Jump to content

Supertest aktualizace 9.17.1

• This topic is locked This topic is locked
284 replies to this topic

thacid #41 Posted 25 January 2017 - 08:41 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 27498 battles
  • 1,257
  • [OC_RA] OC_RA

View PostSG_semda, on 25 January 2017 - 07:24 PM, said:

Tohle implementovat, tak je WoTko v [edited], arty by buď nemohly střílet, nebo by střílely beztrestně do chumlu vlastních, kde je jeden spojenec, protože by je nepoškodili, atd, atd...

Mod funguje bezchybne. Pre spg to samozrejme neplatí.

Vyskúšaj ho.

Edited by thacid, 25 January 2017 - 08:42 PM.

Corwin22_CZ #42 Posted 25 January 2017 - 08:51 PM

Sergeant

• Player
  • 16803 battles
  • 252
  •  Nebude potřeba, abyste opevnění bránili každý den. Je jen na klanu, aby se rozhodl, zda se zapojí do „Útoků“ či nikoliv
  •  Párování je automatické, takže není možné, abyste si k útoku vybrali konkrétní klan

Zajímalo by mě, jestli bude možnost pro klany resetovat budovy. Protože až tohle projde, tak si většina klanů prostě vypne "útoky" a spousta budov - najetých kostek bude na ehm nic.

Prosím odpověď od někoho ze staff. 

Děkuji.

WBCforce #43 Posted 25 January 2017 - 08:52 PM

Private

• Player
  • 13717 battles
  • 1
  • [IN-CS] IN-CS

View Post_MI_RO_, on 25 January 2017 - 06:01 PM, said:

Presne, clovek sa niekam x mesiacov snazi doexpit, a potom takyto zarez. Ten tank bude mat uz len malo co ponuknut. Zaujimave je, ze do hry uvadzaju tanky, ktore za pomerne kratky cas potrebuju takyto, podla mna zasadny, nerf...

​Hmm a co teprve když několik měsíců expíš "Waflovače" a oni ti ho po čase zruší a hodí ti místo něj úplně jinej tank s úplně jinýma parametrama a nakonec ti i ten tank který ti podstrčili dodatečně domršej..tak tomu teprve říkám super kauf :P

Splinterceel #44 Posted 25 January 2017 - 09:00 PM

Private

• Player
  • 6930 battles
  • 12
  • [NSG] NSG
Prečo sa mi nedá pripojiť do Test Serveru? (všetky údaje správne)

CoSoco_CZ #45 Posted 25 January 2017 - 09:02 PM

Warrant Officer

• Player
  • 35970 battles
  • 598
  • [IBCZ] IBCZ

View PostSplinterceel, on 25 January 2017 - 08:00 PM, said:

Prečo sa mi nedá pripojiť do Test Serveru? (všetky údaje správne)

je to super test

Cvokhaus #46 Posted 25 January 2017 - 09:09 PM

Private

• Player
  • 30431 battles
  • 1
  • [9-TDR] 9-TDR
s tím jděte do [Edited] !. zase to akorát [Edited] !. gril bude nepoužitelnej a e5 když dostane nerf tý kopule tak je rázem nepoužitelné též když je tak výrazná !. vy tam asi máte v těch hlavách úplně vymetýno !. tu hru úplně zničíte tím jak se do všeho vrtáte !.

Edited by cNNk, 26 January 2017 - 12:40 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ~ cNNk

drazmen #47 Posted 25 January 2017 - 09:09 PM

Private

• Player
  • 61964 battles
  • 5

Já to vezmu trošku z gruntu...

Když přišla asi před 3 roky tuším aktualizace 7.15, došlo při ní k brutálnímu nerfu stíhače tanků Foch 155. Bylo to zdůvodněno mimo jiné tím, že by měla hra postupně ustupovat od nesmyslných tanků, které nikdy neexistovaly, k reálnější hře. Teď jsme tedy o tři roky dále a co se stalo? Zcela zjevně byla myšlenka reálnější hry opuštěna, zato byla daná naprostá volnost fantazii tvůrcům hry. Důkazem toho je naprosto nesmyslný technologický strom Československa od úrovně V., nedávno vydaný technologický strom Švédska a nyní přibudou další krámy ve stromu německém... už jen čekám, kdy se objeví levitující tanky a měsíční mapa, jak jsme se tomu smáli v jednom vašem článku na Silvestra právě před třemi lety. Teď už to, bohužel, zas tak nereálné nevidím... Co se týká změn, které byly zavedeny již dřív, chtěl bych vědět, jakým způsobem jste nastavovali herní fyziku, protože to museli soudruzi z NDR, pardon z Běloruska, udělat někde pořádnou chybu. Jak může tank při střetu s nezničitelnou překážkou (skála, dům) po této překážce lézt jak nadržený úchyl místo toho, aby se ten tank zastavil? Jak může tank na normálním, běžném terénu hrabat? To si pánové koupili nějaké předimenzované RC modely v měřítku 1:24 a pak získané poznatky přelili do hry?

