Jump to content

Cap bar mechanika

• Please log in to reply
92 replies to this topic

bigdragonAF #81 Posted 22 May 2017 - 05:00 PM

Colonel

• Clan Commander
  • 61842 battles
  • 3,538
  • [_AF_] _AF_
Co na to říct? Pokud dokapují oba týmy stejně je to remíza a zase nezáleží, že jeden už nikoho nemá. pořád je to stejně jako by to ve fotbale bylo 1:1 a jeden mančaft při závěrečném hvizdu chcípnul.

bigdragonAF #82 Posted 22 May 2017 - 05:02 PM

Colonel

• Clan Commander
  • 61842 battles
  • 3,538
  • [_AF_] _AF_

View PostSG_semda, on 22 May 2017 - 04:58 PM, said:

Promin, ale timhle jsi nam fakt nepomohl, selskym rozumem jsme si to dovodili taky, jadro pudla je zkratka v tom, ze predtim to X let fungovalo tak, a pak se to zrazu zmeni a nikde ani slovo... neresim co je kde napsane v pravidlech a na wiki

nevím jak přesně to bylo dřív popsáno na stránkách hry, ale teď je to tam takhle a světe div se ono to i stejně funguje a vy jste zase zmatení a nespokojení. No nic jdu si dát panáka je to záhul :trollface:

SG_semda #83 Posted 22 May 2017 - 05:11 PM

General

• Player
  • 41151 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
Ale o tohle vubec nejde :facepalm: radsi na toho panaka jdi...
Na strankach hry to takhle bylo odjakziva, ty si to vykladas tu formulaci uplne jinak a aplikujes to na soucasnou situaci, na tu minulou situaci to slo aplikovat taky, jen jsi to pojal trosku jinak :P

bigdragonAF #84 Posted 22 May 2017 - 05:22 PM

Colonel

• Clan Commander
  • 61842 battles
  • 3,538
  • [_AF_] _AF_
ono by mělo být jedno jak si ji vykládám já, hlavně když to funguje tak jak je napsáno. Nebo to má být jinak? Má to být popsáno jinak a chovat se to jinak. Já jen abych věděl co od toho čekáte. Já jsem totiž vždycky rád, když věci fungují tak jak je popsáno. Je to dokonce i smyslem mojí práce. Takže asi nějaká profesní deformace.

SG_semda #85 Posted 22 May 2017 - 05:23 PM

General

• Player
  • 41151 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
To jak je napsano se da vykladat nekolika zpusoby... a nerikal jsi ze jdes na panaka? :P

bigdragonAF #86 Posted 22 May 2017 - 05:39 PM

Colonel

• Clan Commander
  • 61842 battles
  • 3,538
  • [_AF_] _AF_

už ho mám v sobě, ale jestli Ti to udělá radost dám si dalšího.

Mimochodem to co popisuješ je právničina a vůbec nic to neříká o tom jestli je to správné

socanek #87 Posted 22 May 2017 - 05:42 PM

Major General

• Player
  • 30144 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostbigdragonAF, on 22 May 2017 - 04:22 PM, said:

ono by mělo být jedno jak si ji vykládám já, hlavně když to funguje tak jak je napsáno. Nebo to má být jinak? Má to být popsáno jinak a chovat se to jinak. Já jen abych věděl co od toho čekáte. Já jsem totiž vždycky rád, když věci fungují tak jak je popsáno. Je to dokonce i smyslem mojí práce. Takže asi nějaká profesní deformace.

Hele nedá mi to, to bude na dalšího panáka. To, cos napsal Ty je rámcově správně, ale není to pospaáno do detailů (citace první věty z WoT wiki): 

Standard_Battle can be won either by destroying all enemy tanks or by capturing the base. 

Jenže ono to pokračuje dál:

To capture the enemy base, your tank must drive into the white circle in the enemy base (commonly referred to as the cap circle or simply cap). A green bar with the title "Enemy Base Capture :" appears at the top of the screen for your entire team. Your tank must remain within the circle until the capture bar reaches 100%. Each tank in the capture circle generates 1 capture point per second. You cannot generate more than 3 capture points per second. Once you have completed the capture, the title of the capture bar changes to "Enemy base captured!".

If you leave the cap circle before capture is completed, all capture points earned by you are lost and the capture bar progress is reduced accordingly. The same happens each time you get damaged while within the cap circle before capture is complete. Both hull damage and critical damage (e.g. tracks) have the same effect, as does damage inflicted by the enemy or your own team.

