Jump to content

Pátá kampaň klanových válek – konečné výsledky

• Please log in to reply
18 replies to this topic

Community #1 Posted 15 December 2016 - 06:10 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,198
Kampaň Ocelová korida skončila – omrkněte seznam vítězů!

Celý text novinky

Pepajs_1977 #2 Posted 15 December 2016 - 07:37 PM

Private

• Player
  • 28136 battles
  • 22
zajímavé,pravděpodobně máte chybu v překladu,jelikož píšete že tank bere 11 000 lidí podle bodů slávy,Já jsem na 10 737 místě podle bodů slávy a na tank nemám nárok.

Blambo #3 Posted 15 December 2016 - 07:54 PM

Lance-corporal

• Player
  • 43784 battles
  • 93
ja by rád vedel ze do kolkeho miesta je ten tank 

JustGoldNoob #4 Posted 15 December 2016 - 07:59 PM

Warrant Officer

• Player
  • 26401 battles
  • 513
To je chyba v texte 11 000 vozidiel je celkovo - licencie pre klany v top 50 zvyšok sa dáva za osobné body slávy.

P4ncerny_sKiller #5 Posted 15 December 2016 - 08:54 PM

Lance-corporal

• Player
  • 1939 battles
  • 82
  • [OND] OND

Prosím Vás zaměstnanci WG, proč není založené vlákno k vánočnímu speciálu, mám feedback :) Mně to stejně nedá a dám ho sem, třeba to někoho rozhoupe k založení vlákna a přesunutí mého příspěvku :) až tolik nadějí do vás vkládám (palec hore).

Na první pohled někde ve mně ta poslední otimistická kapka, v pohledu na politiku WG, zajásala (normálně jsem těžký flegmatik a optimista). Po uveřejnění akce na oficiálním webu jsem byl zase vrácen do těžce anti WG postoje. Celá akce je naprostý propadák, přesto možná zkusím nějakou tu odměnu urvat, ale… Začal bych jednotlivými misemi. Vyhrajte bitvu… really WG? zase budou o mé misi rozhodovat zombie jelita? vyhrajte 20 bitev, vážně?! To by u toho jeden musel prosedět celé vánoce. Zbylé mise by s klidem mohli dostat 10/10, kdyby ovšem nebyly omezené počtem jejich splnění, za toto bych kopal WG pohlaváry do zadku. Asi nejvíc speciál sráží možnost zakoupení mighty krabic v shopu, ale pozor, jen do úrovně 5, jsme seriózní a nebudeme prodávat rovnou nejvyšší odměny, ty si budete muset nakombinovat v našem kombinátoru po zakoupení ještě většího počtu beden 5. úrovně, geniální. Pro ty, co by si snad chtěli odměny vyjezdit naše mighty bedny budou dávat všechny druhy ozdob, kromě jedné, tu si samozřejmě kupte samostatně, tipoval bych to na špičku vánočního stromu (pouze spekulace). Kdybych ale byl ten optimista i při pohledu na frašku WG marketing, řekl bych, že jen chtějí zjednodušit mise lidem, co nebudou mít čas u toho prosedět celé svátky, skutečnost, že koupit jdou bedny 5. úrovně, ale vyhrát jenom 4. úrovně mě popravdě srazila na kolena (naštěstí jsem při študýrování speciálu seděl). Třešničkou na dort jsou odměny 

Spoiler

zcela mimo mísu. Slevy na tanky, paráda, ovšem by nesmělo jít jenom o totálně nepoužitelnou linku švédských TD, které budou pro nováčky svým specifickým (hodně náročným) stylem hraní maximálně nehratelné a pro zkušené hráče maximálně deprimující (závislost na týmu a mapě – děkuji nemám zájem). Za to, že má jít o vánoční speciál a ne o speciál „přivítání švédů“ dostane tento bod speciálu 2/10. Ženské posádky! Až se mi zadek sám od sebe zavrtěl v křesle, aby si předpřipravil pohodlí na vánoční „mám v píči svátky, dělám mise“ maraton sedění u PC. To by však musea mít tato část speciálu aspoň minimum logiky, což nemá, až mi z toho je smutno. Už jen to, že s velkou pravděpodobností to budou švédky a ne češky (čistě má preference, když člověk nedostane na výběr, tak se na to stejně vyprdne jako já :D). To bych ještě překousl, a holčiny bych dal do linky na Krakenwagóna, nebo jak se to čte. Ale tady nastává maximální zvěrstvo ze strany WG, za které dávám -10/10. Pokud jsem to dobře pochopil, tak namixování posádky je na tier I tank, na který budou v základu tankystky školené, proboha dopíče, [edited], mrdad kozy, proč? Velitelka, řidička, radistka, nabíječka, bravóóóóóó, radistku má snad jen jeden švédský stroj a nabíječku pár dalších tanků nízké úrovně v obou větvích, ale krom tieru I potřebují všichni švédi střelce/střelkini, ano WG si z nás dělá prdel, nabíječku a radistku budete moci rovnou propustit a střelkini stejně nedostanete, takže celá fraška s posádkama je k NIČEMU, k NIČEMU, k NIČEMU, k NIČEMU a ještě jednou k MIČEMU. posledních pár odměn, které by jinak nejednoho pařana potěšili v kontrastu s tímto velkým failem nestojí ani za řeč, nebo jo?

