Jump to content

Co odrazuje od hry WoT

• Please log in to reply
4292 replies to this topic

pepa_218 #4281 Posted Today, 10:39 AM

Lance-corporal

• Player
  • 21439 battles
  • 82
neplatící šikanuje,protože neplatí a platící,aby platili víc,ted jsem na to přišel:P:teethhappy:,ne .prostě mě to začíná silně nebavit a je důležitý,aby to všichni věděli:angry:už jsem ticho

guthas #4282 Posted Today, 10:51 AM

Warrant Officer

• Player
  • 35406 battles
  • 612
  • [BIA] BIA

View Postpepa_218, on 21 February 2018 - 09:39 AM, said:

už jsem ticho

Prosím, prosím, smutně koukám. :confused:

pepa_218 #4283 Posted Today, 10:57 AM

Lance-corporal

• Player
  • 21439 battles
  • 82
nevšimej si mě dědku

guthas #4284 Posted Today, 11:04 AM

Warrant Officer

• Player
  • 35406 battles
  • 612
  • [BIA] BIA

:ohmy:

Proč nejsi zticha? 

_Gazzkon_ #4285 Posted Today, 01:14 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22603 battles
  • 677
  • [W-E-L] W-E-L

View Postdavidvymetal, on 19 February 2018 - 09:24 PM, said:

me odrazuje  10 az 15 bitev v rade za sebou prohranych..a ptam se jak je to mozne..uz me to fakt s......

Podívej se na svůj WR a odpověď ti musí být jasná.

View Postbull73, on 21 February 2018 - 08:26 AM, said:

Krásná hra: v druhé minutě 0:6 i 0:11

,win 5-6 z 30 bitev,neustále o 2tiery níže,kouzelné střely- jedna do věže zároveň pás a munice :-) :-)něco jakou byl zavražděn Kennedy :-) ,boti v bitvách (rekord 3 na Lakevilu) střídání 7-8 map za den a WG to má v píči.Ke štěstí by mi přitom stačilo Tier pouze o jeden výše a z těch 30 bitev co za den dám,alespoň v 15 mít šanci na výhru kolem 50%. Ono to vážně nebaví,když mám za sebou 5,8,14,22 % .nejvíce 44%. Tato hra je krásná ,ale pouze na youtubu,kde streameři s podporovamými účty od WG propálí vše na jakkoukoli vzdálenost a za plnou damage :-) :-) Pak si k tomu sednu ,a nestačím se i po 35000 bitvách divit :-) prorazila za 0,dostali jsme ho..za 0,to vše samozřejmě za předpokladu,že tank který na mě střílí z 250 m,a já na něj,nezmizí a neobjeví se až vedle mě.Je s podivem,že na druhém herním účtu pod jiným nickem a na jiné IP adrese se mi tohle až tak neděje.(že by černá listina od 13.8.2013 dle noobmetru),samozřejmě WG popírá.Ale 35000 bitev je spusta času a bohužel i peněz,tak se nervuji na tomto účtu.A to nemluvím o výdělcích na prém.tanku(T34),které spadly tak o 30%. Takže za reálné peníze si vlastně koupím zajíce v pytli,protože nikdy nevím,jak se majitel WG vyspí (no spíš kolik vodky vypije).

Vymaž si mody, hraj vanilu a uvidíš, jak se ti bude líp dýchat.

View Postpepa_218, on 21 February 2018 - 09:19 AM, said:

komediální estráda a kabaret u náhodnýho výbuchu,ted minimálně 5 jasných ran a neprošli,vše se odráží,ale za to obráceně co rána tak zásah a můžu se točit jak vrtule.Je mi jasný,že pro zastánce sytému je vše v pořádku,ale já osobně v tom vidím inscenaci a šikanování  většiny hráčů .Wg se snaží vydělat a dělá vše možný i nemožný -nemaj soudnost.Už jsem ve fázi kdy to zapnu a zas vypnu,nejakej druh odporu:angry:

A nebylo by lepší to už raději nezapínat? Bys ušetřil minimálně to vypínání, když pominu nervovou soustavu.

