Jump to content

Nakupování zlaťáků

• This topic is locked This topic is locked
83 replies to this topic

methoz #21 Posted 23 October 2011 - 12:04 PM

[CZSL] ČeskoSlovenská Legie

• Clan Commander
  • 15716 battles
  • 1,079
  • [CZSL] CZSL
jediná zlodějina je platba smskou, jinak ty ceny celkem ujdou...

Findejs #22 Posted 23 October 2011 - 04:39 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 9122 battles
  • 1,326
Nakupuju přes paysafecard a zatím žádnej problém.

Ostravak_CZ #23 Posted 23 October 2011 - 06:45 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 13431 battles
  • 3,261
Já jediné, za co jsem platil byl kredit na harvestra Lowe a to jsem platil kreditkou. Do 5 minut vše hotovo v sobotu odpoledne - doporučuji!

deglaser #24 Posted 24 October 2011 - 12:24 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 15948 battles
  • 406
No ja si platim premiovej ucet a prevadim zlataky na volne skusenosti a koupil si Lowe a Typ 59. No ale uz koncim ode mne uz neuvidej ani korunu. Duvod to neni tankova bitva ale delostrelecka, nic nekacim nikde pruzkumnik mam 100 neviditelnost posadky plus maskovaci sit a stejne me videj. A nejvetsi paradox E-100 s 92 procenty zivota na jednu ranu od dela konec. A to jeste ta nespravedlnost s premiovim strelivem skolaci studenti lidi bez prace si ho nemuzou dovolit kupovat.  :Smile-izmena:

Kaindra #25 Posted 24 October 2011 - 12:40 PM

Warrant Officer

• Player
  • 21712 battles
  • 528
  • [_UPG_] _UPG_

View PostIdahou, on 20 October 2011 - 08:01 AM, said:

Je pitomost vyčítat jim, že se snaží vydělat, ale hra jako taková je zdarma a nikdo tě nenutí si cokoliv kupovat, když zaplatíš, máš jistý výhody, když ne...tvoje věc.
Vyhody? Jaky prosim te? Ja ocekavam, ze kdyz za premiak platim, ze neco dostanu. Za 2 roky nejsou schopni ty nuly neco vymyslet, pritom to je tak jednoduchy. Ze mi pridavaj novy tanciky to me fakt zily netrha. Proste jediny co chtej je na nas vydelavat. Jako fajn, ale pak ocekavam kazdy mesic nejaky update a ne jenom novy tanciky, chci mody, chci vylepseni atd atd.

Ostravak_CZ #26 Posted 24 October 2011 - 03:29 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 13431 battles
  • 3,261

View PostKaindra, on 24 October 2011 - 12:40 PM, said:

Vyhody? Jaky prosim te? Ja ocekavam, ze kdyz za premiak platim, ze neco dostanu. Za 2 roky nejsou schopni ty nuly neco vymyslet, pritom to je tak jednoduchy. Ze mi pridavaj novy tanciky to me fakt zily netrha. Proste jediny co chtej je na nas vydelavat. Jako fajn, ale pak ocekavam kazdy mesic nejaky update a ne jenom novy tanciky, chci mody, chci vylepseni atd atd.
Vůbec se mi nelíbí takovéto názory. Už to, že vývojáři vyhodili open betu na dost dlouho ven a nechali lidi hrát zadarmo se všemi výhodami byl pro ně dobrý risk. Hráči si aspoň vyzkoušeli, jestli se jim vyplatí kupovat po ofic. releasu goldy. Jak denska vidíš, tak se jim to vyplatilo. Neznám hru bez nějakého prem. tanku a hodně lidí používá premium account. Osobně jsem se taky plácl přes kapsu a koupil Lowe, ale vůbec toho nelituji. Kdo chce koupí, kdo nechce nekoupí. Komu se líbí ať hraje, komu ne ať nadává, ale NEHRAJE! V tom je ten paradox. Nadávají vždy ti, co už mají nahráno třeba 5000 bitev :D

