Jump to content

Výtky k WOT

premium munice

• Please log in to reply
206 replies to this topic

HassoCZ #1 Posted 19 December 2016 - 03:24 PM

Corporal

• Player
  • 25957 battles
  • 100
Tak jsem se po půl roce vrátil zpět k WOT a pustil se do švédské "větve" a znovu expím. Samozřejmě jsem něco odehrál se všemi tanky, které mám. Už se mi to zdá trochu celé přeplácane všemi možnými tanky. Jako obvykle se nic nemění na OP ruských medkách, dokonce už mají tři :facepalm: to je opravdu vtipné. OP tanky nehraju i když Objekt 140 si ponechávám na klanovky. Hra po nainstalování běžela týden na 90+ FPS a jako obvykle po týdnu jede na 20-25 FPS i když jsem snížil detaily z vysokých na střední. Už by to mohli konečně opravit po X měsících ne-li letech (mám i5, GTX970). Vždycky jsem byl odpůrcem prémiové munice. Ale s klidem můžu konstatovat, že se vývojáří nemusejí tolik "patlat" s tanky ohledně armoru. Jakmile vezmu tank s armorem (E100, T110E5 atd.) letají po mě prémiové střely jedna za druhou. Dostupnost premiové munice ruinuje tuhle hru. Jsem jediný komu přijde, že se za půlroku hru spíše jen zaplácali zbytečnostma namísto řešení skutečných problémů?

Edited by HassoCZ, 19 December 2016 - 03:26 PM.

Miri37 #2 Posted 19 December 2016 - 04:06 PM

General

• Player
  • 50771 battles
  • 8,580

Jde o to, kdo čemu říká problém a pak jak si představuje, že by měla hra vypadat. Dost hráčů je zatíženo minulostí.

Kdyby jsi začal hrát hru nyní, tak by jsi byl možná nadšený jako kdysi a většinu problémů, co vidíš by jsi neviděl a důležitost by jsi přikládal jiným věcem.

HassoCZ #3 Posted 19 December 2016 - 04:40 PM

Corporal

• Player
  • 25957 battles
  • 100

View PostMiri37, on 19 December 2016 - 04:06 PM, said:

Jde o to, kdo čemu říká problém a pak jak si představuje, že by měla hra vypadat. Dost hráčů je zatíženo minulostí.

Kdyby jsi začal hrát hru nyní, tak by jsi byl možná nadšený jako kdysi a většinu problémů, co vidíš by jsi neviděl a důležitost by jsi přikládal jiným věcem.

Problém vidím v v prémiové munici. Měla být podle mě vzácnější. Hra vyžaduje méně přemýšlení. Prostě přebiji premium a je to. 

FPS drop se opakuje už dva roky. Zjistil jsem, že to ma spousta lidí. Hrát na GTX 970 se středními detaily při 30 FPS max je opravdu frustrující.

Ukazatele smeru, odkud na vás bylo vystreleno jsou nefér vůči hráčům co hrají na camo. Jako abych si koupil síť, maskování, pak i skilama vylepšil camo a každý vystrel ukáže cíli smer odkud to šlo... to je mi camo na nic ne?

V podstatě jde o maličkosti ale tech je čím dál víc.

putos_opat_v_akci #4 Posted 19 December 2016 - 05:25 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 26926 battles
  • 1,408
  • [PRASE] PRASE

View PostHassoCZ, on 19 December 2016 - 04:40 PM, said:

Problém vidím v v prémiové munici  artynách. Měla být podle mě vzácnější, ne li žádná. Hra vyžaduje méně přemýšlení. Prostě přebiji premium  hrám za artynu a je to, není třeba žádný skill. 

Opravil som ti to

Cerb4rus #5 Posted 19 December 2016 - 05:25 PM

Player

• Player
  • 48376 battles
  • 4,236
gold neni vsemocny,propad fps jsme nezaznamenal uz asi tak 2 roky :-) a to ani pri pechodu na monitor s 2k rozlisenim

Bery_CR #6 Posted 19 December 2016 - 05:49 PM

Colonel

• Player
  • 65596 battles
  • 3,505
  • [KOBD] KOBD

Mno, taky mam GTX 970 a FPS drop nemam a jedu na full. Chyba bude jinde...