View Postpepa_218, on 21 February 2018 - 09:34 AM, said:

teoreticky vzato většina hráčů neplatí,taky to vypadá,že spíš nevydělávaj,což by ostatně tak odpovídalo vzhledem k těm všem alotriím

Nevydělávají, ale vyvíjejí vlastní engine, vytvářejí v podstatě zbrusu nové mapy, podporují různá tanková muzea, restaurují staré tanky atd. Tomu se říká charita:trollface:

wotxx9 #4286 Posted Today, 02:47 PM

Corporal

• Player
  • 1549 battles
  • 119

View Postpepa_218, on 21 February 2018 - 10:34 AM, said:

teoreticky vzato většina hráčů neplatí,taky to vypadá,že spíš nevydělávaj,což by ostatně tak odpovídalo vzhledem k těm všem alotriím

A ty se tomu divíš? Dle mého, pokud většina neplatí, je to jedině dobře.

Je to totiž jediná cesta k nápravě aktuálních vychytávek. Navíc to dokazuje i to, že drtivá většína komunity má ještě rozum a nenechá si kálet na hlavy. A to je positivní.

Jistě, reálná čísla nemám, tam možná je to úplně naopak a lidem současná situace vyhovuje natolik, že platí a zároveň provádějí uninstall. Kdo ví? 

Vůbec bych se tomu nedivil, protože jestli ve WG něco funguje, pak je to marketing, který dokáže prodat všechno.

Slovy Tří sester: "Ona je to celkem s.r.a.č.k.a, ale reklama se tomu udělá a lidi si to koupěj!"

Edited by wotxx9, Today, 02:50 PM.

KarelCap #4287 Posted Today, 05:49 PM

Lance-corporal

• Player
  • 15634 battles
  • 58

View Post_Gazzkon_, on 21 February 2018 - 12:14 PM, said:

Podívej se na svůj WR a odpověď ti musí být jasná.

Vymaž si mody, hraj vanilu a uvidíš, jak se ti bude líp dýchat.

A nebylo by lepší to už raději nezapínat? Bys ušetřil minimálně to vypínání, když pominu nervovou soustavu.

Nevydělávají, ale vyvíjejí vlastní engine, vytvářejí v podstatě zbrusu nové mapy, podporují různá tanková muzea, restaurují staré tanky atd. Tomu se říká charita:trollface:

10-15 bitev za sebou prohra není nic neobvyklého a ani bych to nesváděl na jeho WR.Zažívá to spousta z nás a nezřídka polovina z těch 15ti jsou 4-5ti minutový turboprohry,kdy ani nemáš kolikrát čas kloudně nastřílet a kolem tebe se to hemží protivníkem.Spousta hráčů zde okamžitě argumentuje staty,jako kdyby to byla mantra,bez které si člověk nezahraje.A kde je potom obyčejná radost ze hry,sednout k tomu zahrát na pohodu,když u toho jeden zažije akorát vztek a pocity silné nespravedlnosti

franta1 #4288 Posted Today, 06:07 PM

Sergeant

• Player
  • 58992 battles
  • 211

View Postwotxx9, on 21 February 2018 - 01:47 PM, said:

A ty se tomu divíš? Dle mého, pokud většina neplatí, je to jedině dobře.

Je to totiž jediná cesta k nápravě aktuálních vychytávek. Navíc to dokazuje i to, že drtivá většína komunity má ještě rozum a nenechá si kálet na hlavy. A to je positivní.

Jistě, reálná čísla nemám, tam možná je to úplně naopak a lidem současná situace vyhovuje natolik, že platí a zároveň provádějí uninstall. Kdo ví? 

Vůbec bych se tomu nedivil, protože jestli ve WG něco funguje, pak je to marketing, který dokáže prodat všechno.

Slovy Tří sester: "Ona je to celkem s.r.a.č.k.a, ale reklama se tomu udělá a lidi si to koupěj!"

