Jump to content

Oferta specjalna: Upadek Trypolisu

• Please log in to reply
18 replies to this topic

Community #1 Posted 23 January 2017 - 12:12 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 39,186
W styczniu 1943, wojska Montgomery'ego wkroczyły do Trypolisu – zdarzenie określane ogólnie jako kamień milowy w Kampanii Północno-afrykańskiej. Uczcijmy je na polu bitwy.

Pełna treść wiadomości

Silentraz #2 Posted 23 January 2017 - 12:16 PM

Lieutenant Сolonel

• Moderator
  • 38423 battles
  • 3,429
  • [CHS] CHS
Brawo... udało wam się wystawić ogłoszenie  w ostatnim dniu 3-dniowego eventu :great:. Co następne? Zeszłotygodniowe?

Edited by Silentraz, 23 January 2017 - 12:17 PM.

robezur6 #3 Posted 23 January 2017 - 12:17 PM

Lieutenant General

• Player
  • 47281 battles
  • 6,784
Później się nie dało?

mcjrosa #4 Posted 23 January 2017 - 12:30 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 51180 battles
  • 1,394
  • [PHH] PHH

Oo, aż wszedłem zobaczyć, czyżby jakis event tygodniowy ale gdzie tam :)

Moglibyście chociaz przeprosić za takie wstawianie info bo to jest gorsze niż gdybyście nic nie wstawili i udawali że nic nie ma.

7adamski7 #5 Posted 23 January 2017 - 01:43 PM

Brigadier

• Player
  • 59877 battles
  • 4,178
  • [PLFUN] PLFUN
Przepraszać nikt nie będzie. Fakt lepiej by wyglądało jakby się to ogłoszenie nie pokazało wcale przy takim zapłonie. Na szczęście wszyscy widzieli podczas odpalania gry

SirBushman #6 Posted 23 January 2017 - 02:21 PM

General

• Player
  • 64458 battles
  • 8,655
  • [ROTTN] ROTTN

View PostSilentraz, on 23 January 2017 - 01:16 PM, said:

Brawo... udało wam się wystawić ogłoszenie  w ostatnim dniu 3-dniowego eventu :great:. Co następne? Zeszłotygodniowe?

Zaorane. :teethhappy:

CoolinO #7 Posted 23 January 2017 - 02:24 PM

Private

• Player
  • 26548 battles
  • 31
..."bo gracze i ich opinie na temat gry sa dla nas bardzo wazne"... tia..

Agaverin #8 Posted 23 January 2017 - 02:44 PM

Corporal

• Player
  • 28569 battles
  • 192
  • [C__E] C__E
O to jednak niby coś było w ten weekend:playing:

Pawmen #9 Posted 23 January 2017 - 04:41 PM

Private

• Player
  • 50935 battles
  • 31
Po raz kolejny dziękuję WG za zniszczenie mi spokojnego weekendu, gdzie chcąc odstresować się grając w ulubioną grę serwujecie mi koktajl ćwierć inteligentnych dzieciaków o statach gorszych niż średniej jakości bot. Przecież tak wspaniały skok doświadczenia jaki towarzyszy tym Waszym x3 to jest lep na pomidory, które potrafią czasami nawet jeździć tyłem do wroga... Dodajecie jakiś śmieszne nacje, testujecie w piaskownicy wymyślne badziewia, a nie potraficie zrobić systemu losowania, który nie dopuszczałby możliwości, że gra ze mną tuman o możliwościach technicznych ameby. To było ostatnie premium jakie kupiłem. Dziękuję za cudowne eventy typu x3 x5 xsyf.

maeroxxx #10 Posted 23 January 2017 - 06:51 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 86828 battles
  • 1,345
  • [MT67] MT67

View PostPawmen, on 23 January 2017 - 03:41 PM, said:

serwujecie mi koktajl ćwierć inteligentnych dzieciaków o statach gorszych niż średniej jakości bot. które potrafią czasami nawet jeździć tyłem do wroga..

Dzięki temu misje zrobiłem w sobotnie popołudnie.

goedenavond2 #11 Posted 23 January 2017 - 07:13 PM

Private

• Player
  • 14078 battles
  • 7
Temat posiada błędy językowe. Czy wy w ogóle czytacie te teksty przed wstawieniem?

mcjrosa #12 Posted 23 January 2017 - 08:30 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 51180 battles
  • 1,394
  • [PHH] PHH

View PostKartoon17, on 23 January 2017 - 07:13 PM, said:

Temat posiada błędy językowe. Czy wy w ogóle czytacie te teksty przed wstawieniem?

