Jump to content

Supertest aktualizace 9.17.1

• This topic is locked This topic is locked
284 replies to this topic

Gabriel_i5_Back #281 Posted 13 February 2017 - 09:01 AM

Major General

• Player
  • 45986 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View Postshermenn2110, on 11 February 2017 - 11:19 AM, said:

Mně by zajímalo mám VK.45.02.(b) a nevím jestli budu mít na výběr mezi tou novou 9 či se mi to VKčko nechá???:(

Nebude na výber. Ostane ti VK-B. Nerfnú ho a zaradia pred Fake VK-K

UKO_JESHITA #282 Posted 13 February 2017 - 10:14 AM

Major General

• Player
  • 52512 battles
  • 5,006
  • [_LDN] _LDN

View PostDabelSejk, on 12 February 2017 - 02:56 PM, said:

Ahoj, samozřejmě že odpovím.

Mám klan fajn lidí, i přes změny parametrů tanků se setkáváme (nejen ve hře, ale i osobně). Dále jsem investoval do hry mnoho času (stránky klanu, klanové soutěže, klanová setkání;), peněz za technologie (vlastní Teamspeak, vlastní web),  peníze za postupné nákupy tolika prémiáků (s odlišnými parametry než bohužel mají dnes a navíc jsem hrával proti tankům s odlišnými parametry než mají dnes), že mi je prostě líto nejen těch investic, ale lidí v klanu, se kterými bych se rozloučil, kdybych vše povypínal. Klan se stal díky krokům WG spíš sociální sítí fajn lidí (už je ty manévry s tanky také unavují;), ti lidé mě baví a je fajn je mít a být mezi svými i na síti. Hrajeme i u konkurence, i lodě......ale to nic nemění na tom, že WG dělá z tanků pytel s...k, a místo toho, aby se zaměřovali na vylepšení hry, zaměřují se  na to jak z "BMW dělají trabanty" (normarilazace, nerf tanků). Takže asi tak. Čus.

EDIT: Nemám hluboko do kapsy tak jako velitel vyhlašuji různé klanové výzvy za goldy, které hráči klanu vždy obdrželi. Dnes je to tak, že soutěž o 500 goldů při 2.000 cihličkách/bedýnkách za měsíc v odřadech nechce nikdo, prostě už i na odřady třeba právě kvůli stupidnímu MM kašleme (slušně řečeno). Ostatně, když budeš pátrat, na našich stránkách uvidíš soutěže a u statistik hráčů uvidíš, že na to kašleme...... je mi lto líto kam se hra dostala. Má kritika pramení právě z té lítosti. Howgh

No ja nevim.Me premiaky jen vylepsuji a jsem rad ze jsou nyni hratelnejsi nez kdyz jsem je koupil/vyhral v misich.Momentalne me dost bavi Lowe.

DabelSejk #283 Posted 13 February 2017 - 10:55 AM

Corporal

• Player
  • 46055 battles
  • 114
  • [0J_CZ] 0J_CZ

View Postsocanek, on 13 February 2017 - 07:47 AM, said:

Jen k nekolika bodum (k ostatnim uz se vyjadrili ostatni).

- Ktery premiovy tank byl naposledy upraven (znehodnocen)? Tak schvalne...

- Tanky se neustale upravuji (balancuji), aby si hraci mohli zahrat prakticky s cimkoliv. Mas ucet z cervna 2013, takze musis pamatovat KV-1S. Krale na T6. A upravami tanku WG zabranuje podobnym situacim a snazi se zvysit pestrost skladeb tymu.

- Ohledne kanonu a jeho hmotne reprezentace ve hre se uz WG nekolkrat vyjadrilo. Neprospelo by to hratelnosti a akorat by to zpusobilo komplikace. Jako mohlo by to byt zajimave. Ale pises, ze sermovani je smesne. Docela by me zajimalo, co bys rikal, kdyby kanony byly opravdu hmotne. Protoze to by byl opravdovy serm......

- WG nektere veci slibovalo, mam pocit, ze zrovna tu sit. Ale nejak z toho seslo. Navic videl bys jen par veci, IMHO zbytecne. Takhle proste musis predpokladat, ze souper ma to nejlepsi, co na danem tanku muze mit.

Ahoj,

Ohledně nerfů prémiáků (těch ke kterým se WG oficiálně hlásí;)http://worldoftanks.eu/cs/news/general-news/version-915-super-test/ Většina prémiáků sice v této aktualizaci dostala buf, ale po předchozích nerf.... asi tak....

Měj se.

DabelSejk #284 Posted 13 February 2017 - 06:41 PM

Corporal

• Player
  • 46055 battles
  • 114
  • [0J_CZ] 0J_CZ

Zdravím,

ale ono nejde striktně jen o prémiáky. Modelový příklad. Mám vázané zkušenosti, provedu jejich konverzi za goldy na volné. Použil jsem tedy své peníze na to, abych urychlil výzkum vozidla, které jsem si dal, tedy POŘÍDIL, do garáže a v době pořízení měl nějaké parametry. To mi následně znehodnotí WG dle libosti. Nákupem goldů za skutečné mé peníze jsem si s nikým neujednal, že mi ten s tím kouskem textury budou jakkoli manipulovat v rámci normalizace. Jakékoli sáhnutí na tank je prostě podvod.....

Hellcat (hybnost a penetrace).....T110E5 (kulometná kopulka na věži půjde do kytek, máme se na co těšit), Rhm. Borsig (zmenšení dohledu, větší rozptyl děla, nerf camo - to je pomsta, prý aby nebyla TD "autonomní", jejich slovo obhajoby si moc dobře pamatuji), O-i (rychlost pohybu, rychlost nabíjení;).....mohl bych pokračovat,kam se jen podíváte, tam se normalizuje a tanky v rámci třídy a typu se stávají normalizovaným "želé" bez chuti a zápachu.....

Asi tak....

Fajn den.

Kayi4ek #285 Posted 14 February 2017 - 09:54 AM

WoT Community Manager

• Player
  • 19445 battles
  • 3,222

View PostDabelSejk, on 13 February 2017 - 06:41 PM, said:

Zdravím,

ale ono nejde striktně jen o prémiáky. Modelový příklad. Mám vázané zkušenosti, provedu jejich konverzi za goldy na volné. Použil jsem tedy své peníze na to, abych urychlil výzkum vozidla, které jsem si dal, tedy POŘÍDIL, do garáže a v době pořízení měl nějaké parametry. To mi následně znehodnotí WG dle libosti. Nákupem goldů za skutečné mé peníze jsem si s nikým neujednal, že mi ten s tím kouskem textury budou jakkoli manipulovat v rámci normalizace. Jakékoli sáhnutí na tank je prostě podvod.....

Hellcat (hybnost a penetrace).....T110E5 (kulometná kopulka na věži půjde do kytek, máme se na co těšit), Rhm. Borsig (zmenšení dohledu, větší rozptyl děla, nerf camo - to je pomsta, prý aby nebyla TD "autonomní", jejich slovo obhajoby si moc dobře pamatuji), O-i (rychlost pohybu, rychlost nabíjení;).....mohl bych pokračovat,kam se jen podíváte, tam se normalizuje a tanky v rámci třídy a typu se stávají normalizovaným "želé" bez chuti a zápachu.....

Asi tak....

Fajn den.

EULA a Pravidla hry.

LOCK

Edited by Kayi4ek, 14 February 2017 - 09:54 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users