Jump to content

Cytatopedia polskiego forum WoT.

Dodatek: śpiewnik czołgisty.

• Please log in to reply
1127 replies to this topic

_Shizo_ #1 Posted 18 February 2017 - 06:23 PM

Captain

• Player
  • 83850 battles
  • 2,127
  • [PD_PL] PD_PL

Cytatopedia polskiego forum WoT powstała w celach humorystycznych i nie ma na celu obrażać kogokolwiek. Celem jest przekazanie potomności cytatów z forum, które są "NAJ" (tj. najciekawsze, najśmieszniejsze, najgłupsze, najgorętsze, najmilsze, najsmutniejsze, najsłodsze, najwstrętniejsze itp.). Redakcja liczy na Waszą pomoc - w swoich postach nie zapomnijcie podać żródłła tj.linku. Zapraszamy do zabawy. 

ODCINEK BIEŻĄCY 02.02.2018 r. n.e. 

Graaba Mam podobny problem. Dostalem ostrzeżenie pewnie za opuszczenie gry - padły korki a byłem na początku.

Niestety zdarzylyy się skoki napięcia kilka razy i podejrzewam że to kilka razy wyszło

Jak mam to zgłosić?? Do kogo??

_Patrol Do elektryka z ważnymi uprawnieniami.

GoldOmega3 zacznij myśleć, w grze i na forum

murmeniusz zacznij myśleć poza forum i poza grą. jeśli w ogóle masz życie poza grą i poza forum

Falathi ... posiadanie alt kont per se NIE jest zabronione, chyba, że ktoś korzysta z nich w celu ominięcia sankcji nałożonych na jego konto ( typu: mam bana, więc tworzę alta żeby dalej pisać ) lub korzysta z nich w złej intencji ( trolling, spam, obrażanie innych użytkowników, sianie zamętu itp itd - przykładem może być alt konto nawołujące do tępienia alt kont ).

terminator_14678 Od września nie gram w WoT na pC , bo gram albo w WT albo Blitz i nie wiem wrócić ? W sumie spędziłem trochę czasu ale z drugiej strony mierzi mnie chciwość i nieudolność WG . Wczoraj po prostu jakoś mnie tknęło że w sumie takie zorganizowane bitwy pancerne np. Klasówki , druzynowki to jest coś .

medalikarz Wydałeś na niego wyrok...Czym ci tak podpadł?

SteelTheNoob Przygniótł mnie feedbackiem

Falathi  Nie wiem, od czego zacząć i do czego w pierwszej kolejności się odnieść. Proponuję na początek rozważenie zmiany awatara - towarzyszy a zwłaszcza alt towarzyszy czasem znienacka przenoszą do SSG, a chyba nie o to chodzi. PS SSG - Syberyjska Sekcja Gimnastyczna.

Sebek_1981 a jak miałbym flagę UE czy USA już by było cacy

Daimler1916 Ty co najwyżej możesz sobie wstawić tęczowego dildasa bądź jakaś feministkę. Podobny macie tok myślenia.

Daimler1916 Ta babeczka co wyczytała Twój nick to trzeba przyznać fajna z niej szprycha.

herhor67 Nie przeczę; miałem nadzieję, że akurat ona.

Daimler1916 To pisz do Falathiego ze zamiast bona chcesz jej nr fona.

Falathi JEŚLI się zgodzi, to mogę przekazać ale szczerze mówiąc zbytnio bym na to nie liczył.

malutoros A co probowałes ?

DeepackTheProphecy _Partol nie czepiaj się tylko polewaj. I tak tak wiem to zło ale konieczne.

_Partol Łeeeeee, sam se polej.

DeepackTheProphecy Mam od tego ludzi

Daimler1916 Przeraza mnie ta raperka.

Deleted243 Przerażać może najwyżej twój gust muzyczny.

x4ec Hola. A co ten TD ma takiego fajnego?