Jinak sipky nejsou problem, ukazi sice smer, ale jen obecne, takze staci nevyuzivat proflaknute pozice. Drive to stejne ukazoval mod, takze to spoustu lidi melo, ted to jen maji i ti ostatni... ;)

BlueTomcat #7 Posted 19 December 2016 - 05:58 PM

Major

• Player
  • 25523 battles
  • 2,722
  • [KHIL] KHIL
Gol

View PostPrazak, on 19 December 2016 - 05:25 PM, said:

gold neni vsemocny,propad fps jsme nezaznamenal uz asi tak 2 roky :-) a to ani pri pechodu na monitor s 2k rozlisenim

Gold není všemocný, LOL tak proč se s ním střílí na CW, bednách a týmovkách? Protože musí ukázat že na to mají. Gold se střílí, protože mají vyšší šanci na to kde by AP dinglo tam gold projde. Zkrátka vem OP tank, nalož ho goldem po střechu a jděte do tříčlenné čety. 

Jinak mám úplně tu samou sestavu a jede mi to bez problémů na full HD, plné detaily, takže problém bych viděl někde jinde. 

Cerb4rus #8 Posted 19 December 2016 - 06:15 PM

Player

• Player
  • 48376 battles
  • 4,236

View PostBlueTomcat, on 19 December 2016 - 05:58 PM, said:

Gol

Gold není všemocný, LOL tak proč se s ním střílí na CW, bednách a týmovkách? Protože musí ukázat že na to mají. Gold se střílí, protože mají vyšší šanci na to kde by AP dinglo tam gold projde. Zkrátka vem OP tank, nalož ho goldem po střechu a jděte do tříčlenné čety. 

Jinak mám úplně tu samou sestavu a jede mi to bez problémů na full HD, plné detaily, takže problém bych viděl někde jinde. 

gold ma treba hrsi normalizaci na nauhlovany pancir :),ale to nevadi :) a proto tu cteme narky spatnych klanu , ze jim ti uspesnejsi ublizuji, ano urcite to bude goldem :trollface: Obcas se tady clovek opravdu pobavi :great:

cece , ze to nepalis jak o zivot,urcite by jsi pak  byl fialovy :-)

Edited by Prazak, 19 December 2016 - 06:19 PM.

SG_semda #9 Posted 19 December 2016 - 06:17 PM

General

• Player
  • 41270 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
To není prémiová munice, to je normální standardní munice, akorát trošku dražší :P

BlueTomcat #10 Posted 19 December 2016 - 06:34 PM

Major

• Player
  • 25523 battles
  • 2,722
  • [KHIL] KHIL

View PostPrazak, on 19 December 2016 - 06:15 PM, said:

gold ma treba hrsi normalizaci na nauhlovany pancir :),ale to nevadi :) a proto tu cteme narky spatnych klanu , ze jim ti uspesnejsi ublizuji, ano urcite to bude goldem :trollface: Obcas se tady clovek opravdu pobavi :great:

No jasný. Hele nejsi ty nějaký najatý troll, docela by tomu některé odpovědi i odpovídali? Zprvu, kde co píšu o fialkách? Pobavil... 

Zadruhé, to že goldy mají vyšší šanci že projdou je poměrně úplně jasný, proč se tedy když se přebije na gold tam kde AP neprošlo, najednou gold projde? (mluvíme tu o premiové APCR, to ostatní je jiný případ).

Krásný příklad je to, jak jsem se nedávno s O-Ho potkal s IS-3 v uličce smrti. Já ho 2x probil do plechu nad dělem, on to zkoušel do věže, neprošlo nebo se odrazilo, pak nabil golda a na stejném místě to procházelo bez problémů. A já mu to neměl jak vrátit. 

Ano gold není všemocný ale to že má mnohem větší šanci probít to raději neříkáme že? Už jen dnešní logika rajčat "nemůžu to probít, vezmu na to gold" a hle ono to funguje. Občas mě udivuje co se tu dočtu...

Cerb4rus #11 Posted 19 December 2016 - 06:42 PM

Player

• Player
  • 48376 battles
  • 4,236

View PostBlueTomcat, on 19 December 2016 - 06:34 PM, said:

No jasný. Hele nejsi ty nějaký najatý troll, docela by tomu některé odpovědi i odpovídali? Zprvu, kde co píšu o fialkách? Pobavil... 

Zadruhé, to že goldy mají vyšší šanci že projdou je poměrně úplně jasný, proč se tedy když se přebije na gold tam kde AP neprošlo, najednou gold projde? (mluvíme tu o premiové APCR, to ostatní je jiný případ).

Krásný příklad je to, jak jsem se nedávno s O-Ho potkal s IS-3 v uličce smrti. Já ho 2x probil do plechu nad dělem, on to zkoušel do věže, neprošlo nebo se odrazilo, pak nabil golda a na stejném místě to procházelo bez problémů. A já mu to neměl jak vrátit. 

