Jump to content

Bany

• Please log in to reply
67 replies to this topic

Gabriel_i5_Back #41 Posted 12 February 2017 - 04:48 PM

Major General

• Player
  • 46381 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

View PostHeinz_svk, on 11 February 2017 - 08:14 AM, said:

Počkaj, počkaj.. napíš mi čo sem vlastne môžem dať aby som nebol warn. pretože mi to príde že do určitých bodov sa dá zahrnúť skoro všetko, takže tu môžem iba ospevovať perfektný systém hry od WG.. negativizmi alebo nespokojnosť si môžem napísať doma do denníčka a zamknúť ho 3 zámkami čo :D

Na 100% nedostaneš warn za otázku o WoT ktorá bude konšktruktívna, bude na fóre prvý krát, nebude obsahovať name/ shame, rasizmus,urážanie, sexuálny podtón, priveľa alebo priveľký obrázok  .... za odpoveď na túto otázku ak bude dodržovať tie isté pravidlá. A za konštruktívnu pripomienku ku hra a fóre. ( samozrejme tie isté pravidlá ) Všetko ostatné závisí na subjektívnom hodnotení moderátorov a staff.

Jmeno1 #42 Posted 12 February 2017 - 05:00 PM

Field Marshal

• Player
  • 51653 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Možná by nebylo špatné vyhlásit o takovou otázku soutěž. :B Asi by to bylo podobné jako soutěž o foto kulového blesku... 

PanTermix #43 Posted 14 February 2017 - 01:04 AM

Private

• Player
  • 10736 battles
  • 23
Jak je to s tím rozpětí banů 1 hod, 1 den, 1 týden, 2 týdny, 1 měsíc,  3 měsíce a perma? Protože jsem měl 1 týden a ted jsem preskocil rovnou na 1 měsíc - ty dva týdny už zrušili? To je skandální :)

VijaCZ #44 Posted 14 February 2017 - 10:51 AM

Brigadier

• Guest
  • 76846 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Za necelých 9 tisíc bitev se propracovat až k měsíčnímu banu? Tak to tedy dosti kyselá gratulace.

Dostaneš ode mě dvě přátelské rady

1 - nechovej se v bitvě jako čuňátko ale jako člověk - pak se nějakého banu vůbec nemusíš bát a dělat si s tím starosti

2 - Pročti si nějaká pravidla hry a fora, času teď na to budeš mít dost, pokud tedy nemáš v plánu hned založit druhý účet a překonat na něm rekord v rychlosti získání permabanu :)

Loki_1389 #45 Posted 15 February 2017 - 12:06 AM

Warrant Officer

• Player
  • 31095 battles
  • 705
  • [JLCI] JLCI

View PostPanTermix, on 14 February 2017 - 12:04 AM, said:

Jak je to s tím rozpětí banů 1 hod, 1 den, 1 týden, 2 týdny, 1 měsíc,  3 měsíce a perma? Protože jsem měl 1 týden a ted jsem preskocil rovnou na 1 měsíc - ty dva týdny už zrušili? To je skandální :)

No jestli se v bitvě chováš jako prase tak se divím že už dávno nemáš perma.

FallenLegie #46 Posted 22 February 2017 - 04:30 PM

Private

• Player
  • 23542 battles
  • 20
  • [-666] -666
Tak tohle co tu je by mě také zajímalo,už se mi několikrát stalo že když jedu s O-I tak do mě najede vlastní hráč a zabije se o mě(nevím jestli úmyslně či ne),ale já zmodrám a jednou jsem za to dostal hodinovej Ban(což mě v tejdnu kdy chodim do hry na dvě hodiny docela sere)to že někdo do mě střelí neřešim,to se odrazí,nejde udělat do hry aby se prostě do spojenců nedalo střílet?a tím by se problém vyřešil..(sám používám mód kterej mi v tom zabraňuje)

Ullysses #47 Posted 23 February 2017 - 09:31 AM

Lance-corporal

• Player
  • 32433 battles
  • 51
  • [CZSL] CZSL
Divné, aby to přičetlo vinu tobě, tak bys musel jet v tu chvíli rychleji, než ten spojenec, co do tebe najel, což mi přijde fakt divný s takovou plečkou jako je O-I, tak by mě zajímalo, jak do tebe mohl najet, když byl pomalejší..

