Jump to content

Bany

• Please log in to reply
67 replies to this topic

SG_semda #21 Posted 06 February 2017 - 04:06 PM

General

• Player
  • 41991 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
dostal jsi ban, protože jsi nebyl "politicky korektní" a "urážel" jsi poláky...

ClearEvil #22 Posted 06 February 2017 - 04:19 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15378 battles
  • 12,901

View PostHeinz_svk, on 06 February 2017 - 03:57 PM, said:

Vie mi niekto vysvetliť prečo mi tento vysoko-profesionalizovaný člen WG týmu dal 3 dni ban na chat ? =D To za otázky sa dáva ban ? som nevedel.. Veta tohoto typu je zakázana v EULA a penalizovaná 3 dňami ?

Bol by som rád za odstránenie Banu na chat, komu písať ? ako dostať ban for fun lebo je niekto ***** ?

Otázkou je, jak vypadala celá konverzace, nejen to na screenu. 3 dny se nadávají jen tak. Pokud máš pocit, že to bylo neoprávněné, tak zkus podporu. Na fóru to nevyřešíš a podle pravidel to sem ani nepatří.

biglebovski #23 Posted 06 February 2017 - 07:23 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 57355 battles
  • 342
  • [TSAZ] TSAZ
To chce klid.

lukasarcher #24 Posted 06 February 2017 - 10:09 PM

Major

• Player
  • 35590 battles
  • 2,848

View PostClearEvil, on 06 February 2017 - 03:19 PM, said:

Otázkou je, jak vypadala celá konverzace, nejen to na screenu. 3 dny se nadávají jen tak. Pokud máš pocit, že to bylo neoprávněné, tak zkus podporu. Na fóru to nevyřešíš a podle pravidel to sem ani nepatří.

Zkus podporu  :ohmy:  Zkusit to může i na nádraží, Výsledek bude stejný, ale jak se říká. Za zkoušku nic nedáš :trollface:

ClearEvil #25 Posted 06 February 2017 - 10:22 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15378 battles
  • 12,901

Jasně. Ale jen podpora může zkontrolovat jeho log. Může ještě zkusit náš staff, aby to s podporou zkontrolovali.

Osobně dávám většinou jeden den, to normálnímu hráči stačí, aby si uvědomil, že udělal blbost, 3d jsou za hrubší nadávky, pak 7d nebo 14d. On dostal 3d, tak předpokládám, že tomu něco předcházelo, že to nebylo za tu otázku ve screenu. Ale to nemám jak ověřit, podpora jo.

Gabriel_i5_Back #26 Posted 07 February 2017 - 07:03 AM

Major General

• Player
  • 46457 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View PostClearEvil, on 06 February 2017 - 10:22 PM, said:

Jasně. Ale jen podpora může zkontrolovat jeho log. Může ještě zkusit náš staff, aby to s podporou zkontrolovali.

Osobně dávám většinou jeden den, to normálnímu hráči stačí, aby si uvědomil, že udělal blbost, 3d jsou za hrubší nadávky, pak 7d nebo 14d. On dostal 3d, tak předpokládám, že tomu něco předcházelo, že to nebylo za tu otázku ve screenu. Ale to nemám jak ověřit, podpora jo.

Dostal som tri dni za básničku. 

Old mcSerb has a game.

I a i a iou

and in his game he had a lag.

I a i a iou

Here is lag, there is lag, everywhere is lag - lag

I a i a iou

Vtedy boli problémy na serveroch. Veľa sťažností a mod to zjavne psychicky nedával. Ban bol na chat vrátane klanového aj chatu v čate, teame, rote. Vrátane in game príkazov a klikania na minimapu.

Básnička bola v angličtine na general chate. Podpora odvolanie neriešila lebo to vraj nie je v ich kompetencii. MrKubrick ani neodpísal. Staff bola Ketankis, to som ani neskúšal. Fakt je že buď ban prežreš aj keď nesúhlasíš alebo prestaneš chodiť na fórum / písať do chatu. Nemáš inú reálnu možnosť. 

