Jump to content

Co odrazuje od hry WoT

• Please log in to reply
16370 replies to this topic

Leeroy_YOLO #16361 Posted 14 April 2021 - 11:20 AM

Lieutenant General

• Player
  • 7572 battles
  • 6,354

View PostBrutaljack2001, on 14 April 2021 - 10:42 AM, said:

A sakra ja zapomnel te jses tady Ombudsman. Tak ja sdeluju, ze me od wot odrazuji prave takovy hraci jako on. A necpi mi ze si neco ventiluju. 

09:49 Added after 6 minute

Uz pochop, ze tvoje moudra jsou moudrý jen pro tebe, tvuj pocit , he zase jen tvuja cokoliv se ti zda jinak se zda zase jen tobe. On brečí ( tak tady nazýváte všechny příspěvky) a pritom klika jak o život. Staty neukecas, stejne jak mi tady vsuchni tvrdí... Takze co jako? 

Nevím, co tu furt obhajuješ, nemá smysl dále v této diskusi pokračovat.

Že tě od WoT odrazují hráči jako on, tedy hráči SPG, případně průměrní hráči SPG, je v pořádku. Ale mohl jsi to napsat rovnou místo těch okecávaček o tom, jakej to je clicker a jak špatně hraje.

Ombudsman nejsem, ale napsal slušný nikoho neurážející příspěvek, tak si zaslouží dostat obdobnou odpověď (byť na takový příspěvek ani odpověď netřeba, max. tak ať dodá replay pro případnou radu co udělat lépe, pokud by ho to zajímalo). To, že jsme na internetu neznamená, že se ke všem lze chovat na hulváta. Tohle zase odrazuje mě, omezenost zdejší smetánky, která se jen podívá na nejhranější stroj a má jasno, zda lynčovat, případně se podívají na jedno číslíčko a mají jasno, zda příspěvek daného hráče předem odsoudit jako špatný a nevzdělaný, i kdyby napsal, že 1+1=2.

Ne, on nebrečí a ne, nenazývají se tak všechny příspěvky. Je vidět, že jsi to moc nepochopil, ale přejímáš ten slovník. Pak to tak dopadá.

To, že kliká jak o život, je jen a jen jeho věc a tobě to nedává právo ho kvůli tomu urážet. Sám máš přitom máslo na hlavě, přesněji 1231 másel. Je to docela pokrytecké. Každopádně je to nevhodné ať máš her se SPG 0 nebo 10000 a vůbec nejde o moje moudra ale o nějakou etiku a v neposlední řadě taky o pravidla. To zase pochop ty. Můj pocit je jen můj a mám právo ho slušnou formou vyjádřit, ten pocit může někdo sdílet a jiný odmítat a je to v pořádku, pokud je to vše slušnou formou. Od toho to je diskusní fórum. Snad to není tak těžké pochopit...i když jeden nikdy neví...

TyraelSVK #16362 Posted 14 April 2021 - 11:40 AM

Corporal

• Player
  • 27508 battles
  • 109

3x Delostrelectvo v 90% bitkách X Tierov 

Nevybalancované X Ebr, kde samotné WG povolilo na turnuje a Ranked Battles iba po 1x kuse na bitku. 

Hodlá s tým WG niečo spraviť alebo zas až za rok keď sa zobudíte.... neskutočný amaterizmus 

Taramtum #16363 Posted 14 April 2021 - 02:07 PM

Captain

• Player
  • 30738 battles
  • 2,268
  • [_AF_] _AF_

View PostTyraelSVK, on 14 April 2021 - 11:40 AM, said:

3x Delostrelectvo v 90% bitkách X Tierov 

Nevybalancované X Ebr, kde samotné WG povolilo na turnuje a Ranked Battles iba po 1x kuse na bitku. 

