Jump to content

Bany

• Please log in to reply
67 replies to this topic

mato3543 #1 Posted 04 February 2017 - 03:36 PM

Private

• Player
  • 15409 battles
  • 7
Môže mi niekto vysvetliť ako je možné, že som dostal v poradí tretí ban za "ničenie spojencov" keď sa iba bránim pred niekym kto ma strieľa. Ako je možné že som dostal ban po jednom výstrele keď on do mňa vystrelil 5 krát a žiadni ban nedostal. Dostal som ban na celý týždeň pretože som nechcel byť zabitý vlastným spoluhráčom lebo si asi liečil komplex svojej neschopnosti v hre. Takže sa pýtam. Ako je možné, že ja dostávam stále bany za to, že sa bránim. Ako to vlastne funguje? Ja som začal? Alebo on? Vždy sa stalo že som ban dostal ja aj napriek tomu, že som sa LEN BRANIL pred hráčom, ktorý po mne začal strieľať alebo ma naschvál blokovať z neznámych dôvodov.

Cerb4rus #2 Posted 04 February 2017 - 03:39 PM

Player

• Player
  • 48269 battles
  • 4,236

View Postmato3543, on 04 February 2017 - 03:36 PM, said:

Môže mi niekto vysvetliť ako je možné, že som dostal v poradí tretí ban za "ničenie spojencov" keď sa iba bránim pred niekym kto ma strieľa. Ako je možné že som dostal ban po jednom výstrele keď on do mňa vystrelil 5 krát a žiadni ban nedostal. Dostal som ban na celý týždeň pretože som nechcel byť zabitý vlastným spoluhráčom lebo si asi liečil komplex svojej neschopnosti v hre. Takže sa pýtam. Ako je možné, že ja dostávam stále bany za to, že sa bránim. Ako to vlastne funguje? Ja som začal? Alebo on? Vždy sa stalo že som ban dostal ja aj napriek tomu, že som sa LEN BRANIL pred hráčom, ktorý po mne začal strieľať alebo ma naschvál blokovať z neznámych dôvodov.

Funguje to jednoduše,  nastřílel do spojenců,  automaticky systém  nerozpozná kdo si začal  a zaručuji ti,  že za jeden výstřel týdení ban nedostaneš,  ten dostaneš  po opakovaným poškozováním  spojenců ;) 

mato3543 #3 Posted 04 February 2017 - 03:41 PM

Private

• Player
  • 15409 battles
  • 7
Hmmm tak prečo som dostal ban na jeden týždeň aj napriek tomu že daný "hráč" mal 30hp a mne zobral 900hp. Prečo on ten ban nedostal keď ja som ho dostal? To akože sa teraz mám nechať zabiť kvôli systému, ktorý má toľko bugov ako všetky hry sveta dokopy?

ClearEvil #4 Posted 04 February 2017 - 03:45 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15374 battles
  • 12,901

Poškozování spojenců a automatický systém trestů

Za dobu, co hraji, už jsem zničil několik spojenců, některé i úmyslně a byl jsem nejvíc modrý. Snaž se omezit poškozování spojenců, nebudeš dostávat bany. Když narazíš na dobráka, co střílí do vlastních, tak ho ignoruj. Lepší zkažená jedna hra, než ban. On si ho systém najde.

myzrael333 #5 Posted 04 February 2017 - 03:52 PM

Warrant Officer

• Player
  • 39095 battles
  • 638
Víš co, na střílení do spojenců nesmí být člověk úplně pitomej. Já třeba vím jak na to, ale pokud to neumíš tak to nedělej.

lukasarcher #6 Posted 04 February 2017 - 06:30 PM

Major

• Player
  • 35590 battles
  • 2,848

View Postmato3543, on 04 February 2017 - 02:36 PM, said:

To je jedno kdo začal. Pokud střílíš do vlastních, tak se ti to stále nakupuje a dostáváš přísnější trest. Nestačil ti BAN na hodinu? Na den? Střílíš dál, no tak na týden. Těším se až napíšeš za týden, že máš BAN ma měsíc a jen si se bránil.

