Jump to content

Rekapitulační video z WG Festu

• Please log in to reply
26 replies to this topic

Community #1 Posted 28 December 2016 - 04:05 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 32,607
Na prvním pořádaném WG Festu jsme se dali do řeči s vývojářským týmem World of Tanks.

Celý text novinky

Elis2010 #2 Posted 28 December 2016 - 04:15 PM

Lance-corporal

• Player
  • 2633 battles
  • 63
Tak držíme palce Miloši Jeřábku...

Andrey_P #3 Posted 28 December 2016 - 04:34 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 31624 battles
  • 355
  • [INTAS] INTAS
když se jim to povede s vynecháním zásahů do LT, tak budu smekat :)

BlueTomcat #4 Posted 28 December 2016 - 05:51 PM

Major

• Player
  • 25290 battles
  • 2,703
  • [KHIL] KHIL

Video pěkné, ale neřekli tam ABSOLUTNĚ NIC NOVÉHO!

The_best_Assassin #5 Posted 28 December 2016 - 06:50 PM

Sergeant

• Player
  • 37803 battles
  • 229
  • [9-TD] 9-TD
ať už budou u artyn provádět cokoliv, tak doufám že konečně po 5 letech jim odstaní možnost oneshootu. Co se týká MM, ten bude vždycky +2 kvůli marketingu, kdybychom hráli stále proti stejnému tieru tak nepotřebujeme premiový účet ani freečka, to že některé tanky (nejznámější tank IS-3) ve stocku nejsou schopny bojovat proti VII a neustále chodíte do X, to WG nezajímá, prostě si zaplať a nebudeš mučen. Ohledně HD map....no tak když proti mě jede nepřátelský tank který mě chce zabít tak mě velice strašně moc budem zajímat jesti ve vodě skáčou žáby anebo jestli je fasáda od bláta, to stejné je HAVOK, kdo chce abychom střelili do zdi a ta se sesypala na nepřítele ? Místo toho aby přidali nové kamufláže (třeba WGL camu) tak raději vymyslí nové vozidlo mauschena. Závěrem chci říct že nejvíc je potřeba zamakat na penetracích, abychom nedingali nepřátelská lighta s rážemi 130mm+ (někdy i stojící na místě) dovedete si představit X lighta ? už teď je problém probít AMX 1390 pokud máte 8000+ personální hodnocení.

Stupidness_is_Mighty #6 Posted 28 December 2016 - 09:52 PM

Private

• Player
  • 45476 battles
  • 35

View PostBlueTomcat, on 28 December 2016 - 05:51 PM, said:

Video pěkné, ale neřekli tam ABSOLUTNĚ NIC NOVÉHO!

Ze zkušenosti nechtějí prozrazovat nic, co není na 100% jisté, že se stihne, nebo podaří :-)

tankofdeath751 #7 Posted 28 December 2016 - 09:56 PM

Private

• Player
  • 21572 battles
  • 24
  • [MLOK] MLOK
Ked mi dodrbete OBJ. 261 tak ziadam Vas ludia s WG aby ste mi vratili vsetky XP a peniaze co som dal za vsetky SPG ktore som skumal a samozrejme ten cas mi vratit nedokazete co mi trvalo kym som sa dostal k tier X arty tak neaku nahradu za moj cas ktory som stravil kym som sa dostal na X uroven SPG

tankofdeath751 #8 Posted 28 December 2016 - 09:59 PM

Private

• Player
  • 21572 battles
  • 24
  • [MLOK] MLOK

View PostThe_best_Assassin, on 28 December 2016 - 05:50 PM, said:

ať už budou u artyn provádět cokoliv, tak doufám že konečně po 5 letech jim odstaní možnost oneshootu. Co se týká MM, ten bude vždycky +2 kvůli marketingu, kdybychom hráli stále proti stejnému tieru tak nepotřebujeme premiový účet ani freečka, to že některé tanky (nejznámější tank IS-3) ve stocku nejsou schopny bojovat proti VII a neustále chodíte do X, to WG nezajímá, prostě si zaplať a nebudeš mučen. Ohledně HD map....no tak když proti mě jede nepřátelský tank který mě chce zabít tak mě velice strašně moc budem zajímat jesti ve vodě skáčou žáby anebo jestli je fasáda od bláta, to stejné je HAVOK, kdo chce abychom střelili do zdi a ta se sesypala na nepřítele ? Místo toho aby přidali nové kamufláže (třeba WGL camu) tak raději vymyslí nové vozidlo mauschena. Závěrem chci říct že nejvíc je potřeba zamakat na penetracích, abychom nedingali nepřátelská lighta s rážemi 130mm+ (někdy i stojící na místě) dovedete si představit X lighta ? už teď je problém probít AMX 1390 pokud máte 8000+ personální hodnocení.

