Jump to content

AIMBOT

• This topic is locked This topic is locked
36 replies to this topic

Murffen #1 Posted 15 December 2016 - 07:08 AM

Private

• Player
  • 30194 battles
  • 37

Zdravím,

o tom že existuje něco jako AIMBOT jsem se dozvěděl teprve nedávno (do té doby jsem jenom nechápal jak mi hráč muže první ranou rozbít munici, druhou dělo, opravím munici, a třetí ranou zasáhne opět munici - na 450 m). Nebo se nechápal jak mi projízdějící baťák dá za jízdy přes půl mapy dvě rány se zásobníku s tankem který má hodně nepřesné dělo....

Zajímalo by mě, proč wargaming toto umožnuje, dovoluje, toleruje... ? Hráčů používající aimbot je čím dále více (několik v každé bitvě - dá se to poznat i na spoluhráči když je mrtví a jsi blízko mrtvoly ještě mu cuká dělo), nikdy jsem to nepoužil a ani nepoužiji, i když jsem viděl co to umí....to je regulérní podvod a cheat....(upřímně nechápu hráče, kteří to používají...co z té hry mají ??)

Díky za odpověď

Lumifer #2 Posted 15 December 2016 - 07:28 AM

Warrant Officer

• Player
  • 38143 battles
  • 741

View PostMurffen, on 15 December 2016 - 07:08 AM, said:

Zdravím,

o tom že existuje něco jako AIMBOT jsem se dozvěděl teprve nedávno ( (1)do té doby jsem jenom nechápal jak mi hráč muže první ranou rozbít munici, druhou dělo, opravím munici, a třetí ranou zasáhne opět munici - na 450 m). Nebo se nechápal jak mi projízdějící baťák dá za jízdy přes půl mapy dvě rány se zásobníku s tankem který má hodně nepřesné dělo....

(2)Zajímalo by mě, proč wargaming toto umožnuje, dovoluje, toleruje... ? Hráčů používající aimbot je čím dále více (3) (několik v každé bitvě - dá se to poznat i na spoluhráči když je mrtví a jsi blízko mrtvoly ještě mu cuká dělo) (4), nikdy jsem to nepoužil a ani nepoužiji, i když jsem viděl co to umí....to je regulérní podvod a cheat....(upřímně nechápu hráče, kteří to používají...co z té hry mají ??)

Díky za odpověď

1) možná by bylo dobré si uvědomit, že aimbot ti nezaručuje jisté zásahy a poškození modulů. Tady to nefunguje jako v CS, tady to je serverside hra.

2) umožňuje to skoro každá hra, wg to nedovoluje ani netoleruje 

3) ehm, to poznáš jak? Já to nepoznám a pochybuju, že ty ano.

4) mrtvému tanku cuká dělo a takhle se pozná autoaim... hmmm už se cítím poučen:trollface:

Edited by Lumifer, 15 December 2016 - 08:30 AM.

Murffen #3 Posted 15 December 2016 - 07:58 AM

Private

• Player
  • 30194 battles
  • 37

napsal jsem na forum asi tak po dvou letech....reakce jako vždy, zesměšnení, dělání ze mě debila, zlehčování, a vlastně jsem já ten debil....ok,...psát už sem nebudu.....

Edited by Murffen, 15 December 2016 - 07:58 AM.

Cerb4rus #4 Posted 15 December 2016 - 08:01 AM

Player

• Player
  • 47479 battles
  • 4,236

View PostMurffen, on 15 December 2016 - 07:58 AM, said:

napsal jsem na forum asi tak po dvou letech....reakce jako vždy, zesměšnení, dělání ze mě debila, zlehčování, a vlastně jsem já ten debil....ok,...psát už sem nebudu.....

kdyz napises hloupost tak co cekas :-)

Lavelin #5 Posted 15 December 2016 - 08:16 AM

Captain

• Player
  • 42505 battles
  • 2,095
  • [-KVP-] -KVP-

Neznám aimbota, který umí na 450m zasáhnout 3x slabinu. Když si i na 450m zaměříš sám na člena posákdy nebo ammo, tak máš kruh přes celý tank a záleží jen na náhodě kam a jestli se vůbec trefíš.