Ano gold není všemocný ale to že má mnohem větší šanci probít to raději neříkáme že? Už jen dnešní logika rajčat "nemůžu to probít, vezmu na to gold" a hle ono to funguje. Občas mě udivuje co se tu dočtu...

A proto všichni kdo pálí Gold mají nadprůměrné vysledky ;).  Gold není všemocný,  to že  snaze za určitých okolností projde ti výhru nezaručí  a ani fialové  výsledky,  to že si průměrní a podprůměrní hráči  tohle myslí,  se dovídáme zde na foru dnes a denně. 

To je pohádka jako s módy,  kdo je má má  výsledky a ejhle  ti co je měli, měli Win okolo 48% :) 

h4ctor #12 Posted 19 December 2016 - 06:56 PM

Lieutenant

• Player
  • 16468 battles
  • 1,821
neboj nic,wg uz reklo ze maji v umyslu snizit penetraci pres urcitou vzdalenost,takze s goldama to uz tak ruzovy nebude

BlueTomcat #13 Posted 19 December 2016 - 07:13 PM

Major

• Player
  • 25523 battles
  • 2,722
  • [KHIL] KHIL

OMG to máš problém přečíst a pochopit daný text? Gold není všemocný, to jsem napsal, ale na CW a bednách když každý střílí gold tak už si tam s tebou hraje RNG a na randomu tam zase když máš v týmu bezmozky tak to taky ti nepomůže i kdybys je tam střílel z  jak z kulometu. Jenže taky si uvědom že to taky někdo hraje bez premia a hledá kde by ušetřil tak samozřejmě pálí AP nebo v poslední době vidím na randomu jak i na vysokých tierech vidím paka co střílí nepremiové HE náboje. A teď je tu někdo kdo si platí premium a na ty goldy se najde nějaká ta zlatka. 

A s módy: Podruhé ti říkám, nauč se statistiku! Hlavně se tvůj argument opírá o úplně nejpitomější statistiku a to je WR které nic nevpovídá o tom že je daný hráč špatný. Záleží na tom co daný hráč prvně rozjel, za linii, poté jsou i jedinci kterým trvá dýl než hru zkrátka pochopí atd. A hlavně tam jde o to že 48% WR má nejvyšší procento hráčské komunity. Kolik je z komunity fialek a kolik zase procent fialek. Když si to vypočítáš, tak ti vyjde že se na všech frontách cheatovalo +- úplně stejně. Ono jde taky o to jestli cheatuje dítě a naivně si myslí že to nainstaluje a hned bude hrát jak profesionál, tak tam může nalítnout nebo někdo kdo ví jak to nastavit a používat. Mrkni se prosím na YouTube kolik je tam nahraných streamů kde spoluhráči hlásí že támhle něco spadlo i když neměli sebemenší šanci to vidět. Jinak jestli chceš slyšet zkušenosti s cheaterama co jsem měl na jednom CS serveru, ono je to všude stejný, naivita a vychytralost některých jedinců mě opravdu zaskočila a v dnešních dnech mě nic nepřekvapí. Už od cheaterů co všechno zpochybňovali a vysmívali se ostatním se snahou od sebe odpoutat pozornost až po ty co mi po PM vyhrožovali smrtí. Veselé období to bylo. 

Edited by BlueTomcat, 19 December 2016 - 07:32 PM.

putos_opat_v_akci #14 Posted 19 December 2016 - 08:04 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 26926 battles
  • 1,408
  • [PRASE] PRASE

BlueTomcat: Áno aj nie, s tier 6 a 7 nemáš veľkú šancu prerobiť, takže ak na tier 8,9,10 sem tam nejaký ten gold vystrelíš, tak to dokážeš dohnať hraním nižších tierov. Argument o čase je mimo misu, platíš si tu za komfort. Máš na PÚ, môžeš mastiť goldy celkom tvrdo (za predpokladu, že to nepôjdeš full gold, čo je ultimátna blbosť) a do mínusu nepôjdeš, ak tak budeš na nule (samosebou musíš vedieť hrať, nie že vystrelíš 10 goldov a prebiješ jeden). 

Druhá strana mince je tá, že goldy sú potrebné, kým WG konečne neurobí komplet rebalanc tankov a možno aj MM +-1. Takto máš tanky, ktoré keď stretnú tank o úroveň vyššiu, tak si neškrtnú s AP ani od boku. A potom máš tanky, ktoré neprebiješ takmer vôbec, aj keď máš tank rovnakej úrovne (ako naposledy keď som stretol s T-10 nepriateľský Type 4, pretože lol, 254 mm AP pene nie je dosť, tak smola, HEAT a režeme to cez vežu), lebo WG balanc, dáme pancier na pancier a nedáme žiadnu slabinu. Nie, nechcem povedať, že si majitelia opancierovaných strojov o to koledujú, ale WG rozhodne nie je schopné urobiť balanc určitých tankov bez toho, aby boli voči tankov nižšej úrovne úplne OP a proti rovnocenným tankom úplne nanič. 

