Jump to content

Jak na posun ve vykonnosti WN8..... 700 -> 1500 -> xxxx ?

• Please log in to reply
100 replies to this topic

Armorpiercer_ #1 Posted 11 January 2017 - 05:13 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

Za posledni rok, jsem se diky jednomu panovi trosku posunul ve vykonnosti (zkouknul jsem jeho asi 4867441x dilu videi) :trollface:. Moje WN8 bylo drive okolo 700, nyni to tam ukazuje kolem 1500 WN8 overall.

Moje otazka zni, co a jak udelat, co zlepsit nyni ? (hraju solo, public, bez modu)

Povetsinou tu jsou navody pro novacky co a jak zlepsit , jak funguje camo, etc. To si dovolim tvrdit ze uz znam.

Nikde jsem tu ale nevidel "advanced" navod.

Urcite delam porad stejne chyby, jezdim na podobny mista (kdyz vono je to nejvyhodnejsi :popcorn:), atp.

Kazdy ma nekde limitace, takze nevim, jestli uz jsem na svem stropu . Rad bych to dotahl na overall 1700+.

Toz co dal ?

Dik za rady.

Edited by Armorpiercer_, 12 January 2017 - 03:59 PM.

tixtix #2 Posted 11 January 2017 - 05:35 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 74069 battles
  • 319
  • [WRT] WRT
Najdi si klan, nebo někoho lepšího do čety. Spousta dobrých věcí se dá okoukat od spoluhráčů.

UKO_JESHITA #3 Posted 11 January 2017 - 06:04 PM

Major General

• Player
  • 52680 battles
  • 5,016
  • [_LDN] _LDN

Tak, základní věc už máš za sebou, zjištění, že lze být lepší pokud pochopíš, že se musíš učit.A ukázal jsi to v praxi.:medal:

No a teď přijde fáze dvě. A : Jezdit boost tank vn.Kupříkladu si koupíš, nejlépe ve slevě Type 64, nebo budeš jezdit pořád ELC. Osobně nedoporučuji, sice vn pujde rapidně vzhuru, ale hráčsky se nikam neposuneš.

B : Pilovat svou hru, jet na výhodné místo je skvělý, ale je to jen začátek.Je potřeba se více zaměřit na poziční hru celkově a jak tu zaznělo jezdit čety.

Pak samozřejmě si rozmyslet čeho chceš ve hře dosáhnout.

putos_opat_v_akci #4 Posted 11 January 2017 - 06:08 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 26926 battles
  • 1,408
  • [PRASE] PRASE

Ono, ide tu len o posun v WN8 alebo o to, ako sa stať lepším hráčom?

Osobne, ak máš dobré znalosti angličtiny, tak skús pozerať Fochov stream, to je kvalitný hráč, a od neho sa dá pobrať aj pokročilé rady (resp. nováčik by sa pri ňom stratil, nie je to človek čo vedie nováčikov za ruku (ako QB)).

Druhá strana mince je to, že sa dá vždy robiť sebareflexia, a osobne si myslím že s tým dokáže človek nabrať asi najviac vedomostí. po každej bitke (môžem si aj záznamy ukladať, ale nie je to nutné ) si ju prehraj, ak je to prehra, tak sa skús zamyslieť, čo si mohol urobiť lepšie (ak skončíš top, tak viac sa dá málokedy urobiť), ak to bola výhra, tak sa zamysli nad tým, ako si mohol z hry vystrieskať viac. 

Edited by putos_opat_v_akci, 11 January 2017 - 06:09 PM.

FaBort #5 Posted 11 January 2017 - 06:31 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 15336 battles
  • 488
Když už se tu hovoří o wn8 tak eště furt neudělali na Švédy statistiky :-(

socanek #6 Posted 11 January 2017 - 07:56 PM

Major General

• Player
  • 30244 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

Armore, začni hrát chytře a nebuď líný přemýšlet. 

Protože tohle máme stejné: Urcite delam porad stejne chyby, jezdim na podobny mista (kdyz vono je to nejvyhodnejsi :popcorn:), atp.

A já cítím, jak moc mě to limituje, ale jsem příliš pohodlný na to, hrát jinak.....

