Jump to content

Jak na posun ve vykonnosti WN8..... 700 -> 1500 -> xxxx ?

• Please log in to reply
100 replies to this topic

FaBort #41 Posted 12 January 2017 - 08:27 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 15336 battles
  • 488
Jak rikal Marty staty si udelas kdyz budes hrat desiny ted uz je jen otazka pokud na to staci tvoje schopnosti.

pavelcza #42 Posted 13 January 2017 - 09:10 AM

Sergeant

• Player
  • 23381 battles
  • 238

View Poststarej_jezevec, on 12 January 2017 - 03:52 PM, said:

Ty asi nejhorší:

Neumím se ukrotit a pořád se hrnu moc dopředu (zkoušel jsem hrát TD a kempit v křoví, to by mi šlo, ale nebavilo).

Když většina jede lemming train, tak mi to nedá a snažím se, byť sám, jet krýt druhou stranu s neustálým křikem "look on minimap morons".

Tady nejde o to lámat něco přes koleno (už vůbec ne 14 spoluhráčů), pokud tým jede jeden flank zůstávám poblíž báze protože je jasné, že pokud pojedu s nima nic nenastřílím (bude nás moc) a je jasné, že enemy k nám dřív nebo později dorazí ... Stejně tak pokud tým kempí, kempím taky. Každá hra je jiná, jde o to se přizpůsobit. Teď i hodně koukám na složení týmů (těch 30s je na to až až) a podle toho teprve vyrážím. Hraju i jinak když jsem top/low-tier. Už to tady někdo psal - furt koukat do zpětného zrcátka, jestli za tebou někdo bude, kdo tě podpoří.

Dave162 #43 Posted 13 January 2017 - 10:01 PM

Warrant Officer

• Player
  • 39002 battles
  • 539
  • [S_BAE] S_BAE
Docela dobrý videjko, doporučuji zkouknout. ;) https://www.youtube.com/watch?v=a8XGULKgpII

Armorpiercer_ #44 Posted 13 January 2017 - 10:16 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

View PostDave162, on 13 January 2017 - 10:01 PM, said:

Docela dobrý videjko, doporučuji zkouknout. ;) https://www.youtube.com/watch?v=a8XGULKgpII

Neco k tomuhle napisu, ikdyz vetsina lidi zde nebude souhlasit, je to jen muj osobni pohled na vec.

Toto je uplne prvni video tkz. Martyho ktere jsem videl. Verim ze hru ovlada, verim ze je velmi schopna fialka. Verim ze je ve WOT moc dobry, ALE....

Ale ja se behem toho videa musel strasne smat. Omlouvam se ale proste je to tak. V porovnani s videii UKA, pusobi tenhle clovek na mne strasne detsky, v tom co rika, jak to rika, zpusob prezentace. Proste ta uroven je uplne jinde.

Neschazuji ho, nic takoveho, jen mne timto zpusobem prezentovani cehokoliv, zkratka odpuzuje.

Asi proto mne oslovila Ukova videa, protoze to nema ten "detsky" nadech.

Sry, ale ja proste u videii/YT potrebuju neco jako smrnc, ale zaroven uroven.

Jeste jednou se omlouvam ale videa tohoto cloveka mi nic nedaji.

bobitwo1 #45 Posted 13 January 2017 - 11:38 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 12780 battles
  • 1,134
Ak chceš hrať na wn, tak buď budeš hrať čisto len tier 10 tanky, keďže počas expenia strácaš. Alebo druhá možnosť,  vytiahnuť lighty 5-7 tieru a začať hrať len tie a masakrovať všetko,  žiaden spot, žiadna pomoc,  hrať to čisto len na dmg, vyžierať všetko čo sa dá.

Dave162 #46 Posted 13 January 2017 - 11:40 PM

Warrant Officer

• Player
  • 39002 battles
  • 539
  • [S_BAE] S_BAE

View PostArmorpiercer_, on 13 January 2017 - 10:16 PM, said:

Neco k tomuhle napisu, ikdyz vetsina lidi zde nebude souhlasit, je to jen muj osobni pohled na vec.

Toto je uplne prvni video tkz. Martyho ktere jsem videl. Verim ze hru ovlada, verim ze je velmi schopna fialka. Verim ze je ve WOT moc dobry, ALE....

Ale ja se behem toho videa musel strasne smat. Omlouvam se ale proste je to tak. V porovnani s videii UKA, pusobi tenhle clovek na mne strasne detsky, v tom co rika, jak to rika, zpusob prezentace. Proste ta uroven je uplne jinde.