I_am_joker_cz #6 Posted 15 December 2016 - 09:16 PM

Private

• Player
  • 35927 battles
  • 2
  • [THEOS] THEOS

Tank byl do 11478 bodu slavy tusim,utekl mi o 205 bodu :-(.Byl sem zhruba na 8500 miste :-(

cNNk #7 Posted 15 December 2016 - 09:33 PM

Lieutenant General

• Veteran
  • 27492 battles
  • 7,569
  • [9-TDR] 9-TDR

View PostPepajs_1977, on 15 December 2016 - 07:37 PM, said:

zajímavé,pravděpodobně máte chybu v překladu,jelikož píšete že tank bere 11 000 lidí podle bodů slávy,Já jsem na 10 737 místě podle bodů slávy a na tank nemám nárok.

Tak ono to neni uplne blbe ...az 5k tanku je dle bodu slavy klanu a zbytek je dle bodu slavy hracu.

Zelerator #8 Posted 15 December 2016 - 09:39 PM

Private

• Player
  • 38144 battles
  • 27
Zdravím, získal som v kampani camo, dal som si ho na T55a (nemecký tank) a už mi ho nejde dať na ruské tanky, ale na ďalší nemecký to ide 

SG_semda #9 Posted 15 December 2016 - 09:40 PM

General

• Player
  • 39272 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View PostZelerator, on 15 December 2016 - 09:39 PM, said:

Zdravím, získal som v kampani camo, dal som si ho na T55a (nemecký tank) a už mi ho nejde dať na ruské tanky, ale na ďalší nemecký to ide 

protože T-55 se počítá jako rusák v těhle případech bohužel

Zelerator #10 Posted 15 December 2016 - 09:50 PM

Private

• Player
  • 38144 battles
  • 27
ok, dik za info 

TankZ3 #11 Posted 15 December 2016 - 11:04 PM

Warrant Officer

• Player
  • 44964 battles
  • 710
  • [BIA-] BIA-

View PostBlambo, on 15 December 2016 - 07:54 PM, said:

ja by rád vedel ze do kolkeho miesta je ten tank 

8324 je poslední pozice

Wisborg #12 Posted 16 December 2016 - 01:37 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 19434 battles
  • 375
  • [ANV-V] ANV-V
10 nejlepších klanů a FAME je desátý? Just lol. :D

kurcatovium #13 Posted 16 December 2016 - 07:42 AM

Colonel

• Player
  • 43982 battles
  • 3,716
  • [KHIL] KHIL

View PostWisborg, on 16 December 2016 - 01:37 AM, said:

10 nejlepších klanů a FAME je desátý? Just lol. :D

Jojo, na tyhle kouzla a čáry jsem upozorňoval už po prvních dvou částech... Fail^2.

SG_semda #14 Posted 16 December 2016 - 11:19 AM

General

• Player
  • 39272 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
To není fail na druhou, spíš jako to, že do tohohle počítaj jen ty body slávy za bitvy, ne za úkoly...

Lamarck8 #15 Posted 16 December 2016 - 12:15 PM

Private

• Player
  • 38271 battles
  • 6
  • [R_D1] R_D1
R_D1 je spomenutá v článku ako najaktívnejší klan ťaženia vôbec!!!! Hell yeah!!! CZ/SK komunita má byť na čo pyšná :)

SG_semda #16 Posted 16 December 2016 - 02:00 PM

General

• Player
  • 39272 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

View PostLamarck8, on 16 December 2016 - 12:15 PM, said:

R_D1 je spomenutá v článku ako najaktívnejší klan ťaženia vôbec!!!! Hell yeah!!! CZ/SK komunita má byť na čo pyšná :)

máme být pyšní na to, že jste jezdili jako magoři stovky bitev?:trollface:

Lamarck8 #17 Posted 16 December 2016 - 03:06 PM

Private

• Player
  • 38271 battles
  • 6
  • [R_D1] R_D1

View PostSG_semda, on 16 December 2016 - 01:00 PM, said:

máme být pyšní na to, že jste jezdili jako magoři stovky bitev?:trollface:

Sme na stranke WOT vo všetkych jazykoch? sme! aaa plus vybojovali sme 41 licencií na tanky :B čo je pri počte 50 hráčov ktorý sa aktívne zúčastňovali CW veľmi dobrý výsledok :)

jirka54 #18 Posted 16 December 2016 - 05:01 PM

Private

• Player
  • 60358 battles
  • 3
  • [CORM] CORM

docela by mne zajímalo , proč jsou klanové války v tomto formátu, jelikož , když se podíváte na výsledky tak jsou to s drobnými obměnami tytéž klany a ostatní jim dělají křoví, model hodnocených bitev se mi zdá daleko spravedlivější a vyváženější,.

Proč o tom píšu je následující.

protože když si pro sebe zrekapituluji celou kampaň, která teď právě skončila tak dost zaskočilo jak nestoudně si některé klany vykládají pravidla a nestydí se nabírat nové členy namísto členů, kteří „odešli“  z klanu a jsou již na odměnovém tanku,  jen aby nějakému „příteli“  pomohli přeskočit ostatní hráče , kteří hráli celou kampaň pro odměnu tanku , a obětovali nemalé hodiny hře která je opětovně zklamala. Beru to z pohledu průměrného hráče , který se stejně na tank při svém stylu hraní na tank stejně nemohl dostat, ale dělal podporu ostatním , kteří na tank mohli , ale díky praktikám klanů , které si za kampaň nechají zaplatit „poslat dárek“ goldy a následně vytáhnou v žebříčku hráče, který se k nim přihlásí na závěr kampaně a jinak by se na odměnu nedostal. Píšu to z toho důvodu , že i já jsem obětoval spoustu hodin svého času. Je třeba si říci , že takto postavená pravidla, kdy bohatší klany jsou ještě bohatší a ostatní jim to platí , jelikož i já si kupuji prémiový účet a občas i goldy , tak se mi tento produkt začíná zajídat. Ze stejných důvodů jsem opustil řadu online her. Proč byla kampaň postavena tímto způsobem , proč to nebylo například tak, že by to byla kampaň klanů, ale hodnocení by byli jen hráči, kteří hrají , a ne ti kteří se v klanech vezou případně jsou to druhé a třetí účty, které tito hráči stejně prodají ačkoli to pravidla zakazují. A pokud hrají v klanu všichni, no tak ať mají všichni tank , ale ať obětují čas jako my všichni.  A dále je tu téma módy, občas jsem měl pocit , že všechny klany jsou lepší jak kazna a jiné top klany , ač měli wn někdy nižší nežli náš klan, stříleli z padesáti metrů a nespotli se, prostřelovali objekty, viděli vše i  za rohem , prostě se můj pocit z této hry stává špatným,  tato hra je produkt  WG a ten s tím nic nedělá.

Příští kampaň nejedu a už nekoupím ani jeden prémium tank , nestojí to za to , jelikož všechny následující prémia tanky jsou lepší než předešlé a to by člověk mohl kupovat pořád . proč se v současné době používá do CW tolik prémiových tanků nežli dříve, no protože jsou lepší než klasické a ještě při cw vydělají. Tak to je něco špatně.

Koncept hry baví, ale hru jako takovou kazí lidi ve WG. Proč například podmínky kampaně nebyli pro všechny tři kola najednou a dopředu před kampaní zveřejněné  a byli vždy až před dalším kolem, pak se nedá stanovit taktika přístupu ke kampani. Je toho více ale to bych napsal Haryho pottera.

Jirgen_von_Salzburg #19 Posted 18 December 2016 - 01:19 PM

Lance-corporal

• Player
  • 39219 battles
  • 77
  • [PERL] PERL

pro Kayi4ek - mám na tebe dotaz ohledně klanové kamufláže. Neuvažuje se o tom, že místo toho, aby to kamo bylo perma na jeden tank, tak že by šla oddělat za goldy (ať se to teda WG víc líbí a má z toho něco:coin:). A to buď třeba podobně jako za vybavení - odstranit za 10 goldů anebo prostě klasicky např. jako kamo u t10 za 250 goldů? takhle bych si to aspoň mohl čas od času plácnout na jinej tank anebo nedej bože když se mi to na tanku nelíbí...protože náhled té speciální kamufláže tam prostě není, což mě docela štve.:facepalm:

Jo jasně, jde o houby a ve WoTku jsou daleko větší problémy, ale potěšilo by (aspoň doufám) nejenom mě, kdyby byl aspoň náhled dřív, než ji tam dám napořád.

Rád bych, kdybys k tomu něco napsal  :teethhappy::)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users