Crabtr33 #27 Posted 24 October 2011 - 03:45 PM

Major General

• Player
  • 20481 battles
  • 5,836
  • [MEOOW] MEOOW
dobra prace by se mela ocenit. co jineho, nez toto. Model F2P her je postaven na dobrovolnem prispevku. Nekdy ovsem autori hry lidi do nakupu velmi zasadne tlaci. Toto ve WoT nepozoruji a i kdyz bych jako platici mozna rad uvital vice zasadni vyhody, presto ocenuju prave to, ze i jako neplatici si muzu hru uzivat stejnym zpusobem.

Premiovou munici bezne nepouzivam, pouze ve vybranych CW, kde je ovsem jasna navratnost ve forme ziskani uzemi a tim padem prijmu do klanove pokladny, ktera je nasledne hracum opet vracena ve forme dotaci.

Premiovy tank jsem si take zakoupil a i kdyz mne hra s Lowem nejak zvlast nebavi, presto zisky z nej plynouci mi velmi pomohli.

Dale, nove rezimy do hry se jiz pripravuji, takze se jiste dockame, docela se tesim zvlaste na roty s omezenim tridy a na fog of war v CW. Nove tanky ve hre jsou take fajn, protoze se timto hra stava vice variabilni a kdyby zustal vyvojovy strom tak jak byl pouze v bete, asi by byl odliv hracu vyraznejsi, protoze kdyz clovek jiz vse ma, pak neni motivace dale hrat.

Proto apeluju na lidi co plati i ty co neplati ... rozhodujte se svobodne, ale uvedomte si, ze zadarmo, ani kure nehrabe.

Idahou #28 Posted 24 October 2011 - 06:02 PM

General

• Veteran
  • 36662 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
Problémem je to, že si většina nemyslí že odvádějí dobrou práci, především proto, že ji nedovedou ocenit. Sice si necháváme nacpat zmražený housky z Polska, ale v tom případě bychom museli opravdu něco dělat, kdybychom si chtěli stěžovat. Tady stačí sedět doma v křesílku a za využití pohodlíčka anonymity plivat síru. Nevadí že to není odůvodněný, hlavně že si můžem postěžovat, že jo?  :Smile-hiding:

Nejvíc mě fascinujou lidi, co to hrají "měsíc" a furt nadávaj jak špačci.... To ani není potřeba dál rozvádět.
Je fakt že s hrou jsou problémy, ale hraju ji rok, tak vím že přeci jenom trochu daj na hlas komunity a (sice s víceméně dvouměsíčním a delší prodlevou ale přeci). Maj sice podivný systém sestavování rozvrhů, ale dělaj a vymejšlej bejkárny (eventy, i když i k těm mám výhrady) jak udžet zábavu a tím i platící hráče. Vemte si třeba blbý us t9 medium, je fakt že se na něj nadává od tý doby co se tu objevil pershing, ale taky je fakt, že už na něm dost zapracovali a bylo tu hodně oprav a vylepšení....

Wingnade #29 Posted 24 October 2011 - 06:32 PM

Corporal

• Player
  • 2524 battles
  • 115
Koupil jsem si prémko, za pět stovek, asi 4500 zlatých...
Používám je hlavně na konverzi zkušenosti, co se hromadí při "elitních" tancích. Nehraju zrovna často, tak si nepořizuji ty "časové paušály", nevyplatilo by se mi to. Spíš bych si pořídil prémiový tank, to je investice akorát pro mne.