Once capture is complete, the round does not end immediately. There is a delay of at least 5 seconds before victory is yours (unless the battle timer runs out earlier). According to Overlord this delay gets extended each time a vehicle is destroyed. The following outcomes are possible:

• All friendly vehicles are destroyed within the delay: Enemy team wins.
  • All vehicles of both teams are destroyed within the delay: Draw
  • Enemy completes base capture of their own within the delay: Draw.
  • All other cases: Your team wins.

A to je to.... 

BTW, co máš za profesi, že trpíš takovou deformací? :D

P.S. A šup na panáka, dneska to rozebereme :D

Gabriel_i5_Back #88 Posted 22 May 2017 - 06:03 PM

Major General

• Player
  • 45984 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

Dragon. Ak by si poctivo čítal debatu, postrehol by si že sa podivujú všetci. Vrátane WG spolupracovníkov a zamestnancov. To preto že pevne dané a roky prezentované pravidlo zrazu nefunguje a je to presne naopak. A nikto nevie oficiálne oznámiť že odteraz to tak bude. Alebo že je to bug a oni ho riešia. 

Viem sa prispôsobiť keď viem čomu. Ale logické mi to nepripadá. Tankový boj o kótu X. Nepriatelia sa tam dostanú a obsadia ho. My ich zospodu všetkých zabijeme. Preháňame sa po bojisku, večeriame guláš a čúrame na dymiace nepriateľské vraky. To znamená že logicky vyhrali oni. 

bigdragonAF #89 Posted 22 May 2017 - 06:05 PM

Colonel

• Clan Commander
  • 61842 battles
  • 3,538
  • [_AF_] _AF_

To jsi mi moc nepomohl anglicky nerozumím takřka vůbec. Všechno si čtu na českých stránkách hry.

Jsem bezpečnostní technik.

a prokládám ty panáky pivem tak to snad bude rychlý :trollface:

bigdragonAF #90 Posted 22 May 2017 - 06:07 PM

Colonel

• Clan Commander
  • 61842 battles
  • 3,538
  • [_AF_] _AF_

View PostHomer_J_S_, on 22 May 2017 - 06:03 PM, said:

Dragon. Ak by si poctivo čítal debatu, postrehol by si že sa podivujú všetci. Vrátane WG spolupracovníkov a zamestnancov. To preto že pevne dané a roky prezentované pravidlo zrazu nefunguje a je to presne naopak.

no vidíš a já jsem spokojený, že to konečně funguje tak jak je napsáno. Asi jsem fakt divnej.

socanek #91 Posted 22 May 2017 - 06:09 PM

Major General

• Player
  • 30144 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

View PostbigdragonAF, on 22 May 2017 - 05:05 PM, said:

To jsi mi moc nepomohl anglicky nerozumím takřka vůbec. Všechno si čtu na českých stránkách hry.

Jsem bezpečnostní technik.

a prokládám ty panáky pivem tak to snad bude rychlý :trollface:

V pohodě, prostě to pravidlo o capu má oficiální dodatek, který tvrdí, že je tam prodleva cca 5 sekund, kdy můžeš zničit nepřátelský tank. A tím můžeš ještě pořád vyhrát, přestože to soupeř capnul. No a tohle zničehonic přestalo platit. Jak píše Homer. 

A teď jsem si uvědomil, že vlastně ani netuším, co přesně dělá bezpečnostní technik :) Ale to už je moc OT.......

Gabriel_i5_Back #92 Posted 22 May 2017 - 06:12 PM

Major General

• Player
  • 45984 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View Postsocanek, on 22 May 2017 - 06:09 PM, said:

V pohodě, prostě to pravidlo o capu má oficiální dodatek, který tvrdí, že je tam prodleva cca 5 sekund, kdy můžeš zničit nepřátelský tank. A tím můžeš ještě pořád vyhrát, přestože to soupeř capnul. No a tohle zničehonic přestalo platit. Jak píše Homer. 

A teď jsem si uvědomil, že vlastně ani netuším, co přesně dělá bezpečnostní technik :) Ale to už je moc OT.......

Číta pravidlá a buzeruje ostatných že ich nedodržiavajú tak ako si on predstavuje. Z princípu si myslí že má vždy pravdu. :D

bigdragonAF #93 Posted 22 May 2017 - 06:17 PM

Colonel

• Clan Commander
  • 61842 battles
  • 3,538
  • [_AF_] _AF_
No tak jsme se zasmáli a půjdme na toho panáka ;)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users