Na aimbota nejlépe platí se nepravidelně pohybovat, nebo točit věží a hýbat nahoru a dolů laufem. Včera jsem byl s E-25 sám (arty nepočítám) proti 3 s 50hp a dal jsem všechny a nastřílel přes 1.500hp ( a nebyla to otevřená mapa ale Himl  a bojoval jsem face to face)

Lumifer #6 Posted 15 December 2016 - 08:29 AM

Warrant Officer

• Player
  • 38143 battles
  • 741

hmm, možná si potrénuj chápání psaného textu. Nikde jsem tě nezesměšňoval ani z tebe nedělal debila. Jestli nejsi náhodou moc vztahovačný...

Terentius #7 Posted 15 December 2016 - 08:32 AM

Major

• Player
  • 12998 battles
  • 2,522
  • [UC0RN] UC0RN

Hm, co takhle prestat byt razena vztahovacka? Jsi s tim prispevkem prisel prilis brzy, nejsi nahodou alt nekoho ublizeneho?

Tak nam popis jak poznas aimbota? Treba tak ze te nekdo trefi = ma aimbota? Ja to treba nepoznam a neodvazim se obvinovat kazdou bitvu x hracu v tymu z podvodu. Mozne to je, ale jak to poznas? 

Chapu,  ze je tezke nekam prijit, vyplodit genialni prispevek a setkat se s nesouhlasem a to velka cast lidi nezvlada.

Edited by Terentius, 15 December 2016 - 08:33 AM.

LOPATA007 #8 Posted 15 December 2016 - 09:56 AM

Corporal

• Player
  • 60751 battles
  • 138

View PostPrazak, on 15 December 2016 - 07:01 AM, said:

kdyz napises hloupost tak co cekas :-)

To tu nikdo netvrdil. Pouze ti bylo vysvětleno, že je to jinak a že jsi velmi neinformovaný o principech, na kterých tato hra funguje. Abys to nemusel studovat všechno, protože je toho hodně a většina hráčů odmítá studovat i pár řádků textu a raději vypisuje na fóru slohovou úlohu ve které se dozvíme pouze jedinou věc, a sice, že je ten pisatel naprosto mimo, protože o hře nic neví a jenom si věci domýšlí, popřípadě idealizuje podle svých představ, tak ti to zjednoduším. Existuje zde systém zvaný RNG a ten nejde nijak obejít, tím pádem je nemožné trefit na tak velkou vzdálenost nějaký bod na tanku, pokud ti nepřeje štěstí. Nemůžeš poslat na server informace, o zásahu do munice, když ten server sám nevyhodnotil, že to tak bude. A tanky se po smrti cukají kolikrát i celé a ne jen jejich dělo. To je bug ve hře a s aimbotem to nijak nesouvisí.

Sorry, překlikl jsem si autora postu. To patří tomu expertovi na aimbota.

Edited by LOPATA007, 15 December 2016 - 09:57 AM.

Cerb4rus #9 Posted 15 December 2016 - 10:02 AM

Player

• Player
  • 47479 battles
  • 4,236

View PostLOPATA007, on 15 December 2016 - 09:56 AM, said:

To tu nikdo netvrdil. Pouze ti bylo vysvětleno, že je to jinak a že jsi velmi neinformovaný o principech, na kterých tato hra funguje. Abys to nemusel studovat všechno, protože je toho hodně a většina hráčů odmítá studovat i pár řádků textu a raději vypisuje na fóru slohovou úlohu ve které se dozvíme pouze jedinou věc, a sice, že je ten pisatel naprosto mimo, protože o hře nic neví a jenom si věci domýšlí, popřípadě idealizuje podle svých představ, tak ti to zjednoduším. Existuje zde systém zvaný RNG a ten nejde nijak obejít, tím pádem je nemožné trefit na tak velkou vzdálenost nějaký bod na tanku, pokud ti nepřeje štěstí. Nemůžeš poslat na server informace, o zásahu do munice, když ten server sám nevyhodnotil, že to tak bude. A tanky se po smrti cukají kolikrát i celé a ne jen jejich dělo. To je bug ve hře a s aimbotem to nijak nesouvisí.