Neschazuji ho, nic takoveho, jen mne timto zpusobem prezentovani cehokoliv, zkratka odpuzuje.

Tam šlo o obsah, ne o způsob prezentace. S tím obsahem nemůžu než souhlasit. Martyho vášnivej fanoušek nejsem, jenom jsem na to video narazil a říkal jsem si, že by se sem docela hodilo, tak jsem ho sem dal. To je vše. :) Pokud chceš sledovat někoho "na úrovni", tak zkus mrknout na gottwyho, ten člověk studuje ČVUT, tak myslím, že blbej nebude. ;)

Tajpen #47 Posted 14 January 2017 - 12:42 AM

Lance-corporal

• Player
  • 41712 battles
  • 68

View PostArmorpiercer_, on 12 January 2017 - 01:58 PM, said:

Te otazce prilis nerozumim. Koupil jsem si na vanoce 90 dni premka, jestli myslis toto.

Ze hraju blbe vim, to neni nic noveho. tak povidej.

1.90-dnový je k ničomu, lepšie hranie ti zabezpečí pol-ročný resp ročný účet. A tiež , ťa to donúti hrať, využit čas naplno, bude ta to tahať dalej. 90-dnový spôsobí, že o 90dní si povedať povedať "stačilo, díky, netreba".

Plus nákup dostatok Goldov.

2.budeš mi musieť "vyčistič" hlavu. Vítazstvo sa zrodí len v tvojej hlave!!! Ten kto ti nakecal že hráš blbo , je blbec. Ak si o tom ty sám presvedčený, tak sa mýliš.Pozri si svoje štatistiky lepšie!!!

Pozri si kill ratio, destruction, spot, cap, defenze, survived - tieto veci mi hovoria viac o hráčovi ako WN8. Si aktívny, máš dobré základe, ale budeš potrebovať vela vecí zmeniť. Hlavne hlavu. ;)

3. Vzhladom na to, že máš LEN cca 5.500 bitiek doporučujem ti pozrieť si tieto statistiky. A hlavne porovnaj si zo svojimi a dúfam že spoznáš rozdiel a vec , ktorá sa ti nebude páčiť a ktorú ti chcem navrhnúť.

Ako som na začiatku ti povedal. ;)

PS: poprípade prvých 10 hráčov EU cez wn8

https://en.wot-life.com/eu/player/HAMlLTON-526742762

Edited by Tajpen, 14 January 2017 - 12:55 AM.

Gancho_Chunyomlato #48 Posted 14 January 2017 - 09:28 AM

Warrant Officer

• Player
  • 49787 battles
  • 848
  • [SVINE] SVINE
Na martyho koukám bez zvuku, a dobrý, pokud jde jen o hru, je fantastickej. Mě ale nejvíc dalo sledování Orzanela, toho doporučuju.

socanek #49 Posted 14 January 2017 - 11:52 AM

Major General

• Player
  • 30194 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostArmorpiercer_, on 13 January 2017 - 09:16 PM, said:

Já nevím, rozhodně bych neřekl, že Martyho videa mají nějaký dětský nádech (ve srovnání s Ukem možná jo, no). Ale Marty to hraje jako profesionál, je strašně dobrý, má to v hlavě srovnané (co se týče WoT) a přesně ví, co má dělat v jakékoliv situaci. Na mě to působí strašně studeně, jako rád se na Martyho podívám, ale pro mě už je to jiná liga a vlastně mi to moc nedokáže dát, protože i když jeho rozhodnutí ve hře chápu, já tohle nedokážu.

Víc mě baví ManiaXXL, který to i daleko víc prožívá. Na druhou stranu, nevysvětlí co a proč dělá. 

UKO je zábavný, prostě hraje slušně a baví se u toho stejně jako my. Na druhou stranu nevím, kolik mi toho UKOva videa můžou dát, něco málo jo, ale já se na to dívám pro pobavení :) Občas si to pouštím v práci, nekoukám na video a jen poslouchám :)

Gottwyho, Akcida a další si občas pustím, jako najdu tam zajímavé a poučné věci, ale já už prostě hraji svůj styl......

UKO_JESHITA #50 Posted 14 January 2017 - 12:25 PM

Major General

• Player
  • 52575 battles
  • 5,009
  • [_LDN] _LDN
Tak jestli muzu neco rict, tak zrovna videa od Martyho a SoudruhaTondy me dala nejvice.Marty je mladej ale umi a i dobre vysvetli,bohuzel ovlada pouze medka.Soudruha jsem poustel bez zvuku ma strasne arogantni projev,ale hraje bajecne.Ja to delam hlavne pro sve pobaveni.Spatnym hracum ma videa pomoci muzou prumernym trochu a nadprumernym ne.