Koupil jsem kdysi dávno dva prémiové tanky. Type59, T34 US Heavy. Mimo tuto investici jsem do hry nikdy nedal ani kačku. Důvod: oba tanky mi znehodnotili. S účtem si mohou dělat kdykoli, cokoli, bez vysvětlení, bez prokázání čehokoli. Odvolání není možné. Proto, i kdyby hru jakkoli vylepšili, má potřeba investice provždy zůstane nulová.

PS: Když se nad tím zamyslím, kdybych platil celou dobu PÚ, měl bych už dávno vše na X tieru, a už bych to měl odinstalované. Zmizela by pro mě výzva.

Mannanan #4289 Posted Today, 06:10 PM

Corporal

• Player
  • 12931 battles
  • 179
Tržby za loňský rok byly 471mil. USD. Víc než třeba DOTA2 a Hearthstone. Zisk není znám. Naposledy byl znám v roce 2012 kdy byly tržby 217.9mil a zisk 6.1mil. Pokud by byl poměr příjmů a výdajů stejný tak by byl loni zisk asi 13mil. USD.

franta1 #4290 Posted Today, 06:20 PM

Sergeant

• Player
  • 58992 battles
  • 211
A co mě odrazuje? Jednoznačně Rudé peklo.

VijaCZ #4291 Posted Today, 06:25 PM

Brigadier

• Player
  • 58784 battles
  • 4,117
  • [HRDZA] HRDZA

View Post_Gazzkon_, on 21 February 2018 - 12:14 PM, said:

restaurují staré tanky

Pokud myslíš tu reklamu kde hlásají renovaci Mause do pojízdný podoby....  tak ten projekt potichoučku odpískali.

K tématu : Videoserie "Spojenec?" se dostala k patnáctému dílu a další tři jsou předtočený... https://www.youtube.com/watch?v=xm89LNxsoyI

roadyck #4292 Posted Today, 06:32 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 1003 battles
  • 1,419

View PostKarelCap, on 21 February 2018 - 04:49 PM, said:

10-15 bitev za sebou prohra není nic neobvyklého a ani bych to nesváděl na jeho WR.Zažívá to spousta z nás a nezřídka polovina z těch 15ti jsou 4-5ti minutový turboprohry,kdy ani nemáš kolikrát čas kloudně nastřílet a kolem tebe se to hemží protivníkem.Spousta hráčů zde okamžitě argumentuje staty,jako kdyby to byla mantra,bez které si člověk nezahraje.A kde je potom obyčejná radost ze hry,sednout k tomu zahrát na pohodu,když u toho jeden zažije akorát vztek a pocity silné nespravedlnosti

Jak bys to chtěl zařídit? Nejlépe si zahrají ti špičkoví hráči. Čím je hráč horší, tím má horší bitvy. Je to logické. Většina těch nejhorších ani neví, že jsou nejhorší a ke spokojenosti jim stačí, když se jednou za bitvu do někoho trefí.

KarelCap #4293 Posted Today, 08:17 PM

Lance-corporal

• Player
  • 15634 battles
  • 58

View Postroadyck, on 21 February 2018 - 05:32 PM, said:

Jak bys to chtěl zařídit? Nejlépe si zahrají ti špičkoví hráči. Čím je hráč horší, tím má horší bitvy. Je to logické. Většina těch nejhorších ani neví, že jsou nejhorší a ke spokojenosti jim stačí, když se jednou za bitvu do někoho trefí.

Jen mám dost často pocit a nejen já,že je zařazen do týmu,kde je většina spoluhráčů hodně špatná.Jak si mám jinak vysvětlit,že běží třetí minuta bitvy a stav je 7:0?Dle tvé úvahy jsou tedy sestavovány tými na dobré a špatné aby si ti dobří dále nastříleli a ti špatní jsou tam jako asfaltoví holuby?

2 user(s) are reading this topic

1 members, 1 guests, 0 anonymous users

CZ_IRON_RIDER