Jump to content

Jak na posun ve vykonnosti WN8..... 700 -> 1500 -> xxxx ?

• Please log in to reply
100 replies to this topic

Sentry_ #21 Posted 12 January 2017 - 02:08 PM

Corporal

• Player
  • 9336 battles
  • 136

View PostUKO_JESHITA, on 12 January 2017 - 01:53 PM, said:

Ano vn je jen cislo, ktere ovsem ukazuje dovednosti daneho hrace.Ano hra ma byt zabava, ovsem me treba hra ktera mi nejde nebavi.To je jako bych sel do hospody hrat marias a bavil se tim ze odhazuju karty(nekdy ani netrefim stul) a kocham se obrazky.

pleties viac veci dokopy..., clovek sa stale uci, najma ak ma do 10k bitiek, skusa tanky hlada tie optimalne... ja napr som zacal nevedomky zle cinanmi a ti su tazsi... ale nemam ani chut ani cas aby som expil inu liniu od zaciatku a to nehovorim o posadke ked v primere clovek si zahra denne hodku. Preto sa mordujem, inak povedane paradajkujem, no snaizm sa v ramci moznosti z toho dat max. zial je to aj o tom s kym hras... najme publik.... ja som vzdy hral skor support a cital hru iných aby som vyplnil chybajuce miesto... no cc-tov je na publicu neúrekom.

takze stale som vo faze expenia tankov... teda wn a aj skill je aky je... ked budem mat 1000 bitiek s 1 tankom a 4 perky na posadke, potom by som zacal uvazovat nad statistikou a hodnotit ako clovek vie s nim zahrat, ci je dobry ci zly.

takze rad sa pridam co caty k hocikomu co daco nauci, no najme, aby sa pti tom bavil ci sa vyhra alebo nie....

Edited by Sentry_, 12 January 2017 - 02:09 PM.

starej_jezevec #22 Posted 12 January 2017 - 02:14 PM

Corporal

• Player
  • 8583 battles
  • 179
  • [CECH] CECH

View PostSentry_, on 12 January 2017 - 01:34 PM, said:

WN je len cislo, prioritou ostava zabava z hry a teda tym padom ma kazdy kriteria ine. Aby som hodiny sedel a trenoval len preto aby som potom na ostro zahral na zelenu, tak na to v real zivote nie je cas, to bude bud na dochodku alebo ked bol clovek este na skole... asi tolko za nas paradajky.

Přidám se také se svým troškou do mlýnice:

když jsem na WOT ve svých 54 letech narazil, tak mne hra jako správného zastydlého puberťtáka hodně nadchla. Neřešil jsem znalost hry (mechaniku, weekspoty, kam s kterým tankem jezdit, že nemá smysl se sám hnát doprava, když všichni ostatní jedou train doleva, k čemu je jaký druh munice atd.), jen jsem si hrál pár tisíc her pro radost a jediné co jsem věděl, že se střílet má po červených. Jako idiot jsem si brzy koupil prémiovou osmičku T 34 s tím, že je to hezký tank a určitě taky silný a že teď to všem ukážu. Jak to dopadlo je asi všem jasné. Ale pořád jsem měl ze hry radost a když jsem cca 1 ze tří her se svým týmem vyhrál (tedy vyhráli oni, já se jen vezl), tak jsem málem bouchal šampáňo.

Jenže potom jsem  narazil na systém hodnocení a zjistil, že ta červená barva, které je kolem mne plno ukazuje, že jsem špatný...úplně špatný. A že kazím hru ostatním. A že je nějaké WN8, WR, averag.damage atd., které ukazují v čem jsem tak špatný,

Tak jsem začal studovat...dlouho a hodně. Návody, streemery, ukázky na YB a dost jsem se "teoreticky" naučil.