Mscislav_sister Niektórzy, z niewiadomych powodów, lubią mieć nieuzasadnioną i nieuczciwą przewagę nad innymi. "A może by dziś postrzelać do przedszkolaków"? pomyślał typowy arciarz/cheater/wielbiciel WTFaka/Defendera wyłączając wota. Powolnym ruchem odsunął się od biurka, wstał, podniósł opartego o biurko Mossberga i spojrzał przez okno na dzieci bawiące się za ogrodzeniem po drugiej stronie ulicy.

DeepackTheProphecy By Cie szlag Mscisław, i to dwa razy heheh

Balamuciarz ... i odmużdżacz DOOM.

geohound Fakt, chyba jesteś właśnie po dłuższej sesyjce.

herhor67 Czy będzie Defender? Ja mam nadzieję, że będzie. Znerfiony.

ODCINEK 001

ODCINEK 002

ODCINEK 003

ODCINEK 004

ODCINEK 005

ODCINEK 006

ODCINEK 007

ODCINEK 008

ODCINEK 009

ODCINEK 010

ODCINEK 011 

Z poważaniem 

Redaktor Naczelny Profes. Mag. Insz. Dokt. Rehabilit. Ser. _Shizo_

Edited by _Shizo_, 02 February 2018 - 03:08 PM.

_Shizo_ #2 Posted 18 February 2017 - 06:23 PM

Captain

• Player
  • 83850 battles
  • 2,127
  • [PD_PL] PD_PL

Śpiewnik czołgisty polskiego forum WOT powstał, aby zgromadzić najciekawsze propozycje utworów nawiązujących do szeroko rozumianej tematyki pancernej. Jeśli jesteś przyszłą gwiazdą muzycznej sceny poptankowej, prowadzisz chóry czołgowe, udzielasz się w zespole pancerockowy lub jesteś frontmanem klanometalowym, czy jesteś DJem technoartowym, czy grajkiem ulicznoforumowym, albo tańczysz i wyjesz w tomatogrils lub filetoboys bandzie (jakiejkolwiek bandzie np. Spoter Trans Bandzie) - zapraszamy do nas. Zapraszamy do dzielenia się swoją twórczością, niech następne pokolenia wiedzą, że prawdziwi czołgiści to przede wszystkim niezwykłe talenty (być może niespełnione).   

NAJNOWSZE HICIORY 

AKCENT 
" Przez Twe Camo zielone" (cover by _Shizo_)

Odkąd wyspotowałem ciebie
Nie mogę jeść, nie mogę srać
Jak do tego doszło, nie wiem?
Mechanika o sobie dała znać

Co poradzić mogę na to
Ze miłość przyszła właśnie dziś
Że w sercu mym jest random
A w moich myślach jesteś ty

Przez te camo, te camo zielone oszalałem
Gwiazdy Chyba twym perkom oddały cały blask
A ja lufę orgazmu spragnioną ci oddałem
Tak zakochać, zakochać się można tylko raz

W mych krzaczorach cię ukryje
U gąsek Ci złożę cały świat
Serce me dla ciebie bije
I czeka na twój mały cap
Jeden burzak twój wystarczy
I moje serce powie rytm
O twoje perki będę walczył
O perki walczyć to nie wstyd

Przez te camo, te camo zielone oszalałem
Gwiazdy Chyba twym perkom oddały cały blask
A ja lufę orgazmu spragnioną ci oddałem
Tak zakochać, zakochać się można tylko raz

LADY TANK "Tank głupia, tank" 

SKYRIM "Retard czerwony"

GOLEC U ORKIESTRA "BanFrancisco"

PIERSI "Prembanik zbliża się"

LADY TANK "Zawsze tam gdzie Ty"

EKLEKTYCZNE KAFARY "Grille"

LADY TANK "Mniej niż zero"

POKEMON "World-Of-Tank! Czy już dychę masz?"

LADY TANK "Randomowe pole"

LADY TANK "Nasza Lady Tank"

JUSTIN CLICKER "Cant stop clickiing!"