Hodlá s tým WG niečo spraviť alebo zas až za rok keď sa zobudíte.... neskutočný amaterizmus 

Tak asi nehodlá... na EU je to přes polovinu hraných LTčkek na týru 10. Na NA a ASIA serverech asi 45% hraných LTčkek. Pro RU nemám tomato.gg data, tak nevím. Ale podle maníka co hraje LTčka to tam nebude tak horký jako jinde, tak se nic neděje. ... takže tank se zřejmě líbí. Sranda je, že ho hrají i hráči, kteří říkají že je hru rozbíjející a proto ho hrají.

Pro pásové LT hráče je to dost nepříjemná situace, já začal po 30k bitvách dezertovat z her, kdy jich soupeř má 3 a více {nějakou „záhadou“ mívám v týmu pravidelně o kolečko méně}. Přestalo mě bavit, klikání týmu, který si myslí, že Maticora nebo RHM Panzerwagen jsou skvělé tanky proti EBRkům a měl bych je vymlátit nejlépe na straně soupeře ....

Zajímavé, že po 2 dezercích jsem takové hry přestal dostávat, že bych nebyl první?

Miri37 #16364 Posted 14 April 2021 - 05:23 PM

Field Marshal

• Player
  • 57164 battles
  • 10,856

View PostTaramtum, on 14 April 2021 - 01:07 PM, said:

Tak asi nehodlá... na EU je to přes polovinu hraných LTčkek na týru 10. Na NA a ASIA serverech asi 45% hraných LTčkek. Pro RU nemám tomato.gg data, tak nevím. Ale podle maníka co hraje LTčka to tam nebude tak horký jako jinde, tak se nic neděje. ... takže tank se zřejmě líbí. Sranda je, že ho hrají i hráči, kteří říkají že je hru rozbíjející a proto ho hrají.

Pro pásové LT hráče je to dost nepříjemná situace, já začal po 30k bitvách dezertovat z her, kdy jich soupeř má 3 a více {nějakou „záhadou“ mívám v týmu pravidelně o kolečko méně}. Přestalo mě bavit, klikání týmu, který si myslí, že Maticora nebo RHM Panzerwagen jsou skvělé tanky proti EBRkům a měl bych je vymlátit nejlépe na straně soupeře ....

Zajímavé, že po 2 dezercích jsem takové hry přestal dostávat, že bych nebyl první?

Nevydal jsi se správnou cestou. Pokud mohu doporučit, tak bych zkusil hrát nižší tier např. 9, nebo 8, kde by to mohlo být lepší a nebyl by důvod k tak radikálnímu řešení.   

Taramtum #16365 Posted 14 April 2021 - 07:04 PM

Captain

• Player
  • 30738 battles
  • 2,268
  • [_AF_] _AF_

View PostMiri37, on 14 April 2021 - 05:23 PM, said:

Nevydal jsi se správnou cestou. Pokud mohu doporučit, tak bych zkusil hrát nižší tier např. 9, nebo 8, kde by to mohlo být lepší a nebyl by důvod k tak radikálnímu řešení.   

Tak doporučovat můžeš cokoliv, bony tě přehlasovali. :-)

Mimochodem hrát s T8 LT proti EBRkům je ještě větší peklo. Jediné LTčko, se kterým jsem schopen občas něco uhrát na T8 od dob koloběžek je EVEN. Mám 4 LT prémiáky a 3 se mě staly ... nadbytečnými. Kup si prémiák, WG ti ho znehodnotí jiným ...

almandr #16366 Posted 14 April 2021 - 07:09 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 37890 battles
  • 1,332

World of snapshots

Nepotěší už to, že mě dá za 500 IX. heavy WZ na 150 metrů, když přejíždí 2 vteřiny mezi ulicema plnou rychlostí. Asi hráč s úžasným aimem, kterýmu jen škodí hra, při jeho 46% WR za 15000 bitev. Ale to, že zároveň vteřinu po žárovce dostanu za 500 i od Obj261, když v těch místech a 200m kolem nebyl od začátku hry spotnutý žádný tank, takže to musel být čistý snapshot......víte co Wg, jděte s tímhle do.....