Armorpiercer_ #7 Posted 11 January 2017 - 08:15 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

Je pravda ze ty cety umi hodne zamichat hrou..... nekdy az moc.

Popremyslim.

lukasarcher #8 Posted 11 January 2017 - 09:28 PM

Major

• Player
  • 35590 battles
  • 2,848
Čety a učit se od lepších.

Dave162 #9 Posted 11 January 2017 - 11:14 PM

Warrant Officer

• Player
  • 39002 battles
  • 539
  • [S_BAE] S_BAE

Ahoj Armore. :)

Píšeš, že herní mechaniky už znáš, ale kdybys náhodou neviděl tyto videa, tak si myslím, že jsou velice užitečná (https://www.youtube.com/watch?v=UFktFSJZPsQ&t=1shttps://www.youtube.com/watch?v=7qrQ1UPltXg&t=661shttps://www.youtube.com/watch?v=CXHOvVEXGdU)

Sledování youtuberů, popřípadě streamerů (gottwy, quickybaby,...) už jsi také zmiňoval.

Když jsem byl ještě oranžové rajčátko, tak jsem si myslel, že moje limita bude na úrovni tmavě zeleného hráče, což se zatím bohužel potvrzuje. Přesto si myslím, že limity jednotlivých hráčů nejsou takové dogma a všechno záleží především na vůli. (Jinak samozřejmě můžeš uměle boostovat svoje WN8 ježděním light tanků, jak naznačoval Uko.)

Takže moje rady zní (respektive co já nedělám a vím, že je to špatně):

1) Jezdit čety s kvalitními hráči, to tě určitě vyburcuje k lepším výkonům.

2) Nejezdit pořád na ty stejný místa s jakoukoliv třídou tanku, přestože víš, že je to špatně.

3) Nehrát na kalkulačce a na připojení internetu z Lesotha.

4) Když tě hra frustruje, tak ji raději vypnout a nesnažit se to zlomit několika hrami za sebou s 0 dmg.

5) Nebát se rozumě zariskovat (například najet s lightem při obraně na Karélii na střed pod kopec). (tento bod se drobně vymyká ostatním, to já někdy zariskuju :)) To znamená nehrát příliš připosraně.

6) Samozřejmě snažit se hrát co nejlépe, sledovat minimapu a tak dále, ale to jsou zřejmě fráze. :)

Snad mě alespoň akce Vikingové vyburcuje k trošku lepším výkonům.

Tobě přeji hodně štěstí. 

edit: 7) nehrát se stockovými tanky.

Edited by Dave162, 11 January 2017 - 11:48 PM.

Chorche_22 #10 Posted 11 January 2017 - 11:46 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18407 battles
  • 1,384

Bude to znít možná trochu triviálně ,ale mě výsledkově dost pomohlo , když jsem začal více a včas ustupovat na zabezpečené pozice , když začne padat moje strana . Déle pak přežívám, mám čas více nastřílet a i WR leze pomalu nahoru. Minimapu mám skoro na 1/4 monitoru a snažím se častěji koukat "do zpětného zrcátka". Příležitostně mrknu na stream , poslechnu si lepší hráče , proč dělal to a to , občas se tak povede třeba nové místo kam jezdit / nejezdit. Nejsem žádnej expert , hodně dlouho jsem jezdil 900 - 1200 za večer , ale nyní se daří poměrně pravidelně najíždět cca. 1500 - 2000. Mám se ale samozřejmě ještě hodně co učit :-)

Taková četa s lepším hráčem + mikrofon to je asi tutovka.

UKO_JESHITA #11 Posted 12 January 2017 - 07:13 AM

Major General

• Player
  • 52680 battles
  • 5,016
  • [_LDN] _LDN

A hlavne vn=DMG.Takze nejdulezitejsi je na zacatku bitvy netradovat pokud to neni extreme vyhodne.Co nejvice setrit sva hp.A naucit se opustit pozici vcas.To otrepane, jeste dam jednu a jedu.Jakmile si tohle reknes tak okamzite pryc.Ovsem ne kempit stale na vyssi vn musis hrat aktivne ale safe s planem ustupu.No a expeni vn neprospiva takze eliminovat pouzivanim volnych expu a presouvanim dobrych posadek.Nehrat mnoho bitev za sebou, klesa soustredeni.