BESTIAURIUSZ

Edited by _Shizo_, 07 December 2017 - 09:54 PM.

_Shizo_ #3 Posted 18 February 2017 - 06:24 PM

Captain

• Player
  • 83850 battles
  • 2,127
  • [PD_PL] PD_PL

ODCINEK SPECJALNY 18.01.2018 r. n.e.

DOTYCZY OMAWIANEGO W RÓŻNYCH WĄTKACH KALENDARZA ADWENTOWEGO ( KRYPTONIM "BOJKOT" ) ORAZ EVENTU ŚWIĄTECZNEGO ( KRYPTONIM "SKRZYNECZKA" )

SirBushman Na moją kasę mogą nie liczyć dopóki nie spełnią warunków minimum. Naprawiony czat jest na liście, ale ma być naprawiony a nie prowizorycznie połatany z komentarzem "uporaliśmy się z większością problemów". Punktów jest więcej - zainteresowanych odsyłam do tematu o alternatywie dla Kalendarza Adwentowego Kolegi muricepsa - link

malutoros Ty juz tyle zainwestowales w te gre,ze WG nie robi roznicy ze nic nie kupisz.Praktycznie masz wszystkie premki i watpliwe czy by ciebie czyms skusili. Co do rekompensaty to fakt,zenujaca..

SirBushman Jak widzisz, nie mam wszystkich premek, ale biorąc pod uwagę moją poprzednią wypowiedź to prędzej piekło zamarznie niż WG się doczeka kolejnej kasy ode mnie.

SirBushman Protest jako taki osiągnął więcej niż ja osobiście zakładałem - tzn. ze spontanu, bez planu, udało się zrobić w miarę zorganizowaną akcję, gdzie ludzie dobrowolnie i świadomie zrezygnowali z czegoś co mogli mieć w miarę za darmo. Przy okazji wyniki eventu pokazały, że taka forma "rywalizacji" jest oparta na czołgach premium a więc dyskryminuje graczy, którzy nie płacili.

Druga część czyli alternatywa dla Kalendarza Adwentowego trwa i jakkolwiek nie notuje wielkiego zainteresowania (tak zwykle bywa z dobroczynnością) to i tak pozytywnym jest fakt, że są ludzie, którzy potrafią podzielić się tym co mają z tymi, którzy mają mniej.

Do obecnej akcji czyli Świątecznej - nie mam zdania i nie będę nakłaniał nikogo do bojkotu bo zwyczajnie uważam, że byłbym hipokrytą robiąc coś takiego. Otóź (werble) zakupiłem sobie paczki i "wygrałem" dwa czołgi - Type-59, Lorrkę, 25050 golda, dwa tygodnie konta Premium i 8 miejsc w garażu. Nie nadszarpnęło to mojego budżetu i nie mam z tego powodu niesmaku ani wyrzutów sumienia, jednak biorąc pod uwagę komentarze na Forum zdaję sobie sprawę z tego jaki hejt na mnie teraz spadnie. Trudno. Czy fakt wydania tych pieniędzy czyni mnie hipokrytą? Zobaczymy jak sam będę się z tym czuł za miesiąc - dwa. Jedynym co mnie do tego skłoniło był Type-59 i jeżeli posiadacze z tego wątku wyrażą chęć zagrania plutonu będę bardziej niż szczęśliwy. Jeśli nie, No cóż, szkoda.

SirBushman Teraz trochę matematyki.  Jeśli przyjąć, że na EU liczba Type-59 wzrosła o ~10k i założyć, że średnio ci co wygrali kupowali paczki za 80 zł to WG tylko na nich wzbogaciło się o 800k zł czyli niecałe 200k Euro. Biorąc pod uwagę, że nie kaźdemu wypadło i mnożąc tą liczbę x5 mamy już 1 milion Euro w trzy dni.  Może wystarczy na nowe chomiki?

voged Nie wystarczy , nie słyszałeś zapewnień WG ?  To nie jest problem serwerów, one wytrzymają znacznie większą ilość graczy. Lagi, wywalanie z klanówek, zwiechy to złudzenie. Odejdź w pokoju do sklepu premium .