Przecież nie mają na to czasu. Gdyby czytali to te tematy nie pojawialyby się tutaj w tempie błyskawicy tylko byłyby poopóźniane o tydzień, miesiąc a nie marne 3 dni.

Edited by mcjrosa, 23 January 2017 - 08:30 PM.

KsanderPl #13 Posted 24 January 2017 - 08:08 AM

Corporal

• Player
  • 23399 battles
  • 102

Ja się tak zastanawiam jak taki produkt jak WOT i taka firma jak WG pozwala sobie na takie szkolne i amatorskie błędy jak umieszczenie wątku o evencie ostatniego dnia jego trwania. 

Druga sprawa jak daleki zwykle jestem od teorii spiskowych "ustawiania " bitew za pomocą MM... tak wczoraj myślę sobie "mało czasu nie zrobię Niemcami misji, ale Francuzami i Brytyjczykami powinno się udać " i jakież było moje zdziwienie gdy u przeciwników losowało mi 2 -3 Niemców. Gdy natomiast zbijałem gwiazdki na USA i Ruskich było ich "normalnie".  

Kwiliniosz #14 Posted 24 January 2017 - 08:19 AM

Brigadier

• Player
  • 21523 battles
  • 4,074

View PostKsanderPl, on 24 January 2017 - 08:08 AM, said:

Ja się tak zastanawiam jak taki produkt jak WOT i taka firma jak WG pozwala sobie na takie szkolne i amatorskie błędy jak umieszczenie wątku o evencie ostatniego dnia jego trwania.

Druga sprawa jak daleki zwykle jestem od teorii spiskowych "ustawiania " bitew za pomocą MM... tak wczoraj myślę sobie "mało czasu nie zrobię Niemcami misji, ale Francuzami i Brytyjczykami powinno się udać " i jakież było moje zdziwienie gdy u przeciwników losowało mi 2 -3 Niemców. Gdy natomiast zbijałem gwiazdki na USA i Ruskich było ich "normalnie".

Niestety firma to totalna amatorszczyzna. Jej jedynym, zupełnie przypadkowym sukcesem jest WoT. Gdyby nie jego grywalność WG raczej przepadłoby w gąszczu przeciętnych, efemerycznych firm wydających gry mmo...

Poza tym uważam, że artę należy usunąć.

Edited by Kwiliniosz, 24 January 2017 - 08:53 AM.

odziu28 #15 Posted 24 January 2017 - 11:21 AM

Lance-corporal

• Player
  • 59754 battles
  • 72

Witaj ja odnośnie tych wspomnianych wyżej teorii spiskowych. A mianowicie pod koniec grudnia wygrałem lub ugrałem t55a z misjii czołg świetny podoba mi się.Ukończone misje otworzyły mi szerszą perspektywę na mije na ob 260 a co za tym idzie lepsze nagrody za ukończone misje i tu sie zaczyna cała teoria. W każdej lini czy to cięzkich lekkich czy tdków można ugrać 8 dni premki gratis czyli prosty rachunek możliwe jest 40 dni premki gratis. I tak sobie kulam te dni od 28 grudnia do teraz. Lecz to co sie dziej od tygodnia to już totalna katastrofa wr na poziomie 40 (wczoraj na 72 bitwy  taki miałem)ciągi porażek po 7 z rzędu to norma rng to jakaś patologia Ja nie jestem bardzo dobrym graczem czuję  się średniakiem ale kumam co i jak mam zrobić w bitwie daną klasą pojazdu. Po takich przypadkach gdzie mecz się kończy po 4 min wynikiem 2 -15 czy 0-15 szukam załamany głębokiej wody , ale co ciekawe zawsze po 7 przegrywach z rzędu ZAWSZE bitwa jest wygrana z moim udziałem lub bez (próbowałem specjalnie sie topiąc na początku a i tak było wygrane) znikające pociski totalnie chybienia przy pełnym skupieniu proszę bardzo wystarczy być odziu 28 i masz wszystko co najgorsze :)

Do siebie również mam pretensje nie żebym zwalał wine na całe zło tego świata. Ponieważ kiedy przegrywam po cięzkich staraniach i myśleniu jak ograć przeciwnika widząc co robią "koledzy , sojusznicy" to szlag mnie trafia czuje bezsilność ,niemoc. Następstwem tego jest totalnie rozkojarzenie i ślepa chęć wygrania bitwy heh.  Nagle po takich 7 bitwach haniebnych porażek zaczynam spoglądać na lecące na łeb na szyje cyferki i tak kończy sie zabawa relaks a zaczyna się pasmo totalnego wkurwienia na siebie na świat na tą sowiecką grę i na ludzi w moim otoczeniu.