javascript:void(0)

mato3543 #7 Posted 04 February 2017 - 06:54 PM

Private

• Player
  • 15409 battles
  • 7
Tak si to zober takto. Dlho sa snažíš splniť poslednú missiu aby si dostal napr. HTC. Chýba ti k tomu zabiť sposledného ktorý ti uteká a stačí mu jedna rana. V tom ako chceš vystreliť ťa zozadu detrackne vlastný ty sa rýchlo opravíš a urobí to znova. Vystrelí do teba ešte dvakrát. Čo urobíš? Necháš sa zabiť a nesplníš misiu ktorú robíš už dlho kvôli decku, ktoré ti závidí, že si lepší? Takže sa mám nechať strieľať a zabíjať vlastnými lebo nejaký systém? Nikdy som nestrelil schválne do spojenca.. ani ho nezabil. Ale poslednou dobou sa dokonca jeden o mňa naschvál ramol aby to pripočítalo mne ako že som ho zabil. Aj sa tak stalo. Ďalší ma blokoval schválne následne do mňa vystrelil dvakrát a začal hovoriť, že ho ja blokujem. Ďalší týpek si zmyslí že prečo nezdržovať tank, ktorý môže zmeniť priebeh bitky. Podľa vášho systému dokáže jeden debil zruinovať kompletne celý tím, pretože hráčovi nedovolíte tohto tzv. hráča zlikvidovať lebo je jasne na obtiaž a schválne robí hráčom zle. Nehovorím o tom že tie bany čo som dostával na hodinu a jeden deň boli čisto o náhodom výstrele do spojenca. Lebo vykukol akurát keď sa som strielal. Bum ban. To som ešte rozchodil tá hodina, že v pohode. Ten na jeden deň ktorý sa stal pri jazde dole kopcom a náhodom výstrele do spojenca lebo mierenie je vtedy dosť ťarbavé a nečakal som, že ho odborník bude chcieť ramnúť. A toto posledné? Blokovanie ma, ťukanie do mňa celý priebeh bitky, pretŕčanie sa predo mnou aby som nemohol strieľať, a v neposlednom rade pri jazde ma chcel zhodiť do vody a ešte do mňa párkrát vystrelil. A ja dostanem ban za to, že som tím chcel ochrániť pred (d*bilom), ktorý obmedzoval mňa ako hráča, ktorý mal šancu tanky obísť a ísť na nich zozadu. Bitka skončila prehrou lebo tento blbec ma donútil ho zabiť keďže som chcel vyhrať. Takže váš alebo ich systém je pekne na [edited]a mal by počítať a s takýmito situáciami lebo človek veľekrát nemá na výber a musí tohto blbca zničiť aby to nerobil aj iným hráčom. Taký ban nedostane. Ale ja akožto normálny hráč, ktorý chcel dopomôcť k výhre dostane ban po zabití blbca s 30hp života.

Nightwolfi #8 Posted 04 February 2017 - 07:08 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 9365 battles
  • 433
Tak ono záleží i na poměru nastříleného DM do enemy a do vlastních,čím víc nastřílíš do enemy tím víc ti systém toleruje do vlastních,a navíc záleží i na místě kde ho trefíš.

_Imperium #9 Posted 04 February 2017 - 07:12 PM

Major

• Player
  • 31799 battles
  • 2,669

Ty jsi dostal ban na týden? Tak to jsi recidivista! :)

Ta tvoje historka mi evokuje jistý film. Doporučuji pořídit si kondiciogram a hrát jen v příznivé dny. To ti pak půjde vše samo. Nepřátelé ti budou sami jezdit před lauf, spoluhráči se budou vrhat do nepřátelských střel... Poezie. :)

Edited by _Imperium, 04 February 2017 - 07:21 PM.

bigdragonAF #10 Posted 04 February 2017 - 07:18 PM

Colonel

• Clan Commander
  • 61907 battles
  • 3,545
  • [_AF_] _AF_
Budeš asi známý týmový poškozovač když se množí Tebou popisované útoky na Tvůj nick a týdenní BAN.