co sa ti nepaci na ONESHOOT od SPG o to ide ze to ta dokaze znicit na velku vzdialenost co si myslis ake to bolo pocas normalnej vojny jak spravili arty utok tak ne ze ONESHOOTLI tank ale znicili komplet cele mesto

peripsen #9 Posted 28 December 2016 - 10:33 PM

Corporal

• Player
  • 25927 battles
  • 121

View Posttankofdeath751, on 28 December 2016 - 08:56 PM, said:

Ked mi dodrbete OBJ. 261 tak ziadam Vas ludia s WG aby ste mi vratili vsetky XP a peniaze co som dal za vsetky SPG ktore som skumal a samozrejme ten cas mi vratit nedokazete co mi trvalo kym som sa dostal k tier X arty tak neaku nahradu za moj cas ktory som stravil kym som sa dostal na X uroven SPG

tvoje chyba nemáš hrát artyny #[Editováno]

Edited by ClearEvil, 02 January 2017 - 05:23 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

_YPO_ #10 Posted 28 December 2016 - 10:58 PM

Warrant Officer

• Player
  • 6388 battles
  • 708

View Postperipsen, on 28 December 2016 - 10:33 PM, said:

tvoje chyba nemáš hrát artyny #[Editováno]

Další uplakánek. :trollface:

VijaCZ #11 Posted 29 December 2016 - 12:20 AM

Brigadier

• Guest
  • 74922 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

View Posttankofdeath751, on 28 December 2016 - 08:56 PM, said:

:teethhappy:   :P

Milý klikající chlapče - uvědom si prosím že je to JEJICH hra a ty si po každé aktualizaci SOUHLASIL s tím že si jí můžou libovolně podle svý potřeby a uvážení změnit - takže i kdyby si zítra zapnul hru a místo svejch artyn ( nebo jakejchkoliv jinejch tanků ať nerejpeme jen do kliktardů ) budeš mít v garáži růžový poníky tak s tím neuděláš ABSOLUTNĚ VŮBEC NIC protože si jim to sám povolil a na žádnou "kompenzaci" nemáš absolutně nárok. Konečně mimo jiné si jim odsouhlasil že ti tvůj účet můžou kdykoliv bez udání důvodů uzamknout nebo úplně smazat - četl si to vůbec ?

bananovy_mliko #12 Posted 29 December 2016 - 01:28 AM

Lance-corporal

• Player
  • 50 battles
  • 67
Az mas tak moc rad arty proc nehrajes ty tanciky co se strili pres kopecky, parada v 2d jenom miris a klikas to iste ako v 261 a netreba k tomu zadne xp ani penize. Az budes mit zaujem hrat tanky v tankovej hre pak prijed. Tvoj Obj. 261 si nacpi doprdele a nepis sem kym nepochopis ze arty zabijaju gameplay a odplasili od tejto hry najvacsie mnozstvo hracov, kolko si asi myslis ze to bude WG tolerovat? Klikaci zabijaju tuto hru...dobre o tom viete lebo vam 10x denne pipne sprava ze ste vyprcane geje a kazdy vas nenavidi ale vam je to jedno lebo ste totalni ignoranti a jedine co vam ide je klikat tak klikate...a ked poserete hru vyplakavate ze chcete naspet penize :D omfg

Porucik_ #13 Posted 29 December 2016 - 09:29 AM

Major General

• Player
  • 45736 battles
  • 5,109
  • [FIVE] FIVE

View Posttankofdeath751, on 28 December 2016 - 09:56 PM, said:

View Post_YPO_, on 28 December 2016 - 10:58 PM, said:

Další uplakánek. :trollface:

Počkaj chceš náhradu za to že doteraz škodil z bezpečia base tým čo sa snažili aktívne hrať? Akože ty vážne chceš aby sa ti to všetko vrátilo? A ešte naraz?

