Jump to content

Nakupování zlaťáků

• This topic is locked This topic is locked
83 replies to this topic

Silentstalker #81 Posted 23 August 2012 - 10:39 AM

Lieutenant General

• Player
  • 16479 battles
  • 7,366
Tak už Wargaming rozdává banány za "výhodné nabídky", maže goldy a zrušení banu podmiňuje skutečným nákupem "podvodného" množství goldů. Cha cha cha

http://wot.wowp.cz/i...post__p__103544

Já vám to říkal...

Edited by Silentstalker, 23 August 2012 - 10:45 AM.

sokr #82 Posted 23 August 2012 - 06:08 PM

Private

• Player
  • 16936 battles
  • 47
nevim co to sem pletes ale tu sa bavilo o nakupu cez ofiko stranki

Pitrsmen #83 Posted 08 October 2012 - 02:14 PM

Lance-corporal

• Player
  • 34443 battles
  • 66
Já jsem si většinou kupoval zlaťáky přes paypal a vždy to byl bleskový a spolehlivý nákup,nikdy jsem při platbě na netu přes paypal neměl sebemenčí problém,je to pohodlný,rychlý a hlavně bezpečný nákup na internetu,přes kartu jako takovou bych platbu na netu neriskoval.

skill4Jo #84 Posted 09 October 2012 - 01:52 PM

Lance-corporal

• Player
  • 40350 battles
  • 62
  • [HOOT] HOOT
Čo sa mňa týka, tak ja som hrával bez premka a bez zlaťákov veľmi dlho, sem tam som vyhral dajaké goldy cez WG súťaže, ale nie veľa. V lete som si prvýkrát išiel kúpiť premko, použil som metódu PaySafe Card, keďže je bezpečná a rýchla. Utratil som 10€ za 2500 goldov, keď to tak zoberiem, nie je to málo. Ten istý mesiac som začal hrávať ESL, je to úžasná vec na zarábanie goldov (grindovanie goldov na global mape sa s tým nedá porovnať), doteraz hrám tak cca 1,5 mesiaca a za tých cca 45 dní som získal približne 20 000 goldov, kebyže som mal tých 20K goldov platiť vyšlo by to na 80€ a za to si môžete kúpiť oveľa rozumnejšie veci. Takže odporúčam, ak ste dobrý hráč, skúsiť si zahrať na ESL, je to jednoduché, turnajov je veľa a za pár hodín (2-3) môžete na seba získať od 333 - 5000 goldov alebo dokonca € , záleží od poradia, na ktorom sa umiestníte. A ak sa o ESL budete naozaj zaujímať a máte zopár poľských kamarátov ( Poliaci nie sú spravidla všetci lamy, zdá sa vám to len preto, že je ich najviac na serveri, to znamená, že najviac lám ale aj zároveň najviac skillerov je z PL, a ak to prekonvertujete na % , tak vám vyjde rovnaký podiel každého národa (počet lám/skillerov)) , tak PL má veľmi hodnotné ESL súťaže, akurát je háčik v tom, že nadpolovičná väčšina hráčov musí pochádzať z PL . Takže ak chcete veľa goldov rýchlo a zadarmo, treba si zrobiť tím a začať hrávať ESL alebo, keď ste ochotný investovať peniaze do hry, tak si to jednoducho platiť. To je odomňa všetko :P .

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users