_Imperium #27 Posted 07 February 2017 - 10:57 PM

Major

• Player
  • 31859 battles
  • 2,689

View PostHomer_J_S_, on 07 February 2017 - 07:03 AM, said:

Dostal som tri dni za básničku. 

Old mcSerb has a game.

I a i a iou

and in his game he had a lag.

I a i a iou

Here is lag, there is lag, everywhere is lag - lag

I a i a iou

Vtedy boli problémy na serveroch. Veľa sťažností a mod to zjavne psychicky nedával. Ban bol na chat vrátane klanového aj chatu v čate, teame, rote. Vrátane in game príkazov a klikania na minimapu.

Básnička bola v angličtine na general chate. Podpora odvolanie neriešila lebo to vraj nie je v ich kompetencii. MrKubrick ani neodpísal. Staff bola Ketankis, to som ani neskúšal. Fakt je že buď ban prežreš aj keď nesúhlasíš alebo prestaneš chodiť na fórum / písať do chatu. Nemáš inú reálnu možnosť. 

To bylo hodně nekorektní :)

skipSVK #28 Posted 08 February 2017 - 08:18 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 30265 battles
  • 325
  • [CSM-L] CSM-L

View Postmato3543, on 04 February 2017 - 03:36 PM, said:

Môže mi niekto vysvetliť ako je možné, že som dostal v poradí tretí ban za "ničenie spojencov" keď sa iba bránim pred niekym kto ma strieľa. Ako je možné že som dostal ban po jednom výstrele keď on do mňa vystrelil 5 krát a žiadni ban nedostal. Dostal som ban na celý týždeň pretože som nechcel byť zabitý vlastným spoluhráčom lebo si asi liečil komplex svojej neschopnosti v hre. Takže sa pýtam. Ako je možné, že ja dostávam stále bany za to, že sa bránim. Ako to vlastne funguje? Ja som začal? Alebo on? Vždy sa stalo že som ban dostal ja aj napriek tomu, že som sa LEN BRANIL pred hráčom, ktorý po mne začal strieľať alebo ma naschvál blokovať z neznámych dôvodov.

V skutocnosti nie si dobry hrac, si len o trocha lepsi nez zaciatocnik. V skutocnosti si o sebe iba ty myslis, ze si velmi dobri a pritom si akurat nervak. V tejto hre si ty uz dosiahol svoj vrchol, lebo tvoja povaha ti neumoznuje dalej sa zlepsovat. Automaticky system trestov bol zavedeny prave kvoli hracom ako si ty. Tvoj problem spociva v tebe samom a vrcholi ak sa stretnes s takym ako si ty.

Ja ked stretnem hraca ako ty, co si urguje poziciu, kill alebo hocico ine, tak ho ignorujem. Ja viem zahrat aj na inej pozicii a zabijem si v klude niekoho ineho. 

Problem nie je vo WG, ale v tebe samom. Napriklad aj tu na fore sa behom chvile nasli dalsi dvaja ako ty. 

Heinz_svk #29 Posted 09 February 2017 - 11:16 AM

Lance-corporal

• Player
  • 13361 battles
  • 69
  • [VOJNA] VOJNA

To ako sem obrázky nepatria ? =D no to je veľká škoda.. presne za tú vetu mi dal 3 dni banánik a další screen ktorý tam bol od hráča Frizka s jeho nadávkami nepotrestal žiadnym spôsobom.. takže celkom zaujimavý ten týpek Muerte :) píše tam poliak po polskij reči dá mú ban píše tam maďar po jeho hungarijskej reči a nedostane nič.. proste zaujimavé..

Edit: Inak je tu možnosť na danie obrázku a predsa obrázočky nemôžem dávať..

Edited by Heinz_svk, 09 February 2017 - 11:17 AM.