EDIT: A za další dvě bitvy snapshot od 60TP na 200 metrů, když mi vidí půlku věže, za 890, takže s +20% RNG na alfu. Fakt extrémní zábava. 

Edited by almandr, 14 April 2021 - 07:33 PM.

Miri37 #16367 Posted 15 April 2021 - 06:53 AM

Field Marshal

• Player
  • 57164 battles
  • 10,856

View PostTaramtum, on 14 April 2021 - 06:04 PM, said:

Tak doporučovat můžeš cokoliv, bony tě přehlasovali. :-)

Mimochodem hrát s T8 LT proti EBRkům je ještě větší peklo. Jediné LTčko, se kterým jsem schopen občas něco uhrát na T8 od dob koloběžek je EVEN. Mám 4 LT prémiáky a 3 se mě staly ... nadbytečnými. Kup si prémiák, WG ti ho znehodnotí jiným ...

"Bony".

Já to myslel dobře, ale tohle je silný argument, se kterým jsem vážně nepočítal. :(

Formulace, že jsem byl Bony přehlasován je skvělá a nemám k tomu co dodat.

HerrKreutz #16368 Posted 15 April 2021 - 07:38 PM

Sergeant

• Player
  • 25963 battles
  • 283
  • [CS-LV] CS-LV
Odrazuje mne jediná věc: zas*anej po*ebanej gold všude. I na nízkých tierech. Furt. Vlastně je svátek, když mě trefí stříbro. Je to om*d.

snipst6 #16369 Posted 15 April 2021 - 07:56 PM

Captain

• Player
  • 5474 battles
  • 2,083
  • [DF-CZ] DF-CZ

View PostHerrKreutz, on 15 April 2021 - 06:38 PM, said:

Odrazuje mne jediná věc: zas*anej po*ebanej gold všude. I na nízkých tierech. Furt. Vlastně je svátek, když mě trefí stříbro. Je to om*d.

To chápu,je to možná problém, ale ty máš tu možnost také. Takže co je špatně? 

Hraním si na hrdinu a nevyužívat plný potenciál hry a stěžovat si na to, že někdo ano, je scestné.

Hraj full gold také. Třeba ti to pomůže a zjistíš proč to tak v téhle hře je. 

HerrKreutz #16370 Posted 15 April 2021 - 08:16 PM

Sergeant

• Player
  • 25963 battles
  • 283
  • [CS-LV] CS-LV

View Postsnipst6, on 15 April 2021 - 07:56 PM, said:

To chápu,je to možná problém, ale ty máš tu možnost také. Takže co je špatně? 

Hraním si na hrdinu a nevyužívat plný potenciál hry a stěžovat si na to, že někdo ano, je scestné.

Hraj full gold také. Třeba ti to pomůže a zjistíš proč to tak v téhle hře je. 

Přesně tuhle reakci jsem čekal. Mě asi spíš sere to, že skill hráče ( a to i u heavyn) prostě nehraje už takovou roli.
Zkoušel jsem to a jo, pomáhá to. Jen pak pancíře a tyhle věci lze rovnou hodit do koše.

Miri37 #16371 Posted 15 April 2021 - 09:41 PM

Field Marshal

• Player
  • 57164 battles
  • 10,856

View PostHerrKreutz, on 15 April 2021 - 07:16 PM, said:

Přesně tuhle reakci jsem čekal. Mě asi spíš sere to, že skill hráče ( a to i u heavyn) prostě nehraje už takovou roli.
Zkoušel jsem to a jo, pomáhá to. Jen pak pancíře a tyhle věci lze rovnou hodit do koše.

Přesně tuhle reakci jsem čekal. :(

4 user(s) are reading this topic

0 members, 4 guests, 0 anonymous users