Jump to content

Zarábanie kreditov - free účet

• This topic is locked This topic is locked
64 replies to this topic

rodier #21 Posted 18 October 2011 - 02:31 AM

Warrant Officer

• Banned
  • 8636 battles
  • 631
arty zavisi na teamu, kdyz blbe spotujou tak smula (nebo kdyz te na zacatku zabijou).

ad IS3
Vítězství!
Bitva: Malinovka 18. října 2011 2:13:58
Vozidlo: IS-3
Získáno zkušeností: 1 380 (zdvojnásobeno při první vítězné bitvě dne)
Získáno kreditů: 17 097 (s premiem)

11k za opravu, 8k za munici, 3k za doplnek.

Derp_Trollington #22 Posted 18 October 2011 - 07:11 AM

Veteran

• Veteran
  • 52679 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
Jo tak s arty souhlasím, včera se mnou hrála naprostá banda dementů, z nichž se tanky úplně nahoře v tabulce zastavily na kolejích blíž k naší bázi. Spotnutyho nic, měl jsem sto chutí to naprat do vlastních řad. Že to skončilo 15:3 asi nijak nepřekvapuje.

von_chom #23 Posted 18 October 2011 - 08:31 AM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 17146 battles
  • 1,412
  • [_CALM] _CALM
boze, mesicni premko je 250 ... tady neni co resit, jeden patek nepudete na pivko a je to ... omg

Idahou #24 Posted 18 October 2011 - 08:38 AM

General

• Veteran
  • 36662 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

View Postvon_chom, on 18 October 2011 - 08:31 AM, said:

boze, mesicni premko je 250 ... tady neni co resit, jeden patek nepudete na pivko a je to ... omg

Čekal jsem kdy se objeví takovej chytrák :D  Oni se ti pak tý výdaje nastřádaj a... :) Mě teda ae spíš pálí vědomí kolik už sem do toho nacpal (a to to není nijak moc)

von_chom #25 Posted 19 October 2011 - 09:49 AM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 17146 battles
  • 1,412
  • [_CALM] _CALM
nic vic nez pravda, ono odlozit si 250 z vyplaty na premko nemuze byt problem, jiste ze se to nasklada. ono je totiz jednodusi nadavat na hru ze je to k hovnu bez premka nez si 250 vydelat/odlozit.

proste to nechapu, a to sem do toho taky nejakou kacku uz nacpal

Crabtr33 #26 Posted 19 October 2011 - 10:28 AM

Major General

• Player
  • 20481 battles
  • 5,836
  • [MEOOW] MEOOW
no nevim. ja osobne WoT hraju jak mam cas, coz neni zase az tak casto. Proto jsem si premko kupoval jen kdyz jsem expil a mel na hru cas. Nasledne jsem si ponechal nejake tanky na kredity a poridil Lowe. Nemusim se ted omezovat ani kdyz premium nemam, jen ty expy kdyz vidim jak skacou pomalu, tak mne to trochu frustruje :-). kolikrat kvuli tomu nemam ani chut hrat.

Idahou #27 Posted 19 October 2011 - 10:36 AM

General

• Veteran
  • 36662 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
Přesně tak, baví mě když si můžu něco vyzkoumat, ale pak to škudlení 180k xp už je opruz

von_chom až budeš živit rodinu, nebo tak, tak budeš mít určité příjmy a určité výdaje a věř mi, že se budeš snažit ty výdaje držet co neníž ;) Ono se řekne 250kč, ale já to hraju rok, tak si to vynásob a už se to naskládá do částky, které ti bude líto, jelikož by jsi ji mohl utratit lépe ;)

Hrdina_Sovetskeho_Svazu #28 Posted 20 October 2011 - 04:32 PM

Corporal

• Player
  • 10893 battles
  • 133
Není problém v tom, že si musíš našetřit třeba 180 000 zkušeností, aspoň si ten tank pěkně užiješ. Ovšem ty kredity, to je jiný kafe.
S JS-2 mi to šlo daleko líp jak třeba s KV-3 a hlavně jsem se s ním dost bavil. Sice bych si bez SU-8 na nic nenašetřil, ale nebylo to tak strašný. Je to tak měsíc, co jsem schrastil Děngy na JS-3, a jako na svého osobního favorita jsem se na něj dost těšil. Ale pak mi přišlo vyúčtování a já se z toho doslova složil pod stůl. Utrácet nekřesťanské peníze za prémiové herní vychytávky a udělátka nepřichází v úvahu. Proporcionálně vydělává míň jak JS-2 a s tím původním kanónem to bylo jak vyhazovat prachy z okna. Ten druhej kanón je fakticky (až na rychlejší nabíjení) to samé jen v bledě modrém. Jsem zvědav na ten třetí kanón Bl-9, kolik tak asi stojí žrádlo pro něj. Jak se takhle vyškrábu třeba na tu JS-4 nebo, nedej Bože, JS-7, nemám vůbec tušení.

P.S. Právě kvůli tomu se ty speciály nezaměřují na tanky vyšších tříd. Kdyby vydělávaly víc než utratí tak si ten prémiový účet třeba někdo rozmyslí.