Jenže - během těch několika tisíc her, kdy jsem si "jen tak" jezdil a střílel jsem získal hodně docela blbejch návyků, kterých se nyní dost těžce zbavuji a zjišťuji, že se jen hodně pomalu prokousávám nahoru a asi se přes pomerančové hodnocení už nikdy nedostanu. To vše by se dalo přežít, u hry relaxuji, vypínám na chvíli svůj zaměstnanecko-podnikatelský život, ale i když na staty denně nekoukám, pořád mi už sedí za krkem a nedaří se mi najít své počáteční nadšení ze hry. Možná i proto, že díky tomu, jak jsem pochopil své chyby odnaučitelné i neodnaučitelné, srozuměl se se se svými fyziologickými limity, tak to samé vidím u mnohých ostatních a byť bych rád, tak nevím, jak jim poradit, aby nedopadli tak, jako já.

Poslední věc, kterou chci vyzkoušet je zkusit jezdit čety s někým zkušenějším, kdo mi včas nadá do debilů, když se třeba s Panterem II zase pohrnu jako mamlas do první linie v desítkové hře, přestože vidím, že HT kempí u báze a nemíní se hnout... :izmena:  

Sentry_ #23 Posted 12 January 2017 - 02:26 PM

Corporal

• Player
  • 9336 battles
  • 136

View Poststarej_jezevec, on 12 January 2017 - 02:14 PM, said:

když jsem na WOT ve svých 54 letech narazil, tak mne hra jako správného zastydlého puberťtáka hodně nadchla. Neřešil jsem znalost hry (mechaniku, weekspoty, kam s kterým tankem jezdit, že nemá smysl se sám hnát doprava, když všichni ostatní jedou train doleva, k čemu je jaký druh munice atd.), jen jsem si hrál pár tisíc her pro radost a jediné co jsem věděl, že se střílet má po červených. Jako idiot jsem si brzy koupil prémiovou osmičku T 34 s tím, že je to hezký tank a určitě taky silný a že teď to všem ukážu. Jak to dopadlo je asi všem jasné. Ale pořád jsem měl ze hry radost a když jsem cca 1 ze tří her se svým týmem vyhrál (tedy vyhráli oni, já se jen vezl), tak jsem málem bouchal šampáňo.

Jenže potom jsem  narazil na systém hodnocení a zjistil, že ta červená barva, které je kolem mne plno ukazuje, že jsem špatný...úplně špatný. A že kazím hru ostatním. A že je nějaké WN8, WR, averag.damage atd., které ukazují v čem jsem tak špatný,

Tak jsem začal studovat...dlouho a hodně. Návody, streemery, ukázky na YB a dost jsem se "teoreticky" naučil.

Jenže - během těch několika tisíc her, kdy jsem si "jen tak" jezdil a střílel jsem získal hodně docela blbejch návyků, kterých se nyní dost těžce zbavuji a zjišťuji, že se jen hodně pomalu prokousávám nahoru a asi se přes pomerančové hodnocení už nikdy nedostanu. To vše by se dalo přežít, u hry relaxuji, vypínám na chvíli svůj zaměstnanecko-podnikatelský život, ale i když na staty denně nekoukám, pořád mi už sedí za krkem a nedaří se mi najít své počáteční nadšení ze hry. Možná i proto, že díky tomu, jak jsem pochopil své chyby odnaučitelné i neodnaučitelné, srozuměl se se se svými fyziologickými limity, tak to samé vidím u mnohých ostatních a byť bych rád, tak nevím, jak jim poradit, aby nedopadli tak, jako já.

Poslední věc, kterou chci vyzkoušet je zkusit jezdit čety s někým zkušenějším, kdo mi včas nadá do debilů, když se třeba s Panterem II zase pohrnu jako mamlas do první linie v desítkové hře, přestože vidím, že HT kempí u báze a nemíní se hnout... :izmena: 

presne tak, ty si cely ja. este dodam ze na par tisíc domrvenych hier co cloveka hadzu do cervenej je potrebne odohrat 2x tolko uplne skvele...aby sli staty hore a to je problem ...