Sorry, překlikl jsem si autora postu. To patří tomu expertovi na aimbota.

Už jsem se lekl ;-) ale já se nové věci  učím  rád ;-) obzvlášť  pokud jde o aktivitu v mém  volném čase,  kterou  dělám  dobrovolně ;-) 

lukasarcher #10 Posted 15 December 2016 - 11:45 AM

Major

• Player
  • 35590 battles
  • 2,848

View PostMurffen, on 15 December 2016 - 06:58 AM, said:

Aimbot nedělá to co popisuješ. Aimbot jen předměřuje nebo míří na slabá místa. Jestli dostaneš ammo nebo ne, to už nikdo neovlivní. Aimbot je už zakázaný.

mirasmirascz #11 Posted 15 December 2016 - 11:54 AM

Warrant Officer

• Player
  • 22650 battles
  • 762
Jen jestli by nebylo rozumné s tím RNG něco udělat. Občas to je z blízka samé "neprorazila" a pak za jízdy otočím věží , vystřelím někdy pro výstrahu , někdy z leknutí a trefím tank na 400 m , dám mu dmg i pásy :D.  Pak nemají vznikat takovéhle příběhy.

007_Svk #12 Posted 20 December 2016 - 09:50 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 71653 battles
  • 428
  • [WEKUZ] WEKUZ

View PostMurffen, on 15 December 2016 - 06:08 AM, said:

Zdravím,

o tom že existuje něco jako AIMBOT jsem se dozvěděl teprve nedávno (do té doby jsem jenom nechápal jak mi hráč muže první ranou rozbít munici, druhou dělo, opravím munici, a třetí ranou zasáhne opět munici - na 450 m). Nebo se nechápal jak mi projízdějící baťák dá za jízdy přes půl mapy dvě rány se zásobníku s tankem který má hodně nepřesné dělo....

Zajímalo by mě, proč wargaming toto umožnuje, dovoluje, toleruje... ? Hráčů používající aimbot je čím dále více (několik v každé bitvě - dá se to poznat i na spoluhráči když je mrtví a jsi blízko mrtvoly ještě mu cuká dělo), nikdy jsem to nepoužil a ani nepoužiji, i když jsem viděl co to umí....to je regulérní podvod a cheat....(upřímně nechápu hráče, kteří to používají...co z té hry mají ??)

Díky za odpověď

to mas tak, su tu taki ,co si myslia, ze vsetko je tak ako to to vidia oni, a nic ine existovat okrem toho nemoze, takym nic do hlavy nevlezie, nemoze, nic ine nevidia, mas pravdu nepytaj sa ,  a zapamataj si vo WOT nemozu existovat nijake cheaty , to predsa da rozum , hoci sa denne s nimi stretavas .

medomed #13 Posted 20 December 2016 - 10:37 PM

Sergeant

• Player
  • 22873 battles
  • 244
  • [KHIL] KHIL

View PostMurffen, on 15 December 2016 - 07:08 AM, said:

jak mi hráč muže první ranou rozbít munici, druhou dělo, opravím munici, a třetí ranou zasáhne opět munici 

Pokiaľ to bolo v hre s TVP VTU, tak si dopadol ešte celkom dobre :D

Cerb4rus #14 Posted 20 December 2016 - 11:32 PM

Player

• Player
  • 47479 battles
  • 4,236

View Post007_Svk, on 20 December 2016 - 09:50 PM, said:

to mas tak, su tu taki ,co si myslia, ze vsetko je tak ako to to vidia oni, a nic ine existovat okrem toho nemoze, takym nic do hlavy nevlezie, nemoze, nic ine nevidia, mas pravdu nepytaj sa ,  a zapamataj si vo WOT nemozu existovat nijake cheaty , to predsa da rozum , hoci sa denne s nimi stretavas .

