Jump to content

Usprawnienia interfejsu i plutony

• Please log in to reply
64 replies to this topic

AraDredd #21 Posted 17 February 2017 - 06:38 PM

Private

• Player
  • 29556 battles
  • 15
  • [_VV_] _VV_

View PostGotrPL, on 17 February 2017 - 05:26 PM, said:

ja robię wszystkie linie naraz zbijając gwiazdki było by to dla mnie wielkim ułatwieniem !! 

ale kolega mi nie odpowiedział ;(

czyli tego nie dali ??

TO JA SIĘ PYTAM CZY DODANIE TAKIEJ PROSTEJ FUNKCJI TO PROBLEM ?? :angry: takie to trudne ?

Dostać czytelny interfejs - Bezcenne a resztę zapłacisz MasterC. A już teraz nie dla wszystkich jest czytelny i zrozumiały :facepalm::P

_Patrol #22 Posted 17 February 2017 - 06:40 PM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 39360 battles
  • 32,629
  • [AW-LE] AW-LE

View PostGotrPL, on 17 February 2017 - 06:26 PM, said:

ja robię wszystkie linie naraz zbijając gwiazdki było by to dla mnie wielkim ułatwieniem !! 

ale kolega mi nie odpowiedział ;(

czyli tego nie dali ??

TO JA SIĘ PYTAM CZY DODANIE TAKIEJ PROSTEJ FUNKCJI TO PROBLEM ?? :angry: takie to trudne ?

Jak już wspomniał rozebur6 ustawiasz czołgi które grindujesz jako podstawowe, następnie w filtrze zaznaczasz czołgi podstawowe i masz to co chcesz czyli w karuzeli tylko i wyłącznie czołgi które grindujesz.

Gold_No0B_Red_campeR #23 Posted 17 February 2017 - 06:42 PM

Corporal

• Player
  • 25827 battles
  • 107

View Postrobezur6, on 17 February 2017 - 05:27 PM, said:

Ale po co dodawać taką funkcję jeśli jest już...

pierwszą połowę zrozumiałem gdzie jest taka funkcja ?

obecnie w filtrze jak najedziesz na przykład na "elitarne" wyświetla się chmurka:

"pojazdy elitarne

pokaż/ukryj pojazdy dla których zbadano wszystkie moduły i gałęzie drzewa badań"

to jak mam ukryć ?? bo jak naciskam to nie ukrywa tylko pokazuje ;//

View Postrobezur6, on 17 February 2017 - 05:27 PM, said:

...co sprawi ,że stanie się to samo?

tego nie rozumie mógłbyś napisać jeszcze raz o co ci chodziło?

pozdrawiam

robezur6 #24 Posted 17 February 2017 - 06:45 PM

Lieutenant General

• Player
  • 44201 battles
  • 6,961

View PostGotrPL, on 17 February 2017 - 05:42 PM, said:

pierwszą połowę zrozumiałem gdzie jest taka funkcja ?

obecnie w filtrze jak najedziesz na przykład na "elitarne" wyświetla się chmurka:

"pojazdy elitarne

pokaż/ukryj pojazdy dla których zbadano wszystkie moduły i gałęzie drzewa badań"

to jak mam ukryć ?? bo jak naciskam to nie ukrywa tylko pokazuje ;//

tego nie rozumie mógłbyś napisać jeszcze raz o co ci chodziło?

pozdrawiam

Dodajesz czołgi ,które grindujesz codziennie do zakładki "pojazdy podstawowe".,a resztę wywalasz. Zrobione. Gratulacje.

Ragewit #25 Posted 17 February 2017 - 06:53 PM

Warrant Officer

• Player
  • 47584 battles
  • 683
  • [ENZYM] ENZYM

Block Quote

Aby zaoszczędzić trochę Waszego czasu na sprawdzaniu dodatkowych statystyk, zaimplementowaliśmy kilka nowych bloków informacyjnych w miejscach na pojazdy: odznaki mistrzowskie, odsetki zwycięstw, odznaki biegłości. Wystarczy najechać kursorem na pojazd, aby je zobaczyć

.

2 linijki tekstu 1 rok pracy:trollface:

Edited by RommelPownz, 17 February 2017 - 06:53 PM.