biglebovski #48 Posted 25 February 2017 - 10:54 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 57274 battles
  • 342
  • [TSAZ] TSAZ

View PostLegie_MD, on 22 February 2017 - 04:30 PM, said:

Tak tohle co tu je by mě také zajímalo,už se mi několikrát stalo že když jedu s O-I tak do mě najede vlastní hráč a zabije se o mě(nevím jestli úmyslně či ne),ale já zmodrám a jednou jsem za to dostal hodinovej Ban(což mě v tejdnu kdy chodim do hry na dvě hodiny docela sere)to že někdo do mě střelí neřešim,to se odrazí,nejde udělat do hry aby se prostě do spojenců nedalo střílet?a tím by se problém vyřešil..(sám používám mód kterej mi v tom zabraňuje)

I mě tohle příjde divný. Nota bene prakticky při každém rozjezdu dochází k tomu, že hráči prostě neuhnou a nějaké ty HP si seberou. Samozřejmě nejde hned o zničení. Pokud se to opravdu děje, je to evidentně chyba.

tornqinbraxus #49 Posted 13 March 2017 - 09:37 PM

Private

• Player
  • 26195 battles
  • 1

Dostal som 1x ban, ani nie na 1 hodinu, z dôvodu, že som zničil spolubojovnika. To beriem - je to spravodlivé, ak by som tu prestal písať. Lenže, ak ten dotyčný ma začne vytláčať vedome z pozície kde som ukrytý s TDčkom bez akejkoľvek príčiny a neustále do vás naráža aby ste nemohli strieľať, tak to je už na pováženie. Vtedy mi už praskli nervy....,a preto som dostal ban ja.... Práve nedávno, iný prípad.... ruské TDčko 9tier vedome blokuje Mausa a náraža pri streľbe do ostatných hráčov. Buď mám takú smolu ja, alebo je to ozaj častý jav, ktorý okrem nahlásenia nešportového chovania nemáte ako ovplyvniť, pretože.....hrozí ban....  Rád by som vedel, čo, a či vôbec sa niečo deje s takýmito hráčmi po nahlásení, keď nepoškodzuje vlastných, ale inak  negatívne ovplyvní priebeh hry!?!?

Omen_Nomen #50 Posted 13 March 2017 - 10:20 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16643 battles
  • 613
  • [_AF_] _AF_
Už to tu bolo riešené 100x. Hra sa nepýta, kto koho začal strielať prvý... Pokiaľ vystrelíš 3x, tak si modrý... Skús si to tu na fóre nájsť ;)

hadak66 #51 Posted 13 March 2017 - 10:52 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 34316 battles
  • 1,279

View Postmato3543, on 04 February 2017 - 02:36 PM, said:

Môže mi niekto vysvetliť ako je možné, že som dostal v poradí tretí ban za "ničenie spojencov" keď sa iba bránim pred niekym kto ma strieľa. Ako je možné že som dostal ban po jednom výstrele keď on do mňa vystrelil 5 krát a žiadni ban nedostal. Dostal som ban na celý týždeň pretože som nechcel byť zabitý vlastným spoluhráčom lebo si asi liečil komplex svojej neschopnosti v hre. Takže sa pýtam. Ako je možné, že ja dostávam stále bany za to, že sa bránim. Ako to vlastne funguje? Ja som začal? Alebo on? Vždy sa stalo že som ban dostal ja aj napriek tomu, že som sa LEN BRANIL pred hráčom, ktorý po mne začal strieľať alebo ma naschvál blokovať z neznámych dôvodov.

jestli obsazoval zakladnu, tak staci pouze jedna rana.

WhiteWarrior_SVK #52 Posted 13 March 2017 - 11:23 PM

Private

• Clan Commander
  • 17501 battles
  • 3
mas jedno , mal som ban na tyžden , beriem, sundal som vlastneho praskli mi nervy. prave teraz po bane hram z UDS , kapujem a vlasny hrac  sa ma snazil prevratit a vytlacit z capu/bol som v odstrelovacom režime/. co sa stalo ???, no samozrejme ze som dostal ban na mesiac som zvedavy ja to vyriesia

ClearEvil #53 Posted 13 March 2017 - 11:27 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15378 battles
  • 12,901
Jestli máš replay toho vytláčení, tak zkus podporu.