PS: Tvuj strop to urcite neni.Troufam si tvrdit ze pokud ma jakykoli hrac snahu a vuli se zlepsovat tak muze hrat na 2000 vn kazdy.Treba na mych videich je jasne videt jak "malo" staci na 2000 vn.Zrovna posledni stream jsem odehral na ty 2K.A zas nic tak svetoborneho jsem tam nepredvadel za 2 hodiny prakticky 3 slusny bitvy.

Edited by UKO_JESHITA, 12 January 2017 - 07:20 AM.

UKO_JESHITA #12 Posted 12 January 2017 - 07:31 AM

Major General

• Player
  • 52680 battles
  • 5,016
  • [_LDN] _LDN
A jeste jak tak koukam, tak pilovat hru na vysokych tierech tam ty devitky je katastrofa.Zatim bych je ulozil k ledu a pohyboval se na 6-8 tam uz je to mnohem lepsi.

Armorpiercer_ #13 Posted 12 January 2017 - 08:28 AM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

View PostUKO_JESHITA, on 12 January 2017 - 07:13 AM, said:

A hlavne vn=DMG.Takze nejdulezitejsi je na zacatku bitvy netradovat pokud to neni extreme vyhodne.Co nejvice setrit sva hp.A naucit se opustit pozici vcas.To otrepane, jeste dam jednu a jedu.Jakmile si tohle reknes tak okamzite pryc.Ovsem ne kempit stale na vyssi vn musis hrat aktivne ale safe s planem ustupu.No a expeni vn neprospiva takze eliminovat pouzivanim volnych expu a presouvanim dobrych posadek.Nehrat mnoho bitev za sebou, klesa soustredeni.

PS: Tvuj strop to urcite neni.Troufam si tvrdit ze pokud ma jakykoli hrac snahu a vuli se zlepsovat tak muze hrat na 2000 vn kazdy.Treba na mych videich je jasne videt jak "malo" staci na 2000 vn.Zrovna posledni stream jsem odehral na ty 2K.A zas nic tak svetoborneho jsem tam nepredvadel za 2 hodiny prakticky 3 slusny bitvy.

Ano to je muj kamen urazu. Jsa si vedom toho, ze ostatni zakempi, neudrzim se a nekde to proste zacnu otevirat , jak jinak nez trejdovanim, tumas jednu a nakoupim, tak jeste jednu, nakup, dobre jak chces ty smej..... garaz..... :teethhappy:

Ad posadky. S tim jsem zacal pracovat az behem poslednich 2-3 mesicu. takze tam jeste prostor je.

v te cete tech 2k asi da kazdy, na solu kdy s HT vyberes blbe misto, nastrilis i 0-200 damaze. Vcera jsem mel 3 vylozene debilni hry s emilem, kdyz jsem nestihl vypalit ani cely zasobnik a kremace. Proste to neslo proti T10.

View PostUKO_JESHITA, on 12 January 2017 - 07:31 AM, said:

A jeste jak tak koukam, tak pilovat hru na vysokych tierech tam ty devitky je katastrofa.Zatim bych je ulozil k ledu a pohyboval se na 6-8 tam uz je to mnohem lepsi.

9ku mam zatim jednu a to M103. Nevim cim to je, ale prijde mi, ze jak mam ve hre T10 tanky, je hra podstatne horsi kvalitou tymu, nez hry na T6-8.

Jakoby tam hrali vetsi paka. Asi jen smula na tymy.

UKO_JESHITA #14 Posted 12 January 2017 - 08:43 AM

Major General

• Player
  • 52680 battles
  • 5,016
  • [_LDN] _LDN

View PostArmorpiercer_, on 12 January 2017 - 08:28 AM, said:

Ano to je muj kamen urazu. Jsa si vedom toho, ze ostatni zakempi, neudrzim se a nekde to proste zacnu otevirat , jak jinak nez trejdovanim, tumas jednu a nakoupim, tak jeste jednu, nakup, dobre jak chces ty smej..... garaz..... :teethhappy:

Ad posadky. S tim jsem zacal pracovat az behem poslednich 2-3 mesicu. takze tam jeste prostor je.

v te cete tech 2k asi da kazdy, na solu kdy s HT vyberes blbe misto, nastrilis i 0-200 damaze. Vcera jsem mel 3 vylozene debilni hry s emilem, kdyz jsem nestihl vypalit ani cely zasobnik a kremace. Proste to neslo proti T10.