Gold_No0B_Red_campeR #26 Posted 17 February 2017 - 06:55 PM

Corporal

• Player
  • 25827 battles
  • 107

ok panowie to jak ja mam dodawać to to nie jest żaden filtr !!

tak było zanim do interfejsu dodali filtr wtedy się do grupy podstawowej dodawało co się chciało

a skoro w xvm była funkcja zaznaczenia premium, elitarnych, nieelitarnych i inne to jak rozumieć że twórcy usprawniając grę dodają do filtra wszystko oprócz tego jednego i kąrzą mi dodawać nieelitarne czołgi które grinduje do podstawowych ??

12312319873 #27 Posted 17 February 2017 - 10:58 PM

Captain

• Player
  • 30461 battles
  • 2,269
  • [AHAM] AHAM

View PostRommelPownz, on 17 February 2017 - 06:53 PM, said:

.

2 linijki tekstu 1 rok pracy:trollface:

nie no nie szydź tak z ich ciężkiej pracy ;)

View Post_Patrol, on 17 February 2017 - 06:12 PM, said:

Nie zrozumiałeś ,ale ok :)

nie no zrozumiałem nowe dodatki do wot to prawie jak budowa riese ... następny cud świata ... już rozkładam swój dywanik modlitewny by podziękować za to ;) Abelard Giza daje łapkę w góre  :)

Edited by 12312319873, 18 February 2017 - 07:25 AM.

Vihrru #28 Posted 17 February 2017 - 11:19 PM

Sergeant

• Player
  • 41266 battles
  • 298
  • [_CHS_] _CHS_

Jak już zajmują się takimi rzeczami to mogliby w końcu poprawić/dodać np.

- po śmierci klikając przełączamy się między członkami drużyny - niestety, losowo. Klikam i raz wrzuca kamerę gościa drugiego od dołu na liście, kolejne kliknięcie i gość ze środka, no coś nie tak. Ja chciałbym by szło od góry do dółu/ odwrotnie, whatever, byleby była w tym jakaś logika.

- autowyposażenie w lornetę/siatę

- zasięg strzału artylerii na mapie (w xvmie to chyba czerwony okrąg), szczególnie przydatne, gdy gramy np. brytyjskimi artami

- może jakieś szybsze sprawdzanie MoE (konkretnych procentów)? Jak grinduje trzecią od znakę to po każdej bitwie trzeba się przeklikać by zobaczyć jak nam idzie.

Super, że po śmierci od razu wrzuca na plutonowego. Może w ciągu następnego pięciolecia wejdą rzeczy wypisane powyżej.

dsfdsffdg #29 Posted 18 February 2017 - 09:06 AM

Private

• Player
  • 26391 battles
  • 23
KV-1S powinien być wprowadzony ponownie do gry. Podobnie jak E-25 to czołg przesadzony, a E-25 został wprowadzony, więc KV-1S także musi. Tak jak obecny V KV-1S jest super, tak VI KV-85 jest najgorszą VI ciężką. W obecnej dobie golda wprowadzony na nowo KV-1S na VI, może z inną nazwą nie robiłby na nikim wrażenia pod względem jego przebijania. Byłby takim Liberte na VI. Można byłoby z niego zrobić premkę ze skróconym przeładowaniem. Sprzedałby się bardzo dobrze, a Worgaming by zarobił najwięcej nie psując gry ( dla odmiany ).

dsfdsffdg #30 Posted 18 February 2017 - 09:13 AM

Private

• Player
  • 26391 battles
  • 23

Co do interfejsu od zawsze chciałem aby pojawiły się dane w karuzeli, dla każdego czołgu. Tylko niewielka ich część została wprowadzona do gry. Dane dla konkretnego czołgu dzieliy by siię na ogólne, średnie oraz maksymalne. Bylyby bez podpisu, tylko ze znakiem graficznym, a legenda by gdzieś widniała. Są to:

- machmaking

- poziom

- liczba bitew

- % zwycięstw

- średnie doświadczenie

- średnie dmg

- maksymalna ilość zniszczonych pojazdów

- maksymalne dośwaidczenie

- maksymalny dmg

- średnia ilość zniszczonych pojazdów

gordon84 #31 Posted 18 February 2017 - 10:21 AM

Private

• Player
  • 31726 battles
  • 36
  • [N_PR] N_PR
a wyboru czołgów do expienia dalej nie ma, trzeba zaznaczać jako podstawowe a potem zaznaczyć, żeby je pokazał...
na szczęście jest XVM :)

the_blind_sniper #32 Posted 18 February 2017 - 12:34 PM

Private

• Player
  • 39951 battles
  • 10
moim skromnym prywatnym zdaniem powinni cos zrobic w tym trybie posmiertnym. fajnie ze bedzie przelaczanie na kumpla z plutonu ale powinna byc jakas dodatkowa opcja zmiany widoku dla arty bo co ciekawego moze byc w ogladaniu jak arta wykonuje mikro-ruchy i np. opuszcza/podnosi o milimetr dzialo przy celowaniu? moze jakas opcja przelaczenia widoku "z shift'em" na tryb snajperski i podgladniecia jak kumpel celuje itd?

krakus56 #33 Posted 18 February 2017 - 02:17 PM

Private

• Player
  • 49007 battles
  • 19
  • [-SIH-] -SIH-

To wszystko to mydlenie oczu !!!!!! Kiedy zrobicie to, co istotne? Kiedy poprawicie MM? Przy ostatnim patchu coś tam mruknęliście, że już nie będzie losowań z jednej strony osiem havi z drugiej dwa!!!!! Że będzie równowaga. I co ,zamilknęliście!!!!!

A co poprawą wydajności serwerów!!!!! Grasz, fajnie idzie i nagle 400 i więcej pinga i czołg jedzie gdzie chce. Oczywiście : " to nie nasza wina, to wina twojego dostawcy neta"

Weźcie się za rozwiązywanie problemów a nie za mydle oczu !!!!!!

LaxyGen #34 Posted 18 February 2017 - 02:53 PM

Private

• Player
  • 32173 battles
  • 18
  • [-BR-] -BR-

View Postdsfdsffdg, on 18 February 2017 - 08:06 AM, said:

Podobnie jak E-25 to czołg przesadzony...

No nie wytrzymam...

Przez takich marudnych pajaców jak Ty, pojazdy za które płaci się "żywą" gotówką dostają nerfa! Jeśli nie umiesz grać w WOT'a bo Ci jakieś czołgi przeszkadzają to łap pokemony. Dla mnie dużo większym problemem jest przesadzone wsparcie dla początkujących/słabych graczy, które skutecznie niszczy rozgrywkę. I gdzie tu "fair play"? 

Edited by LaxyGen, 18 February 2017 - 02:56 PM.

robezur6 #35 Posted 18 February 2017 - 03:21 PM

Lieutenant General

• Player
  • 44201 battles
  • 6,961

View PostLaxyGen, on 18 February 2017 - 01:53 PM, said:

No nie wytrzymam...

Przez takich marudnych pajaców jak Ty, pojazdy za które płaci się "żywą" gotówką dostają nerfa! Jeśli nie umiesz grać w WOT'a bo Ci jakieś czołgi przeszkadzają to łap pokemony. Dla mnie dużo większym problemem jest przesadzone wsparcie dla początkujących/słabych graczy, które skutecznie niszczy rozgrywkę. I gdzie tu "fair play"? 

Jakie wsparcie?

LaxyGen #36 Posted 18 February 2017 - 03:56 PM

Private

• Player
  • 32173 battles
  • 18
  • [-BR-] -BR-

View Postrobezur6, on 18 February 2017 - 02:21 PM, said:

Jakie wsparcie?

Masz niby 37 tys bitew i nie wiesz? To poczytaj sobie w necie na temat mechanizmów wspierających graczy w grach MMO. 

robezur6 #37 Posted 18 February 2017 - 04:14 PM

Lieutenant General

• Player
  • 44201 battles
  • 6,961

View PostLaxyGen, on 18 February 2017 - 02:56 PM, said:

Masz niby 37 tys bitew i nie wiesz? To poczytaj sobie w necie na temat mechanizmów wspierających graczy w grach MMO. 

