Jump to content

Druhá iterace serveru Sandbox začíná

• Please log in to reply
192 replies to this topic

Community #1 Posted 19 January 2017 - 10:46 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 32,247
Přihlaste se na testování zrevidovaných hodnot ztráty průbojnosti se vzdáleností, přesnosti a alfa poškození.

Úplný text položky novinek

VijaCZ #2 Posted 19 January 2017 - 11:01 AM

Brigadier

• Guest
  • 74547 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Nevykašlali se na to ...  :(

Takže opravdu rozvrtají i jednu z posledních věcí co ve hře funguje

SG_semda #3 Posted 19 January 2017 - 11:15 AM

General

• Player
  • 40590 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
Dejte pokoj s tou penetrací a hlavně přesností, fakt jsem neviděl, že by si někdo na tu přesnost stěžoval... :facepalm:

JesterCZ #4 Posted 19 January 2017 - 11:26 AM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 64966 battles
  • 1,493
  • [_AF_] _AF_
Nové pískoviště je přístupné všem?

vasekfbs #5 Posted 19 January 2017 - 11:29 AM

Private

• Player
  • 24449 battles
  • 29
  • [RED_S] RED_S

View PostJesterCZ, on 19 January 2017 - 11:26 AM, said:

Nové pískoviště je přístupné všem?

vypadá t , že ne http://worldoftanks.eu/cs/sandbox/ tady se musíš přihlásit jako minule

Teadoro #6 Posted 19 January 2017 - 11:36 AM

Private

• Player
  • 17152 battles
  • 18
Neviem prečo práve takéto zmeny sa musia riešiť...to delostrelectvo je potrebne zmeniť lebo čo bitka to poriadny zásah od Arty a to niesom žiadny camper... a poprosím robiť niečo s mapami...ten systém roztriedenia do tierov je hrozny 2-3 mapy vkuse na nižších tieroch to človeka ani nebaví hrať a na výšších to isté stále tie isté mapy.... dajte späť staré mapy lebo nebaví nás hrať vkus Ruinberg a Himmelsdorf + ešte ich brutálne zimné edície ktoré sú úplne rovnaké...

_BASStard23__ #7 Posted 19 January 2017 - 11:42 AM

Warrant Officer

• Player
  • 6621 battles
  • 704
Už jsem poslal přihlášku :trollface:

Pan_Skala #8 Posted 19 January 2017 - 11:54 AM

Warrant Officer

• Player
  • 26886 battles
  • 543
  • [HALUS] HALUS
že by jste mě to konečně donutili odinstalovat? :trollface:  Nějak jsem totiž nepochopil, že by přesnost a penetrace byla problém. A rozdílnost damge u děl, které mají podobnou, ale ne stejnou ráži? To jsem právě vždy bral jako rozdílnost, která prostě odlišuje od sebe nějak ty děla. Takhle tam můžete narvat na všechno stejné ráže a nemusíte se s tím už více otravovat.

_BASStard23__ #9 Posted 19 January 2017 - 12:01 PM

Warrant Officer

• Player
  • 6621 battles
  • 704

View PostPan_Skala, on 19 January 2017 - 10:54 AM, said:

že by jste mě to konečně donutili odinstalovat? :trollface:  Nějak jsem totiž nepochopil, že by přesnost a penetrace byla problém. A rozdílnost damge u děl, které mají podobnou, ale ne stejnou ráži? To jsem právě vždy bral jako rozdílnost, která prostě odlišuje od sebe nějak ty děla. Takhle tam můžete narvat na všechno stejné ráže a nemusíte se s tím už více otravovat.

Anebo opravíme to co není potřeba, a ty zásadní chyby a nedostatky řešit nebudeme. Logika wg.

Camfourek #10 Posted 19 January 2017 - 12:02 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 36245 battles
  • 314
  • [S4LT] S4LT
je to jen sandbox víme, ale to, že je tak hrozně tíží to, že jediný skill element (kromě premkové munice) je přesnost a musí i s tím něco udělat, to mě prostě hlava nebere. Tanky jsou schopny střílet na 5 kiláků s 99% přesností a zásobník z beťáka na 200 metrů přitom spíše rozpláče... co teprve až zvětší rozptyl... ale to neudělají, na tom by tratila ruská medka a ty jsou nedotknutelná :P

JesterCZ #11 Posted 19 January 2017 - 12:39 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 64966 battles
  • 1,493
  • [_AF_] _AF_

Hmm, nikam jsem se nemusel hlásit, rovnou stáhnutí klienta, stáhnutí dohromady cca 2 GB. Po instalaci to má necelých 8. 

Těžko soudit po první bitvě, navíc se vše může změnit. 