Co se týká ladění tanků, už jsme byli svědky toho, jak se ladil Waffentrager, až byl tak vyladěný, že byl smazán a nahrazen Grillem 15. Grilla tedy čeká podobný osud? (ostatně z historického hlediska je stejně nesmyslný jako Waffentrager)... Podle mého názoru se tím zaváděním čím dál nesmyslnějších tanků (naposledny švédský kranvagn) a následným laděním tanků ostatních, žene WG do slepé uličky, ze které se bude jen těžko vymotávat... Podobně se ladily i některé z map, které podle mého názoru, zase tak špatné nebyly.

Velice se obávám zavedení lehkých tanků do úrovně X, protože pokud tento krok nebude velice dobře ošeřen, bude znamenat buď konec lehkých tanků ve hře, nebo, a toho se obávám víc, spíš konec těžkých tanků.

Podle mě by se měli vývojáři hlavně zaměřit na grafické zpracování, hratelnost a trošku historickou reálnost hry na místo neustálého vymýšlení dalších a dalších, nikdy neexistujících tanků. Čeho je moc, toho je příliš... První vlaštovkou budiž plán na omezení počtu artyn v bitvě. Pohříchu, po této herní změně většina hráčů volala již před třemi či čtyřmi lety. Ale...konečně...

hopicekk #48 Posted 25 January 2017 - 09:12 PM

Private

• Player
  • 52896 battles
  • 38
Jen tak dál [Edited] celou hru ať je klid nevíte co máte dělat.[Edited] všechny tiery X a budem jezdit jen na VI 

Edited by cNNk, 26 January 2017 - 12:42 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ~ cNNk

anonym_ZDZWGLTCeGP2 #49 Posted 25 January 2017 - 09:36 PM

Private

• Player
  • 0 battles
  • 16
Chlapi ladíte a ladíte parametre tankov a z dobre hratelných su nehratelné tá hra sa stáva nehratelnou pre večinu hráčov klasická munícia je na .... nutite nás strielat goldy máme tu milion tankov a hratelných je zlomok z nich načo su nam nove tanky ked ich za chvílu nerfnete na nehratelnu uroven načo nám bola švédska vetva ked s ním na nízkych tieroch netrafime na 5 metrov ani hangár na lietadlá? Pekné od vás ale ja a dost hráčov v mojom okolí také tanky nechceme

Edited by Turbo_Baba_Jaga, 25 January 2017 - 09:37 PM.

Flaska95 #50 Posted 25 January 2017 - 09:43 PM

Private

• Player
  • 19004 battles
  • 33
  • [OMGOD] OMGOD
... Mno nechci nic jako říkat ale nechcete rovnou toho Grilla vymazat ???? tak to bylo i s WTčkem nejdřív nerf pak zase nerf a pak ho vymazali a dali Grilla a u toho to je taky tak nerf teď další nerf a pak už se můžeme čekat na další tank či jako co ??? Už mě to fakt docela nebaví ....

stanislavek1 #51 Posted 25 January 2017 - 09:45 PM

Warrant Officer

• Player
  • 9566 battles
  • 744
  • [CECH] CECH
Bude nějaký seznam vozidel předělaných do HD nebo jsem to přehlédl?

Gremlaja #52 Posted 25 January 2017 - 10:05 PM

Warrant Officer

• Player
  • 85692 battles
  • 754

Nevim ale type4 a type5 heavy hraju a špatný mi nepřipadaj  a potkávam je s tankama který je ani neškrábnou myslím že ty to tanky mají slušnou výhodu v pancíři a vylepšením děla může vzniknout zas něco co nebude vyvážený (neprůstřelný a s likvidačním dělem ) 

a Upravovat Grille 15 je nesmysl tolik z řady nevyčnívá:facepalm:

jantar389 #53 Posted 25 January 2017 - 10:13 PM

Private

• Player
  • 49752 battles
  • 14
  • [J0-KE] J0-KE

View PostPinka_SK, on 25 January 2017 - 07:14 PM, said:

Az na ten nerf T110 E5 zmeny vitam. K drobnostiam by som este doplnil dve veci. Dajte prosim cas / hodiny do garaze. A Minimapa - nazvy tankov umiestnit dolava a hore od znacky. Ked je tank na redline 0 alebo K nie je to vidiet. Nech tie napisy trcia do hernej obrazovky. Dakujem.

Já bych raději uvítal automatické přehození posádky a vybavení.

