  • 134
  • [CSNZ] CSNZ

View PostVijaCZ, on 16 January 2017 - 01:51 PM, said:

Souhlasím za jedné velmi důležité podmínky - a to automatický ban pro artynu která poškodí nebo zničí spojence, třeba mu jen shodí pás s nulovým poškozením, na to žádné speciální políčko není potřeba, stačí jen upravit současný systém automatických trestů tak aby byl spravedlivý a nenadržoval klikajícím bezohledným .... hloupínkům ( to je slovo které by mohlo u zdejší tvrdé cenzorské ruky projít )

Tak to ale pak pro všechny co dají DMG spojenci. Ne jen ARTY

Edited by DoktorKevina, 16 January 2017 - 03:00 PM.

bobitwo1 #56 Posted 16 January 2017 - 03:06 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 12780 battles
  • 1,134

View PostVijaCZ, on 16 January 2017 - 10:59 AM, said:

možme sa hádať koľko chceme a rozhodne nie som hráč, čo s heavy alebo medkom sedí niekde v zadu. Nedávno som postoval link s asi 30 hrami, kde mi iný hráči vyčítali,  že hrám zbytočne agresívne.  Problém vidím v hráčoch ako ty, čo stále len plaču kvôli arty. Aj v zamknutom fóre ste plakali cca 4-6 stále tí isty do okola. Za mňa arty sú trieda v hre, ak má spoluhráč v nej požiada o pomoc, tak mu pomôžem ak mám možnosť.  Ak označí nejaký ciel, že bude strieľať,  lebo je nabitý tak sa tam zbytočne nehrniem a nebudem kvôli jednému výstrelu riskovať.  Na druhej strane očakávam rovnaké správanie sa spoluhráčov.  Proste základy slušnosti.  Menej inteligentných jedincov, ľudí honiacich si wn ego, nováčikov,  ľudí čo to hrajú opity nájdem v každej hre a v každej triede. Ak sa nevieš správať ako dospelý človek s tým,  že to je hra, tak si nájdi inú hru, kde budeš 1v1 a nebudeš mať problémy so spoluhráčmi. 

VijaCZ #57 Posted 16 January 2017 - 03:10 PM

Brigadier

• Guest
  • 75906 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA
Nemám sebemenší problém s žádným spoluhráčem - artyna v mém týmu je totiž taky nepřítel

LeeVanEc #58 Posted 16 January 2017 - 03:22 PM

Lance-corporal

• Player
  • 22542 battles
  • 96

Jen jeden poznatek... Jsem si všiml, že nejvíc na artyny nadávají Ti, kteří pak zběsile požadují její pomoc.

To není na nikoho zde v diskuzi, ale zkušenost ze hry

bigdragonAF #59 Posted 16 January 2017 - 03:27 PM

Colonel

• Clan Commander
  • 61960 battles
  • 3,549
  • [_AF_] _AF_

View PostVijaCZ, on 16 January 2017 - 03:10 PM, said:

Nemám sebemenší problém s žádným spoluhráčem - artyna v mém týmu je totiž taky nepřítel

aneb není důležité jak je to nastaveno ve hře, já jsem ten kdo mění normy. :trollface:

Perchta #60 Posted 16 January 2017 - 03:31 PM

Staff Sergeant

• Beta Tester
  • 41253 battles
  • 418

View PostVijaCZ, on 16 January 2017 - 02:10 PM, said:

Ty máš dost, možná by to chtělo už přestat hrát WoT.

Edited by Perchta, 16 January 2017 - 03:32 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users