VijaCZ #11 Posted 05 February 2017 - 02:03 AM

Brigadier

• Guest
  • 75844 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

View Postmato3543, on 04 February 2017 - 05:54 PM, said:

Takže váš alebo ich systém je pekne na [edited]a mal by počítať a s takýmito situáciami lebo človek veľekrát nemá na výber a musí tohto blbca zničiť

Systém který počítá s takovými situacemi zafungoval správně a spolehlivě a "blbca" zničil - pro tentokrát na týden

Edited by ClearEvil, 05 February 2017 - 08:04 AM.
Upravena citace

Jmeno1 #12 Posted 05 February 2017 - 06:40 AM

Field Marshal

• Player
  • 50846 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_

View Postmato3543, on 04 February 2017 - 06:54 PM, said:

Takže váš alebo ich systém je pekne na [edited]a mal by počítať a s takýmito situáciami lebo človek veľekrát nemá na výber a musí tohto blbca zničiť aby to nerobil aj iným hráčom. Taký ban nedostane. Ale ja akožto normálny hráč, ktorý chcel dopomôcť k výhre dostane ban po zabití blbca s 30hp života.

Ty nejsi žádný soudce aby jsi posuzoval a sám trestal. Funguje to jednoduše - 3x střelíš normálním tankem do spojence a zmodráš, pokud to uděláš ještě jednou, tak BAN. Ta modrá barva se s tebou nese obvykle 5-10 bitev. Systém na to asi má nějaká kritéria. Další věcí je poškození na capu, které se trestá přísněji. A pozor, s přibývajícími BANy se trest nejen zvyšuje (nyní BAN na týden), ale kritéria se zpřísňují, takže může stačit i míň výstřelů do vlastních. Takže pokud chceš už někomu oplatit, tak max. jednou a přinutit jej, ať střílí do tebe on a zmodrá. Modrého hráče můžeš zabít beztrestně (proto někdy i vlastní tým na začátku hry "popraví" vlastního modráska). Je lepší obětovat jednu bitvu a nechat se rozstřílet, než se nechat zabanovat a stát se recidivistou jako ty.

Pokud to zase zopakuješ, tak další BAN v pořadí máš teď asi na 3 týdny, pak ještě možná na 3 měsíce a perma, tak přestaň blbnout a nestřílej do vlastních. 

aparapi #13 Posted 05 February 2017 - 08:49 AM

Corporal

• Player
  • 24405 battles
  • 191
jj je to tak - ban postupne na hodinu, deň, týždeň, mesiac. Ja po mesačnom už naďalej neskúšam :trollface:

Smrdutykojot #14 Posted 05 February 2017 - 01:39 PM

Private

• Player
  • 17080 battles
  • 19
  • [BL0W] BL0W

Cely WG at uz ide do zenskeho luna!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na cheatery [Editováno] a kdyz do vas nekdo ze spojencu zacne strilet, tak pokud si to nenechate libit, tak vas zabanujou.

Neni k tomu slov, [Editováno] co provokuji at si hrajou a ti co se brani at sou odpojeni, jen tak dal WG opravdu si vazite cestnych hracu, chce si z vas blit!!!!!!!!!!

Edited by ClearEvil, 05 February 2017 - 01:47 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Cerb4rus #15 Posted 05 February 2017 - 01:41 PM

Player

• Player
  • 48269 battles
  • 4,236

View PostSmrdutykojot, on 05 February 2017 - 01:39 PM, said:

Cely WG at uz ide do zenskeho luna!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na cheatery [Editováno] a kdyz do vas nekdo ze spojencu zacne strilet, tak pokud si to nenechate libit, tak vas zabanujou.

Neni k tomu slov, [Editováno] co provokuji at si hrajou a ti co se brani at sou odpojeni, jen tak dal WG opravdu si vazite cestnych hracu, chce si z vas blit!!!!!!!!!!