UKO_JESHITA #24 Posted 12 January 2017 - 02:31 PM

Major General

• Player
  • 52680 battles
  • 5,016
  • [_LDN] _LDN

View PostSentry_, on 12 January 2017 - 02:26 PM, said:

presne tak, ty si cely ja. este dodam ze na par tisíc domrvenych hier co cloveka hadzu do cervenej je potrebne odohrat 2x tolko uplne skvele...aby sli staty hore a to je problem ...

Tohle je i pro jezevce.Kazde utery od 20 00 do 22 00 streamuju na yutube kdo mi ve hre napise v teto dobe tak ho beru do cety.Podminka mit TS 3.

Tajpen #25 Posted 12 January 2017 - 02:33 PM

Lance-corporal

• Player
  • 41712 battles
  • 68

View PostArmorpiercer_, on 11 January 2017 - 04:13 PM, said:

Za posledni rok, jsem se diky jednomu panovi trosku posunul ve vykonnosti (zkouknul jsem jeho asi 4867441x dilu videi) :trollface:. Moje WN8 bylo drive okolo 700, nyni to tam ukazuje kolem 1500 WN8 overall.

Moje otazka zni, co a jak udelat, co zlepsit nyni ? (hraju solo, public, bez modu)

Povetsinou tu jsou navody pro novacky co a jak zlepsit , jak funguje camo, etc. To si dovolim tvrdit ze uz znam.

Nikde jsem tu ale nevidel "advanced" navod.

Urcite delam porad stejne chyby, jezdim na podobny mista (kdyz vono je to nejvyhodnejsi :popcorn:), atp.

Kazdy ma nekde limitace, takze nevim, jestli uz jsem na svem stropu . Rad bych to dotahl na overall 1700+.

Toz co dal ?

Dik za rady.

otázka na telo: "máš prémiový účet VIP od WG v trvaní aspoň jeden rok?"

PS: dobre si rozmysli , čo odpovieš mi , lebo moje rady sa ti nebudú páčiť a budú nepríjemné.

Sentry_ #26 Posted 12 January 2017 - 02:39 PM

Corporal

• Player
  • 9336 battles
  • 136

View PostUKO_JESHITA, on 12 January 2017 - 02:31 PM, said:

Tohle je i pro jezevce.Kazde utery od 20 00 do 22 00 streamuju na yutube kdo mi ve hre napise v teto dobe tak ho beru do cety.Podminka mit TS 3.

tier sa jazdi podla dohody ci su urcene ? - nie kazdy ma na kazdom tiere aktualne aj schopny tank

SWAT0013 #27 Posted 12 January 2017 - 02:44 PM

Brigadier

• Player
  • 32189 battles
  • 4,924
  • [KHIL] KHIL

View PostSentry_, on 12 January 2017 - 02:08 PM, said:

pleties viac veci dokopy..., clovek sa stale uci, najma ak ma do 10k bitiek, skusa tanky hlada tie optimalne... ja napr som zacal nevedomky zle cinanmi a ti su tazsi... ale nemam ani chut ani cas aby som expil inu liniu od zaciatku a to nehovorim o posadke ked v primere clovek si zahra denne hodku. Preto sa mordujem, inak povedane paradajkujem, no snaizm sa v ramci moznosti z toho dat max. zial je to aj o tom s kym hras... najme publik.... ja som vzdy hral skor support a cital hru iných aby som vyplnil chybajuce miesto... no cc-tov je na publicu neúrekom.

takze stale som vo faze expenia tankov... teda wn a aj skill je aky je... ked budem mat 1000 bitiek s 1 tankom a 4 perky na posadke, potom by som zacal uvazovat nad statistikou a hodnotit ako clovek vie s nim zahrat, ci je dobry ci zly.

takze rad sa pridam co caty k hocikomu co daco nauci, no najme, aby sa pti tom bavil ci sa vyhra alebo nie....