_PabIo_ No proszę jak WG sypie prezentami, a hejterzy mówili że nie ma sensu robić buntów czy innych bojkotów bo to i tak nic nie da, a tu proszę najlepszy event od lat dostaliśmy. Szkoda że moje zasady nie pozwalają mi wydać kasy na paczki i samemu się przekonać czy typek taki słaby jak mówią.

SirBushman Dla niektórych i tak jest źle, bo nie za darmo Type-59 dają. Innym solą w dupie jest fakt, że można wydać pieniądze na grę, jeszcze inni wydają, nie losuje im Skorpiona więc Foch, itd.... Serio natomiast sądzę, że każdy ruch kontestujący ustalony bądź zastany porządek zawiera w sobie jednostki tak pryncypialnie nastawione do ideałów, że powodem do użycia gilotyny byłoby dla nich spojrzenie w inną stronę niż drzwi od kibelka w trakcie udawania się do tego miejsca. Inaczej rzecz nazywając, są to fanatycy a tacy, nieważne jakie poglądy wyznają, uważają je za dogmaty religijne. Siostra Mscislava lubi wspominać o kapłanach pewnego odłamu, pewnej religii, ja zaryzykuję stwierdzenie, że na Forum powstaje Kościół Prawdziwych Wyznawcóf Wielkiego i Jedynie Słusznego WoTa. Religia mocno sfanatyzowana, pryncypialna, nie uznaje kompromisów, nie bierze jeńców a jej kanon główny to "PRECZ Z PRECZEM" bo sami wyznawcy nie są w stanie określić jaka postawa jest wystarczająco moralnie i ideowo czysta. Taka anarchia, która zwalcza anarchię jest chyba najlepszym przybliżeniem

Msciboj Z uwagi iż na tym forum wskazywanie na rozbieżność pomiędzy głoszonymi zasadami a ich realizacją w rzeczywistości, są obraźliwe i stygmatyzujące. Pora zakończyć temat człowieka z buszu.

Bonsau Co tu się wypisuje? Czy ktoś jeszcze z forumowych celebrytów chce innemu zrobić dobrze? Gdzie jest buszmaniątko które w ramach protestu kupuje na złość WyGy premki żeby nimi nie grać? (czujecie to?) Już ręce pełne roboty?  Z tematu - świetny event WyGy, mi się bardzo podoba!

Troskliwy_Szczepan Uważaj ! Nie pisz lepiej nic na temat „buszmaniątko”, bo on jest teraz pod ochroną większą niż jakiś zagrożony wyginięciem gatunek(milicjanty chodzą po dwóch i kasują „wybrane” posty). Gratulacje WG piszę to absolutnie szczerze muszę przyznać nie doceniałem Was, jedną akcją marketingową, udobruchaliście sobie „buszmena” głównego prowodyra niedawnego bojkotu marszu narodów, który już teraz nie jest taki markotny(nagle zapomniał o postulatach?) ale to nie wszystko, udało się Wam również podzielić tych bojkotujących właśnie(sporo z nich mimo zarzekania się(m.in. na „zamarzające piekła” że w tym roku nie wyda już ani grosza na grę z powodów o jakich była mowa w manifeście) co w przyszłości zdusi już w zalążku powodzenie podobnych akcji (będą się teraz „bili” między sobą brawo). No i co najważniejsze uda się zakończyć finansowo ten rok myślę że na całkiem spory +.

GpgotSwag Cała ta afera z rozdawnictwem Typów 59 odwraca uwagę od naprawdę poważnej tragedii. U nas zima może nie dokazuje, ale gdzieś tam w piekle Belzebubowi tron przymarzł do tyłka!  Dlaczego media milczo?!

