Jump to content

Náhled národa: SSSR

• Please log in to reply
26 replies to this topic

Community #1 Posted 17 February 2017 - 10:39 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 24,495
Tento víkend se zaměříme na sovětskou ocel - rozdrťte nepřátele svou brutální silou a užijte si slevy a bonusy!

Úplný text položky novinek

Mouse1943 #2 Posted 17 February 2017 - 11:23 AM

Sergeant

• Player
  • 28690 battles
  • 296
IS6 je skvely stroj rozhodne odporucam. Len zarabat budu len lepsi hraci co nebudu musiet casto strielat gold. T54/1 nebrat ani omylom je to strasny kram.

hakatamagato #3 Posted 17 February 2017 - 12:12 PM

Private

• Player
  • 38970 battles
  • 19
  • [R-F-X] R-F-X

jj presne jak pise mouse jen sem zvedavej kdy t 54 a t 44 100 taky zvednou pen kdyz chodi do 10 a maji mensi pene jak super plecka ktera ji tedka dostala vetsi a ma omezeny mm

CZmato #4 Posted 17 February 2017 - 12:33 PM

Sergeant

• Player
  • 47759 battles
  • 256

...mezi nepřátele jako transsibiřský speciál

co to je?? co za pitomce to zase překládalo? expres možná?? ale speciál?? to je nějaké pivo?

... v angličtině to mají jako "Trans-Siberian steam engine" ... tedy parní lokomotiva. Hm. Tak jo.

Mungo_13 #5 Posted 17 February 2017 - 01:36 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 14306 battles
  • 1,115
Neviem preco, ale ked sa objavia 3-nasobky (a viac), tak pri vozitkach, kde by sa mi to ozaj hodilo, sa neviem zbavit dojmu, ze ma to neustale hadze do tragickeho MM, tragickeho tymu a ked uz sa v bitke, ktoru mame vyhrat, pokusim nieco trafit, tak to alebo zakrtkuje, alebo dingne. Takze sa mam na co tesit ...

thacid #6 Posted 17 February 2017 - 03:23 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 24949 battles
  • 1,257
  • [CS-OS] CS-OS
Problém pri tých zvýšených násobkoch je to, že väčšina sa snaží odjazdiť čo najviac tankov a vtedy je to tragédia. Viem to podľa seba. Keď striedam tanky ako ponožky, tak to stojí za starú belu. Keď hrám jeden až tri tanky dookola, tak tie výsledku sú porovnateľne lepšie. A to platí, aj keď sú násobky.

Miri37 #7 Posted 17 February 2017 - 03:42 PM

Brigadier

• Player
  • 43544 battles
  • 4,231

View Postthacid, on 17 February 2017 - 02:23 PM, said:

Problém pri tých zvýšených násobkoch je to, že väčšina sa snaží odjazdiť čo najviac tankov a vtedy je to tragédia. Viem to podľa seba. Keď striedam tanky ako ponožky, tak to stojí za starú belu. Keď hrám jeden až tri tanky dookola, tak tie výsledku sú porovnateľne lepšie. A to platí, aj keď sú násobky.

V mém případě to dělalo ještě to, že jsem primárně vytahoval techniku, u které jsem potřeboval dozkoumat nějaké vybavení, nebo celkově horší  stroje, což v praxi znamenalo, že jsem nejezdil stroje v Top výbavě a ani se kterýma mi to šlo lépe.

Pigz25 #8 Posted 17 February 2017 - 04:51 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19661 battles
  • 98
pořád si myslím, že ačkoli netíhnu ani omylem k rusku, tak ty akce tam mají opravdu jako akce a ne pořád dokola.....švédi - IS6 - tanky zasypané zlatem - akce na zlato - tanky jak z cirkusu nebo diskotéky (patriot+liberte) - černé tanky - akce na zlato - sleva max do tieru 7 - švédi - IS6B........ no nevím, ale tohle kupovat nechci.....třeba takový TOG II by se mi hodil (ve vztahu na současnou akci na ru serveru...bez zlatého bordelu okolo) :B, stejně tak sleva na tier 8+ ..... nevím a neznám jejich strategii(pokud nějakou mají;), ale pokud dávám k tanku pořád zlaté tak by snad za ně mohli i nabídnout něco na co se nebude prášit v garáži nebo v nabídce...jak často se mění nabídka v ingame shopu?? na druhou stranu dát slevu na tier 8+ a k tomu nabídnout lepší konverzi zlaté/stříbrné, tak bych něco uměl koupit/utratit :bajan:

Pigz25 #9 Posted 17 February 2017 - 05:02 PM

Lance-corporal

• Player
  • 19661 battles
  • 98

View PostMouse1943, on 13 January 2017 - 05:29 PM, said:

IS6 je dalsia smutna ukazka kam WG aj cela hra smeruje. Ziaden napad jedine co vedia je vytvarat nove a nove super premijaky a starsie tanky zastaravaju a nez nieco urobia vy mate plecku co ani nehrate. Ako by to bolo malo IS6 je uplne zavysla na dalsej pi... od wg a to je RNG. Ak vam nepraje tak goldom cinkate sedmicky. Ak stretnete E75 alebo japonca viete co nasleduje. Pancier uz nie je ziadna topka. Veza stale slusna ale do vrchneho platu vane ma para skoro vsetko. WG uz odomna nikdy neuvidi ani cent pretoze platite realne peniaze ale WG na vas ajtak serie aj na hru celu. 

View PostMouse1943, on 17 February 2017 - 11:23 AM, said:

IS6 je skvely stroj rozhodne odporucam. Len zarabat budu len lepsi hraci co nebudu musiet casto strielat gold. T54/1 nebrat ani omylom je to strasny kram.

tak ti synku nevím co ty tvé komentáře....jak to čtu tak celkem protichůdné....no co už, je pátek....zajdu na pivko a pak to možná pochopím a bude mi to splývat v jednu stejnou myšlenku....

Mouse1943 #10 Posted 17 February 2017 - 10:45 PM

Sergeant

• Player
  • 28690 battles
  • 296

View PostPigz25, on 17 February 2017 - 04:02 PM, said:

tak ti synku nevím co ty tvé komentáře....jak to čtu tak celkem protichůdné....no co už, je pátek....zajdu na pivko a pak to možná pochopím a bude mi to splývat v jednu stejnou myšlenku....

No nemal som vtedy stastie a RNG a MM mi nakladal po tom co som musel zacat IS6 jazdit stale som ju aj lepsie zvladol a hranie s nou je ovela lepsie. No moja chyba ze som to nupravil

_Karel_Gott #11 Posted 18 February 2017 - 12:56 AM

Private

• Player
  • 17338 battles
  • 36

View Posthakatamagato, on 17 February 2017 - 12:12 PM, said:

jj presne jak pise mouse jen sem zvedavej kdy t 54 a t 44 100 taky zvednou pen kdyz chodi do 10 a maji mensi pene jak super plecka ktera ji tedka dostala vetsi a ma omezeny mm

Já teda nevím jak moc jsi PRO, ale T54-prot a T44-100 jsou super tanky, troufám si říct že T44-100 je top premiak, i na peníze, teda aspoň pro mě.

marvays #12 Posted 18 February 2017 - 09:52 AM

Corporal

• Player
  • 7068 battles
  • 172
Uvažuju, že když máme ten SSSR speciál, že si pořádně rozjedu jejich TD. Dalo by se nějak jednou dvěma větami charakterizovat sovětskou linii TD? Nebo je to co stroj to jiný krám? Rozhoduju se mezi ruským a německým stromem. Ale ti nacisti mě hold trochu odpuzují. Navíc sovětské a čínské stroje mám rád a líbí se mi i designově. 

bobitwo1 #13 Posted 18 February 2017 - 10:39 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 12192 battles
  • 1,098
Ak chceš ruské TD, tak by som odporučil ISU-152, má síce kopu zlých vlastností,  ale to delo stojí za to, aj keď občas potrolí

kingoftranks #14 Posted 18 February 2017 - 10:49 AM

Corporal

• Player
  • 27688 battles
  • 133
  • [-GODS] -GODS

View Postmarvays, on 18 February 2017 - 09:52 AM, said:

Uvažuju, že když máme ten SSSR speciál, že si pořádně rozjedu jejich TD. Dalo by se nějak jednou dvěma větami charakterizovat sovětskou linii TD? Nebo je to co stroj to jiný krám? Rozhoduju se mezi ruským a německým stromem. Ale ti nacisti mě hold trochu odpuzují. Navíc sovětské a čínské stroje mám rád a líbí se mi i designově. 