W piątek odbieram wypłate i miałem plan kupić miesiąc premki  ale po tym co się ostatnio dzieje to nie nie nie dzięki  majątek 43 zeta to nie jest ale zawsze coś.

Reasumując gra ma sprawiać mi przyjemność i relaks wiadomo nie wszystko można wygrać ale myśle że jeżeli mój wr byłby na poziomie 50% w ciągu tygodnia to bym czuł satysfakcje. Wot na randomie stety lub niestety to gra zespołowa i choćbym na rzęsach stawał sam bitwy nie wygram. Dlatego staty i cyferki nie dokońca sa miarodajnie(to moje subiektywne odczycie) no chba że wyjedzie człowiek z grami poniżej 3k i wr >45% to wiadomo. Lubię czuć emocje w grze a nie masochizm porażek, bo na pewno masochistą nie jestem. Kiedy żalę sie w tikecie (czy jak tam sie pisze) że wkurwia mnie taki układ ciągłych przewidywalnych porażek że skoro ingerują w gre w rng i mm to nie ma nic wspólnego z losowością czy fuksem, to oni na mnie zlewka że im [edited]przykro i po każdym ciągu porażek przychodzi dobra passa haha to było dobre bo po ciągach 7 porażek jest jedna viktoria gdzie skaczę pod sufit z radości po czym następne tym razem 6 z rzędu

Mógłbym rozpisać się na drobne gdzie przedwczoraj wybadałem kv4 i po 104 bitwach wr mam na poziomie 38% Tak zgodze sie że geniuszem 8t nie jestem miałem lepsze bitwy i gorsze ale się uczę gry tym czołgiem kwestia wyczucia i ogrania.

Na koniec jeszcze dodam że są to moje subiektywne odczucia jeżeli znajduję sie w błędzie to proszę mnie konstruktywnie z niego wyprowadzić a jeżeli ktoś ma podobnie to to zrozumie. Dziekuję

Dzikus3k #16 Posted 24 January 2017 - 11:32 AM

Corporal

• Player
  • 9022 battles
  • 182
  • [ST1NG] ST1NG

View Postodziu28, on 24 January 2017 - 10:21 AM, said:

Witaj ja odnośnie tych wspomnianych wyżej teorii spiskowych. A mianowicie pod koniec grudnia wygrałem lub ugrałem t55a z misjii czołg świetny podoba mi się.Ukończone misje otworzyły mi szerszą perspektywę na mije na ob 260 a co za tym idzie lepsze nagrody za ukończone misje i tu sie zaczyna cała teoria. W każdej lini czy to cięzkich lekkich czy tdków można ugrać 8 dni premki gratis czyli prosty rachunek możliwe jest 40 dni premki gratis. I tak sobie kulam te dni od 28 grudnia do teraz. Lecz to co sie dziej od tygodnia to już totalna katastrofa wr na poziomie 40 (wczoraj na 72 bitwy  taki miałem)ciągi porażek po 7 z rzędu to norma rng to jakaś patologia Ja nie jestem bardzo dobrym graczem czuję  się średniakiem ale kumam co i jak mam zrobić w bitwie daną klasą pojazdu. Po takich przypadkach gdzie mecz się kończy po 4 min wynikiem 2 -15 czy 0-15 szukam załamany głębokiej wody , ale co ciekawe zawsze po 7 przegrywach z rzędu ZAWSZE bitwa jest wygrana z moim udziałem lub bez (próbowałem specjalnie sie topiąc na początku a i tak było wygrane) znikające pociski totalnie chybienia przy pełnym skupieniu proszę bardzo wystarczy być odziu 28 i masz wszystko co najgorsze :)

