Jump to content

Co odrazuje od hry WoT

• Please log in to reply
10311 replies to this topic

Trylive #10301 Posted 19 October 2019 - 02:53 PM

Sergeant

• Player
  • 5235 battles
  • 237
Spoiler

Ježíš, ten první úsměvný odstavec jsi vytvořil sám ? Protože ono by opravdu stačilo, a teď se zase opakuji, najít si moje statistiky odehraných bitev ve WT a  AW a hned bys dostal čísla skutečná namísto těch dětinsky z prstu vycucaných nesmyslů.

:teethhappy:

Mohl bych tě požádat, abys místo řečí našel hru na téma tankových bitev, která má denní průměr hrajících hráčů ve stejném období na stejné nebo vyšší úrovní než World of Tanks.

Jenže nepožádám, a víš proč ?

1) protože jsi zatím prokázal jen to, že jsi schopný spíš vymýšlet si než hledat fakta

2) protože očekávám tvrzení na úrovni, něco jakože XY hrajících hráčů ještě neznamená, že tato hra je... no, uvidí se, jestli a jaké "vysvětlení" poskytneš ty

Takže promiň, opravdu se nezamýšlíš dost. 

Jo, a protože tuto konverzaci považuji za další docela nekonstruktivní povídání, pochybuji, že ti na další nepravdy budu reagovat

:D

Leeroy_YOLO #10302 Posted 19 October 2019 - 04:17 PM

Major

• Player
  • 6459 battles
  • 2,826

View PostTrylive, on 19 October 2019 - 03:53 PM, said:

Spoiler

Jelikož nemáš argumenty, pochopím, když reagovat nebudeš. Ale pochopím i, když reagovat budeš a opět napíšeš to, co opakuješ v posledních x příspěvcích, protože od tebe se nic jiného čekat ani nedá.

Ano, ten první odstavec jsem vymyslel sám, je to matematický propočet a to ještě hodně mírný. Jak jsem psal, nerozporuji, že máš x tisíc bitev, jak píšeš, jen říkám, že 1 ) ty věci, co píšeš, se vylučují, buď není pravda, že máš x tisíc bitev, nebo není pravda, že hraješ čas od času prakticky jednu hru, a 2 ) že pro každého "čas od času " a "mnoho tisíc " znamená něco jiného. Pokud to ani přes tohle a výše uvedená vysvětlení nedovedeš pochopit, pak klidně přestaň reagovat.

Pokud nedovedeš pochopit, že ne pro každého nemá WoT substitut a chceš dále vnucovat ostatním, že když podle tebe nemá substitut, že nemůže mít pro nikoho jiného, tím spíše, pokud to chceš podkládat takovými stupidními parametry jako počet hráčů hrajících ve tvou oblíbenou dobu, pak klidně přestaň reagovat. Jen pro tvoji informaci, substitut znamená náhradu, ne lídra trhu, tak si to, laskavě, nepleť. To, že WoT je nejhranější tanková hra nikdo nerozporoval, pokud sis nevšiml. Drž se, prosím, svého předchozího příspěvku, a snaž se zamyslet nad významem psaných textů. Jinými slovy, proč si pořádně nepřečteš, na co reaguješ nebo proč na to reaguješ, když si to nechceš přečíst ? Chápu, protože je jednodušší, než něco pochopit a přiznat si chybu, urážet ostatní, že ?

Pokud budeš mít něco konstruktivního, pak prosím. Pokud chceš jen urážet, napadat a vnucovat, pak to smysl nemá. Jelikož opakuješ stále stejné dokola, pokud nenapíšeš něco jiného, končím tuto bezpředmětnou diskusi a odkážu tě předem na tento příspěvek a na příspěvky výše, kde je řečeno vše.

P.S. já všechna fakta podkládám, to ty jsi ten, kdo ještě nikdy nic nedoložil, jen o tom pořád vypráví. Už i vedle ti to psali. Tak si pořád nevymýšlej :P Hezký zbytek dne, přeji.

Trylive #10303 Posted 19 October 2019 - 07:08 PM

Sergeant

• Player
  • 5235 battles
  • 237
Spoiler

Skoro to vypadá, že na mě útočíš, hm ...Nikdy neříkej nikdy

Mohl jsi napsat něco ve smyslu "Moudřejší ustoupí" a vyšel bys z toho celkem se ctí, ale hlavně by se vlákno uvolnilo pro obvyklou neagresivní debatu.

Vrátil jsem se ke svému postu#10297, abych se přesvědčil, jestli jsem tuto agresivitu nějak přímo nevyvolal, ale vidím tam jen svoji reakci na post Koggliho, ve které je pouze moje povzdechnutí.

Takže:

Z vlákna WG Jeden velký podvod už vím, že jak na tom je tvé počítání, a proto jsem nakonec na tvé početní pokusy nereagoval tam a tady také nebudu, zatím.

Z tohoto i tamtoho vlákna už vím, že nejsi schopný dohledat fakta a místo toho se snažíš podsouvat vlastní myšlenky jako fakta, nesnažím se urazit.