Su celkom v pohode, sice ISUna bez BL-10 je utrpenie tak to stoji za to,i ked niekedy len zhodis pasy,ale nie kazdemu ten tank sadne. Celkom sa mi paci ta linia od M1,ktora je viac mobilnejsia a to Xko ma velmi slusny armor.  

marvays #15 Posted 18 February 2017 - 01:14 PM

Corporal

• Player
  • 7068 battles
  • 172

View Postbobitwo1, on 18 February 2017 - 10:39 AM, said:

Ak chceš ruské TD, tak by som odporučil ISU-152, má síce kopu zlých vlastností,  ale to delo stojí za to, aj keď občas potrolí

no spíš jsem chtěl vědět, jestli ty ruské stojí za to. protože teď se to tu prohání samý švéd, nebo němec. Z amerických potkávám jen chlapce s nízkým sebevědomím, kteří si jej dohání s T67 a anglány s francouzema skoro nepotkám. Hlavně nevím jak s tím hrát. Jasně, základy nějaké mám, ale jestli na ty ruské TD nejsou nějaké specifika.

Pořád je to víceméně o náhodě a přijde mi, že za TD toho jako hráč moc neovlivním. Včera jsme hrál 13 bitev a všechny wn kolem 200. Pak jsem hrál 14tou a wn 6000 a "M". Takže dost o náhodě.

bobitwo1 #16 Posted 18 February 2017 - 02:34 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 12192 battles
  • 1,098

View Postmarvays, on 18 February 2017 - 01:14 PM, said:

no spíš jsem chtěl vědět, jestli ty ruské stojí za to. protože teď se to tu prohání samý švéd, nebo němec. Z amerických potkávám jen chlapce s nízkým sebevědomím, kteří si jej dohání s T67 a anglány s francouzema skoro nepotkám. Hlavně nevím jak s tím hrát. Jasně, základy nějaké mám, ale jestli na ty ruské TD nejsou nějaké specifika.

Pořád je to víceméně o náhodě a přijde mi, že za TD toho jako hráč moc neovlivním. Včera jsme hrál 13 bitev a všechny wn kolem 200. Pak jsem hrál 14tou a wn 6000 a "M". Takže dost o náhodě.

veľa nemcov sa hrá preto, že majú otočnú vežu, čo je veľká výhoda, v prípade Scorpiona G je to premiák. Briti majú jediné dobré TD Charioteer na tier 8 ich topové TD sú skôr na zábavu, inak celá AT línia je ťažká hranie a na dobrý výsledok potrebuješ mať šťastie. Američania sa celkom dosť hrajú, hlavne často vidím T30, a koncové E3 a E4. ISU-152 je na TD celkom rýchla, ale pomaly sa otáča, delo ak domieriš poctivo, tak celkom dobre triafa, proste typicky ruské, reload cca 15sec, s bia, ventiláciou a nabijákom nabíjaš za 14,53 sec, alfa 750, pene 286 na tier 8, goldy prakticky ani nepotrebuješ ládovať plus si klasicky ruský slepec, dohľad nič moc. Keďže to je tier 8, je celkom ľahké sa tam dostať, ak nemáš prémium, tak pri troche umu si na seba zarobí celkom v pohode (ak dáš aspoň 2000dmg, ale prehráte hru a ty umreš, tak si cca na nule po odrátaní nákladov na strelivo, opravy a možno nejaký ten spotrebák). V tier 8 bitke neexistuje nik, koho by si nedokázal aj čelne penetrovať s AP, možno tak T32 čelne do veže asi nie, ale nemal by si mať s ničím problém. Plus ak hráš aj osobné misie, tak misie typu nastrieľaj 3-5dmg sa robia viac menej samé, ak tam máš nejaké že zničte 2-3 tanky, tak s tou alfou sa dobre dorážajú tanky. Camo je dosť biedne, napriek tomu mám náter a posádka má 100% camo skill, tak to dosť svieti. S tým delom nemáš problém ani proti desiatkam, len to musíš hrať zozadu, aby ťa nespotli, inak si za 1-2 sekundy v  garáži, predsa len 1010HP nie je zrovna veľa. Keďže to je bezvežové TD, tak hlavne v mestským mapách je to dosť ťažké hrať.