SirBushman Defender w porównaniu do IS3 to jak koksik z siłowni i brzuchaty tatuś. M41 90GF to relikt minionych czasów, czołg, który przy poprzednim MM +3 dawał radę a teraz po prostu spuszcza łomot. Ataman_ ma rację - to jawne oszustwo o skok na kasę. [edited] mało im wypada z paczek czy co do [edited] nędzy?

SirBushman Czyli to, że za kasę można było kupić czołg, który psuje rozgrywkę tym, którzy go nie mają jest fair? I żeby było fair należy dać możliwość zwiększenia ich ilości na serwerze, co będzie nie fair, ale fair? Znów masz rozdwojenie jaźni.

Wolvi666 Czasem WG robi akcje wymiany czołgów premium. Dziwi mnie ze taki prawy człek jak ty nie wymienił Defendera i Grand Finalsów na inne fair czołgi. Takiem prawemu człowiekowi jak ty nie godzi się grac czołgami psującymi rozgrywkę...

GoldOmega3 Nie podoba mi się kierunek w którym zmierza gra, dlatego przyłączam się do akcji. Planowałem zakup jakiejś premki VIII aby móc pograć potyczki na tym tierze. Cóż, przysiądę fałdów, wyekspię IS-a 3 a zamiast płacić WG wsparłem Szlachetną Paczkę. Może to niewielki gest i kropla wobec wpływów jakie będzie miało WG w grudniu ale kropla drąży skałę.

Zachęcam forumowiczów, podarujcie komuś uśmiech z okazji nadchodzących Świąt wspierając jakąś pożyteczną inicjatywę charytatywną a nie chciwców, którzy chcą zniszczyć grę, którą wszyscy lubimy.

GoldOmega3 Teraz radość bo pudełka wyskakują praktycznie za każda bitwę i można wziąć udział w loterii na czołgi premium VIII tieru w tym legendarnego Tajpa a przez cały rok płacz o bugi, padajace serwery czołgi P2W, zarzynanie trybów rozgrywek klanowych itd itd. Jest XXI wiek, powszechny dostęp do edukacji, internetu, książek a marketingowi specjaliści dalej potrafią sterować ciemnymi masami jak kapłani w starożytnym Egipcie czy średniowiecznej Europie.

Kwiliniosz Event był tylko pretekstem. Kilka postów wcześniej przypomniałem listę wargamingowych kompromitacji, które SirBushman zamieścił na samym początku tematu o proteście. Powtórzę. Gracze głosują portfelami. Aktualny spęd bydła za typem 59 z paczek WG potraktuje jak przyzwolenie na wszystkie swoje wcześniejsze grzechy. Skoro płacą, to okazuję się, że p2w, power creep, bugi, bezczelne kłamstwa i plucie na serwer EU są przez graczy wręcz pożądane! Założę się, że w przyszłym roku WG wyjątkowo posłucha graczy i będzie tego wszystkiego jeszcze więcej.

GoldOmega3 A mało to rodzin w ktorych ojciec pijak przez cały roku pije i bije a na świeta się poprawia? I wszyscy wierzą, ze tak będzie już zawsze?

Mscislav_sister No, ile rodzin?

malutoros Minelo pare dni...... (Tutaj cytaty odnośnie planów minimum napraw i zamarzania piekła - dopis. redakcja)

Brawo SirBushman...gratuluje wygrania fajnych premek i wziecia udzialu w grze hazardowej WG [ DROGA zabawa ale WG jest wam wdzieczne]bo............moglo nie byc tych premek...i co wtedy ? PROTEST..?

Coz Hipokryzja do kwadratu jak caly ten protest i jego organizatorzy....Ataman_ to ze ty kupiles skrzynki koledze ,a on tobie nie zmiania to faktu ze tez zasponsorowales tego przeciw ktoremu protestowales..co do reszty szkoda mi klawiatury. muriceps gratulacje jestes lepszy od Gebelsa,przekuc porazke i zerowy odzew WG to trzeba byc zdolnym.To co jest obecnie to i tak by WG dalo czy byl protest czy nie.Nikt eventow na kolanie miesiac przed nie przygotowuje..

