Jump to content

Výtky k WOT

premium munice

• Please log in to reply
206 replies to this topic

karnovak #21 Posted 20 December 2016 - 06:55 AM

Colonel

• Player
  • 50146 battles
  • 3,780

View PostPrazak, on 19 December 2016 - 11:25 PM, said:

Byla vitka k větě,  Gold není všemocný ;) bylo by fajn si najít začátek a ne vytrhavas co Secti hodí ;),   na základě toho říkám  že když si to myslí tak by ho měl střílet  a mít lepší  výsledky,  což nemá.  A v dalších příspěvcích  otočí,  to je debata jak na pískovišti  kdo rozloha bábovky  :) 

Všemocný není, ale to, že se na CW, ESL apod. používá, má svůj význam. Kdyby stála obyčejná munice stejně jako goldová, tak se obyčejná bude střílet asi tak stejně často, jako héčka (s pár výjimkami, které např. mají apcr v základu, tam by byl poměr jiný ).  A ano, většině lidí to k lepším výsledkům pomůže (třebaže nepodstatně). Opět si zapadl do svého schématu, podle kterého každý kdo něco kritizuje, nadává na fialky.

Edited by karnovak, 20 December 2016 - 07:01 AM.

Cerb4rus #22 Posted 20 December 2016 - 07:01 AM

Player

• Player
  • 48269 battles
  • 4,236

View Postkarnovak, on 20 December 2016 - 06:55 AM, said:

Všemocný není, ale to, že se na CW, ESL apod. používá, má svůj význam. Kdyby stála obyčejná munice stejně jako goldová, tak se obyčejná bude střílet asi tak stejně často, jako héčka.  A ano, většině lidí to k lepším výsledkům pomůže (třebaže nepodstatně). Opět si zapadl do svého schématu, podle kterého každý kdo něco kritizuje, nadává na fialky.

Schématu,  tady pan kocour co příspěvek to meni názor a já západ do schématu ;)  tobě evidentně unikla celá pointa kde jsem zmiňovat spojitost  Gold a něčí fialové výsledky,  co se dá dělat,  někomu to čtení holt dělá problém. 

Jediné co tvrdím,  že když pan kočičak tvrdí,  že goldy tak ovlivňují  výkon tak by je měl používat a jiste pak bude brzo  fialový  ;) 

Kdyby měly goldy takovou moc ,  tak nájezdi na randomu  takové množství špatných hráčů 

Je úsměvné jak někdo přelitne  příspěvek aniž by si ho přečetl,  zaznamená,  prazak,  Gold,  fialový a udělá závěr :) 

Edited by Prazak, 20 December 2016 - 07:12 AM.

UKO_JESHITA #23 Posted 20 December 2016 - 10:10 AM

Major General

• Player
  • 52513 battles
  • 5,008
  • [_LDN] _LDN

View PostHassoCZ, on 19 December 2016 - 03:24 PM, said:

Tak jsem se po půl roce vrátil zpět k WOT a pustil se do švédské "větve" a znovu expím. Samozřejmě jsem něco odehrál se všemi tanky, které mám. Už se mi to zdá trochu celé přeplácane všemi možnými tanky. Jako obvykle se nic nemění na OP ruských medkách, dokonce už mají tři :facepalm: to je opravdu vtipné. OP tanky nehraju i když Objekt 140 si ponechávám na klanovky. Hra po nainstalování běžela týden na 90+ FPS a jako obvykle po týdnu jede na 20-25 FPS i když jsem snížil detaily z vysokých na střední. Už by to mohli konečně opravit po X měsících ne-li letech (mám i5, GTX970). Vždycky jsem byl odpůrcem prémiové munice. Ale s klidem můžu konstatovat, že se vývojáří nemusejí tolik "patlat" s tanky ohledně armoru. Jakmile vezmu tank s armorem (E100, T110E5 atd.) letají po mě prémiové střely jedna za druhou. Dostupnost premiové munice ruinuje tuhle hru. Jsem jediný komu přijde, že se za půlroku hru spíše jen zaplácali zbytečnostma namísto řešení skutečných problémů?

Je to uhel pohledu.Technicke potize s hrou nemam.Co se tyce armoru tak stale funguje.Premiovou munici jako problem nevidim.Vetsina hracu ji neumi pouzivat.A co jsou ty skutecne problemy?

_Imperium #24 Posted 20 December 2016 - 10:19 AM

Major

• Player
  • 31799 battles
  • 2,669

Problémy s WOT neexistují. Všechno je v pořádku.

S láskou Wargaming....