Pepelus #54 Posted 20 March 2017 - 11:07 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22115 battles
  • 1,144
  • [BVP] BVP

Jestli by si někdo zasloužil ban. Tak mamlas v IS, kterej mě vytlačil z pozice - viz replay v čase odpočtu 11:20. 

http://wotreplays.com/site/3445136#malinovka-pepelus-cromwell_b

Dostal report, záznam sem poslal na podporu a dostal chat ponaučení v garáži. Teť mu ještě udělám ostudu tady.

Naštvalo mě to vskutku dost. Obzvláště po tom, co hra dnes předvádí. Konečně jsem dostal zajímavou bitvu kterou jsem si chtěl užít a musim tam potkat takového edita ...

kuzicka #55 Posted 23 March 2017 - 10:16 PM

Private

• Player
  • 20832 battles
  • 7

At jde WG do [Editováno],jsou to jen [Editováno] kteří nás okrádají o naše těžce vydělané prachy,já mám BANÁNA na dva měsíce,takže prémko pěkně v [Editováno].Jsou to největší [Editováno] pod sluncem.

Edited by ClearEvil, 24 March 2017 - 12:14 AM.
Tento příspěvek byl kvůli porušení pravidel upraven moderátorem. Pokud byl příspěvek moderován, uživatel nemá právo upravovat poznámky zapsané v příspěvku moderátorem. ClearEvil

Terentius #56 Posted 23 March 2017 - 10:44 PM

Major

• Player
  • 13163 battles
  • 2,549
  • [UC0RN] UC0RN

View Postkuzicka, on 23 March 2017 - 10:16 PM, said:

At jde WG do [Editováno],jsou to jen [Editováno] kteří nás okrádají o naše těžce vydělané prachy,já mám BANÁNA na dva měsíce,takže prémko pěkně v [Editováno].Jsou to největší [Editováno] pod sluncem

Dobré vědět, že ban systém funguje jak má.

VijaCZ #57 Posted 24 March 2017 - 12:05 AM

Brigadier

• Guest
  • 76846 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

View Postkuzicka, on 23 March 2017 - 09:16 PM, said:

Původní text cenzurován - slušný a pozitivní to nebylo a konstruktivní už vůbec ne :)

Jednak souhlasím s Terentiem ( snad sem ti nick nepokazil ) a dodávám že je to pěkný argument vyvracející blábol že "platící hráči jsou beztrestní" - ať platíš nebo ne, automat trestá a to že děláš blbiny je jen a jen tvoje chyba :)

ClearEvil #58 Posted 24 March 2017 - 12:20 AM

Field Marshal

• Veteran
  • 15378 battles
  • 12,901

View Postkuzicka, on 23 March 2017 - 10:16 PM, said:

já mám BANÁNA na dva měsíce

To není jen tak. V tom něco bude. Že tys zlobil?

Bany jsou +/- na 1 hodinu, na 1 den, na 3 dny, na 7 dní, na 30 dní, na 3 měsíce a napořád. 

Takže pokud ty máš na 2 měsíce, je někde chybka, ale někdy bývá ještě ban na půl roku, tak i tahle možnost je asi možná. V každém případě, jsi jistojistě už předtím něco vyfasoval a protože ses nepoučil, tak jsi dostal další nášup.

Crucian2 #59 Posted 24 March 2017 - 08:06 AM

Corporal

• Player
  • 18167 battles
  • 173

View PostTerentius, on 23 March 2017 - 09:44 PM, said:

Dobré vědět, že ban systém funguje jak má.

Opravdu funguje jak má? Vždyť ten systém lze obejít hned několik a způsoby.

1) Rozjet si paralelně více účtů a v případě BANu přejít na jíný z nich. (Za předpokladu, že si chceš dojet jen na nějaké své oblíbené tanky.)

2) Pečlivě si hlídat kolik udělíš DMG do nepřátel a do vlastních. (Když tě spojenec otravuje, otravuj ho také, když to nervama nevydrží a po pár ranách zmodrá, doraž ho. Když je trpělivý jako ty, máte zkaženou hru - ale máte ji zkaženou oba.)