GoldOmega3 Jeśli te wypowiedzi są prawdziwe a nie zmanipulowane, to w sumie smutne, że jeden z liderów protestu mógłby wykazać się tak elastycznym kręgosłupem moralnym.

Msciboj Tak to jest hipokryta wersja 100% czystości.

SirBushman Które? I kiedy odbyły się wybory na lidera/ów Protestu?

GoldOmega3 Ilość graczy z Type 59 na serwerze EU wg wot-life: w czwartek: 64874, po dwóch dniach prezentów:  74125. Przez dwa dni przybyło 9251 czołgów TYpe 59. Mają rozmach....

GoldOmega3 Znam takich co większe pieniądze w świeta wydadz a na wódkę czy whisky po których zostanie tylko boląca głowa i stłuszczona wątroba. Poza tym kupno wirtualnej przyjemności nie wyklucza prezentu dla bliskich. Chyba, że ktoś jest biedny i musi zazdroscić innym na forum i dawać złote rady co powinni robić ze swoimi pieniędzmi.

mk_fan Kolego, leć do Prowidenta po pożyczkę i bierz kolejne 400 pudełek. WG takich kocha.

GoldOmega3 Kolejne? A było już jakieś wcześniejsze 400? Widzisz, Twój błąd polega na tym, że nie potrafisz zrozumieć, że każdy ma prawo ze swoimi pieniędzmi robić na co ma ochotę. A forumowym (i realnym) zawistnikom nic do tego.

GoldOmega3 Ja dostałem typa 59 od pierwszego strzału za kupno potrójnej paczuszki za 24 zł A ktoś kto określiłby mnie jako klakiera WG musiałby mieć nie po kolei w głowie.

Hazzgar nie bądź taki skromny. Można powiedzieć, że od dłuższego czasu "robisz" im forum jeśli chodzi o offtop. Z pewnego punktu widzenia jesteś klakierem.

P>S czekam na Typka dla _Patrola ( jemu akurat to się szczególnie należy)

Kufel_7 Goldomega3 nie kłam prymitywnie bo nie posiadasz typa 59,chyba zapomniałeś że bardzo łatwo sprawdzić jakie czołgi ktoś posiada

GoldOmega3 Naucz się sprawdzać geniuszu.

Kufel_7 nie! gracz GoldOmega3 nie ma typa 59 jeśli masz jakieś multikonta to się sprecyzuj

GoldOmega3 Dzień minął a kolegi Kufla nie widać.... pewnie biedny dalej siedzi i szuka tego Tajpa na moim koncie...

Ataman_ Popieram Inicjatywę. Wkrótce nie omieszkam edytować post i wkleić scr. A najbardziej podoba mi się: "Nie rób WG prezentów na święta, spraw by buzia dzieciaka była uśmiechnięta."

Ataman_ Ok, a teraz na poważnie kto Atamanowi zrobi prezent w postaci Typa59?

_Shizo_ GoldziszOmegaTrzy zrobi ci dobrze Atamanie, spox.

reydan Serb

Ataman_ Obojętnie jakie ma się zdanie na temat córy Koryntu czyli WG, to "event" świąteczny bardzo dobrze zorganizowany, oferty bardzo dobre w kalendarzu, piękne kuszenie typem 59. Należy się pochwała dla WG. Pytanie do naszych czerwonych kolegów, jaka jest szansa na wylosowanie czołgu premium?  Czy to jest 1-5-10-20% czołgów na wszystkich kupujących? Macie jakieś informacje czy jak zwykle odpowiedz w stylu: " Szanse są sporę, kupcie i spróbujcie czy Wam się uda."

Ataman_ Mam nadzieje, że napiszesz Typ59 to badziew, dramat i patologia. Wtedy może, żal dupy mocno mi nie ściśnie. 