Osobně i kdybych hrál třeba hodinku týdně, rozhodně bych neexpil něco, co mě nebaví - např. francouzská TD a britskou AT linii TD. Raději bych přesedlal na něco, co mě baví - díky všelijakým zálohám zase není takový problém si vyjet posádku aspoň se 2 skilly, což ti už bohatě stačí na pohodové hraní.

1000 bitev s tankem fakt nepotřebuješ, abys mohl hodnotit, jak na tom daný hráč je. Samozřejmé je, že čím více bitev, tím bude číslo přesnější, ale po 100 bitvách ve vyexpeném stavu bys měl dosahovat výsledků, které jsi schopen v daný moment zahrát. Samozřejmě, může se stát, že se časem ke hraní některého tanku vrátí a bude s ním hrát lépe, protože je lepší hráč, stejně tak ale i můžou výsledky zhoršit - může vzít třeba posádku z T5 tanku, dát ji na T8 tank a začít na T5 expit novou - staty se mu zase pravděpodobně aspoň trochu zhorší.

Prakticky každý hráč je pořád ve fázi expení tanků, o tom ta hra taky je a samozřejmě, že to na WN má vliv, stejně tak má vliv třeba to, že i když vím, že mi to škodí, rád prostřídávám tanky. Takže odehraji třeba 25 her s 20 tanky - a neřeším, že kvůli tomu většinou mívám nižší WN, než bych byl schopen zahrát, kdybych hrál jeden tank, mě to takhle baví. Ze stejného důvodu expím moduly tanků za free expy, protože hrát se stockovými (samozřejmě, některé se dají, některé ne) tanky aspoň pro mě zábava rozhodně není a já se chci při hraní hlavně pobavit.

Četa je samozřejmě prima věc a můžu ji jen a pouze doporučit - většinou i když se člověku nechce četařit a k někomu vleze, tak se nakonec dobře pobavíte :)

Poslední věcí samozřejmě je, že každý má někde svůj skill limit, který se sice dá částečně překonat třeba věnováním více času, ale někdo se prostě třeba nad 1 000 WN nedostane, i kdyby se tomu věnoval 12 hodin denně, někomu naopak budou stačit 2 hodinky denně na WN 3 000 - a to bez ohledu na to, zda zrovna jezdí topové tanky nebo zrovna něco expí ;)

Edited by SWAT0013, 12 January 2017 - 02:47 PM.

starej_jezevec #28 Posted 12 January 2017 - 02:44 PM

Corporal

• Player
  • 8583 battles
  • 179
  • [CECH] CECH

View PostUKO_JESHITA, on 12 January 2017 - 02:31 PM, said:

To je skvělé Pane, určitě využiji. TS3 mám, ozvu se a bude mi ctí, pokud tedy nevadí, že mám nejvýše tanky T VIII.

berserkerdog #29 Posted 12 January 2017 - 02:46 PM

Lieutenant

• Player
  • 12387 battles
  • 1,623

View Poststarej_jezevec, on 12 January 2017 - 02:14 PM, said:

... a asi se přes pomerančové hodnocení už nikdy nedostanu. .....  

Jsou to jenom číslíčka. Pokud se u toho pořád budeš bavit a cejtit, že se zlepšuješ, tak je myslim všechno jak má být. Pokud bys z psychologickýho hlediska chtěl nějakej výraznější progres v oblasti čísel vidět, tak se zaměř na recent hodnoty. Je to ostatně nejlépe vypovídající údaj, protože ukazuje jak jsi hrál za posledních 1000 her, neni to zatížený tím balastem začátečnického total noob období a dá se s tim i v krátký době výrazně pohnout.

Armorpiercer_ #30 Posted 12 January 2017 - 02:58 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

View PostTajpen, on 12 January 2017 - 02:33 PM, said:

otázka na telo: "máš prémiový účet VIP od WG v trvaní aspoň jeden rok?"