Porušení pravidel hry střelbou  do spojenců je čestné? Tak určitě :) 

lukasarcher #16 Posted 05 February 2017 - 03:17 PM

Major

• Player
  • 35590 battles
  • 2,848

View PostSmrdutykojot, on 05 February 2017 - 12:39 PM, said:

Cely WG at uz ide do zenskeho luna!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na cheatery [Editováno] a kdyz do vas nekdo ze spojencu zacne strilet, tak pokud si to nenechate libit, tak vas zabanujou.

Neni k tomu slov, [Editováno] co provokuji at si hrajou a ti co se brani at sou odpojeni, jen tak dal WG opravdu si vazite cestnych hracu, chce si z vas blit!!!!!!!!!!

Čestných hráčů, kteří dostávají týdenní BAN za team dmg :trollface:

Vasquezova_ #17 Posted 05 February 2017 - 08:23 PM

Lance-corporal

• Player
  • 165 battles
  • 78

View PostSmrdutykojot, on 05 February 2017 - 01:39 PM, said:

System automackych trestu hraci vyuzivaji ve svuj prospech. Je to smesny.

Vetsina hracu zna mechaniku 2x a dost. Takze vystrelis potreti a nazdar bazar. k tomu ruzne vojizdeni tanku apod.

Navic [Editováno] v cetach po tobe vystreli kazdy jednou a jsi v <>- a jim se nic nestane. Klany tyhle [Editováno] delaj furt.

Akorat se to zneuziva, vetsinou v cetach a velmi casto modry fialovy jelita.

Edited by ClearEvil, 05 February 2017 - 08:37 PM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

lukasarcher #18 Posted 05 February 2017 - 08:57 PM

Major

• Player
  • 35590 battles
  • 2,848

View PostVasquezova_, on 05 February 2017 - 07:23 PM, said:

System automackych trestu hraci vyuzivaji ve svuj prospech. Je to smesny.

Vetsina hracu zna mechaniku 2x a dost. Takze vystrelis potreti a nazdar bazar. k tomu ruzne vojizdeni tanku apod.

Navic [Editováno] v cetach po tobe vystreli kazdy jednou a jsi v <>- a jim se nic nestane. Klany tyhle [Editováno] delaj furt.

Akorat se to zneuziva, vetsinou v cetach a velmi casto modry fialovy jelita.

Modrofialová jelita. No jistě, jak jinak

Loki_1389 #19 Posted 06 February 2017 - 12:18 AM

Warrant Officer

• Player
  • 30420 battles
  • 700
  • [JLCI] JLCI
Aby jsi dostal ban na týden tak jsi musel už před tím dostat 3 dny atd. Čili to znamená že to děláš asi dost často, za ojedinělý případ nedostaneš flastra na týden. Já taky občas sundám vlastního který je zakempený se svojí E75 v ultra hardcore op pozici (v křaku) a jen sleduje jak jeho team dostává na prdel a on sám nic nedělá ale určitě jsem za to nikdy nedostal ban na týden, maximálně jsem zmodral. Párkrát se mi taky stalo to co tobě (komu taky ne) a dostal jsem ban jen na hodinu (asi jen na uklidnění ) takže z toho plyne že střílíš po spojencích celkem často a je jedno z jakého důvodu to je.

Heinz_svk #20 Posted 06 February 2017 - 03:57 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13342 battles
  • 69
  • [VOJNA] VOJNA

Vie mi niekto vysvetliť prečo mi tento vysoko-profesionalizovaný člen WG týmu dal 3 dni ban na chat ? =D To za otázky sa dáva ban ? som nevedel.. Veta tohoto typu je zakázana v EULA a penalizovaná 3 dňami ?

[obrázky odstraněny]

Bol by som rád za odstránenie Banu na chat, komu písať ? ako dostať ban for fun lebo je niekto ***** ?

Edited by ClearEvil, 06 February 2017 - 04:20 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users