Jump to content

Klanové války: Pravidla & Předpisy 5. sezóny

• Please log in to reply
16 replies to this topic

Community #1 Posted 16 January 2017 - 04:52 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 29,216
Kampaň Ocelová korida je u konce, což znamená , že nová sezóna globální mapy začne již brzy - přečtěte si více!

Úplný text položky novinek

Heinz_svk #2 Posted 18 January 2017 - 02:27 PM

Lance-corporal

• Player
  • 11155 battles
  • 69
  • [101CZ] 101CZ

Jako oni natrvalo zrušili VI tier CW ? Nejak som sa nikde nedočítal či bude znova zisk z územia nejakých biednych 40g ako pred 5. kampaňou alebo sa to vráti do pôvodnej sumy okolo 400g keďže upgrade uzemia je zrušený.. Píšu na stránke k CW: Jelikož jsou na globální mapu přidány provincie s posunutým časem zahájení bitvy, bude uzamykání vozidel během Páté sezóny vypnuto, aby se tak povzbudily klanové aktivity a maximalizoval se počet bitev.. čo takto znovu pustiť VI tier frontu bez zamykania..to by ešte len bolo MAXIMALIZOVANIE bitiek..

Schmudla #3 Posted 18 January 2017 - 02:30 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 39338 battles
  • 1,276
  • [BIA] BIA

jojo to přesně každý hráč chce, aby se cwčka jezdily nonstop i mimo kampaň

a (ne)zamykání tanků radši ani nebudu komentovat

pepa1_warrior #4 Posted 18 January 2017 - 05:51 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 27794 battles
  • 330
  • [CS1TB] CS1TB

Tak si to jezděte je to pro vás.Pruměrne klany se na to zvysoka vykašlou nemá to cenu.

JaroslavIV #5 Posted 19 January 2017 - 03:10 PM

Warrant Officer

• Player
  • 35470 battles
  • 729
  • [ELLIE] ELLIE

Je to stále horšie a horšie... všetko smerujete len k tomu aby sa ludia ako blbci mlátili kvôli úlohám a neoplatilo sa byť na mape, teraz ešte pridáte psychiatriu zvanú trvalé posunutie času bitky. Hlavne že: "dá vám příležitost k hraní více her během jednoho hlavního času, bez nutnosti mít větší množství hráčů", ale už nenapíšete, že s každou ďalšou bitkou v provincii sa čas posúva, takže nakoniec sa stane že rozdiel medzi dvomi cw je 10 minút, to si najskôr poriešte a až potom pridávajte túto kravinu.

By ma zaujímalo na čo je teraz ten váš úžasný vplyv, keď ste aukčné provincie obmedzili úplne na minimum, nedá sa zvyšovať príjem provincií (ktoré dávali v minulej sezóne už beztak úplné [edited]), teraz zrušíte ešte aj posúvanie času, čo bola posledná výhoda pre tých čo si najazdili vplyv v šarvátkach...

Chcete aby sa viacej bojovalo, ale zrušíte slabým klanom šestky (ktoré som si zahral rád na oddych aj ja), nútite ich hrať vyššie úrovne a zrušíte pritom aj možnosť doplniť tím tankom ktorý je o tier nižšie...

Heinz_svk #6 Posted 20 January 2017 - 04:17 PM

Lance-corporal

• Player
  • 11155 battles
  • 69
  • [101CZ] 101CZ

View PostJaroslavIV, on 19 January 2017 - 03:10 PM, said:

Je to stále horšie a horšie... všetko smerujete len k tomu aby sa ludia ako blbci mlátili kvôli úlohám a neoplatilo sa byť na mape, teraz ešte pridáte psychiatriu zvanú trvalé posunutie času bitky. Hlavne že: "dá vám příležitost k hraní více her během jednoho hlavního času, bez nutnosti mít větší množství hráčů", ale už nenapíšete, že s každou ďalšou bitkou v provincii sa čas posúva, takže nakoniec sa stane že rozdiel medzi dvomi cw je 10 minút, to si najskôr poriešte a až potom pridávajte túto kravinu.