General_Pershing #29 Posted 20 October 2011 - 06:46 PM

Sergeant

• Player
  • 14802 battles
  • 218

View PostIdahou, on 19 October 2011 - 10:36 AM, said:

Přesně tak, baví mě když si můžu něco vyzkoumat, ale pak to škudlení 180k xp už je opruz

von_chom až budeš živit rodinu, nebo tak, tak budeš mít určité příjmy a určité výdaje a věř mi, že se budeš snažit ty výdaje držet co neníž ;) Ono se řekne 250kč, ale já to hraju rok, tak si to vynásob a už se to naskládá do částky, které ti bude líto, jelikož by jsi ji mohl utratit lépe ;)

Pane bože, nechápu, jak někdo takový peníze utratí za hromadu jedniček a nul! Skutečné peníze jsou dneska potřeba více než peníze ve hře, kterou (možná) jednou přestanu hrát a ty peníze sou v nenávratnu. Člověk musí uvažovat dopředu! Jak je psáno-z té celkové částky (za 1 hru) se pak člověku pořádně protočí oči!

Tuccy #30 Posted 20 October 2011 - 06:59 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 14503 battles
  • 6,441
  • [WG] WG
A tak někdo to dá za listí z kytky zabalené v papíru, jehož jediným účelem je shořet, někdo to dá za vodu řízlou trochou ethanolu a nějakou tou kytkou, podle které je příchuť, co "proteče trubkama" a je fuč, někdo to dá za jedničky a nuly... ;)

Idahou #31 Posted 20 October 2011 - 07:30 PM

General

• Veteran
  • 36662 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

View Posttuccy, on 20 October 2011 - 06:59 PM, said:

A tak někdo to dá za listí z kytky zabalené v papíru, jehož jediným účelem je shořet, někdo to dá za vodu řízlou trochou ethanolu a nějakou tou kytkou, podle které je příchuť, co "proteče trubkama" a je fuč, někdo to dá za jedničky a nuly... ;)

A tak by jiní neměli odsuzovat že se nechce někomu utrácet právě za ty jedničky a nuly ;)

Crabtr33 #32 Posted 21 October 2011 - 09:57 AM

Major General

• Player
  • 20481 battles
  • 5,836
  • [MEOOW] MEOOW
ano, za dobrou vec je na miste i zaplatit. samozrejme, primerenym zpusobem. Na kazdem je, aby se rozhodl sam kolik to pro nej je. Rozhodne si nemyslim, ze ladovat do jakekoliv hry tuny penez je spravne, ale zaroven si nemyslim, ze bych mel byt k platbe do hry odmitavy.

Provoz hry se z neceho zaplatit musi, bez plateb by nebyla zadna hra.

System mi prijde v tomto docela vyvazeny a to i bez premium uctu. podle mne je mensi chyba v tom, ze SPG pomerne dobre vydelavaji, ale davaji malo expu. Proto musi hraci za tyto hrat mnohem vice bitev, zaroven jsou tim padem i mnohem zkusenejsi nez hraci v tancich. Je to paradox od WG, snizenim expu pro SPG se snazil regulovat jejich pocet a dopada to spise naopak.

General_Pershing #33 Posted 21 October 2011 - 04:40 PM

Sergeant

• Player
  • 14802 battles
  • 218

View PostCrabtr33, on 21 October 2011 - 09:57 AM, said:

ano, za dobrou vec je na miste i zaplatit. samozrejme, primerenym zpusobem. Na kazdem je, aby se rozhodl sam kolik to pro nej je. Rozhodne si nemyslim, ze ladovat do jakekoliv hry tuny penez je spravne, ale zaroven si nemyslim, ze bych mel byt k platbe do hry odmitavy.

Provoz hry se z neceho zaplatit musi, bez plateb by nebyla zadna hra.

System mi prijde v tomto docela vyvazeny a to i bez premium uctu. podle mne je mensi chyba v tom, ze SPG pomerne dobre vydelavaji, ale davaji malo expu. Proto musi hraci za tyto hrat mnohem vice bitev, zaroven jsou tim padem i mnohem zkusenejsi nez hraci v tancich. Je to paradox od WG, snizenim expu pro SPG se snazil regulovat jejich pocet a dopada to spise naopak.

Taky sem si říkal, že začnu s artylerií, ikdyž se k ní stavím obecně odmítavě. Holt nejlíp zadělávají chechtáky a někdo ty potvory živit musí!

AlexDC #34 Posted 27 October 2011 - 01:05 AM

Private

• Beta Tester
  • 52291 battles
  • 40
Zdravím pánové,
pokud mohu doporučit, tak na vydělávání bez prémiového účtu je nejlepší KV se 152 mm houfnicí a do čety kamaráda s T9 - T10 tankem. Nabijte pouze HE munici a mašina na peníze je na světě. Damage do T9-T10 tanku se pohybuje okolo 350 - 500 za ránu, když náhodou někoho penetrujete tak čísla utěšeně poskočí až kolem 1K damage a oprava celé téhle srandy je cca 3-4K kreditů. Přičemž pro pěkný výdělek stačí 2x zasáhnout cíl.