Armorpiercer_ #54 Posted 25 January 2017 - 10:14 PM

Captain

• Member
  • 12501 battles
  • 2,336

Me spis stve ze se rozhodli zlikvidovat Oika. Tank jsem prodal a strcte si ho kam slunce nesviti. Na šířku.

Hlavne ze na IS3/KV1 se nesahne co ?

Edited by Armorpiercer_, 25 January 2017 - 10:30 PM.

Spratekk_the_Great #55 Posted 25 January 2017 - 10:24 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38846 battles
  • 567
  • [BORE] BORE

E5 nedostala nerf kopulky, ale OPRAVU kopulky. WG samo řeklo, že model pancíře na kopulce byl v převedený verzi do HD chybnej (údajně proběhla záměna modelu přímo od vývojáře za tuhle [Edited]). Takže hurá, E5 bude konečně mít hlavu a patu a ne nesmysl na bradavici. Že takovou kopulku nemá třeba Tortoise to nikomu moc nevadí co... Hlavně, že E5 jí mít mohla v klidu.... 

FV4202 se stáhlo z tieru X pro nehistoričnost a ejhle... Nehistoricky se vrací do kolejí FV4202 jako kdysi. Buff super, ale radši bych něco s tou věží než s rychlostí.

Grille 15 potřeboval napít, ale tolik zase asi ne :trollface:

Jinak pobavilo, že STRV by měl mít nerfy :)) Jasně, taky se jich dočká, ale není to vůbec potřeba. Ten tank nepředstavuje absolutně žádnou hrozbu v bitvě. 

Odměnový VK docela poděl pro ty co ho mají. Čekal jsem, že lidem ten tank nahradí jiným. Tohle je dost podraz od WG, ale jde to mimo mě. 

Edited by cNNk, 26 January 2017 - 12:45 PM.

version81 #56 Posted 25 January 2017 - 10:39 PM

Private

• Beta Tester
  • 37363 battles
  • 24
  • [UC0RN] UC0RN
Souhlasím s nerfem E5(konečně) i Grille kterej je trošku op,ale až po patchy se uvidí jak moc ho ty změny poškodí. Holt se nebude hrát jako medko kdy se nebojím vyrazit do první linie po boku medek. Japonci si zaslouží pěči, protože je hrát je o nervy. A jak tu někdo píše nerfovat TDčka švédů to chce pořádný kus odvahy. Ty tanky na blízko jsou v prd... a na dálku mno těch map a pozic už moc není :)

Edited by version81, 25 January 2017 - 10:42 PM.

Rudolf3KralMoravsky #57 Posted 25 January 2017 - 10:47 PM

Sergeant

• Player
  • 11443 battles
  • 257
  • [ZBCST] ZBCST
Já celou dobu co hraju za Tiger P a jedu na Mause a už mám vyexpenou VK 45.02 (P) Ausf. A tak ju můžu hodit na šrotiště dějin já nechci Pz.Kpfw VII já chci Mause proto jedu na Mause! A teďka mám skoro půl rok hraní zahodit proto že VY jste se rozhodli takhle a co jako???? Ničíte mě zážitek ze hry a můžu zase další rok hrát s Tigrem P na nějakýho VK100.01P  asdjhbgfefvsdfa

karnovak #58 Posted 25 January 2017 - 11:03 PM

Colonel

• Player
  • 50146 battles
  • 3,779
No tak s grillem udělají to samé co s fochem nebo obj268, no. Takovej "balanc" nebude poprvé ani naposled. Chtělo by to upravit MM, občas je to trapný, na ensku 9 HT proti 1 apod.

ALOKART #59 Posted 25 January 2017 - 11:37 PM

Warrant Officer

• Clan Commander
  • 56033 battles
  • 574
  • [BORE] BORE

ja stale nechapem co ako chcu bufnut na tych japoncoch ??? akoze strielat tie zmrvene HEčka ma nie

komu pomoct ? To jedine ak by mu dali 183mm kanon  reload 10 sekund :D potom by som to mozno hral s HEčkami :D

Edited by ALOKART, 25 January 2017 - 11:48 PM.

RozaMadMax #60 Posted 26 January 2017 - 02:57 AM

Warrant Officer

• Player
  • 74969 battles
  • 748
  • [CORM2] CORM2
Tak kopulka na E5 je špatná více jak rok, takže v pořádku, že ji sundaj + ty kraje vany stejně půjdou blbě trefovat. Haluz je ta grilla. Ta je OP jen v rukách dobrého hráče. Kdyby byla opravdu OP, tak by ji byla plná CWčka a to tak neni. Jsem zvědav, jaké budou kompenzace hráčům co mají Mause, jestli bude výměna za Mause  VK, nebo budou muset expit(30% sleva na zpětný nákup by byla fér). No uvidíme, co se nakonec dostane na ostrý server.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users