UKO_JESHITA #25 Posted 20 December 2016 - 10:21 AM

Major General

• Player
  • 52513 battles
  • 5,008
  • [_LDN] _LDN

View Post_Imperium, on 20 December 2016 - 10:19 AM, said:

Problémy s WOT neexistují. Všechno je v pořádku.

S láskou Wargaming....

To netvrdim kuprikladu nefunkcni autoaim je tady uz nekolik pathu.Momentalne se zvuky vylepsily k horsimu.Me spise zajima u tazatele co jsou dle nej skutecne problemy.

Armorpiercer_ #26 Posted 20 December 2016 - 10:29 AM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

GTX970 , vse na max 1440p. Bez jedinyho propadu.

Jinak mi vlakno prijde jako brecik, ze goldova munice uz neni za goldy. No ano, ted si ji kazdy muze koupit za stribro, takze wallet warriori maj mensi dopad na hru. A tak je to spravne.

_Imperium #27 Posted 20 December 2016 - 10:46 AM

Major

• Player
  • 31799 battles
  • 2,669

View PostUKO_JESHITA, on 20 December 2016 - 10:21 AM, said:

To netvrdim kuprikladu nefunkcni autoaim je tady uz nekolik pathu.Momentalne se zvuky vylepsily k horsimu.Me spise zajima u tazatele co jsou dle nej skutecne problemy.

Jasně, souhlasím, spíš sem tím chtěl říci, že jsou oficiálně známé problémy, bylo přislíbeno jejich řešení, odloženo, odloženo na neurčito, protože jsou důležitější věci k řešení a následně potichu zapomenuto. WG se oficiálně tváří, že je vsjo v prjadke....

Gabriel_i5_Back #28 Posted 22 December 2016 - 02:04 AM

Major General

• Player
  • 45996 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View Post_Imperium, on 20 December 2016 - 10:46 AM, said:

Jasně, souhlasím, spíš sem tím chtěl říci, že jsou oficiálně známé problémy, bylo přislíbeno jejich řešení, odloženo, odloženo na neurčito, protože jsou důležitější věci k řešení a následně potichu zapomenuto. WG se oficiálně tváří, že je vsjo v prjadke....

Vieš priorita riešenia problémov je veľmi subjektívna. Čo sa mňa týka mohli by sa vykašľať na všetky a stačí mi  aby poriešili arty. Potom sú tu veci ako MM čo podľa žiadny problém ani nie je. 

berserkerdog #29 Posted 22 December 2016 - 10:05 AM

Lieutenant

• Player
  • 12387 battles
  • 1,623

View PostBlueTomcat, on 19 December 2016 - 08:23 PM, said:

.....Jenže v poslední době vidím jak i s tankem co má dost pene i na AP a šije to full gold, to je to co ničí hru....................

Nerozumím. Pokud má dost pene i na AP a použije gold, tak se akorát připraví o kredity. Jak ničí hru tím, že probije s dražší municí, když by probil i s levnější?

BlueTomcat #30 Posted 22 December 2016 - 02:22 PM

Major

• Player
  • 25477 battles
  • 2,719
  • [KHIL] KHIL

View Postberserkerdog, on 22 December 2016 - 10:05 AM, said:

Nerozumím. Pokud má dost pene i na AP a použije gold, tak se akorát připraví o kredity. Jak ničí hru tím, že probije s dražší municí, když by probil i s levnější?

No to že použije dražší munici s kterou má mnohem větší šanci že probije, jen s AP by musel zamířit. Nevím co je na tom k nepochopení? Aneb já jedu s T110E3, ten tank je závislý na pancíři, protivník nabije skill a nemá problém i bez míření, ono to už samo projde a takhle bych mohl pokračovat. Takže na co je ve hře pancíř? Hlavně když jsem vlezl po dlouhé době na EU2 jak padl EU1 tak jsem tam potkal hráče ze známých klanů a jaké bylo překvapení když po mě šli jen goldama, asi jen chtěli ukázat že na to mají :D

Ale co bych tady vysvětloval že? Už na spuštění Sandboxu vývojáři sami potvrdili že goldy JSOU problém a pracuje se na jejich nerfu. Takže si můžete mlít co chcete, ohánět se číslíčkama a teoriemi ale goldy čeká nerf, stačí si jen počkat.