3) Reporty funguji také zajímavě, musí jich být asi stovky, které nasbíráš, aby ti dal systém BAN. Nevím, ale reportování není dle mého názoru příliš účinný způsob řešení. Takové placebo spíš. Nehledě k tomu, že když tě někdo nareportuje, nareportuješ ho také. Proč ne. Nevěřím, že systém nějak hlídá za co ho reportuješ. Jistě je tam nějaké omezení, když reportuješ často, má tvůj report nižší váhu, ale to může mít u toho co tě reportuje také. Bůh ví jak často reportuje on.

A jeden nepřímý způsob jak nebýt na nervy z BANu.

4) Nekupovat premiový účet, abys nepřišel v době BANu o poměrnou část peněz a nekupovat premiový obsah obecně, protože pokud jsi banován často, není důvod takový systém ještě finančně podporovat. To ať dělají ti, kteří shledávají, že funguje dobře. Alespoň přispějí, aby byl ještě lepší než je dnes. :-)

PS: Pár věcí, které lze ve hře dělat bez postihu BANem mě ještě napadá, ale myslím, že je to nošení dříví do lesa. Kdo zkoušel co vše si mlůže ve hře dovolit už si je "osahal" sám.

Pepelus #60 Posted 25 March 2017 - 01:18 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 22115 battles
  • 1,144
  • [BVP] BVP

View PostPepelus, on 20 March 2017 - 10:07 PM, said:

Jestli by si někdo zasloužil ban. Tak mamlas v IS, kterej mě vytlačil z pozice - viz replay v čase odpočtu 11:20. 

http://wotreplays.com/site/3445136#malinovka-pepelus-cromwell_b

Dostal report, záznam sem poslal na podporu a dostal chat ponaučení v garáži. Teť mu ještě udělám ostudu tady.

Naštvalo mě to vskutku dost. Obzvláště po tom, co hra dnes předvádí. Konečně jsem dostal zajímavou bitvu kterou jsem si chtěl užít a musim tam potkat takového edita ...

Doplňuji ke své stížnosti na jistého hráče v IS viz přiložený záznam. Obdržel jsem odpověď od podpory a byl jsem velmi mile překvapen - cituji:

Jan Novak

Dobrý den,

děkujeme, že jste nás zkontaktoval.

Je nám líto, že jste se setkal s takovýmto chováním. Výjimečně jsme tento záznam prověřili a provedli kroky k potrestání hráče. Do budoucna však budou veškerá porušení herních pravidel řešena výhradně herním systémem stížností: atd...

Rád bych tedy poděkoval panu Novákovy z podpory za cílený trest v podobě BANu a jsem přesvědčen že viník bude vědět dobře za co. Nýbrž jsem hňupa v IS informoval po bitvě o mém podání důkazu o jeho prohřešku na podporu. Hňup v IS ovšem byl přesvědčen o své nevině a trval na tom že hlupák jsem já a já svým vlastním jednáním jsem zapříčinil to, že nepřítel vystřelil do hňupovy IS. Prý že jsem jeho IS prozradil tím že jsem vytřelil ze svého úkrytu v křoví. No zkrátka hňup co nechápe herní mechaniku a ještě svou vlastní hloupostí kazí hru ostatním.

Přikládám ještě konverzaci z garáže po oné bitvě (omluvte mou angličtinu ... stojí za prd):

Pepelus You're normal? Extrusion ally is reprehensible. I give you a report and send replay support. Because of your stupidity I Died!
Pepelus Retard ...
*hňup* nope. your stupidity because you made them spot me by shooting from the bush
Pepelus WTF. Learn to play, learn to battle mechanics. And stop extrusion of the ally. Idiot ...
*hňup*
it's funny to tell me how to learn to play after you see me close to you, in bush , not doing anything but waiting for the perfect moment. But you still shot and made me uncovered
Pepelus The study thoroughly this video. Much of it will help!
Pepelus www.youtube.com/watch?v=RMF82fz4kDk&t=8s

Edited by Pepelus, 25 March 2017 - 01:29 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users