Gabriel_i5_Back #30 Posted 09 February 2017 - 11:39 AM

Major General

• Player
  • 46457 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

Obrázky uploaduj napr na Postimg a tu daj iba priamy link.
Nové pravidlá.
Priveľa obrázkov = Warn.
Zverejňovanie súkromnej komunikácie = Warn
Diskutovanie o trestoch = Warn
Obviňovanie niekoho z toxicity, urážanie ... = Warn
Name / shame = Warn
Ak na tom obrázku bude nejaká nadávka, hate, Rage, rasizmus... = Warn

A hlavne Keep calm a zostaň konštruktívny

Edited by Homer_J_S_, 09 February 2017 - 11:40 AM.

cNNk #31 Posted 09 February 2017 - 02:57 PM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,755
  • [9-TDR] 9-TDR

View PostHomer_J_S_, on 09 February 2017 - 11:39 AM, said:

Nové pravidlá.
Priveľa obrázkov = Warn.
Name / shame = Warn

Takze je to vlastne uplne stejny jako stary pravidla.

kuki_sk #32 Posted 09 February 2017 - 08:02 PM

Corporal

• Player
  • 28280 battles
  • 149

Nejdem vyplakavat ale mozno sa kompetentny zamyslia nad sucasnym systemom banov: 

takto som si vysluzil ban na hodinu

Spoiler

Nedavno sa mi stalo nieco podobne lenze vtedy ma ten hrac prevratil na strechu skor nez som zmodral . Co nie ziadna vyhra hned  po zaciatku hry ale lepsie ako ban..

Spoiler

Ja teda dufam ze WG to nejako poriesi a nestane sa to na randome folklorom . 

Edit: Este taka ceresnicka.  Po uplynuti banu som  ostal modry a  hoci som  nasiel hlasenie o prehre z poslednej hry report som nemohol poslat lebo dataily su nedostupne. . Nie zeby to malo nejaky zmysel ale  ked sa bavime o systeme banov a reportov tak je  to cele na hlavu :D

Edited by kuki_sk, 10 February 2017 - 12:01 AM.

Jmeno1 #33 Posted 10 February 2017 - 06:57 AM

Field Marshal

• Player
  • 51736 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Nemáš spíš záznam? Takhle to vypadá jako bys byl AFK... 

kuki_sk #34 Posted 10 February 2017 - 09:45 AM

Corporal

• Player
  • 28280 battles
  • 149
Replays mam afk som nebol. Aj keby som bol je to jedno. Tu ide o to ze ti niekto vlezie pod pod pasy cim si sposobi DMG  a teba system vybanuje. UZ davnejsie som videl nieco podobne ked  sa dvaja navzajom posili a hrac s lahsim tamkom sa ramom sam poskodil cim ten druhy zmodral. Keby to spravil este raz tak ho vybanuje. 

Jmeno1 #35 Posted 10 February 2017 - 10:03 AM

Field Marshal

• Player
  • 51736 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Ja si to totiz neumim predstavit, ze si nevsimnu, ze mi nekdo leze pod pasy a vytlacuje mne. A pokud by tohle fungovalo na vsechny AFK hrace, tak strilim sampus a slavim; AFK hraci jsou totiz moje nejvyuzivanejsi reporty. Diky za info, ze pod AFK svedy TD T-8 az T-10 se da takhle najet a zabanovat je. Fakt diky. :great:

kuki_sk #36 Posted 10 February 2017 - 10:10 AM

Corporal

• Player
  • 28280 battles
  • 149
Jasne ze som si to vsimol. Predtym vytlacil to ivk90 co je tam vedla pohodene . Len ma nanapadlo ze mna za to system zabunuje tak som ho nechal nech si ulavi. 

Gabriel_i5_Back #37 Posted 10 February 2017 - 10:25 AM

Major General

• Player
  • 46457 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View PostJmeno1, on 10 February 2017 - 10:03 AM, said:

Ja si to totiz neumim predstavit, ze si nevsimnu, ze mi nekdo leze pod pasy a vytlacuje mne. A pokud by tohle fungovalo na vsechny AFK hrace, tak strilim sampus a slavim; AFK hraci jsou totiz moje nejvyuzivanejsi reporty. Diky za info, ze pod AFK svedy TD T-8 az T-10 se da takhle najet a zabanovat je. Fakt diky. :great:

Problém je že môžeš stratiť trakciu na pásy. Alebo byť o niečo pritlačený. Pár krát som to videl na publicu a zažil osobne na CT. 