Idahou #30 Posted 24 October 2011 - 06:58 PM

General

• Veteran
  • 36662 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
Já spíš investuji do toho premka, taky některý den nevyužiji, ale celkově se mi to vyplatí. Xp nepřevádím, ale to především proto, že už jedu jen jednu větev a pak už mě žádný tank (až do příchodu francouzů) neláká ;)

Kaindra #31 Posted 25 October 2011 - 07:21 AM

Warrant Officer

• Player
  • 21712 battles
  • 528
  • [_UPG_] _UPG_

View PostOstravak_CZ, on 24 October 2011 - 03:29 PM, said:

Vůbec se mi nelíbí takovéto názory. Už to, že vývojáři vyhodili open betu na dost dlouho ven a nechali lidi hrát zadarmo se všemi výhodami byl pro ně dobrý risk. Hráči si aspoň vyzkoušeli, jestli se jim vyplatí kupovat po ofic. releasu goldy. Jak denska vidíš, tak se jim to vyplatilo. Neznám hru bez nějakého prem. tanku a hodně lidí používá premium account. Osobně jsem se taky plácl přes kapsu a koupil Lowe, ale vůbec toho nelituji. Kdo chce koupí, kdo nechce nekoupí. Komu se líbí ať hraje, komu ne ať nadává, ale NEHRAJE! V tom je ten paradox. Nadávají vždy ti, co už mají nahráno třeba 5000 bitev :D
Me se vubec nelibi nazory jako mas ty! Kritika neni mozna podle tebe? Asi ne a takovyhle lidi me muzou vlizt primo do onoho mista. Proc asi nadavaj lidi co maj vic nez 5000 bitev? Asi proto, ze uz maj neco odjezdeno a hrajou to delsi dobu a vidi co tu je spatne. Nechapu lidi co si koupej Lowe kdyz maj premiovej ucet, i kdyz mozna ti co to hrajou obcas tak pak jo. Ja rikam, ze oni za mesic vyberou na zlatacich miliony nebo desitky milionu korun a delaj vicemene prd. Hlavne si co nejvic nahrabat. Za tu dobu co meli betu co novyho pridali do hry? Nic, vubec nic. Hlavne, ze pridavaj novy tanky neustale, no ono to na vas plati, protoze to je peknej marketingovej trik jak z vas vytahnout dalsi prachy.

Idahou #32 Posted 25 October 2011 - 07:49 AM

General

• Veteran
  • 36662 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
Kaindra, kritika sice možná je ale za jedno ne v tématu o nakupování zlaťáků, a za druhý plácáš úplný nesmysli, přesně v duchu toho, co jsem psal o pár příspěvků výš. Betatestři nadávaj většinou proto, že se právě hra změnila moc. Projeď si poslední "patch notes" a nebo jen začni přemejšlet.

Já tanky hraju rok, za tu dobu jsem do toho dal kolem 1500 kč, tedy zhruba částku kterou bych dal za novou hru, dejme tomu třeba cod: black ops - cod jsem hrál, a za den a půl čistýho herního času jsem ho i dohrál, co se tam změnilo? Nic, přibyli zbraně, prostředí, ale jinak je to furt ten samej koncept, pořád podle manuálu a uspěšného konceptu cod. Jo, ještě tam je multiplayer, ale to ej taky pořád to samí opakující se nic.
Kdežto tanky sou zdarma, nikdo tě nenutí platit Hraju je rok, koupil jsem si dva premiový tanky, škodovku, protože to je tak nějak srdcovka, a KV-5 který jsem s zkusil na test servru a prostě mě s ní baví hrát, premko jsem si povětšinou kupoval, když jsem expil nějaký tank, který jsem chtěl (pro mě je těch tanků právě málo). Nutil mě do toho někdo? Ne. Ale já dokážu ocenit dobrou práci a snahu, líbí se mi modely tanků, který sou detailně provedený, líbí se mi mapy, který sou dobře promyšlený, baví mě klanovky s přátely a těším se na změny ohlášené na podzim.