Aha, czyli wiesz że słabsi mają "wsparcie" ale nie wiesz jakie? Typowy płaskoziemiec :D

LaxyGen #38 Posted 18 February 2017 - 04:50 PM

Private

• Player
  • 32173 battles
  • 18
  • [-BR-] -BR-

View Postrobezur6, on 18 February 2017 - 03:14 PM, said:

Aha, czyli wiesz że słabsi mają "wsparcie" ale nie wiesz jakie? Typowy płaskoziemiec :D

A ty taki ciemny jesteś czy tylko udajesz "bystrzaka"? To napiszę... Wsparcie oferuje się graczom (głównie) początkującym. Jak wiadomo WOT ma już parę lat na karku i ktoś z dłuższym stażem stanowi duże zagrożenie dla "pomidorka". Dlatego gra oferuje takiemu "nóbkowi" korzystniejsze RNG. Skoro doświadczony czołgista zna mapy, czułe punkty na pojazdach, dobre pozycje do prowadzenia ostrzału wroga, wie jak używać artylerii, TDków, cieżarów, umie "kątować" pojazdem, wie gdzie nie stawać czołgiem aby go arta nie trafiła itp. To ilu graczy, bez doświadczenia jest w stanie przetrwać te pierwsze bitwy (oznaczające dla nich z reguły łomot!) aby nie zrezygnować z rozgrywki? Tacy ludzie mający mniejsze doświadczenie, chętniej kupią konto premium czy "golda"  aby szybciej się "grindować".  Zostawiając początkujących czołgistów na pożarcie "wyjadaczom", WG klepnęło by sobie w kolano! I nie zarobiło kasy! Bo stary, doświadczony gracz radzi sobie bez premki! Co jest zupełnie logiczne! A samo wsparcie objawia się tym, że strzelając do pomidorka rykoszetujemy, dostajemy ammoracki, jesteśmy wyspotowywani o wiele szybciej, nasze pociski przelatują przez wrogie pojazdy albo znikają itp. Filmów pokazujących takie wydarzenia w WOCie jest cała masa! Problemem jest to, że WG przesadza z tym wsparciem i są dni w których nie da się grać!

Uwaga !!! W tym filmie jest wiele obraźliwych słów !!!

Edited by LaxyGen, 19 February 2017 - 04:01 PM.

robezur6 #39 Posted 18 February 2017 - 04:55 PM

Lieutenant General

• Player
  • 44201 battles
  • 6,961
Zapomniałeś jeszcze wysłać link do przeprowadzonych badań :)

Produkt_Krajowy #40 Posted 18 February 2017 - 04:57 PM

Sergeant

• Player
  • 1013 battles
  • 255

View PostLaxyGen, on 18 February 2017 - 04:50 PM, said:

A ty taki ciemny jesteś czy tylko udajesz "bystrzaka"? To napiszę... Wsparcie oferuje się graczom (głównie) początkującym. Jak wiadomo WOT ma już parę lat na karku i ktoś z dłuższym stażem stanowi duże zagrożenie dla "pomidorka". Dlatego gra oferuje takiemu "nóbkowi" korzystniejsze RNG. Skoro doświadczony czołgista zna mapy, czułe punkty na pojazdach, dobre pozycje do prowadzenia ostrzału wroga, wie jak używać artylerii, TDków, cieżarów, umie "kątować" pojazdem, wie gdzie nie stawać czołgiem aby go arta nie trafiła itp. To ilu graczy, bez doświadczenia jest w stanie przetrwać te pierwsze bitwy (oznaczające dla nich z reguły łomot!) aby nie zrezygnować z rozgrywki? Tacy ludzie mający mniejsze doświadczenie, chętniej kupią konto premium czy "golda"  aby szybciej się "grindować".  Zostawiając początkujących czołgistów na pożarcie "wyjadaczom", WG klepnęło by sobie w kolano! I nie zarobiło kasy! Bo stary, doświadczony gracz radzi sobie bez premki! Co jest zupełnie logiczne! A samo wsparcie objawia się tym, że strzelając do pomidorka rykoszetujemy, dostajemy ammoracki, jesteśmy wyspotowywani o wiele szybciej, nasze pociski przelatują przez wrogie pojazdy albo znikają itp. Filmów pokazujących takie wydarzenia w WOCie jest cała masa! Problemem jest to, że WG przesadza z tym wsparciem i są dni w których nie da się grać!

:facepalm:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users