Jump to content

Sváteční operace

• Please log in to reply
767 replies to this topic

Kayi4ek #1 Posted 16 December 2016 - 09:37 AM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

Tankisté,

nastal čas posunout se směrem k slavnostním frontovým liniím a přivítat svátky s rozžhavenými děly.

Celý text novinky

socanek #2 Posted 16 December 2016 - 09:41 AM

Major General

• Player
  • 29868 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE
Tohle se mi libi.

ExiZtenZ #3 Posted 16 December 2016 - 09:47 AM

Warrant Officer

• Player
  • 42400 battles
  • 565
  • [KST] KST

Za tuhle akci v prémiovém obchodě smekám před tím, kdo to vymyslel.

Geniální tah. Na vánoce dostane spousta lidí hotovost a tak se určitě nechá zlákat vidinou možné výhry prémiového tanku zadarmo.

Navíc balíčky jsou nastaveny dost rozumně, kdy na 100% dostanete minimálně hodnotu, která je normálně za stejné peníze dostupná i teď v obchodě + šanci na výhru.

I když to, podle mně, hraničí s gamblerstvím, tak počítám, že zisky WG hned na staru nového roku budou nadstandardní.

Jediné negativní na tom asi bude jen to, že se tady stránky začnou zaplňovat příspěvky rozladěných lidí, kteří nevyhráli tu nejvyšší výhru a "museli se spokojit" jen se základem.... :)

HellFirr01 #4 Posted 16 December 2016 - 09:48 AM

Corporal

• Player
  • 26854 battles
  • 133
  • [NSNF] NSNF

Nechci tady brečet nad touto akcí,za mě po dlouhé super věcička,ale musím si rýpnout,je nová linie,a je asi potřeba jí rozhýbat,ale bylo nutné jako odměnu dávat slevy a posádky jen na švédskou větev,bylo by asi pro kohokoliv lákavější dát na všechny národy.

rallytravel #5 Posted 16 December 2016 - 09:51 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 22474 battles
  • 1,389
  • [_AF_] _AF_
Hodně dobře udělané. No a plačky se najdou vždy a všude.

___Dave___ #6 Posted 16 December 2016 - 09:52 AM

Private

• Player
  • 15362 battles
  • 1
  • [UTP] UTP

Taky to musím pochválit. Fakt se to povedlo. Sice je tam mraky okének a, i když mám zaškrtnuto, aby se příště bednička otevřela automaticky, tak se hra stejně zeptá, ale to vadí minimálně.

SWAT0013 #7 Posted 16 December 2016 - 09:55 AM

Brigadier

• Player
  • 31125 battles
  • 4,627
  • [KHIL] KHIL

Akce se mi velmi líbí a je vážně velká škoda, že podobné mise nebyly i při představení jiných linií v technologickém, protože absence posádky bylo leckdy to jediné, co mě odrazovalo od rozjetí expení...

Nicméně měl bych jednu výhradu, i když samozřejmě chápu, proč to tak je (nová mechanika) - škoda, že akce jsou jen na švédská TD a nezahrnují i tu druhou švédskou větev, protože díky současnému map poolu a známým problémům s roatcí map mě momentálně ta TD vůbec nelákají... Pozitivum je, že sleva se odemkne natrvalo, tak se uvidí, třeba to časem ocením a využiji :)

kocour75 #8 Posted 16 December 2016 - 09:55 AM

Warrant Officer

• Player
  • 62973 battles
  • 868
  • [AV-M] AV-M
Moc pěkné, jen dotaz prodej ozdob začne až na Silvestra?

JaroslavIV #9 Posted 16 December 2016 - 09:56 AM

Warrant Officer

• Player
  • 37313 battles
  • 757
  • [ELLIE] ELLIE
Vyzerá to zaujímavo, ale škoda tej ženskej posádky, tešil som sa že si doplním Francúzky. Je fajn že zlava na tanky je trvalá, tie TD ma vôbec nezaujali, tak snáď niekedy v budúcnosti...

Jmeno1 #10 Posted 16 December 2016 - 09:57 AM

Field Marshal

• Player
  • 50153 battles
  • 11,831
  • [_AF_] _AF_

View PostHellFirr01, on 16 December 2016 - 09:48 AM, said:

Nechci tady brečet nad touto akcí,za mě po dlouhé super věcička,ale musím si rýpnout,je nová linie,a je asi potřeba jí rozhýbat,ale bylo nutné jako odměnu dávat slevy a posádky jen na švédskou větev,bylo by asi pro kohokoliv lákavější dát na všechny národy.

Pro expiče jako ja super akce. Posadku na HT mam, takze baby prsknu do TD, ktere budu mit de facto za hubicku. Pro mne super akce.:great:

BlueTomcat #11 Posted 16 December 2016 - 09:58 AM

Major

• Player
  • 25279 battles
  • 2,703
  • [KHIL] KHIL

Opravdu se mi to líbí, hned na přivítanou švédská L-60 (pro někoho místo v garáži :teethhappy:), stromeček a KV-2 typ "sněhulák" povedený, tohle se jim skutečně povedlo.