PS: dobre si rozmysli , čo odpovieš mi , lebo moje rady sa ti nebudú páčiť a budú nepríjemné.

Te otazce prilis nerozumim. Koupil jsem si na vanoce 90 dni premka, jestli myslis toto.

Ze hraju blbe vim, to neni nic noveho. tak povidej.

UKO_JESHITA #31 Posted 12 January 2017 - 03:12 PM

Major General

• Player
  • 52680 battles
  • 5,016
  • [_LDN] _LDN

View Poststarej_jezevec, on 12 January 2017 - 02:44 PM, said:

To je skvělé Pane, určitě využiji. TS3 mám, ozvu se a bude mi ctí, pokud tedy nevadí, že mám nejvýše tanky T VIII.

Jezdim jen t5 a vys takze v pohode se muzes ozvat.

Edited by UKO_JESHITA, 12 January 2017 - 03:13 PM.

UKO_JESHITA #32 Posted 12 January 2017 - 03:13 PM

Major General

• Player
  • 52680 battles
  • 5,016
  • [_LDN] _LDN

View PostSentry_, on 12 January 2017 - 02:39 PM, said:

tier sa jazdi podla dohody ci su urcene ? - nie kazdy ma na kazdom tiere aktualne aj schopny tank

t5 a vys

Gancho_Chunyomlato #33 Posted 12 January 2017 - 03:14 PM

Warrant Officer

• Player
  • 50327 battles
  • 848
  • [SVINE] SVINE
Lucky Sta: Tebe ja si jeste pamatuju, kdyz si tu plakal, ze MM spatny, spoluhraci spatny, RNG spatny, a ze se to proste neda hrat ;-) Super, ze jsi dokazal zmenit nahled, to neni lehka vec.

Miri37 #34 Posted 12 January 2017 - 03:16 PM

General

• Player
  • 51552 battles
  • 8,892

View Poststarej_jezevec, on 12 January 2017 - 01:14 PM, said:

O jaké špatné návyky jde?

Armorpiercer_ #35 Posted 12 January 2017 - 03:36 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

View PostUKO_JESHITA, on 12 January 2017 - 08:43 AM, said:

No ja vcera dal 5 bitev s Lowe.Ten tank je ted uzasnej i v desitkach jsem nastrilel prez 3K bez goldu.Delo je skvely, rychlost uz tolik neomezuje a vez opravdu dinga.Mam 4 perkovou posadku.Proste to jde.Treba ta M 103 tu jsme jeli v cete.Ty 800 dmg a 1 kill, na stejnem miste ja M 103 6K DMG 4 killy a 5K odrazene.Ja samozrejme nevim jak to vypadalo z tveho pohledu, ale na to ze jsi byl az za mnou tak jsi me moc dobre nevyuzival.Tam slo zahrat mnohem lepe, taky nevim jak jses na tom se strilenim goldu.

Jj ja vim. Na druhou stranu, ta bitka mi proste nevysla.....

A propos, vzpomenes si na nase damage na T-34-3kach ? :trollface::popcorn:ehm :teethhappy: cisla neuvadim...​

View PostLuckySta, on 12 January 2017 - 03:06 PM, said:

no teda 

pamatuješ tu naši "sázku" ... ? :-D

důležitých věcí ve hře je spousta od naprosto "triviálních" věcí jako net, připojení, typ kalkulačky

pak určitě znalosti techniky, doba nabíjení (dokážeš z paměti vysolit dobu reloadu tigera s top dělem? M103, T32 se základním atd), pancíře, weakspoty atd. atd.