By ma zaujímalo na čo je teraz ten váš úžasný vplyv, keď ste aukčné provincie obmedzili úplne na minimum, nedá sa zvyšovať príjem provincií (ktoré dávali v minulej sezóne už beztak úplné [edited]), teraz zrušíte ešte aj posúvanie času, čo bola posledná výhoda pre tých čo si najazdili vplyv v šarvátkach...

Chcete aby sa viacej bojovalo, ale zrušíte slabým klanom šestky (ktoré som si zahral rád na oddych aj ja), nútite ich hrať vyššie úrovne a zrušíte pritom aj možnosť doplniť tím tankom ktorý je o tier nižšie...

Veď práve to je trošku postavené na hlavu, hovoria tu o všetkom možnom ale robia pravý opak.. dokonalosť tejto hry dosiahla vrchol asi v 9.12 ak si dobre pamatám odvtedy to ide len a len dolu vodou.. pred 5. Kampaňou sa silnejšie klany do CW ani nezapájali, aby som ja sedel celý večer a čakal kedy môžem ist bojovať o 40g v 8t. na územie.. teraz to zdvihli na necelých 100g za územie, no proste bieda.. Miesto toho aby systém hry kompletne prečistili ho len viac a viac lepia rôznymi aktualizáciami ktoré vypustia celé zle a chyby opravujú aj 2 týždne.. 6t CW kde sme sa naozaj zabavili uplne zrušiť aby ja som sa išiel na Xt. biť s FAME a podobne :D HA :D aj keď toto by skôr patrilo do "Všeobecnej diskusie" a bolo by to na dlhú úvahu sa vyjadriť k celej hre, fungovaniu RNG a hlavne k dodržianiu slova od WG.. 1. Navrátenie starých a dobrých máp do hry aby som nejazdil celý večer Malinovka,Prochorovka a Murovanka a v hre zakaždý aspoň 3 červených clickerov ktorý trafia každého nad 1250wn8, jednoduché prerobenie mapy zaberie max. 3 dni (aj to po 1h na večer) robil som s tým tak si to dovolím odhadnúť a 2. čo nedodržali, stiahli E25 z predaja pretože je to OP tank a viac ho nevrátia, príde Adventný kalendár a čo sa tam dalo kúpiť ? :)

Ďalšia mega-stupidita WG, zrušiť chatovanie s enemákmi ? to som asi v žiadnej online hre nezažil, aby ja som nemohol pozdraviť buď niekoho z klanu alebo známeho keď stretnem či už na public alebo v Odrade starých známych..

Ale vravím to by bolo dobré na širokú diskusiu ktorá by aj k niečomu viedla.. takto sa tu môžme akurát tak vypísať porozprávať a ostane to aj tak na rovnakom bode :) veď predsa € sú € koho zaujíma hráčska komunita keď vieme vyťažiť s lamiek ťažké melóniky..

Edited by Heinz_svk, 20 January 2017 - 04:19 PM.

_Hrothgar_ #7 Posted 20 January 2017 - 04:55 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 54538 battles
  • 400
To byly časy, když byla ještě stará globální mapa a hrávalo se jen s T10. Co je ta nová globální mapa a ty jejich sezony, tak ty CW stojí za [edited].

VijaCZ #8 Posted 21 January 2017 - 01:12 AM

Brigadier

• Guest
  • 70116 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

View PostHeinz_svk, on 20 January 2017 - 03:17 PM, said:

1. Navrátenie starých a dobrých máp do hry aby som nejazdil celý večer Malinovka,Prochorovka a Murovanka a v hre zakaždý aspoň 3 červených clickerov ktorý trafia každého nad 1250wn8, jednoduché prerobenie mapy zaberie max. 3 dni (aj to po 1h na večer) robil som s tým

Celý večer Malinovka Prochorovka a Murovanka? Za takovej večer bych zaplatil klidně 10 euro !