A za L-60 dávám 10ú10, připomnělo mi to likvidaci T-7 car.

Spoiler

Cerb4rus #12 Posted 16 December 2016 - 09:58 AM

Player

• Player
  • 47304 battles
  • 4,236

koupeny  vsechny ozdobicky a dostal jsme misto premiacku goldy takze za 1300 kc pulrocni premko, ktery jsme stejne chtel kupovat a 4 zensky hmmm to jde :-) :great:

global_asa_wenca #13 Posted 16 December 2016 - 09:58 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 90113 battles
  • 3,205
  • [KHIL] KHIL

Vloni jsem tu držkoval na Tajnýho Santu, s poukazem na to, že mi tam schází ten pocit že někoho skutečně obdarovávám a nehraju jen loterii. Chyběla tomu nějaká přidaná hodnota. Tohle je oproti tomu úúúplně někde jinde. Za tímhle je vidět pořádnej kus práce, a je to hodně dobře vymyšlený - jak z hlediska zábavnosti pro hráče, tak z hlediska obchodního.

Nemuselo to být tak zaměřený na Švédsko, ale to přežiju. Ono z té bedny sem tam třeba vypadne i něco pro jiný národy, takže za mě tentokrát jednoznačně spokojenost ( a moc příjemný překvapení ). :great:

Chorche_22 #14 Posted 16 December 2016 - 10:02 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 16876 battles
  • 1,337

View Postkocour75, on 16 December 2016 - 08:55 AM, said:

Moc pěkné, jen dotaz prodej ozdob začne až na Silvestra?

Již jsem zkusmo koupil 5 ozdob :child:, takže akce již běží.

JaroslavIV #15 Posted 16 December 2016 - 10:04 AM

Warrant Officer

• Player
  • 37313 battles
  • 757
  • [ELLIE] ELLIE
Sa mi zdá že pri kúpení všetkých krabičiek je tam možné vyhrať AMX M4 mle.49 ktorý nie je v pomalovanej verzii.

Karaya12 #16 Posted 16 December 2016 - 10:07 AM

Brigadier

• Player
  • 19542 battles
  • 4,138
  • [SVINE] SVINE

Co na to říct? Pro mne jako sběratele různých blbůstek a milovníka minimisí je to až nepříjemně dobré :) Navíc mám obavu, že mě to bude stát i dost peněz :angry:

Ale za tuhle akci má u mě WG :medal: a :great:

P4ncerny_sKiller #17 Posted 16 December 2016 - 10:08 AM

Lance-corporal

• Player
  • 1939 battles
  • 82
  • [OND] OND

Na první pohled někde ve mně ta poslední optimistická kapka, v pohledu na politiku WG, zajásala (normálně jsem těžký flegmatik a optimista). Po uveřejnění akce na oficiálním webu jsem byl zase vrácen do těžce anti WG postoje. Celá akce je naprostý propadák, přesto možná zkusím nějakou tu odměnu urvat, ale… Začal bych jednotlivými misemi. Vyhrajte bitvu… really WG? zase budou o mé misi rozhodovat zombie jelita? vyhrajte 20 bitev, vážně?! To by u toho jeden musel prosedět celé vánoce. Zbylé mise by s klidem mohli dostat 10/10, kdyby ovšem nebyly omezené počtem jejich splnění, za toto bych kopal WG pohlaváry do zadku. Asi nejvíc speciál sráží možnost zakoupení mighty krabic v shopu, ale pozor, jen do úrovně 5, jsme seriózní a nebudeme prodávat rovnou nejvyšší odměny, ty si budete muset nakombinovat v našem kombinátoru po zakoupení ještě většího počtu beden 5. úrovně, geniální. Pro ty, co by si snad chtěli odměny vyjezdit naše mighty bedny budou dávat všechny druhy ozdob, kromě jedné, tu si samozřejmě kupte samostatně, tipoval bych to na špičku vánočního stromu (pouze spekulace). Kdybych ale byl ten optimista i při pohledu na frašku WG marketing, řekl bych, že jen chtějí zjednodušit mise lidem, co nebudou mít čas u toho prosedět celé svátky, skutečnost, že koupit jdou bedny 5. úrovně, ale vyhrát jenom 4. úrovně mě popravdě srazila na kolena (naštěstí jsem při študýrování speciálu seděl). Třešničkou na dort jsou odměny. Zcela mimo mísu. Slevy na tanky, paráda, ovšem by nesmělo jít jenom o totálně nepoužitelnou linku švédských TD, které budou pro nováčky svým specifickým (hodně náročným) stylem hraní maximálně nehratelné a pro zkušené hráče maximálně deprimující (závislost na týmu a mapě – děkuji nemám zájem). Za to, že má jít o vánoční speciál a ne o speciál „přivítání švédů“ dostane tento bod speciálu 2/10. Ženské posádky! Až se mi zadek sám od sebe zavrtěl v křesle, aby si předpřipravil pohodlí na vánoční „mám v píči svátky, dělám mise“ maraton sedění u PC. To by však musea mít tato část speciálu aspoň minimum logiky, což nemá, až mi z toho je smutno. Už jen to, že s velkou pravděpodobností to budou švédky a ne češky (čistě má preference, když člověk nedostane na výběr, tak se na to stejně vyprdne jako já :D). To bych ještě překousl, a holčiny bych dal do linky na Krakenwagóna, nebo jak se to čte. Ale tady nastává maximální zvěrstvo ze strany WG, za které dávám -10/10. Pokud jsem to dobře pochopil, tak namixování posádky je na tier I tank, na který budou v základu tankystky školené, proč? Velitelka, řidička, radistka, nabíječka, bravóóóóóó, radistku má snad jen jeden švédský stroj a nabíječku pár dalších tanků nízké úrovně v obou větvích, ale krom tieru I potřebují všichni švédi střelce/střelkini, ano WG je na opíjení rohlíkem naprosto sofistikovaná firma, nabíječku a radistku budete moci rovnou propustit a střelkini stejně nedostanete (doufám, že i u ženských posádek jde přeškolení kvalifikace za 500 goldů), takže celá fraška s posádkama je k NIČEMU. posledních pár odměn, které by jinak nejednoho pařana potěšili v kontrastu s tímto velkým failem nestojí ani za řeč, nebo jo?