něco dostaneš pod kůži hned, něco tvrdě vydřeš a něco se nikdy nenaučíš :-D

jak píše většina, důležité je dmg, kdy ho rozdáš a jak dlouho vydržíš

pokud to bereš "vážně" - a chceš to "zase" razantně změnit, musíš si dát nějaký cíl - takže, jak dosáhneš čísla 1700 wn8, když máš teď okolo 1500? asi jinak než zvýšením dmg to nepůjde

je otázka, jestli expíš, protože jsou tanky, kde to při expení půjde špatně

pak musíš dopovat expení tankama na 6-8 tieru, které máš v topu a kde si věříš 

dej si metu, zvedni wn8 třeba na 2500 za den a ono Tě to donutí přemýšlet a počítat... chvilku to bude utrpení, moc si to užívat nebudeš, budeš se honit za číslem, protože w8 na 6 tieru se dělá lépe než na 8 či 9 atd.

ale třeba u mě to tak zafungovalo ... za pár měsíců jsem zvedl w8 skoro o 200 bodů... zkouším si dát třeba limit, že ... dneska pojedu 8,9,10 tanky a chci wn8 2500 minimálně

změnil jsem gameplay prostým přesunutím svého "těžiště" ve hře... dřív jsem byl spíše ta druhá vlna, soustředil jsem se na blbý enemáky, špatně jsem trefoval weakspoty- zbytečný čas= méně dmg... než jsem se naučil probíjet e3, e4, tak to rvalo ( jsem si prostě musel pozvat kámoše do výcvikovky a on se úhloval a já zkoušel z různých úhlů a vzdáleností ho prošít)

více jsem jezdil tigra II se základním dělem - tam člověk fakt musí přemýšlet a nutí Tě to naučit se střílet "měkká" místa

za další často jsem se přestřeloval s půlkou jiných enemáků na místě, kde jsem byl sám, nebo dva ... jako že držíš pozice - oblíbený nůbácký to glos... 

nedokázal jsem odhadnout, kdy prostě teď musíš vyjet a začít být více aktivní, hra se posunuje jinam

neuměl jsem dostat - tedy bál jsem se ztratit hápéčka, místo abych dorazil borečka co likviduje s 120 hápéčkama team a už má 6 kilů, já ho nedodělal

ale pořád, a zase zpátky... dmg, dmg, dmg

dobrý klan a kamarád v četě určitě pomůžou, ale také Tě můžou vynést někam, kde to není až tak moc Tvojí zásluhou

jojo.... historie.

Btw, jak moc se da verit tomuto progresu ?

https://wot-life.com/eu/player/Armorpiercer_-532911628

UKO_JESHITA #36 Posted 12 January 2017 - 03:39 PM

Major General

• Player
  • 52680 battles
  • 5,016
  • [_LDN] _LDN

View PostArmorpiercer_, on 12 January 2017 - 03:36 PM, said:

Jj ja vim. Na druhou stranu, ta bitka mi proste nevysla.....

A propos, vzpomenes si na nase damage na T-34-3kach ? :trollface::popcorn:ehm :teethhappy: cisla neuvadim...​

jojo.... historie.

Btw, jak moc se da verit tomuto progresu ?

https://wot-life.com/eu/player/Armorpiercer_-532911628

Pamatuju, cisla uved klidne, proto taky tu plecku nehraju nejde mi :D

starej_jezevec #37 Posted 12 January 2017 - 03:52 PM

Corporal

• Player
  • 8583 battles
  • 179
  • [CECH] CECH

View PostMiri37, on 12 January 2017 - 03:16 PM, said:

O jaké špatné návyky jde?

Ty asi nejhorší:

Neumím se ukrotit a pořád se hrnu moc dopředu (zkoušel jsem hrát TD a kempit v křoví, to by mi šlo, ale nebavilo).

Když většina jede lemming train, tak mi to nedá a snažím se, byť sám, jet krýt druhou stranu s neustálým křikem "look on minimap morons".