Bananaman137 #14 Posted 29 December 2016 - 12:08 PM

Corporal

• Player
  • 51519 battles
  • 109

View Posttankofdeath751, on 28 December 2016 - 08:59 PM, said:

View PostThe_best_Assassin, on 28 December 2016 - 05:50 PM, said:

co sa ti nepaci na ONESHOOT od SPG o to ide ze to ta dokaze znicit na velku vzdialenost co si myslis ake to bolo pocas normalnej vojny jak spravili arty utok tak ne ze ONESHOOTLI tank ale znicili komplet cele mesto

Znovu a dokola, SPG ve hře nemají s reálem nic společné. Reálné SPG nelze zaměřit na jedoucí cíle a nemají k dispozici pohled ze satelitu. Třída jako taková je velmi obtížně vybalancovatelná a v současnosti silně kazí zážitek ze hry. Srovnej hru na otevřené mapě se třemi SPG na team a bez. 

DODO_cze #15 Posted 29 December 2016 - 12:25 PM

Corporal

• Beta Tester
  • 19113 battles
  • 192
  • [WALCZ] WALCZ

Ano máš pravdu! Arty v realu měla satelit a vypínala one schoot tanky v 50 km rychlosti :facepalm:

Edited by DODO_cze, 29 December 2016 - 12:26 PM.

jantar389 #16 Posted 29 December 2016 - 12:39 PM

Private

• Player
  • 49479 battles
  • 14
  • [J0-KE] J0-KE

Nevíte, které lehké tanky budou pokračovat?

Že by se už daly expit.

zdenek125 #17 Posted 29 December 2016 - 12:57 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 57551 battles
  • 415

Neslibovali náhodou úžasný rok plný neuvěřitelných novinek a neskutečných vylepšení už loni, předloni a před-předloni?

Vloni tomu říkali Rubicon (jak ten čas letí, co?), letos raději nijak a v roce 2017, kdo ví :playing:.

Nechci říct, že nic nedělají, ale všechno zůstává tak na půli cesty.

Boj proti trollím četám - pomohl tak na týden, už zase vesele potkávám desítku, jak si vede za ručičku malinkou dvoječku - asi maminka na procházce s miminkem, co? Tvrdí, že to vyřeší, ale podle popisu mi připadá, že stále bude docházet k situaci, kdy si VI vezme do čety IV a MM je hodí k osmičkám.

Boj proti nepovoleným módům - říkal jsem si paráda, konečně se něco děje, aspoň se rozhodne ta věčná otázka, jestli se módy vůbec používají a jestli ovlivňují hru - výsledek - rozdalo se pár banů, týden, čtrnáct dní hra vypadala úplně jinak - jestli hůř nebo líp, těžko říct, měl jsem neodbytný pocit, že jezdím s partou lobotomiků - to sice platí pro public obecně - ale teď aspoň byli na obou stranách. Nicméně humbuk opadl a "poctivci" opět vyrazili do akce - jen pro příklad včera frajer s T37 - první rána - munice u mojí ubohé TVP VTU, opravím, druhá rána á munice a třetí rána překvapivě opět munice, říkam si, stáls blbě a odskákals to, tvoje chyba, nicméně o dvě rány později vyletěl do vzduchu náš Patton KR a nakonec ten frajer dostal v letu naši kličkující AMX CDC - překvapivě opět do munice (na rovinu - první ranou shodil pásy) - asi Villem Tell? Nahlášen na podporu, ale o účinnosti toho kroku mám své pochybnosti ;)

MM - většina lidí si na MM stěžuje proto, že nevytváří týmy hodné jejich schopností. To asi WG nevyřeší :arta:, ale snad by mohl alespoň fungovat jako ve WoWS, kde se nestane, že by vznikl tým jen z letadlovek. Zatímco WoT nemá s týmem, kde je 10 stíhačů tanků a 3 arty žádný problém.