Jestliže to tebe nebaví, tak nechápu, proč tam máš 7k bitev a proč do toho šťouráš nám. Kouknu na tvůj profil, založen ke konci května a už tam máš 7k bitev, copak si asi pomyslím? Že si sociopat bez života, který si potřebuje léčit mindráky nádáváním a je strašně překvapenej, že vývojáři chtějí vydělat - víš, bude to pro tebe šok, ale všichni chtěj vydělávat, dokonce i tvůj, bezpochyby velice oblíbený, walt disney ;)

Ps: Zkus taky nějaký jiný tanky než německý a ruský ;)

Varování, prosím bez provokace a urážení. Upozornění dostal i Kaindra.
Warning, insulting, flame..
/TomasOneil

Kaindra #33 Posted 25 October 2011 - 08:17 AM

Warrant Officer

• Player
  • 21712 battles
  • 528
  • [_UPG_] _UPG_
Nj, ja zapomnel, ze si betatester a mas nejake vyhody mozna i goldy, tak proc bys je pomlouval, vid vlezdoprdelko? Ve hre je spousta lidi co nehraje klanovky a nehraje roty a jakou maj moznost? Hrat pouze random. Za dva roky nepridali nejaky novy mod, sokujici neschopnost. Chapu, ze to nechapes. Mam tu jinou praci na praci, nez tu neco rozebirat a vysvetlovat tupym lidem jako si ty.

Idahou #34 Posted 25 October 2011 - 08:35 AM

General

• Veteran
  • 36662 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

View PostKaindra, on 25 October 2011 - 08:17 AM, said:

Nj, ja zapomnel, ze si betatester a mas nejake vyhody mozna i goldy, tak proc bys je pomlouval, vid vlezdoprdelko? Ve hre je spousta lidi co nehraje klanovky a nehraje roty a jakou maj moznost? Hrat pouze random. Za dva roky nepridali nejaky novy mod, sokujici neschopnost. Chapu, ze to nechapes. Mam tu jinou praci na praci, nez tu neco rozebirat a vysvetlovat tupym lidem jako si ty.

Takže ty si nebyl ani v betě? To by si aspoň věděl, že jsme dostali akorát premiovýho shermena, v cod máš taky jen free-for-all když nehraješ team deatchmet, capture of flag, hq a ještě nepřidali další mody fuj. Ty se nad sebou zamysli, fakt že jo  :P

Jen děláš ostudu sobě, i svému klanu...

Crabtr33 #35 Posted 25 October 2011 - 10:07 AM

Major General

• Player
  • 20481 battles
  • 5,836
  • [MEOOW] MEOOW

View PostKaindra, on 25 October 2011 - 08:17 AM, said:

pockej, pockej ... beta tester je hrac jako kazdy jiny, jen hral hru jeste v dobe, kdy mela status bety, proto dostal nasledne drobnou odmenu do full verze a nba foru ma status beta testera. Zadne jine vyhody z toho zadny z hracu nemel.

Jinak, co se tyce rot a klanovek tak to jsou opravdu jine rezimy nez random. Rozhodne doporucuji popremyslet nad tim jak se jich zucastnit. Ovsem je pravda, ze CW potrebuje velmi dobrou organizaci uvnitr klanu, presto to ma zcela jiny naboj nez random.

Co se tyce novinek, tak krome rozsireni stromu tanku pribylo nebo bylo upraveno mnoho map, byly vytvoreny cety pro 2 hrace i bez premium uctu, opraveno bylo mnoho chyb. Ja si myslim, ze to rozhodne neni malo ... a nezapomen, ze nove herni rezimy jsou v priprave. Je dobre si uvedomit, ze vice rezimu znamena mene hracu a tim padem horsi balanc v random bitvach. Proto pro vice hernich modu musis mit take dostatecne velkou hracskou zakladnu, jinak by to nefungovalo.

Prechod z faze beta byl proveden nekdy v dubnu, takze hra jede v ostrem rezimu pouze 6 mesicu.

Derp_Trollington #36 Posted 25 October 2011 - 10:12 AM

Veteran

• Veteran
  • 52679 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
No jo, ale kolik těch bugů přibylo... Nicméně mi přijde vtipné, že tu padají mínuska za OT a přitom sám v OT pokračuješ :-)

Jinak dneska nakoupím goldy za PaySafeCard, snad to bude bez problémů. Jinak jako metoda to vypadá dobře, anonymní, bezpečné - ideální.