Není problém bez premka udělat na KVčku za jeden den milion kreditů.

Jorren #35 Posted 28 October 2011 - 08:02 AM

Private

• Beta Tester
  • 4105 battles
  • 36
  • [GWDYS] GWDYS

View PostIdahou, on 19 October 2011 - 10:36 AM, said:

Vieš, toto môžeš aplikovať na 1000 ďaľších vecí, na ktoré môžeš spätne povedať či som musel za to utratiť toľko peňazí: musel som utratiť tento rok tisíce korún za kino, za sladkosti ? ... atď. Je veľa ľudí, ktorých tá hra baví (a nie je to len o tejto hre), že sú ochotní investovať aj peniaze. Druhého to tiež baví ale povie si, že je sprostosť do takého niečoho vrážať peniaze, tak ich nedá. Vždy je to o osobných preferenciách. Niekto je ochotný si zaplatiť, niekto nie. Osobne neodsudzujem ani jedných ani druhých..

Z môjho pohľadu je to určite menšie "zlo" ako dať povedzme 500 korún týždenne len za cigarety a chlast a ničiť si tým zdravie. :blink:

Idahou #36 Posted 28 October 2011 - 08:46 AM

General

• Veteran
  • 36662 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
A já s tebou souhlasím ;) osobně jsem do toho dal už docela dost pěněz (jsem docela šetřílek :D), bylo mi jich líto, ale užil si jich (a stále užívám), ale to neznamená, že budu útočit na někoho, kdo je do toho dát nechce ;)

Cliunwolf #37 Posted 28 October 2011 - 10:46 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 8491 battles
  • 320
Loweho bych určitě nekoupil, to raději za jeho cenu 5 měsíců premka(nemluvě o tom když byl ještě za 12 500g), které je pro všechny stroje jak v expu, tak kreditu. Navíc nevím jak u vás, ale já když jdu s artynou, tak mám pifku přednostně na prémiové tanky, tedy pokud tam není nějaká krásná artyfarma v podobě Tigrů nebo něco s velkým motorovým blokem jako je tučný pomalý vepřík T95 :Smile-playing:

Mám premko, ale do dalšího mám vždy pauzu týden,dva bez premka a s artyna, PzIV, VK3601 i StuH mi udržují zásobu kreditů bez nějakého presu na 7-10M.

Jináč plně souhlasím se Crabtr33, že provoz hry se z neceho zaplatit musi, bez plateb by nebyla zadna hra. Dobrá hra si zaslouží zafinancovat. Nicméně za to ale i očekávám, že tvúrci hry se o hru/hráče starají a reflektují na jejich většinové požadavky. To se u WoT říci nedá, když nejsou schopni rychle opravovat ani drobné bugy (např problém s otáčením PzIV), natož pak předělat některé těžce zkryplené tanky, větší mapy, arty OP, nebo dejbože zprovoznit vícejádrovou podporu.

Idahou #38 Posted 28 October 2011 - 11:38 AM

General

• Veteran
  • 36662 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
Ale no tak, už zase? Ohraná písnička na téma wg na nás se*ou  :P

Až na bug s pz4 ( o kterém jsem nikdy neslyšel), jsi vyjmenoval jen věci který sou buď v řešení, momentálně vyřešit nejdou, nebo to není ani problém...

sirkajirka #39 Posted 14 November 2011 - 03:53 AM

Lieutenant

• Beta Tester
  • 43422 battles
  • 1,656
  • [9-TDL] 9-TDL

View PostAlexDC, on 27 October 2011 - 01:05 AM, said:

Zdravím pánové,
pokud mohu doporučit, tak na vydělávání bez prémiového účtu je nejlepší KV se 152 mm houfnicí a do čety kamaráda s T9 - T10 tankem. Nabijte pouze HE munici a mašina na peníze je na světě. Damage do T9-T10 tanku se pohybuje okolo 350 - 500 za ránu, když náhodou někoho penetrujete tak čísla utěšeně poskočí až kolem 1K damage a oprava celé téhle srandy je cca 3-4K kreditů. Přičemž pro pěkný výdělek stačí 2x zasáhnout cíl.

Není problém bez premka udělat na KVčku za jeden den milion kreditů.
Problém je že, tento přístup způsobí, že v tu chvílí MM složí každý tým z tanků od T5 po T10 a ten chudák na druhé straně s T1hvy, PzIV, T34 nebo Shermanem, který ani nemusí být v podobně "vybalancovaném" platoonu, nechápe, kde se tam vzal. Lidi, co hrajou s nižšími tiery jsou za takové platoony, co je vtahnou do "MAUSích" her skutečně vděční :-)

Derp_Trollington #40 Posted 14 November 2011 - 08:38 AM

Veteran

• Veteran
  • 52679 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
Já často vídám jako protiváhu KVčku nějaké T6 medium/heavy/TD, ne T5 medium.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users