LT třídy X - tak to se fakt těším, dopadne to stejně jako ARTY X - vznikly zrůdy jako T92, Obj. 261, C. GC, apod. - no a po dvou, třech letech budeme opět balancovat a řešit problém.

p.s.: se Švédama je sranda a vánoční mise je docela chytlavá - takže alespoň něco za co musím pochválit :medal:

Edited by zdenek125, 29 December 2016 - 01:28 PM.

kocour100 #18 Posted 31 December 2016 - 08:35 AM

Warrant Officer

• Player
  • 30000 battles
  • 839

Až uvidím změny arty MM a zavedení Havocu (který teda slibují již několik let co si pamatuji) tak dám palec nahoru. Vždycky když hraji něco co má Havok a pak se vrátím do WOT, připadám si jako kdybych cestoval v čase, zpět.

Nějaká cosplay show nebyla součástí festu? Raději bych kouknul na nějaké pěkné kočenky v kostýmech, než na ty pobledlé tvářičky upracovaných vývojářů. :teethhappy:  V Rusku se asi ještě neumí tolik bavit jako například zde:

https://www.youtube.com/watch?v=VYoIoiT1VeA

https://www.youtube.com/watch?v=zV8Mr9MnYbU

P.S. Vše nejlepší hráčům WOT do nového roku a vůbec celému týmu WG. :bajan:

Edited by kocour100, 31 December 2016 - 08:45 AM.

LOPATA007 #19 Posted 31 December 2016 - 08:57 AM

Corporal

• Player
  • 60671 battles
  • 138

View Postzdenek125, on 29 December 2016 - 11:57 AM, said:

Neslibovali náhodou úžasný rok plný neuvěřitelných novinek a neskutečných vylepšení už loni, předloni a před-předloni?

Boj proti nepovoleným módům - říkal jsem si paráda, konečně se něco děje, aspoň se rozhodne ta věčná otázka, jestli se módy vůbec používají a jestli ovlivňují hru - výsledek - rozdalo se pár banů, týden, čtrnáct dní hra vypadala úplně jinak - jestli hůř nebo líp, těžko říct, měl jsem neodbytný pocit, že jezdím s partou lobotomiků - to sice platí pro public obecně - ale teď aspoň byli na obou stranách. Nicméně humbuk opadl a "poctivci" opět vyrazili do akce - jen pro příklad včera frajer s T37 - první rána - munice u mojí ubohé TVP VTU, opravím, druhá rána á munice a třetí rána překvapivě opět munice, říkam si, stáls blbě a odskákals to, tvoje chyba, nicméně o dvě rány později vyletěl do vzduchu náš Patton KR a nakonec ten frajer dostal v letu naši kličkující AMX CDC - překvapivě opět do munice (na rovinu - první ranou shodil pásy) - asi Villem Tell? Nahlášen na podporu, ale o účinnosti toho kroku mám své pochybnosti ;)

Už to zde bylo vysvětlováno asi 10x, že není možno obejít RNG, takže zásah do čehokoliv, obzvláště na větší vzdálenost není dílo nějakého aimbota, ale pouhé náhody. Ten zaměřovací kruh je stejně velký pro tebe i pro aimbota a ta střela letí podle serverem vygenerovaného RNG, takže stejně náhodně pro tebe i pro aimbota. Podle toho se aimbot poznat rozhodně nedá. Což ale nic nemění na tom, že boj s nepovolenými módy je takový nějaký chabý.

BlueTomcat #20 Posted 31 December 2016 - 10:24 AM

Major

• Player
  • 25290 battles
  • 2,703
  • [KHIL] KHIL

A ještě by se měl vylepšit systém automatických banů. Včera jsem narazil s kamarádem na blba v Cromwellovi. Jeli jsme na Lakenvillu do města s našimi KV-2. Při cestě do města mě a kamarádovi sundal pás, v městě 2x střelil do našeho číhajícího toustovače, do kamaráda střelil ještě 2x, vzal mu munici a pak po druhé ráně do mě kdy mi vzal střelce teprve zmodral. No pro můj derp gun to byla čest poslat ho do garáže. Já zase zmodral s KV-3 když jsem fláknul našemu O-I když mi vjel do rány ve sniper režimu. Jo je to opravdu funkční. 

Jinak aimbot na dálku pomáhá jedině že předměřuje, na blízko dává neskutečnou výhodu když ti sám míří na weakspoty a moduly. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users