9ku mam zatim jednu a to M103. Nevim cim to je, ale prijde mi, ze jak mam ve hre T10 tanky, je hra podstatne horsi kvalitou tymu, nez hry na T6-8.

Jakoby tam hrali vetsi paka. Asi jen smula na tymy.

No ja vcera dal 5 bitev s Lowe.Ten tank je ted uzasnej i v desitkach jsem nastrilel prez 3K bez goldu.Delo je skvely, rychlost uz tolik neomezuje a vez opravdu dinga.Mam 4 perkovou posadku.Proste to jde.Treba ta M 103 tu jsme jeli v cete.Ty 800 dmg a 1 kill, na stejnem miste ja M 103 6K DMG 4 killy a 5K odrazene.Ja samozrejme nevim jak to vypadalo z tveho pohledu, ale na to ze jsi byl az za mnou tak jsi me moc dobre nevyuzival.Tam slo zahrat mnohem lepe, taky nevim jak jses na tom se strilenim goldu.

berserkerdog #15 Posted 12 January 2017 - 09:20 AM

Lieutenant

• Player
  • 12387 battles
  • 1,623

View PostArmorpiercer_, on 11 January 2017 - 05:13 PM, said:

Na 1700 overall, to dotáhneš za chvíli, ale to je jenom číslo. Na žádný čísla bych se příliš nefixoval a snažil se prostě kontinuálně zlepšovat, dokud tě to bude bavit a bude tam pro zlepšení prostor. Jdeš na to myslím dobře, pamatuju si jako včera, když jsem ti tu na fóru s něčím radil jako úplnýmu nováčkovi a teď už hraješ o 2 třídy líp než já(což neni nic těžkýho :) )

Za sebe určitě taky doporučuju čety s kvalitníma hráčema a případně, alespoň na nějakou dobu, vstup do solidního klanu. Techniku na to za chvíli mít budeš. (T37 máš, na E5 pracuješ, tak teď už jenom IS3 a 54lwt a hurá na SHčka)

mirasmirascz #16 Posted 12 January 2017 - 10:50 AM

Warrant Officer

• Player
  • 22650 battles
  • 762

View PostChorche_22, on 11 January 2017 - 11:46 PM, said:

Bude to znít možná trochu triviálně ,ale mě výsledkově dost pomohlo , když jsem začal více a včas ustupovat na zabezpečené pozice , když začne padat moje strana . Déle pak přežívám, mám čas více nastřílet a i WR leze pomalu nahoru. Minimapu mám skoro na 1/4 monitoru a snažím se častěji koukat "do zpětného zrcátka". Příležitostně mrknu na stream , poslechnu si lepší hráče , proč dělal to a to , občas se tak povede třeba nové místo kam jezdit / nejezdit. Nejsem žádnej expert , hodně dlouho jsem jezdil 900 - 1200 za večer , ale nyní se daří poměrně pravidelně najíždět cca. 1500 - 2000. Mám se ale samozřejmě ještě hodně co učit :-)

Taková četa s lepším hráčem + mikrofon to je asi tutovka.

Pod ten ústup bych se podepsal. Pořád mi to nejde. Vždycky si řeknu  - přece ho tam nenechám , když mi přijel pomoct, někdo je tady musí zpomalit, a pak už ujet nestačím. Paradoxně bych mu pomohl vlastně tím zdrhnutím, protože bych víc nastřílel a díky tomu by jsme třeba vyhráli. Jen v ten okamžik mi to nedojde .  Ústup ve správnou dobu je pro mě jedna z těžších věcí ve WOT. Nesmíš ujet brzo, ale ani pozdě.