Do siebie również mam pretensje nie żebym zwalał wine na całe zło tego świata. Ponieważ kiedy przegrywam po cięzkich staraniach i myśleniu jak ograć przeciwnika widząc co robią "koledzy , sojusznicy" to szlag mnie trafia czuje bezsilność ,niemoc. Następstwem tego jest totalnie rozkojarzenie i ślepa chęć wygrania bitwy heh.  Nagle po takich 7 bitwach haniebnych porażek zaczynam spoglądać na lecące na łeb na szyje cyferki i tak kończy sie zabawa relaks a zaczyna się pasmo totalnego wkurwienia na siebie na świat na tą sowiecką grę i na ludzi w moim otoczeniu.

W piątek odbieram wypłate i miałem plan kupić miesiąc premki  ale po tym co się ostatnio dzieje to nie nie nie dzięki  majątek 43 zeta to nie jest ale zawsze coś.

Reasumując gra ma sprawiać mi przyjemność i relaks wiadomo nie wszystko można wygrać ale myśle że jeżeli mój wr byłby na poziomie 50% w ciągu tygodnia to bym czuł satysfakcje. Wot na randomie stety lub niestety to gra zespołowa i choćbym na rzęsach stawał sam bitwy nie wygram. Dlatego staty i cyferki nie dokońca sa miarodajnie(to moje subiektywne odczycie) no chba że wyjedzie człowiek z grami poniżej 3k i wr >45% to wiadomo. Lubię czuć emocje w grze a nie masochizm porażek, bo na pewno masochistą nie jestem. Kiedy żalę sie w tikecie (czy jak tam sie pisze) że wkurwia mnie taki układ ciągłych przewidywalnych porażek że skoro ingerują w gre w rng i mm to nie ma nic wspólnego z losowością czy fuksem, to oni na mnie zlewka że im [edited]przykro i po każdym ciągu porażek przychodzi dobra passa haha to było dobre bo po ciągach 7 porażek jest jedna viktoria gdzie skaczę pod sufit z radości po czym następne tym razem 6 z rzędu

Mógłbym rozpisać się na drobne gdzie przedwczoraj wybadałem kv4 i po 104 bitwach wr mam na poziomie 38% Tak zgodze sie że geniuszem 8t nie jestem miałem lepsze bitwy i gorsze ale się uczę gry tym czołgiem kwestia wyczucia i ogrania.

Na koniec jeszcze dodam że są to moje subiektywne odczucia jeżeli znajduję sie w błędzie to proszę mnie konstruktywnie z niego wyprowadzić a jeżeli ktoś ma podobnie to to zrozumie. Dziekuję

Masz podobne odczucia jak spora grupa graczy. 

Gram coraz mniej, a mam rozegranych tylko 7000 bitew.

Zauważam coraz więcej wad niżeli zalet World of Tanks. Gra częściej mnie irytuje niżeli sprawia przyjemność. 

Pamiętaj, że to jest tylko gra komputerowa...jedna z wielu. Są też inne ciekawe formy spędzania wolnego czasu.

Ja ostatnio zamiast grać w czołgi popołudniami chodzę na nowo wybudowane świetne lodowisko....

Edited by Dzikus3k, 24 January 2017 - 11:42 AM.

mcjrosa #17 Posted 27 January 2017 - 01:17 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 51180 battles
  • 1,394
  • [PHH] PHH

No to teraz konkurs. Za ile dni ukaże się info (i z iloma błedami) o jutrzejszej ofercie specjalnej (zapewne dosw załogi x2).

Nagrodą ustna pochwała prezesa i mała apteczka.

robezur6 #18 Posted 27 January 2017 - 01:18 PM

Lieutenant General

• Player
  • 47281 battles
  • 6,784

View Postmcjrosa, on 27 January 2017 - 12:17 PM, said:

No to teraz konkurs. Za ile dni ukaże się info (i z iloma błedami) o jutrzejszej ofercie specjalnej (zapewne dosw załogi x2).

Nagrodą ustna pochwała prezesa i mała apteczka.

Już się pojawiła , w garażu.

mcjrosa #19 Posted 28 January 2017 - 08:28 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 51180 battles
  • 1,394
  • [PHH] PHH
No i nie zdązyli na czas, teraz liczymy opóźnienie. Czy wyrobią się z info do czasu zakończenia eventu? 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users