Posílení pancíře se mi ale zdá jako dobrý nápad. 

Carpenter_92 #12 Posted 19 January 2017 - 12:45 PM

Corporal

• Player
  • 27381 battles
  • 102
  • [-PDL-] -PDL-
Mě vzali automaticky s tím, že už jsem byl loni vybrán a testoval jsem aktivně :)

Schorai #13 Posted 19 January 2017 - 12:52 PM

Second Lieutenant

• Clan Diplomat
  • 21813 battles
  • 1,117
  • [ANV-V] ANV-V

View PostCarpenter_92, on 19 January 2017 - 12:45 PM, said:

Mě vzali automaticky s tím, že už jsem byl loni vybrán a testoval jsem aktivně :)

Moment, takže ti co byli vybráni loni, se musí hlásit znova?

karelhybs #14 Posted 19 January 2017 - 01:00 PM

Private

• Player
  • 28903 battles
  • 39
  • [C_M_L] C_M_L
mel by si byt automaticky prihlaseny do sandboxu

xkendy #15 Posted 19 January 2017 - 01:14 PM

Lance-corporal

• Player
  • 53966 battles
  • 68
  • [R_D1] R_D1

Klikl jsem na prihlasku stejne jako na prvnim sandboxu. Jak se dozvim, zda jsem se dostal mezi vyvolene, kteri mohou testovat ? Na tom prvnim sandboxu jsem se to nijako nedozvedel, takze predpokladam, ze jsem se nedostal mezi hornich 10k. Chtel bych to take zkusit. Asi mi nebylo prano.

Ad presnost, naprosty souhlas, kdyz jsem si to precetl, tak nestacim valit oci. Nejen, ze stavajici system diky pokakanemu RNG (+-25%) je uz tak dost nepresny (naprosto normalni je ze 3 rany za sebou leti na plne zamerenem tanku do zeme pred nej nebo naopak 3 rany projdou do enemy tanku a posledni co ho ma zabit najedou leti nekam do haje ci trikrat za sebou dingne),  a ve zprave o sandboxu se docitam, ze rany budou litat jeste vice mimo. To delas WG fakt dobre, kdyz v podstate RNG jeste vice zbrutalnis. Sorry, ale takto podane v te novince to vyzniva tak, ze je to ble ble ble a pevne doufam, ze se to nikdy nedostane do hry, pokud ano, tak hra bude spet k zaniku.

WG v dosti mistech (forum, videa..) rika, ze nyni nasloucha hracum a hru bude uzpusobovat vuci problemum co lidi hlasi. RNG je sice mensi problem na ktery si lidi stezuji, ale je jednim z nich. Tak proc mam takovej pocit, ze to jsou (zase) jen plane plky a WG si dela uplne co chce a problemy anoncuje ze je jeste zhorsi ????

piratzdonuceni #16 Posted 19 January 2017 - 01:26 PM

Warrant Officer

• Player
  • 11486 battles
  • 539

Jak už někdo trefně poznamenal na excalibur.cz

"

Vadí Vám arty? Ok uděláme linii na Type 5.
Vadí Vám arty? Ok změníme fyziku.
Vadí Vám arty? Uděláme SB.
Vadí Vám arty? Uděláme 3 nový mapy.
Vadí Vám arty? Překopeme lighty.

"

Pořád budou rozdrbávat věci, se kterými není problém, ale problém řešit nehodlají. Nevím o tom, že by někdo měl problém s ligty, nebo s přesností a pancířem.

Inteligenti od WG o5 řeší penetraci a přesnost, aby mohli jet tanky jakože dopředu. Těm géniům snad pořád nedošlo, že kempí se kvůli arty, kdo pojede dopředu, toho arty totálně rozmrdají.

Kdybych náhodou hrál random, tak z artysafe pozice jen tak nevyjedu. V minulosti jsem jezdil dopředu, ale 2 ze 3 bitev mě arty rozebrali na hadry, proto to nejezdím a když náhodou, tak jen tak daleko aby mě nikdo nespotnul mimo artysafe pozici.