Gancho_Chunyomlato #17 Posted 12 January 2017 - 01:05 PM

Warrant Officer

• Player
  • 50341 battles
  • 848
  • [SVINE] SVINE
Je to jen o hlave. Svy limity si kazdej clovek stanovi sam. Kdyz si budes myslet, ze tvy maximum je ubehnout 5 km, protoze vic uz by bylo nad tvy moznosti a schopnosti, tak o moc vic nez tech 5 nikdy neubehnes. Kdyz budes mit v hlave, ze chces dat ultramaraton a pak dalsi, tak se ti dramaticky rozsiri bitevni pole, ale nejen co do moznosti dosazeni lepsich vysledku, ale i usili, ktery tomu musis dat. Hrani na spickovy urovni (fialovy) je podle me na urovni hudebniho virtuoza. Za a) musis mit talent, to bez debat, bez nadani nepomuze ani sebevetsi drina, za b) musis kazdy den hodne cvicit a cvikem (drilem) si zautomatizujes, ze v kazdy chvili bitvy budes schopnej presne a spravne analyzovat situaci a volit spravna reseni a v neposledni rade, budes i manualne zrucnej (umet vyborne ridit a mirit, vse v rychlosti). Pak kdyz uz se na tu uroven clovek dostane, tak pak uz muze zit z podstaty a na fialovou zahraje i navalenej, tak jako ti skvele na housle zahraje i navalenej Sveceny. Na ty 2000 by mel byt ale schopny zahrat kde kdo, pokud nebude liny u hry premyslet. Duvod proc treba ja na tech 2000 nejsem, popsal o kus vys socanek. Jsem dost casto linej a pohodlnej na to se vic snazit i kdyz vim, co bych mel udelat. Presto, i na to jak bidne hraju, tak treba posledni tyden na tech 2000 jsem, neni to nic nedosazitelnyho.
Takze ti nedam zadnou praktickou radu jako kolegove, spis obecny doporuceni. Zamysli se nad tim, kde vidis svuj limit, kolik casu a usili tomu chces dat a podle toho sam uvidis.
A ano umeni vcas zdrhnout je pro uspech naprosto zasadni a taky pomerne obtizne naucitelny. Chce to krapet predvidavosti a hlavne spoustu discipliny.

Edited by Gancho_Chunyomlato, 12 January 2017 - 01:12 PM.

Sentry_ #18 Posted 12 January 2017 - 01:34 PM

Corporal

• Player
  • 9336 battles
  • 136
WN je len cislo, prioritou ostava zabava z hry a teda tym padom ma kazdy kriteria ine. Aby som hodiny sedel a trenoval len preto aby som potom na ostro zahral na zelenu, tak na to v real zivote nie je cas, to bude bud na dochodku alebo ked bol clovek este na skole... asi tolko za nas paradajky.

Gancho_Chunyomlato #19 Posted 12 January 2017 - 01:51 PM

Warrant Officer

• Player
  • 50341 battles
  • 848
  • [SVINE] SVINE

View PostSentry_, on 12 January 2017 - 12:34 PM, said:

WN je len cislo, prioritou ostava zabava z hry a teda tym padom ma kazdy kriteria ine. Aby som hodiny sedel a trenoval len preto aby som potom na ostro zahral na zelenu, tak na to v real zivote nie je cas, to bude bud na dochodku alebo ked bol clovek este na skole... asi tolko za nas paradajky.

Ale o tom pisu v prvni vete, je na kazdym, aby si stanovil svoje limity. Neni nic spatnyho na tom byt paradajka, ne kazdy tomu chce nebo muze davat vsechno. Nekoho bavi hrat "pro zabavu", nekoho vic bavi, ze krom toho taky nastrili a vyhraje. Otazka znela, jak se zlepsit z 1500 vys..

UKO_JESHITA #20 Posted 12 January 2017 - 01:53 PM

Major General

• Player
  • 52680 battles
  • 5,016
  • [_LDN] _LDN

View PostSentry_, on 12 January 2017 - 01:34 PM, said:

Ano vn je jen cislo, ktere ovsem ukazuje dovednosti daneho hrace.Ano hra ma byt zabava, ovsem me treba hra ktera mi nejde nebavi.To je jako bych sel do hospody hrat marias a bavil se tim ze odhazuju karty(nekdy ani netrefim stul) a kocham se obrazky.

Edited by UKO_JESHITA, 12 January 2017 - 01:56 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users