Z tohoto vlákna vidím, že nejsi ochoten přijmout sílu půlmilionu jako indikátor, a proto ani nejsi schopen přijmout moji argumentaci, nezlobím se.

Pokus ohromit mě jedním cizím slovem je pro mě příjemný, vidím v něm snahu o získání převahy, zbytečně.

A na závěr si dovolím zopakovat: můžeš prosím najít moje statistiky odehraných bitev ve WT a AW, aby každý mohl vidět sílu tvého matematického propočítávání ?

Děkuji

:)

vinetou07 #10304 Posted 20 October 2019 - 10:21 PM

Sergeant

• Player
  • 39104 battles
  • 283
  • [WRT] WRT
g

Gulliver_cz #10305 Posted 21 October 2019 - 07:06 AM

Lance-corporal

• Player
  • 12306 battles
  • 63

Končím dočasně s WoT,

stal se z toho odpad.

1.Nic netrefím-RNG úřaduje čím dál víc

2.[EDIT] v týmu,bez šance něco ovlivnit

3.Ten jejich slavnej MM-paskvil na entou

4.Pár map furt dokola

Zkusím to tak na vánoce a uvidíme.Jdu zkoušet jiné hry s tanky.Na toto už nemám prostě nervy.Plně doměřený dělo na 50metrů se třikrát za sebou netrefí.Už dost.[EDIT]

Edited by Bin_Kin, 21 October 2019 - 06:24 PM.
Vulgarismy

Leeroy_YOLO #10306 Posted 21 October 2019 - 07:14 AM

Major

• Player
  • 6459 battles
  • 2,826
Asi bych nedoporučoval dávat hře druhou šanci zrovna o svátcích, prázdninách a víkendech, to je skoro jako tu šanci ani nechtít dát, ale tak hodně štěstí no.. :great:

rejnok1 #10307 Posted 21 October 2019 - 08:17 AM

Captain

• Player
  • 21918 battles
  • 2,413
  • [PRASE] PRASE

Ale o Vánocích budou Krabičkaes, ne? :-P

_Gazzkon_ #10308 Posted 21 October 2019 - 08:26 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 29025 battles
  • 1,198
  • [_VAL_] _VAL_

View Postvinetou07, on 20 October 2019 - 09:21 PM, said:

g

h?

Leeroy_YOLO #10309 Posted 21 October 2019 - 08:45 AM

Major

• Player
  • 6459 battles
  • 2,826

View Postrejnok1, on 21 October 2019 - 09:17 AM, said:

Ale o Vánocích budou Krabičkaes, ne? :-P

To jo, to klidně ať si koupí, ale ať nehraje :D

Teda..píšu to jo..já nevím, zda budou, jen předpokládám, že opět budou :D

Tedy ne že bych někoho chtěl odrazovat, naopak, kdo chce normálně hrát, ať hraje, jen myslím, že pro dávání druhé šance není fér vybrat období, na které si stěžují mnohdy i hráči, co končit nechtějí, respektivě je tam větší pravděpodobnost negativního výsledku té druhé šance.

rejnok1 #10310 Posted 21 October 2019 - 09:06 AM

Captain

• Player
  • 21918 battles
  • 2,413
  • [PRASE] PRASE

Já to chápu.

Leeroy_YOLO #10311 Posted 21 October 2019 - 10:42 AM

Major

• Player
  • 6459 battles
  • 2,826

View Postrejnok1, on 21 October 2019 - 10:06 AM, said:

Já to chápu.

Jasný, já to psal spíš pro jistotu, aby si třeba někdo jiný nemyslel, že bych někoho nabádal, aby tu hru nehrál a třeba se ho to nedotklo nebo aby se pak nechtěl dotknout mě :D víš jak.. :hiding:

Edited by Leeroy_YOLO, 21 October 2019 - 10:42 AM.

VaclavK #10312 Posted 21 October 2019 - 02:48 PM

Corporal

• Player
  • 33525 battles
  • 135
  • [GPD] GPD

View PostGulliver_cz, on 21 October 2019 - 07:06 AM, said:

Končím dočasně s WoT,

stal se z toho odpad.

1.Nic netrefím-RNG úřaduje čím dál víc

2.Idioti v týmu,bez šance něco ovlivnit

3.Ten jejich slavnej MM-paskvil na entou

4.Pár map furt dokola

Zkusím to tak na vánoce a uvidíme.Jdu zkoušet jiné hry s tanky.Na toto už nemám prostě nervy.Plně doměřený dělo na 50metrů se třikrát za sebou netrefí.Už dost.Seru na vás kreténi v Minsku.

Já jsem v podstatě skončil cca 3 měsíce nazpět, mám víc času a nerozčiluji se ... Vrátím se až se WG nebude podbízet výkříkům na fóru : pryč s artynama, stejný tier, omezit TD atd. Osobně vidím jen dva palčivé problémy (pro sebe) : 1-nutný částečný teamskill MM (třeba jen na počtu odehraných bitev) 2-nabídnout více okleštěnou grafiku (už si kvůli hře nebudu pořizovat nový HW). Ale to jsou mé pocity ...

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users