Armorpiercer_ #51 Posted 14 January 2017 - 12:28 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336
Mne je jen desne nesympaticka a otravna ta prezentace Martyho. Ale bez zvuku to muze byt super.

UKO_JESHITA #52 Posted 14 January 2017 - 12:35 PM

Major General

• Player
  • 52575 battles
  • 5,009
  • [_LDN] _LDN

View PostArmorpiercer_, on 14 January 2017 - 12:28 PM, said:

Mne je jen desne nesympaticka a otravna ta prezentace Martyho. Ale bez zvuku to muze byt super.

Tak zase prijdes o zajimave postrehy.Ja se dostal do situace ze na nocni nejvice sleduju sebe :D nakonec z vlastnich chyb se nejlip uci.

Armorpiercer_ #53 Posted 14 January 2017 - 12:38 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

View PostUKO_JESHITA, on 14 January 2017 - 12:35 PM, said:

Tak zase prijdes o zajimave postrehy.Ja se dostal do situace ze na nocni nejvice sleduju sebe :D nakonec z vlastnich chyb se nejlip uci.

no vidis, takze se vlastne shodnem :)

Wisborg #54 Posted 16 January 2017 - 01:36 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 19599 battles
  • 375
  • [ANV-V] ANV-V

View PostArmorpiercer_, on 14 January 2017 - 11:38 AM, said:

...

Když jsem viděl vzniknout tohle vlákno, hned mi vytanulo na mysli pár článků, ale nemohl jsem si vzpomenout, kde jsem je viděl.

Už vím, takže tady:

Anglicky - příručka hráč:

1. Superunicum guide series: how to suck less - 1. getting started

2. Superunicum guide series: how to suck less - 2. analyzing purple players

Anglicky - příručka mapy:

1. Map Guides

Sqee napsal takovou příručku česky:

1. Jak se stát lepším hráčem

2. Jak se stát lepším hráčem: 2. díl - příprava garáže

A inspirativní topic od Idahou:

1. Nejčastější chyby na bojišti

Hlavně si nenech radit od lidí, který mají staty jako ty nebo ledva fialovej recent. A těch pravejch fialek taky moc není. ;)

Za mě, najdi si klan a hraj s dobrejma lidma. Zkus se ozvat našim pomlčkám ( A-N-V ), běžně hrajou čety s lidmi z hlavní.

Edited by Wisborg, 16 January 2017 - 10:50 AM.

Ashiro #55 Posted 17 January 2017 - 03:19 PM

Corporal

• Beta Tester
  • 46871 battles
  • 162

Můj pohled na hodnocení hráče je ovlivněný faktem, že WoT je týmová hra. Pro mě osobně samotná hodnota WN8 nic neznamená.

Potkávám hráče, kteří mají vysoké WN8, ale pro tým jsou často neužiteční. Soustředí se výhradně a právě jen na svůj vlastní "prospěch" a ignorují zbytek týmu. Ano, často končí "na bedně" ve výsledcích bitvy, to ale ještě neznamená (alespoň pro mě), že byli nejužitečnější. Velmi často nejsou ochotní riskovat při pomoci spoluhráči (dokonce ani, když jsou s někým v četě), natož aby se třeba obětovali ve prospěch týmu. Zkrátka veškeré svoje jednání v bitvě podřizují výhradně svým vlastním potřebám pěstovat WN. Hrají výhradně tak, aby měli vysoké hodnocení.

Naproti tomu potkávám ve hře i hráče, kteří mají vysoké wn hodnocení kterého dosahují jiným způsobem. Jsou to týmoví hráči, kterým není vývoj na mapě lhostejný, kteří jsou ochotní pomoci i s rizikem vlastní ztráty, kteří dokážou bojovat v první linii a dokážou přijímat rány, když je to potřeba, kteří nečekají na to, kdo pro ně udělá "špinavou" práci. Takoví hráči jsou u mě ty největší "hvězdy" této hry a ti by měli být i příkladem pro ostatní, kteří chtějí dosahovat lepších výsledků. Mezi těmi s vysokým wn hodnocením je ale takových výrazná menšina.