marvays #17 Posted 18 February 2017 - 03:33 PM

Corporal

• Player
  • 7068 battles
  • 172

View Postbobitwo1, on 18 February 2017 - 02:34 PM, said:

veľa nemcov sa hrá preto, že majú otočnú vežu, čo je veľká výhoda, v prípade Scorpiona G je to premiák. Briti majú jediné dobré TD Charioteer na tier 8 ich topové TD sú skôr na zábavu, inak celá AT línia je ťažká hranie a na dobrý výsledok potrebuješ mať šťastie. Američania sa celkom dosť hrajú, hlavne často vidím T30, a koncové E3 a E4. ISU-152 je na TD celkom rýchla, ale pomaly sa otáča, delo ak domieriš poctivo, tak celkom dobre triafa, proste typicky ruské, reload cca 15sec, s bia, ventiláciou a nabijákom nabíjaš za 14,53 sec, alfa 750, pene 286 na tier 8, goldy prakticky ani nepotrebuješ ládovať plus si klasicky ruský slepec, dohľad nič moc. Keďže to je tier 8, je celkom ľahké sa tam dostať, ak nemáš prémium, tak pri troche umu si na seba zarobí celkom v pohode (ak dáš aspoň 2000dmg, ale prehráte hru a ty umreš, tak si cca na nule po odrátaní nákladov na strelivo, opravy a možno nejaký ten spotrebák). V tier 8 bitke neexistuje nik, koho by si nedokázal aj čelne penetrovať s AP, možno tak T32 čelne do veže asi nie, ale nemal by si mať s ničím problém. Plus ak hráš aj osobné misie, tak misie typu nastrieľaj 3-5dmg sa robia viac menej samé, ak tam máš nejaké že zničte 2-3 tanky, tak s tou alfou sa dobre dorážajú tanky. Camo je dosť biedne, napriek tomu mám náter a posádka má 100% camo skill, tak to dosť svieti. S tým delom nemáš problém ani proti desiatkam, len to musíš hrať zozadu, aby ťa nespotli, inak si za 1-2 sekundy v  garáži, predsa len 1010HP nie je zrovna veľa. Keďže to je bezvežové TD, tak hlavne v mestským mapách je to dosť ťažké hrať.

Moc díky za vyčerpávající info. Jen poslední otázka . . . jaké vybavení dáváš u rusáku. Teď jsem na tíru5 a snad večer koupím tír 6 a na něm chyvilku vydržím, protože chcu naskilovat posádku a vyjet obě dvě větve. ani nevím proč, ale já dávám kamo, rychlejší zaměřování a nabiják.

Mungo_13 #18 Posted 18 February 2017 - 03:47 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 14306 battles
  • 1,115

View Postkingoftranks, on 18 February 2017 - 10:49 AM, said:

Su celkom v pohode, sice ISUna bez BL-10 je utrpenie tak to stoji za to,i ked niekedy len zhodis pasy,ale nie kazdemu ten tank sadne. Celkom sa mi paci ta linia od M1,ktora je viac mobilnejsia a to Xko ma velmi slusny armor.  

Hej, zrovna ISU-ne sa snazim vyexpit ten kanon. A nechce sa mi na to hodit slusny krajec free XP, co mam. Takze ju este kusok potiahnem a potom obetujem nejakych 30000 frXP. S hufnicou je to ako na hojdacke, som zvedavy, ci ten kanon to aspon trochu zlepsi.

View Postmarvays, on 18 February 2017 - 01:14 PM, said:

Nahoda, ci "nahoda" ma v tejto hre zatvu. Zazil som vikendy, kde som si ani neskrtol - pancier aj takej KV-4 simuloval mokre noviny, spoluhraci bieda a moje granaty davali superovym vozidlam prednost, lebo videli cervenu :D Tak, ako vsade, su tam dobre stroje a je tam megafrustracia, zalezi na tom, ako ti co sadne (k tomu efekt RNG/MM). SU-85/85B su zabavne vozitka, pokial v nich mas posadku aspon na 100% vycviku (SU-76 som prakticky preskocil - nepoznam). SU-100 - radsej som mal SU-85, zdala sa mi byt lepsie balancovana, pokial ide o ROF, DMG, PEN a pohyblivost. Premiova SU-122-44 je mazel. SU-152? Neskusal som ho s inymi kanonmi, nez hufnicou. Tam (TOP kanon) sa ev. ciastocne priblizi k tej premiovej 122-44, pokial ide o palebnu silu. S 152mm hufnicou ale strasne trolis - lieta to alebo rovno, alebo po opusteni hlavne to urobi 90-stupnovu zakrutu, das riadnu pecku, alebo DMG za 60HP (sestdesiat) ci len poskodis pas. HEAT je nieco podobne. A pokial ta aspon trochu nechrani tym (co je dnes bezne), si po vystrele mrtvola. Ked zazijes, ako hra uprace 4 HEAT-y v rade tak, aby si nedal ani za 1HP tam, kde by mali prechadzat ako horuci noz maslom, len aby si neziskal ziadne EXP a kredity, pochopis. Potom posles jednu zufalu HE T-34-ke z nevyhodneho uhlu na vezu, s tym, ze budes rad za trochu DMG a poskodeny pas - a jej odplava cez 1000HP. To potom skoro hodis monitor cez okno.