P.s.  Čím ďalej tým viac si myslím že nová fyzika s divnými Cliffhanger tankami, tankami čo cúvajú tak pomaly že stoja smerom vzad a klzanim sa po obrubnikoch bola krok späť. Myslím že priniesla viac negatív ako pozitív. A ďalej myslím že bola nedostatočne otestovaná. A pripomienky ktoré boli - boli odignorované.

RubixCube_xD #38 Posted 10 February 2017 - 04:43 PM

Private

• Player
  • 9931 battles
  • 3
Caute lidi, mel bych dotaz, nahore v Topicu psal nejaky SK chalan to stejne ... Zapl jsem WoT po nekolika letech zahral jsem par her jednou jsem nastrelil spojence protze si zacal a hned ve hre me to vykoplo a dostal sem na hodinu BAN, vecer hraju a nejake chytrak me vytlacil z pozarohu a tlacil do me abych nemohl couvat tak sem ho nastrelil a koplo me to a na tyden BAN , to jako proc? Muzu se proti tomu nekde odvolat ???

Gabriel_i5_Back #39 Posted 10 February 2017 - 04:57 PM

Major General

• Player
  • 46457 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View PostYardaG, on 10 February 2017 - 04:43 PM, said:

Caute lidi, mel bych dotaz, nahore v Topicu psal nejaky SK chalan to stejne ... Zapl jsem WoT po nekolika letech zahral jsem par her jednou jsem nastrelil spojence protze si zacal a hned ve hre me to vykoplo a dostal sem na hodinu BAN, vecer hraju a nejake chytrak me vytlacil z pozarohu a tlacil do me abych nemohl couvat tak sem ho nastrelil a koplo me to a na tyden BAN , to jako proc? Muzu se proti tomu nekde odvolat ???

Klameš. Nie je možné dostať dvomi výstrelmi dva bany a z toho druhý na týždeň.

Heinz_svk #40 Posted 11 February 2017 - 08:14 AM

Lance-corporal

• Player
  • 13361 battles
  • 69
  • [VOJNA] VOJNA

View Postkuki_sk, on 10 February 2017 - 09:45 AM, said:

Replays mam afk som nebol. Aj keby som bol je to jedno. Tu ide o to ze ti niekto vlezie pod pod pasy cim si sposobi DMG  a teba system vybanuje. UZ davnejsie som videl nieco podobne ked  sa dvaja navzajom posili a hrac s lahsim tamkom sa ramom sam poskodil cim ten druhy zmodral. Keby to spravil este raz tak ho vybanuje. 
Tak čo už, system v tejto hre je tak dokonalý ako boli dokonalé hry z 96.. logika nastavenia banov, dmg a tým pádom aj banov je na úrovni amatérského chlapca čo sa na strednej učí robiť v HTML stránkach =D

View Postlukasarcher, on 06 February 2017 - 10:09 PM, said:

Zkus podporu  :ohmy:  Zkusit to může i na nádraží, Výsledek bude stejný, ale jak se říká. Za zkoušku nic nedáš :trollface:
Podstatné je to že ja som mu položil otázku či hral proti PL už niekedy odrady zato dá ban 3 dni ale že tam niekto vulgárne nadáva tak tomu dokonca nič neodpísal.. prehliadol to zjavne =D screen mám spravené, ale nie je osoba ktorej by to trebalo poslať aby takéto spravanie riešili.. support nato nemá práva a max. mi odpíšu nejakú starú rozprávku ako ich to mrzí a fórum, max. hráči si prečítajú..

View PostHomer_J_S_, on 09 February 2017 - 11:39 AM, said:

Nové pravidlá.
Priveľa obrázkov = Warn.
Name / shame = Warn

Počkaj, počkaj.. napíš mi čo sem vlastne môžem dať aby som nebol warn. pretože mi to príde že do určitých bodov sa dá zahrnúť skoro všetko, takže tu môžem iba ospevovať perfektný systém hry od WG.. negativizmi alebo nespokojnosť si môžem napísať doma do denníčka a zamknúť ho 3 zámkami čo :D

Spojeno. Nauč se používat MultiQuote. CE

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users