Jump to content

SALT_ Wszystko co dobre szybko się kończy

• This topic is locked This topic is locked
911 replies to this topic

PAPEK1987 #901 Posted 26 July 2017 - 04:21 PM

Warrant Officer

• Player
  • 59322 battles
  • 756
  • [SALT_] SALT_
UP :izmena:

PAPEK1987 #902 Posted 26 July 2017 - 07:54 PM

Warrant Officer

• Player
  • 59322 battles
  • 756
  • [SALT_] SALT_
no to UP :izmena:

_Pro_Virus_ #903 Posted 26 July 2017 - 08:11 PM

Private

• Clan Diplomat
  • 58464 battles
  • 31
  • [TDSTR] TDSTR

Witam Gracze 

Opisze wam krotki pobyt moj w klanie   SALT_  dowodca jest smieszny gosc papek1987 nie bylem dlugo ale jak sie nalerzy gralem codziennie wrzystkie natarcia i oczywiscie twierdze na 8 i na 6 ( 6 hahaha ) no ale ok trzeba to sie gralo dzis gralem sobie z znajomym radoma 9 tier by robic x i nagle dowodca wymyslil sobie o 16.30 twiewrdze na 8 bo chcial sobie zarobic ze nie wbilem zostalem wywalony z klanu wiec widac jaki ma szacunek do ludzi innych trzyma bo wn8 maja dobre powiem wam jescze ze tragedia wiec jednym slowem chamstwo totalne najlepiej nic nie robic tylko grac natarcia tam i twierdze  zapewne teraz bedzie pisane namnie co sie da ale niebede tego czytal bo szkoda mi czasu niech sobie pisze jesli ktos sie przekona zawsze moze sie tu podpisac . Trzyma ludzi w klanie gdzie 70% niegra  a 20% nawet na ts nie wbije i wyrzywa sie na tych co graja hehehe bo tamtych niema .Wiec jednym slowem jak komus szkoda czasu niech nawet tam nie wbija .A miesem tez niezle rzuca zwykly kierowca w realu a w grze bossa wali widac odrazu ze to byly z G2G tam nie bylo inaczej kiedys za kacika takie samo chamstwo !!!

Pozdrawiam 

PAPEK1987 #904 Posted 26 July 2017 - 10:19 PM

Warrant Officer

• Player
  • 59322 battles
  • 756
  • [SALT_] SALT_
UP :playing:

PAPEK1987 #905 Posted 27 July 2017 - 02:53 AM

Warrant Officer

• Player
  • 59322 battles
  • 756
  • [SALT_] SALT_
Witam odpiszę po raz kolejny na kolejne wypociny tym razem w roli głównej _Pro_Virus_
Tak masz racje grałeś dużo twierdz nie da się zaprzeczyć. Zaczynając od początku od dnia rozmowy na rekrutacji z mojej strony przeglądając garaż ujrzałem T22 medium zacny czołg, więc pośpieszyłem z pytaniem o wrażenia itp. Pan nie potrafił nic powiedzieć o tym czołgu prócz "ale ja go nie mam". Zapytałem więc wprost kupiłeś konto? odpowiedz była twierdząca zarzekał się że gra zespołowa dla niego to podstawa itp. Po sprawdzeniu "recenta" robiony oczywiście że type64 zapytałem więc czemu robi to na typie odpowiedz brzmiała "aby mi overall nie spadł a po drugie każdy teraz robi na lajtach niskotierowych". Więc na początku byłem na NIE recent robiony na niskich lt, kupne konto do czego sam się przyznał ale prosił aby dać mu szansę bo ma tu kilku znajomych, sobie myślę skoro ma tu kilku ziomków i mu zależy, będzie z nimi zgrany skoro grali z nim wcześniej. No i tu nastąpiła niemiła niespodzianka faktycznie gra dużo ale gra najmniej mówiąc przeciętnie wręcz marnie "polowy" mówi mu jedno a on drugie, spoko ale mało tego tu mała próbka tego Pana z instrukcją jak poprawnie "wyjebać Musa" na Przełęczy oczywiście na natarciu, link do replay wrzucę w następnym poście aby nie być gołosłownym(powtórkę posiada Ruen_hkzet który z-uploaduję powtóreczkę) . Kolejne za co gracz został wywalony pomijając mierną grę zespołową gdzie przy rekrutacji miał być "best teamplayer". Kolejna bitwa kolejne natarcie przegrywamy mamy do odbicia budynek zależy nam na czasie i ów Pan wpada na genialny pomysł "będziemy topić IS-7" po co strzelać marnować pestki jak można utopić!!! To taki mały tips jak oszczędzać na bitwach dla was moi mili, oczywiście nie zdążyliśmy zagrać kolejnej brakło przysłowiowych sekund ale Pan _Pro_Virus_ ma czas na topienie przeciwnika yebac...... klan i to że przegrywamy przecież się świetnie bawił topiąc IS-a. Na postulaty związane z życiem prywatnym tak jestem zawodowym kierowcą ciągnika siodłowego czy rzucam mięsem? Tak święty nie jestem i nie będę udawał kogoś kim nie jestem...... Tak samo jak nie jestem pro playerem czy uj wie tam kto ale mało mam wspólnego z kupnem kont czy innymi takimi swoje sukcesy(w recencie wn8) zawdzięczam lepszym od siebie np. L3gat0, Ruen_hkzet, Morton34 i wiele innych postaci co potrafią lepiej grać ode mnie i pomagają miedzy innymi grając ze mną plutony ukazując jak nie "zjebać" bitwy. Ale dosyć o mnie wróćmy do samego zainteresowanego więc tak wyrzuciłem go i mam ku temu powody, opisane wyżej mam nadzieję że udzieliłem wystarczającej odpowiedzi a tak już tylko może mi nie wypada ale pozdrawiam rzekome chamskie "stare G2G". No i obowiązkowy UP :izmena:

P.S. Tu dorzucę fotkę że będzie obsmarowywał nas na forum uuuu boimy się straszne a teraz dobranoc.
http://imgur.com/a/jq9Mi

Edited by PAPEK1987, 27 July 2017 - 03:08 AM.

_Pro_Virus_ #906 Posted 27 July 2017 - 01:22 PM

Private

• Clan Diplomat
  • 58464 battles
  • 31
  • [TDSTR] TDSTR

View PostPAPEK1987, on 27 July 2017 - 01:53 AM, said:

Witam odpiszę po raz kolejny na kolejne wypociny tym razem w roli głównej _Pro_Virus_
Tak masz racje grałeś dużo twierdz nie da się zaprzeczyć. Zaczynając od początku od dnia rozmowy na rekrutacji z mojej strony przeglądając garaż ujrzałem T22 medium zacny czołg, więc pośpieszyłem z pytaniem o wrażenia itp. Pan nie potrafił nic powiedzieć o tym czołgu prócz "ale ja go nie mam". Zapytałem więc wprost kupiłeś konto? odpowiedz była twierdząca zarzekał się że gra zespołowa dla niego to podstawa itp. Po sprawdzeniu "recenta" robiony oczywiście że type64 zapytałem więc czemu robi to na typie odpowiedz brzmiała "aby mi overall nie spadł a po drugie każdy teraz robi na lajtach niskotierowych". Więc na początku byłem na NIE recent robiony na niskich lt, kupne konto do czego sam się przyznał ale prosił aby dać mu szansę bo ma tu kilku znajomych, sobie myślę skoro ma tu kilku ziomków i mu zależy, będzie z nimi zgrany skoro grali z nim wcześniej. No i tu nastąpiła niemiła niespodzianka faktycznie gra dużo ale gra najmniej mówiąc przeciętnie wręcz marnie "polowy" mówi mu jedno a on drugie, spoko ale mało tego tu mała próbka tego Pana z instrukcją jak poprawnie "wyjebać Musa" na Przełęczy oczywiście na natarciu, link do replay wrzucę w następnym poście aby nie być gołosłownym(powtórkę posiada Ruen_hkzet który z-uploaduję powtóreczkę) . Kolejne za co gracz został wywalony pomijając mierną grę zespołową gdzie przy rekrutacji miał być "best teamplayer". Kolejna bitwa kolejne natarcie przegrywamy mamy do odbicia budynek zależy nam na czasie i ów Pan wpada na genialny pomysł "będziemy topić IS-7" po co strzelać marnować pestki jak można utopić!!! To taki mały tips jak oszczędzać na bitwach dla was moi mili, oczywiście nie zdążyliśmy zagrać kolejnej brakło przysłowiowych sekund ale Pan _Pro_Virus_ ma czas na topienie przeciwnika yebac...... klan i to że przegrywamy przecież się świetnie bawił topiąc IS-a. Na postulaty związane z życiem prywatnym tak jestem zawodowym kierowcą ciągnika siodłowego czy rzucam mięsem? Tak święty nie jestem i nie będę udawał kogoś kim nie jestem...... Tak samo jak nie jestem pro playerem czy uj wie tam kto ale mało mam wspólnego z kupnem kont czy innymi takimi swoje sukcesy(w recencie wn8) zawdzięczam lepszym od siebie np. L3gat0, Ruen_hkzet, Morton34 i wiele innych postaci co potrafią lepiej grać ode mnie i pomagają miedzy innymi grając ze mną plutony ukazując jak nie "zjebać" bitwy. Ale dosyć o mnie wróćmy do samego zainteresowanego więc tak wyrzuciłem go i mam ku temu powody, opisane wyżej mam nadzieję że udzieliłem wystarczającej odpowiedzi a tak już tylko może mi nie wypada ale pozdrawiam rzekome chamskie "stare G2G". No i obowiązkowy UP :izmena:

P.S. Tu dorzucę fotkę że będzie obsmarowywał nas na forum uuuu boimy się straszne a teraz dobranoc.
http://imgur.com/a/jq9Mi

hahahaha co ci zostalo jak klamiac hehe dzieciaku ja prosilem ale jaja jestes super chamski do tego klamca zobacz jak twoji super gracze graja jakie oni maja staty graja 3 bitwy i koniec by wn8 podnosic hahaha pofatygowalem sie i przejrzalem kilku ale wiesz co najlepsze ze karzdy kto odejdzie moze tu cos doda i prawda wyjdzie wiec pisz co chcesz jestes chamski i pewnie niejeden to napisze twoji topowi gracze tez graja 6 i 7 sam z nimi gralem niebede podawal nicka bo nic mi nie zrobili sa normalni procz ciebie niestety jak pisalem kierowca tira gra big bossa w grze  a pomysl z is7 nie byl odemnie klamco ale wiedzialem ze beda klamstwa pisane ile sie da 

powodzenia  acha i wrzuc filmiki z natarcia kilka koniecznie hahaha czekam na to ale kilka nie jeden ok niech zobacza jaki wpierdo...... dostajecie o zoltych hehehe masakra takie staty a tak was leja ze szok jak ja to mowie staty krzakowe widac odrazu 

_Pro_Virus_ #907 Posted 27 July 2017 - 02:30 PM

Private

• Clan Diplomat
  • 58464 battles
  • 31
  • [TDSTR] TDSTR

(15:13:28) a wyszedlem bo mam odmienne zdanie niz papek , ja jestem czlowiekiem i nie udaje kogos..

prosze prosze UP

Jednak sie nie pomylilem  a teraz mysl kto to napisal do 3 razy sztuka hahahaha 

_Pro_Virus_ #908 Posted 27 July 2017 - 02:43 PM

Private

• Clan Diplomat
  • 58464 battles
  • 31
  • [TDSTR] TDSTR

View Post_Pro_Virus_, on 27 July 2017 - 01:30 PM, said:

(15:13:28) a wyszedlem bo mam odmienne zdanie niz papek , ja jestem czlowiekiem i nie udaje kogos..

prosze prosze UP

Jednak sie nie pomylilem  a teraz mysl kto to napisal do 3 razy sztuka hahahaha 

(15:34:16) on nie ma szacunku do ludzi ani ludzie szzacunku do niego

o prosze ktos kto dlugo u ciebie byl i jednak mialem racje jestes chamskim klamca do tego 

i UP

PAPEK1987 #909 Posted 27 July 2017 - 03:01 PM

Warrant Officer

• Player
  • 59322 battles
  • 756
  • [SALT_] SALT_

Zakończę konwersację z taką miernotą jaką jesteś wklejasz coś co nie ma pokrycia a jeżeli chodzi o link tu wrzucę i zostawię.

http://wotreplays.co...9f7ff88c3148495

Więcej nie napiszę do Ciebie nie udaje po Twojemu bosa, zostałeś "wyebany" z klanu i żalisz się i płaczesz więcej łez......... Jesteś zwykłym frustratem i nic więcej. Przegrać każdy może to tylko gra...... Ludzie przychodzą i odchodzą a niektórych trzeba pogonić bo nie wnoszą nic dobrego przestrzegali mnie przed Tobą, pomyślałem każdemu należy się szansa co do reszty szkoda słów....... Dorzuć jakieś fotki do tego co wklejasz mogę równie dobrze napisać coś podobnego........ Nawet jeśli każdy może mieć inne zdanie czy wszystko musi być robione pod Ciebie? Nieważne idź się kompromitować gdzieś indziej i trolić komuś innemu współczuję komuś kto Cie przygarnie, jak nie jest po Twojemu to jest chamskie.......... Podkreślam więcej nie odpiszę na Twoje postulaty, gdy nie mam Ci nic więcej do powiedzenia i przekazania ja poparłem choć troszeczkę swoje słowa "replayem"  i "screnem" na którym wyraźnie zapowiadasz że będziesz smarował na forum coś co jest po "Twojemu" prawdą. Żegnam i życzę miłego dnia wszystkim zgromadzonym i czytającym jak i tym "lajkującym".  No i co wkońcu UP

PAPEK1987 #910 Posted 27 July 2017 - 05:51 PM

Warrant Officer

• Player
  • 59322 battles
  • 756
  • [SALT_] SALT_
Wracamy do standardów UP :izmena:

PAPEK1987 #911 Posted 27 July 2017 - 08:16 PM

Warrant Officer

• Player
  • 59322 battles
  • 756