_vojak_Svejk_ #15 Posted 19 December 2016 - 08:08 PM

Sergeant

• Player
  • 20130 battles
  • 212
  • [AF_F] AF_F

View Posth4ctor, on 19 December 2016 - 06:56 PM, said:

neboj nic,wg uz reklo ze maji v umyslu snizit penetraci pres urcitou vzdalenost,takze s goldama to uz tak ruzovy nebude

Možná se pletu,ale mám pocit že už snížená je,ale pouze u normální munice a u prémiové ne.Oni Vás donutí používat pouze prémiovou.

BlueTomcat #16 Posted 19 December 2016 - 08:23 PM

Major

• Player
  • 25523 battles
  • 2,722
  • [KHIL] KHIL

putos_opat_v_akci: Tohle je přesně to co myslím, krásně vysvětleno. Mě nevadí že po tobě jdou goldama, sám taky vystřelím golda když mi teče do bot. Nebo pro zábavu např. hvězda smrti. Jenže v poslední době vidím jak i s tankem co má dost pene i na AP a šije to full gold, to je to co ničí hru. Stačí jít na wotreplays a kouknout se na top replaye a tak 70-80% jede full gold. A Japonské krabice, to je omyl hned ze začátku... 

Jinak další pokračování pohádky jak módy nepomáhají - https://ritastatusre...igation-update/

Ve zkratce

Na RU serveru byl event a odměny byly následující:

1. místo - Permabanán za módy a rigging

2. místo - 7 dní banánu za módy

3. místo - 7 dní banánu za módy

Ne vůbec nepomáhají, vůbec ne... 

Edited by BlueTomcat, 19 December 2016 - 09:26 PM.

karnovak #17 Posted 19 December 2016 - 09:55 PM

Colonel

• Player
  • 50146 battles
  • 3,780

View PostPrazak, on 19 December 2016 - 05:15 PM, said:

Možná si to nezaznamenal, ale nebyla žádná výtka k tomu, že fialky střílí goldy, ale že pancíř nemá kvůli goldům větší význam, což je samozřejmě naprostá pravda. 

Cerb4rus #18 Posted 20 December 2016 - 12:25 AM

Player

• Player
  • 48376 battles
  • 4,236

View Postkarnovak, on 19 December 2016 - 09:55 PM, said:

Možná si to nezaznamenal, ale nebyla žádná výtka k tomu, že fialky střílí goldy, ale že pancíř nemá kvůli goldům větší význam, což je samozřejmě naprostá pravda. 

Byla vitka k větě,  Gold není všemocný ;) bylo by fajn si najít začátek a ne vytrhavas co Secti hodí ;),   na základě toho říkám  že když si to myslí tak by ho měl střílet  a mít lepší  výsledky,  což nemá.  A v dalších příspěvcích  otočí,  to je debata jak na pískovišti  kdo rozloha bábovky  :) 

BlueTomcat #19 Posted 20 December 2016 - 01:15 AM

Major

• Player
  • 25523 battles
  • 2,722
  • [KHIL] KHIL
OK Prazak hozen do ignoru, zase další troll. 

Cerb4rus #20 Posted 20 December 2016 - 01:21 AM

Player

• Player
  • 48376 battles
  • 4,236

View PostBlueTomcat, on 20 December 2016 - 01:15 AM, said:

OK Prazak hozen do ignoru, zase další troll. 

Pobavilas,  to se musí nechat  ;) 

1/

View PostHassoCZ, on 19 December 2016 - 04:40 PM, said:

Problém vidím v v prémiové munici. Měla být podle mě vzácnější.

2/

View PostPrazak, on 19 December 2016 - 05:25 PM, said:

gold neni vsemocny,

3/

View PostBlueTomcat, on 19 December 2016 - 05:58 PM, said:

Gold není všemocný, LOL

4/

View PostBlueTomcat, on 19 December 2016 - 07:13 PM, said:

OMG to máš problém přečíst a pochopit daný text? Gold není všemocný, to jsem napsal,

5/

tak ja nevim kdo je troll a nevi co pise :-)

Edited by Prazak, 20 December 2016 - 01:32 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users