h4ctor #31 Posted 22 December 2016 - 02:34 PM

Lieutenant

• Player
  • 16468 battles
  • 1,821
to jeste jen bude place kdyz nerfnou strileni goldu na vzdalenost :teethhappy: hodne lidi uz se tesi ze si poridi nove tier 10 lighty a budou zneuzivat camo a goldy...pak si uvedomi ze budou muset strilet na 200m protoze to proste nepenetruje na vecsi vzdalenost

lukasarcher #32 Posted 22 December 2016 - 02:36 PM

Major

• Player
  • 35590 battles
  • 2,848

View PostBlueTomcat, on 22 December 2016 - 01:22 PM, said:

No to že použije dražší munici s kterou má mnohem větší šanci že probije, jen s AP by musel zamířit. Nevím co je na tom k nepochopení? Aneb já jedu s T110E3, ten tank je závislý na pancíři, protivník nabije skill a nemá problém i bez míření, ono to už samo projde a takhle bych mohl pokračovat. Takže na co je ve hře pancíř? Hlavně když jsem vlezl po dlouhé době na EU2 jak padl EU1 tak jsem tam potkal hráče ze známých klanů a jaké bylo překvapení když po mě šli jen goldama, asi jen chtěli ukázat že na to mají :D

Ale co bych tady vysvětloval že? Už na spuštění Sandboxu vývojáři sami potvrdili že goldy JSOU problém a pracuje se na jejich nerfu. Takže si můžete mlít co chcete, ohánět se číslíčkama a teoriemi ale goldy čeká nerf, stačí si jen počkat.

Tak určitě a bez goldů nebudou fialky co ničí hru, už se nemůžu dočkat, taky je nesnáším. Lepší jsou rajčáci, jsou hrozně roztomilí, jak tam jen tak stojí, točí hlavní a nechápou co je střílí :trollface:

ANIJ #33 Posted 22 December 2016 - 04:44 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 10641 battles
  • 1,312

View Postlukasarcher, on 22 December 2016 - 02:36 PM, said:

... . Lepší jsou rajčáci, jsou hrozně roztomilí, jak tam jen tak stojí, točí hlavní a nechápou co je střílí :trollface:

OT za OT

A když 3000 fialku ustřílí 6000 fialka, je to stejné?

EDIT:

doplněno u

Edited by ANIJ, 22 December 2016 - 05:50 PM.

lukasarcher #34 Posted 22 December 2016 - 05:39 PM

Major

• Player
  • 35590 battles
  • 2,848

View PostANIJ, on 22 December 2016 - 03:44 PM, said:

OT za OT

A když 3000 fialku střílí 6000 fialka je to stejné?

Nerozumím řeči tvého kmene :hiding:

Gabriel_i5_Back #35 Posted 22 December 2016 - 08:21 PM

Major General

• Player
  • 45996 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View Postlukasarcher, on 22 December 2016 - 05:39 PM, said:

Nerozumím řeči tvého kmene :hiding:

To nikto. Ale je neškodný a svojim zvláštnym spôsobom roztomilý. Preto si ho nechávame. Len komunikácia s ním je bohužiaľ zbytočná.

erik_six #36 Posted 23 December 2016 - 07:40 AM

Corporal

• Player
  • 57727 battles
  • 164
  • [ANV-V] ANV-V

View PostBlueTomcat, on 22 December 2016 - 02:22 PM, said:

E3? Tak to jsi si vybral blbý příklad. Tam bez míření čelně i goldem neprobije nic (pokud schováš vanu), jsou tam místa kde dingá i nagoldované JPrase (420 pene) a běžná goldová pene 330 nemá v podstatě šanci (1 ze 3 do kopulky cca). Moc bych nepočítal s tím, že goldy čeká nerf, je to základ obchodního modelu WG, hlavní cesta jak vytáhnout peníze z hráčů. Spíše podle mě bufnou víc tanky co spoléhají na armor - viz. buffy E100, Mause, apod. Snížení pene se vzdáleností je ve hře už zatraceně dlouho a nemá nic společného s tím jestli je munice "prémiová" nebo ne, ale s tím, co za druh munice to je HEAT a HE nemají postih vůbec, právě APCR mají největší postih a k tomu horší normalizaci, a AP jsou někde mezi. Kolik to je se dá zjistit jednoduše přímo ve hře u munice.

putos_opat_v_akci #37 Posted 23 December 2016 - 10:26 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 26926 battles
  • 1,408
  • [PRASE] PRASE

View PostBlueTomcat, on 22 December 2016 - 02:22 PM, said:

Nah, kým sú v hre artyny tak goldy problém rozhodne nebudú. 

wyr___ #38 Posted 23 December 2016 - 02:09 PM

Lance-corporal

• Player
  • 15588 battles
  • 54
  • [W4LK] W4LK

View PostHassoCZ, on 19 December 2016 - 02:24 PM, said:

Tak jsem se po půl roce vrátil zpět k WOT a pustil se do švédské "větve" a znovu expím. Samozřejmě jsem něco odehrál se všemi tanky, které mám. Už se mi to zdá trochu celé přeplácane všemi možnými tanky. Jako obvykle se nic nemění na OP ruských medkách, dokonce už mají tři :facepalm: to je opravdu vtipné. OP tanky nehraju i když Objekt 140 si ponechávám na klanovky. Hra po nainstalování běžela týden na 90+ FPS a jako obvykle po týdnu jede na 20-25 FPS i když jsem snížil detaily z vysokých na střední. Už by to mohli konečně opravit po X měsících ne-li letech (mám i5, GTX970). Vždycky jsem byl odpůrcem prémiové munice. Ale s klidem můžu konstatovat, že se vývojáří nemusejí tolik "patlat" s tanky ohledně armoru. Jakmile vezmu tank s armorem (E100, T110E5 atd.) letají po mě prémiové střely jedna za druhou. Dostupnost premiové munice ruinuje tuhle hru. Jsem jediný komu přijde, že se za půlroku hru spíše jen zaplácali zbytečnostma namísto řešení skutečných problémů?

nuz na margo toho prepadu fps: tiez sa u mna vyskytol, takze mas pravdu, je to skutocny problem, nie je to len tvoj vymysel...

ALE: zrusil som isty nemenovany antineviemcovsetkomoznevirak....a huraaaaa fps zase idu ako maju. takze nevyplakavaj na adresu neschopnosti WG a obrat sa na niekoho, kto sa vie pozriet do spravcu uloh v tvojom pocitaci a odhalit problemovy softver, ktory ti znizuje fps pri hre. 

dakujem za porozumenie a tvoju snahu o napravu bez nareku.

wyr___ #39 Posted 23 December 2016 - 05:55 PM

Lance-corporal

• Player
  • 15588 battles
  • 54
  • [W4LK] W4LK

mimochodom terazky sa ja ako artynar vraciam z bitky v ktorej som urobil toto:

Vítězství!
Bitva: Bažina 
Vozidla: AMX 13 75
Získáno zkušeností: 2 940 (x2 za první vítězství každý den)
Získáno kreditů: 29 534
Úspěchy v bitvě: Vzorný tankista: "II. třídy"
Mise dokončena! Odměna: Ozdoby připsány: „Ozdobná podložka pod dárky“ (x1), „Čelní ozdoba“ (x2), „Ozdoba věže“ (x3), „Ozdobná girlanda“ (x2), „Závěsná ozdoba“ (x4)
Přidáno: Malá lékárnička (x1), Manuální hasicí přístroj (x1)
Osobní zálohy: Další kredity za bitvu, Další zkušenosti za bitvu, Další zkušenosti posádky za bitvu
WN8: 8 576 (100)
WN6: 3 361 (100)
EFF:  2 156 (98)

no mile deti a boli tam aj artyny...aj tazke tanky a td sa mi dostali do cesty...KV-4 kill...SU152 kill...dicker ony kill...M12 kill...a este par dalsich som kusok posteklil...

ano som prakticky paradajka...neviem tuto hru hrat...ved som naspotil az 5 dmg...ano som nanic spoter...ano nie som fialovy.

tak tym bude to, ze na expy aj dmg som bol z vitazneho tymu medzi osmami az na druhom mieste...

takze ano toto vsetko je dovod preco treba zrusit artyny a nepozerat kto ako jazdi po mape ani kolko ma kilov...nie lajtko s 3 kilmi ma urcite neda dole, ked mi je za chrbtom a nie je fialovy...radsej budem strielat na tazky tank co je zeleny a vyssie, aj ked nema kily...lebo ten pomaranc co tu lieta ako odtrhnuty vagon a schovava sa, mi nemoze zozadu tu moju tazku obludu rozobrat...(toto si pomyslel asi ten s tou KV-4...ak myslel)

a ak myslite vsetci rovnako ako on...nuz naozaj vam odporucam brojit za to zrusenie artyn...lebo akonahle dam nasobky este s tromi lajtkami, tak idem davat nasobky s artami...a nemyslim, ze to bude dlho trvat, tak zatial prijemnu zabavu, mozno bez mojej pritomnosti, ale to nikdy neviete...buuuuuum

LOPATA007 #40 Posted 23 December 2016 - 06:03 PM

Corporal

• Player
  • 61053 battles
  • 138
:P

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users