JaroslavIV #9 Posted 21 January 2017 - 09:20 AM

Warrant Officer

• Player
  • 35470 battles
  • 729
  • [ELLIE] ELLIE

View PostVijaCZ, on 21 January 2017 - 12:12 AM, said:

Celý večer Malinovka Prochorovka a Murovanka? Za takovej večer bych zaplatil klidně 10 euro !

Zober si nejakú velkú a pomalú krabicu a zaručene si tam, obzvlášť u japonských ťažákov je preferencia otvorených máp.

10€ mi posielať nemusíš :D

Edited by JaroslavIV, 21 January 2017 - 09:23 AM.

Strepik #10 Posted 21 January 2017 - 08:57 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30381 battles
  • 438
  • [BBB2] BBB2

Ze hry se vytrácí obtížnost a tím pádem i atraktivita hry !!  Chcete aby se více jezdilo a lidé u toho trávili více času ale už si neuvědomujete že lidi musí i někdy spát :)  a pokud to budete dělat jen pro lidi co nemají mozek ale mají prachy tak tady zachvilku nebude žádná uroveň a lidi odejdou dopadnete jak Blizard u WOWka kde jim na dataáč přestalo platit 5 milionu lidi !!!!!!

Bobr_z_Holomoca #11 Posted 22 January 2017 - 02:23 PM

Private

• Player
  • 36853 battles
  • 2
  • [W-FOX] W-FOX
borci jak je to s kamufláží? Stačí 5bitev a nebo je i potřeba nějáké umístění být v elitě nebo tak?

Losakk #12 Posted 21 April 2017 - 10:25 AM

Private

• Player
  • 32413 battles
  • 39
  • [DAG0D] DAG0D

Gratulace, kampaň nebude a tahle tragédie v podobě GM byla prodloužena o další měsíc. V hlavě koukám nic a svědomí žádný, tohle by mělo být heslo WG.

PsychodlakWatafak #13 Posted 21 April 2017 - 12:48 PM

Private

• Player
  • 26406 battles
  • 33
  • [PERL] PERL
Dojde Vám už konečně někdy že to je jenom marketing? Nebo jste takový omezenci a budete si pořád stěžovat?

parez009_cz #14 Posted 22 April 2017 - 02:26 PM

Private

• Player
  • 41886 battles
  • 1
  • [SCOBA] SCOBA
Proč neustále posouváte konec sezony?? Přijde vám to normální?

emaxcz #15 Posted 23 April 2017 - 11:11 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 28993 battles
  • 465
  • [F-PRN] F-PRN

View PostHofmaNN_WAKEDAFUCUP, on 21 April 2017 - 11:48 AM, said:

Dojde Vám už konečně někdy že to je jenom marketing? Nebo jste takový omezenci a budete si pořád stěžovat?

Dojde někdy tobě že marketing má význam jen když navyšuje zisk.? Každý marketing narazí na na svou hranici a pak je třeba změnit postup. V ekonomii jsou na to krásný grafy :coin:

Když jim neřekneš že to je na ho.. tak budeme muset čekat až na to přijdou z ročních výkazů a to už muže být pro hru pozdě.

kdyby těm co si stěžují byla hra fuk, tak si stěžovat nebudou. Jiná věc je najít hranici, ale s tím jsou potíže všude. :)

Ivana_Drago #16 Posted 24 April 2017 - 04:38 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 1205 battles
  • 1,120

Ahoj,

hlásím, že jsem vlákno prošla a posílám dál zpětnou vazbu ohledně nadcházející 5. sezóny.

Za komentáře díky! :honoring:

Lavelin #17 Posted 26 April 2017 - 10:30 AM

Captain

• Player
  • 41266 battles
  • 2,095
  • [FARI] FARI

Kolik fází ještě bude přidáno ??? 

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users