Asi jezdím na ne úplně dobrá, byť klasická místa pro daný typ tanků, ale jak zkusím jet jinam, hynu rychleji. Na druhou stranu mne občas na replayích někdo překvapí s nějakým místem na mapě, které by mne ani nenapadlo a v danou chvíli (dle rozehrání hry-to nikdy není pravidlem) bylo vynikající - tohle vidění prostě nemám.

Armorpiercer_ #38 Posted 12 January 2017 - 04:11 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

Jeden takovy prikladek mych chyb.

Vemu si Emila, a dostanu 3x za sebou T10 hru. Od zacatku vim, ze JAKYKOLIV damage s v teto situaci bude zazrak, protoze:

- emilek ma problem prostrelit i T8.

- tanky T9+T10 vam prakticky bok neukazou, a jedina sance jak se jim dostat do boku je na konci hry. Tedy, pokud ty tri hry nejsou 1-6 behem prvnich dvou minut coz je velmi casto v mem pripade. Pak vite ze jste v .....

- mate dve moznosti. Jet za nejakou T9/T10 a vesele dingat cokoliv potkate, i goldem. Nebo jet na "lehci tanky" jinam, ovsem tam vas medka utoci nez reknete ajn-cvaj-policaj.

- velka vetsina hracu T9-T10 jsou kempici. A na vas vyjedou jen na cikanskou ferovku, dokud jich neni 3+ na jednoho jsou zalezly. Takze vyjedu "nekde" ja, 2-3/4 strel ze zasobniku dingnu a nazdar bazar.

A to jezdim na mista, kam MAJ HTcka jezdit.....

Nejni to lehky.

Bad_Matchmaking #39 Posted 12 January 2017 - 04:27 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 33297 battles
  • 438

View PostArmorpiercer_, on 12 January 2017 - 04:11 PM, said:

Jeden takovy prikladek mych chyb.

Vemu si Emila, a dostanu 3x za sebou T10 hru. Od zacatku vim, ze JAKYKOLIV damage s v teto situaci bude zazrak, protoze:

- emilek ma problem prostrelit i T8.

- tanky T9+T10 vam prakticky bok neukazou, a jedina sance jak se jim dostat do boku je na konci hry. Tedy, pokud ty tri hry nejsou 1-6 behem prvnich dvou minut coz je velmi casto v mem pripade. Pak vite ze jste v .....

- mate dve moznosti. Jet za nejakou T9/T10 a vesele dingat cokoliv potkate, i goldem. Nebo jet na "lehci tanky" jinam, ovsem tam vas medka utoci nez reknete ajn-cvaj-policaj.

- velka vetsina hracu T9-T10 jsou kempici. A na vas vyjedou jen na cikanskou ferovku, dokud jich neni 3+ na jednoho jsou zalezly. Takze vyjedu "nekde" ja, 2-3/4 strel ze zasobniku dingnu a nazdar bazar.

A to jezdim na mista, kam MAJ HTcka jezdit.....

Nejni to lehky.

Pokud jsi sebemrskač a chceš si hru opravdu užít, doporučuji Konštruktu. :)

Miri37 #40 Posted 12 January 2017 - 05:52 PM

General

• Player
  • 51552 battles
  • 8,892

View Poststarej_jezevec, on 12 January 2017 - 02:52 PM, said:

Ty asi nejhorší:

Neumím se ukrotit a pořád se hrnu moc dopředu (zkoušel jsem hrát TD a kempit v křoví, to by mi šlo, ale nebavilo).

Když většina jede lemming train, tak mi to nedá a snažím se, byť sám, jet krýt druhou stranu s neustálým křikem "look on minimap morons".

Asi jezdím na ne úplně dobrá, byť klasická místa pro daný typ tanků, ale jak zkusím jet jinam, hynu rychleji. Na druhou stranu mne občas na replayích někdo překvapí s nějakým místem na mapě, které by mne ani nenapadlo a v danou chvíli (dle rozehrání hry-to nikdy není pravidlem) bylo vynikající - tohle vidění prostě nemám. 

Díky za odpověď.           

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users