Kaindra #37 Posted 25 October 2011 - 10:58 AM

Warrant Officer

• Player
  • 21712 battles
  • 528
  • [_UPG_] _UPG_

View PostCrabtr33, on 25 October 2011 - 10:07 AM, said:

pockej, pockej ... beta tester je hrac jako kazdy jiny, jen hral hru jeste v dobe, kdy mela status bety, proto dostal nasledne drobnou odmenu do full verze a nba foru ma status beta testera. Zadne jine vyhody z toho zadny z hracu nemel.

Jinak, co se tyce rot a klanovek tak to jsou opravdu jine rezimy nez random. Rozhodne doporucuji popremyslet nad tim jak se jich zucastnit. Ovsem je pravda, ze CW potrebuje velmi dobrou organizaci uvnitr klanu, presto to ma zcela jiny naboj nez random.

Co se tyce novinek, tak krome rozsireni stromu tanku pribylo nebo bylo upraveno mnoho map, byly vytvoreny cety pro 2 hrace i bez premium uctu, opraveno bylo mnoho chyb. Ja si myslim, ze to rozhodne neni malo ... a nezapomen, ze nove herni rezimy jsou v priprave. Je dobre si uvedomit, ze vice rezimu znamena mene hracu a tim padem horsi balanc v random bitvach. Proto pro vice hernich modu musis mit take dostatecne velkou hracskou zakladnu, jinak by to nefungovalo.

Prechod z faze beta byl proveden nekdy v dubnu, takze hra jede v ostrem rezimu pouze 6 mesicu.
Konecne nekdo rozumnej. Jako jo souhlas s tim co rikas. Jak rikas na klanovky je potreba jina organizace a vice lidi a hlavne mit tanciky coz kazdy nema. Proto pak hodne lidi hraje jenom random. Nicmene s tou herni zakladnou, vzdyt stale vidim pres 30k lidi online, tak by to nemel byt zas tak sileny problem. S tema novejma modama jsem to slysel uz kdysi davno a furt nic. Ja stejne jako ostatni lidi od nas narazime na to, ze ta hra je moc dobra a ma velkej potencial a prijde mi, ze neni tento potencial tolik vyuzity.

Derp_Trollington #38 Posted 25 October 2011 - 02:02 PM

Veteran

• Veteran
  • 52679 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
Tak, nákup hotov, mám je okamžitě k dispozici, žádné čekání na převody... Tak to má být.

Technologics #39 Posted 31 October 2011 - 03:20 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 25445 battles
  • 1,040
  • [EHW] EHW
Hravam od marca :) a zatial som kupoval gold len raz - cez kreditku - a bolo to maximalne pohodlne.

Co som si to tak prepocitaval tak najrozumnejsie mi prislo zobrat 5500 gold za 20 eur (pomer cena/vykon, a nie je to naraz vela - riziko ze ma hra prestane bavit a nevyuzijem investovane peniaze).
Za to mi vysli 2 mesiace premium + som 300 gold minul na jeden slot. Ak si niekedy este dokupim dalsich 5500 gold, znova budem mat 2 mesiace premium a tentokret mi vyjdu 2 sloty :)

Samozrejme pocitam aj s free slotami za KV2 a KV3 :P

uploader51 #40 Posted 26 November 2011 - 07:54 PM

Lance-corporal

• Player
  • 20641 battles
  • 73
  • [QSF-C] QSF-C

View PostJejKey, on 25 October 2011 - 10:12 AM, said:

No jo, ale kolik těch bugů přibylo... Nicméně mi přijde vtipné, že tu padají mínuska za OT a přitom sám v OT pokračuješ :-)

Jinak dneska nakoupím goldy za PaySafeCard, snad to bude bez problémů. Jinak jako metoda to vypadá dobře, anonymní, bezpečné - ideální.
paysafe je podle me nejlepsi, je to rychle, bezpecne, vyhodne a jednoduche :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users