Kdy už vám konečně dojde, že problém je v klikačích? a vyřešíte ten problém, jak už vám to mají hráči napsat? chcete to nakreslit aby jste to pochopili?

piratzdonuceni #17 Posted 19 January 2017 - 01:32 PM

Warrant Officer

• Player
  • 11486 battles
  • 539

View Postxkendy, on 19 January 2017 - 12:14 PM, said:

Ad presnost, naprosty souhlas, kdyz jsem si to precetl, tak nestacim valit oci. Nejen, ze stavajici system diky pokakanemu RNG (+-25%) je uz tak dost nepresny (naprosto normalni je ze 3 rany za sebou leti na plne zamerenem tanku do zeme pred nej nebo naopak 3 rany projdou do enemy tanku a posledni co ho ma zabit najedou leti nekam do haje ci trikrat za sebou dingne),  a ve zprave o sandboxu se docitam, ze rany budou litat jeste vice mimo. To delas WG fakt dobre, kdyz v podstate RNG jeste vice zbrutalnis. Sorry, ale takto podane v te novince to vyzniva tak, ze je to ble ble ble a pevne doufam, ze se to nikdy nedostane do hry, pokud ano, tak hra bude spet k zaniku.

WG v dosti mistech (forum, videa..) rika, ze nyni nasloucha hracum a hru bude uzpusobovat vuci problemum co lidi hlasi. RNG je sice mensi problem na ktery si lidi stezuji, ale je jednim z nich. Tak proc mam takovej pocit, ze to jsou (zase) jen plane plky a WG si dela uplne co chce a problemy anoncuje ze je jeste zhorsi ????

To je pro to, aby až dojedeš na 50m od arty, tak aby jsi ji dvakrát netrefil ani s doměřeným dělem a ona tě pak klidně mohla smahnout z otočky na ránu, díky skvělému RNG, což už se děje teď, ale evidentně to nestačí, tak je to potřeba ještě vylepšit.

Frost_DeatH #18 Posted 19 January 2017 - 01:39 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 48451 battles
  • 1,109
  • [CSA] CSA

tie ohlásené zmeny zhoršovať penetráciu a presnosť je fakt blbosť ...už teraz to padne 3x pod tank 4 krát dingne a na 5 pokus prejde.....zhoršovať presnosť mi príde krok späť....však keď namierim tak očakávam že tá strela tam fakt doletí.....kto by by chcel strielať mimo ešte s väčšou pravdepodobnosťou.

riešte do riti tie skurvené arty a neotáčajte svoje mozgy tam kam nie je treba, neni normálne aby arty vypínali vo full speed tanky, či dávali oneshoti,...úplný [edited].....vidieť ako naslúchate komunite.

Wysch #19 Posted 19 January 2017 - 01:41 PM

Captain

• Player
  • 33104 battles
  • 2,478

View Postpiratzdonuceni, on 19 January 2017 - 02:26 PM, said:

Kdy už vám konečně dojde, že problém je v klikačích? a vyřešíte ten problém, jak už vám to mají hráči napsat? chcete to nakreslit aby jste to pochopili?

Ale oni to ve WG moc dobře vědí, a moc dobře vědí, že v současném WoTku je artyna špatný herní návrh. 

Problém ale je, že artyna je součástí hry takovou dobu, že už prostě WGčku srostla do kůže a nemůže ji jen tak odstranit. 

Je potřeba ji přepracovat, ale Wargaming, zdá se, ještě pořád neobjevil nejjednodušší způsob, který by mohl na sandboxu otestovat.

Nejsem zastánce housek a každej, kdo se mnou někdy hrál na TSku, skypu nebo nedejbože v kanceláři by potvrdil, že na housky nadávám jako špaček a nejradši bych je ze úplně vymazal, ale ono to prostě nejde. 

Zapotřebí je, aby v návrhářským týmu konečně někdo vystoupil s návrhem, který by tenhle problém vyřešil efektivně a pro hru zdravě. 

Nezbejvá než doufat, že návrhy herní komunity se mezi herními návrháři neztrácejí.

View Post_BASStard23__, on 19 January 2017 - 01:01 PM, said:

... a ty zásadní chyby a nedostatky řešit nebudeme. Logika wg.

Řeší interně. Na veřejnost v podobě nějakého testu apod. se dostanou až tehdy, když budou kluci z WG s nimi spokojeni. Jinak nepochybuji o tom, že na tom makají, stejně jako se náhle objevil test nové pohybové fyziky, apod. 

Ono to tak ve světě online her i funguje.

Genessi6 #20 Posted 19 January 2017 - 01:46 PM

Private

• Player
  • 38608 battles
  • 1
V tom případě nechte ve hře jeden tank, s jedním dělem a bude to fer...... ale mažu hru.... moje reakce je kuli tomu že, jsem koupil za nelidské peníze zálohy a začal expit Fv215b 183 kuli jeho vlastnostem. Ale určitě ne kuli tomu, abych ho po x hodinách hraní doexpil a zjistil...... že to není fv.... ale tdčko..... s menším dmg/min než t110e4 kterou už mám.... např...         Že mu necháte původní dmg/ min je supr, ale uděláte z něj prostě td , jako každé jiné .... chtěl sem ho kuli odlišnosti hraní.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users