Cerb4rus #18 Posted 16 December 2016 - 10:09 AM

Player

• Player
  • 47304 battles
  • 4,236

View PostKaraya12, on 16 December 2016 - 10:07 AM, said:

Co na to říct? Pro mne jako sběratele různých blbůstek a milovníka minimisí je to až nepříjemně dobré :) Navíc mám obavu, že mě to bude stát i dost peněz :angry:

Ale za tuhle akci má u mě WG :medal: a :great:

uz jsem dal zrusit pamatovani karty, uz vidim jak prijdu nalitej domu a poceeeem :-)

Chorche_22 #19 Posted 16 December 2016 - 10:09 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 16876 battles
  • 1,337

View PostPrazak, on 16 December 2016 - 08:58 AM, said:

koupeny  vsechny ozdobicky a dostal jsme misto premiacku goldy takze za 1300 kc pulrocni premko, ktery jsme stejne chtel kupovat a 4 zensky hmmm to jde :-) :great:

Typickej wallet warrior :trollface: :teethhappy:.   Ale vážně... ta protihodnota je více než odpovídající penězům. A to se prostě vyplatí :-)

prde1966 #20 Posted 16 December 2016 - 10:12 AM

Colonel

• Player
  • 110442 battles
  • 3,987
  • [9-TDR] 9-TDR

popačuje sa mi táto akcia - dobrý ťah WOT - je šanca niekde zistiť aké darčeky je možné získať v Krabičke 4. úrovně ? Prípadne ostatných úrovní?

pochopil som (neviem či dobre) že sú generované ale zaujímalo by ma z akého rozsahu? Čo všetko tam môže byť? 

Je to len to čo je na 10 úrovni alebo na 11 a 12 je aj šanca o niečo nad?

aha niečo som našlo-

Vyzkoušejte veselé míchání

Vánoce by nebyly veselé bez trochy magie! Ve Svátečních operacích tato zábava začíná, když poprvé posbíráte pět ozdob stejné úrovně: tvoří skutečně výbušnou směs a stane se z nich ozdoba vyšší úrovně. A tady magie nekončí! Zkuste v nabídce zdobení smíchat různé typy (stejné úrovně). Když se recept povede, dostanete zcela nový předmět.

Pokud vaše garáž není hotová — ať už vám shází určitý typ ozdoby, nebo se vám míchání nedaří — zamiřte na dedikovanou stránku, abyste se zásobili krabičkami plnými svátečních předmětů 5. úrovně pro stromek a Snowitzer, nebo jich pár získejte od svých přátel jako dárek.

Ať už si zde vyberete jakoukoliv krabičku, dostanete kromě ozdob také spoustu zlaťáků a speciální bonus. A pouze RNG ví, co to bude: ještě více zlaťáků, prémiový účet, the Pz.Kpfw. B2 740 (f), M46 Patton KR, Rheinmetall Skorpion G, Pz. 58 Mutz or the AMX M4 mle. 49, všechny se stáním v garáži navíc.

Až o letošních Vánocích zamíříte do bitvy, ujistěte se, že jste pěkně teple oblečeni, protože na vás čekají tuny misí na splnění, dárků k objevení a cen k získání. Jen nezapomeňte při posílání nepřátel do šrotu šířit trochu té sváteční nálady. A zůstaňte s námi, protože již brzy oznámíme další překvapení!

Edited by prde66, 16 December 2016 - 10:25 AM.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users