Jak může hráč tvých 007 kvalit poznat co je cheat a co herní mechanika ? :) 

Gorgoroth_X #15 Posted 21 December 2016 - 04:12 AM

Private

• Player
  • 45804 battles
  • 18
  • [GORG] GORG

View PostPrazak, on 20 December 2016 - 10:32 PM, said:

Jak může hráč tvých 007 kvalit poznat co je cheat a co herní mechanika ? :) 

Prazaku treba tak ze neni uplnej idiot? Ty ji persona ktere kdyz da clovek vecne argumenty a nemas uz jak by jsi zaperlil tak sup blokace uzivatele :-) Ver si klidne na skill typu zasobnik vsechny rany do pricne jedouciho LT s rychlosti pres 70km/h pres pulku mapy, vetsina lidi ma v hlave takovou tu sedou hroudu a na obe strany od nosu oci :-)

Cerb4rus #16 Posted 21 December 2016 - 06:11 AM

Player

• Player
  • 47479 battles
  • 4,236

View Postlosos8, on 21 December 2016 - 04:12 AM, said:

Prazaku treba tak ze neni uplnej idiot? Ty ji persona ktere kdyz da clovek vecne argumenty a nemas uz jak by jsi zaperlil tak sup blokace uzivatele :-) Ver si klidne na skill typu zasobnik vsechny rany do pricne jedouciho LT s rychlosti pres 70km/h pres pulku mapy, vetsina lidi ma v hlave takovou tu sedou hroudu a na obe strany od nosu oci :-)

Právě že tu šedou hmotu používám a vím že při kličkovani  přes celou mapu ti je aimbot úplně k ničemu,  ale to by chtělo o ty hře něco vědět,  těžko ti aimbot odvodi  kam daný tank uhne  a těžko ti obejde výpočet rozptylu střely na takovou vzdálenost,  nehledě  na to že já s ručním  mířením nemám problém trefovat,  to že vy něco neumíte nebo neznáte neznamená že ostatní když to dělají tak to dělají podvodem.  Když  už tady osočujete jiné hráče,  tak k tomu alespoň  dodejte záznam,  jenže ten vy vždy záhadné nemáte,  jediné co máte,  je výkřik do tmy. 

LOPATA007 #17 Posted 21 December 2016 - 08:47 AM

Corporal

• Player
  • 60751 battles
  • 138
Jestli ten tank jel přímým směrem, tak ho aimbot mohl pokaždé trefovat. Pokud kličkoval, tak by ho netrefoval každým výstřelem. Stačí, když se cíl vyhýbá nějakému šutráku nebo změní rychlost. Takže podle takového pozorování se nedá s jistotou tvrdit, že byl aimbot použit.

berserkerdog #18 Posted 21 December 2016 - 09:05 AM

Lieutenant

• Player
  • 12387 battles
  • 1,623

View Postlosos8, on 21 December 2016 - 04:12 AM, said:

Ten zmiňovaný hráč má po 54k hrách wn8 590. Jinými slovy: nezná herní mechaniky, hraje pro zábavu, kochá se krajinou, vozí na lightovi protistřepinovku a nářadí, atd,atd.Jsem si dost jist, že není schopen poznat cheat. To nesouvisí s šedou hroudou, kterou zmiňuješ, ale se znalostí hry.

ANIJ #19 Posted 21 December 2016 - 10:40 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 10641 battles
  • 1,298

View Postberserkerdog, on 21 December 2016 - 09:05 AM, said:

Ten zmiňovaný hráč má po 54k hrách wn8 590. Jinými slovy: nezná herní mechaniky, hraje pro zábavu, kochá se krajinou, vozí na lightovi protistřepinovku a nářadí, atd,atd.Jsem si dost jist, že není schopen poznat cheat. To nesouvisí s šedou hroudou, kterou zmiňuješ, ale se znalostí hry.

OT za OT

Tento hráč má po necelých 9000 bitvách WN8 1300. Zná herní mechaniku, hraje pro zábavu, atd.? 

Edited by ANIJ, 21 December 2016 - 11:22 AM.

Cerb4rus #20 Posted 21 December 2016 - 10:44 AM

Player

• Player
  • 47479 battles
  • 4,236
a jinym hracum ujel jejich vlak a ani o tom nevi :trollface:

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users