A inokedy zase v patovej situacii z 2. linie posielas superovi pozdravy za 300 HP jeden za druhym s doplnkovymi skodami na moduloch a veci funguju, ako by jeden cca. cakal.

Btw., na presnejsich TD vozim nabijak siet a bino. Na slepuchoch a TD s limitovanym pohybom dela nahradzam bino ventilaciou, ak sa da. A na SU/ISU-152 som aj tu siet nahradil za pohon dela. Na niektorych mam trvale camo, inde obcas kupim letnu 30-dnovku za kredity (tu vyuzijem najviac)

P.S. nie som ziadna fialka, TOP moc nehram (mam jednu T9, ale momentalne na to nemam moc chut)

View Postbobitwo1, on 18 February 2017 - 02:34 PM, said:

veľa nemcov sa hrá preto, že majú otočnú vežu, čo je veľká výhoda, v prípade Scorpiona G je to premiák.

Američania sa celkom dosť hrajú, hlavne často vidím T30, a koncové E3 a E4.

Nemci maju vezove TD az od TVIII, nie? Dovtedy su bezvezove, ale par ich je tam velmi hratelnych. Americke vezovky nizsich T-ov su IMHO prijemne na hranie, len TVI je WG-ckom ucelovo zavrazdeny v podobe "nekonecnej" doby otacania veze.

Edited by Mungo_13, 18 February 2017 - 03:47 PM.

bobitwo1 #19 Posted 18 February 2017 - 04:09 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 12192 battles
  • 1,098

View Postmarvays, on 18 February 2017 - 03:33 PM, said:

Moc díky za vyčerpávající info. Jen poslední otázka . . . jaké vybavení dáváš u rusáku. Teď jsem na tíru5 a snad večer koupím tír 6 a na něm chyvilku vydržím, protože chcu naskilovat posádku a vyjet obě dvě větve. ani nevím proč, ale já dávám kamo, rychlejší zaměřování a nabiják.

čo sa týka posádky, ako prvé veliteľ žiarovka, ostatný camo, potom bia, čo sa týka vybavenia na TD, tak nabiják, rýchlejšie zameriavanie vždy, potom už je to na tebe, či sa uspokojíš s menším dohľadom a dáš ventiláciu (zlepší ti čas nabíjania, čas zameriavania a z každého niečo), alebo chceš dohľad a dáš buď bino alebo optiku. V prípade bina sa nesmieš pohnúť podvozkom a trvá myslím cca 2 sekundy, kým sa zapne, ale máš +25% dohľadu, ale si dáš optiku, ale to máš len +10% dohľadu, ale permanentne. Rozhodnutie je na tebe. 

marvays #20 Posted 18 February 2017 - 04:12 PM

Corporal

• Player
  • 7068 battles
  • 172

View PostMungo_13, on 18 February 2017 - 03:47 PM, said:

Btw., na presnejsich TD vozim nabijak siet a bino. Na slepuchoch a TD s limitovanym pohybom dela nahradzam bino ventilaciou, ak sa da. A na SU/ISU-152 som aj tu siet nahradil za pohon dela. Na niektorych mam trvale camo, inde obcas kupim letnu 30-dnovku za kredity (tu vyuzijem najviac)

Maskovačku na tanku beru jako základ. Tu mám koupenou pořád. Takže se nesnažís vyrovnávat? Že když je tank slepý, tak mu ještě sebereš bino? Já právě asi vyzkouším na těch ruských TD kombinaci optika/bino/síť . . . ovšem to asi nebudu moct používat bazuku s HE . . . to už bych netrefil nic :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users