Jmeno1 #56 Posted 17 January 2017 - 03:34 PM

Field Marshal

• Player
  • 50933 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Celkem by se s tebou dalo souhlasit, ale je tady jedno obrovské ALE. Všiml sis, že ti "netýmoví fialoví hráči", když dle tebe hrají jen na WN mají WR vesměs nad 60 až k 70%%? Zatím co ti "týmoví" ho mají v lepším případě na naši úrovni. Tak kdo dělá pro tým víc? My, sice snaživí a rádi se obětující, a nebo ti egoisti, co hrají jen na sebe? ;) Skutečně nesčetněkrát (doslova tisíce bitev) jsem prohrál tím, že jsem se obětoval pro tým, prohráli jsme a já po bitvě zjistil, že jsem byl v týmu nejlepší, a díky tomu, že jsem se nechal zabít, tým ztratil tahouna a i v obrovské přesile šel do kytek. Nepoužívám žádné módy, takže nevím s kým hraju, ale věř mi, že sebeobětování moc nefunguje. My dva jsme toho jasným důkazem. :(

Ashiro #57 Posted 17 January 2017 - 04:11 PM

Corporal

• Beta Tester
  • 46871 battles
  • 162

View PostJmeno1, on 17 January 2017 - 02:34 PM, said:

Celkem by se s tebou dalo souhlasit, ale je tady jedno obrovské ALE. Všiml sis, že ti "netýmoví fialoví hráči", když dle tebe hrají jen na WN mají WR vesměs nad 60 až k 70%%? Zatím co ti "týmoví" ho mají v lepším případě na naši úrovni. Tak kdo dělá pro tým víc? My, sice snaživí a rádi se obětující, a nebo ti egoisti, co hrají jen na sebe? ;) Skutečně nesčetněkrát (doslova tisíce bitev) jsem prohrál tím, že jsem se obětoval pro tým, prohráli jsme a já po bitvě zjistil, že jsem byl v týmu nejlepší, a díky tomu, že jsem se nechal zabít, tým ztratil tahouna a i v obrovské přesile šel do kytek. Nepoužívám žádné módy, takže nevím s kým hraju, ale věř mi, že sebeobětování moc nefunguje. My dva jsme toho jasným důkazem. :(

Nevšiml, ani nevím kde bych si toho mohl všimnout. Ani ze hry takovou zkušenost nemám. Co se týče tvého popisu obětování, já nepíšu o bezhlavém hraní. To co popisuješ nemá s tím co jsem psal já nic společného.

mirasmirascz #58 Posted 17 January 2017 - 04:37 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22650 battles
  • 762

View PostJmeno1, on 17 January 2017 - 03:34 PM, said:

Souhlasím, jen ale s poznámkou, že , ale jen částečně,  je to vyšší WN u dobrých hráčů způsobeno právě těmi co nesmyslně brání jeden flank,  svítí enemy až u toho chcípnou a podobně. Fialka ví, kdy zdrhnout a nechat spoluhráče v pomalém tanku napospas, ví kdy si počkat a kdy pushnout a podobně. Obráceně to nefunguje. Červený hráč se bude přestřelovat s enemy a umožní lepšímu hráči ujet nebo snajpit, protože neví, dobrý hráč to horšímu neumožní, protože ví ;) . Bez špatných hráčů by neexistovali ti dobří. Kdyby byli všichni dobří měli by všichni WR 50% + - nějaké promile. A to by, troufám si říct byla dost nuda. :)

socanek #59 Posted 17 January 2017 - 05:33 PM

Major General

• Player
  • 30194 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE
Ja jen k te tymove hre a taktickemu ustupu. Nedavno jsem mel bitvu na Westfieldu. Sedel jsem v TIV medku, byla to TVI bitva. Protoze jsem sedel v medku, rozjel jsem se na tu klasickou medkovou louku. Jenze ouha, jeli jsme tam 3 (se mnou jeste jedno LT a TV medko). Ale ono uz po odpoctu se dal tusit prusvih. A pote, co ten lajt tam rozsvitil more nepratelskych medek, vzal jsem nohy na ramena (ten lajt byl kousek prede mnou). To druhe medko tam zustalo a byl jsem rad, protoze jsem vedel, ze je aspon na chvili zdrzi. Obetoval jsem ho. Sproste a temer bez vycitek. Nakonec jsem nastrilel 2288 dmg, druhy v tymu mel 1300. A ted by me zajimalo, udelal jsem svym stahnutim dobre rozhodnuti, nebo jsem ta svine, co nehraje tymove a obetuje spoluhrace ve vlastni prospech?

Armorpiercer_ #60 Posted 17 January 2017 - 05:35 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336
Jsi ta svine ne, se podivej do tvyho profilu, je to tam cerveny na bilym :facepalm::D

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users