_Time2Die_ Pojawiła się mała teoria. Czy ktoś z Was dostał jakąkolwiek rekompensatę tzn. wylosował czołg który już miał? Podejrzewamy, że automat losuje spośród tego czego jeszcze nie macie w garażu, a do paczek x25 jest przypisany czołg premium 8 tieru. Pamiętajcie, to tylko hipoteza.

Ataman_ W tym może coś jest, bo nic o rekompensatach nie mówili. Jest też jeszcze opcja, że tak jak kumple tutaj pisali, RNG rozdaje typy59 żeby nawet najtwardszych januszy przekonać do wydania kasy.

Ataman_ ... Nie wiem, czy będę kupował te paczki dla siebie. Jestem w pracy i się zastanawiam.... P.S. Kupiłem koledze 3 skrzynki a on mi, sprawdzimy jak będziemy w domu. 

_Time2Die_A ja myślałem że Ataman_ i GoldOmega3 to jedna i ta sama osoba a tu widać koledzy z pracy

Ataman_dobrze myślisz ale nic z tego. mój kolega z pracy to zupełnie inny gracz, taki for fun czerwony bot, wyzywający wszystkich od noobów. niedawno dopiero powiedziałem mu co to jest wn8 itp.

Rooco Czyżby operacje świąteczne pokneblowały zatwardziałych wiecznie niezadowolonych hejterow, czy poprostu nie mają czasu pisać bo paczki otwierają...

Ataman_ Bo ci starzy hejterzy zazwyczaj robią to konstruktywnie, a nie oszukujmy się, event na grubym cieście. Pytanie tylko czy WG za grubo nie pojechało po bandzie, bo jak dla mnie to aż za dobrze jest.

Ataman_ Jeszcze nie sprawdziłem co mam w skrzynce, ale nie omieszkam napisać. Skrzynki dostałem od kolegi i tyle samu jemu wysłałem.  Jeżeli chodzi o bojkot kalendarza adwentowego, brałem i biorę w tym udział. Cel w moim przypadku został osiągnięty. Zamiast WG i chwilowego mojego zadowolenia, kasa poszła na według mnie szczytny cel.

MeinHerzBrennt Patrząc po ilości kupowanych przez Was paczek WarGaming w miesiąc zarobi więcej, niż przez kwartał - i to przy użyciu przeterminowanego czołgu premium VIII tieru. Cytując Overseera Tremela: Master stroke.

Kwiliniosz Smutne jak diabli. Kończący się rok był w wykonaniu WG katastrofalny, a przecież gracze głosują portfelem...

MeinHerzBrennt  To tylko potwierdza moją niepopularną opinię na temat graczy World of Tanks

Vashet Co do samego eventu nie rozumiem płaczu, że kupowanie kota w worku, znów brzydkie WG, okrutna zła loteria blablabla. Przecież to ma być zabawa, płacimy za golda, ale sam fakt wylosowania niespodzianki jest tu kluczowy.

Kwiliniosz Radość z samej możliwości płacenia? Nie kupowania, czy posiadania towaru, ale płacenia? Tego jeszcze nie grali. Główny księgowy WG - chapeau bas! Jesteś moim nowym idolem.

Premixpl Siema mam pytanie odnośnie skrzynek za $$. Czy jak je kupię i z niewiadomych powodów niezdąrze zalogować się do gry do 15 stycznia to gdy zalogóje się dostanę ich zawartość np: gold?

SlaworPL Kup słownik a nie paczki

Rooco W sobotę wieczorem koledze z pracy 12 letni synek wszedł na konto, efekt 640 zł poszło na paczki przez peypala...

Naturalbornkiller1 Taaaaa...  Musiał się pewnie przed żoną tłumaczyć to na synka zwalił

Rooco Mówi że jakby żona się dowiedziała że taka kasa 160+640  poszła na piksele to miałby już spakowane walizki, a spakowała by w gratisie.. I nie chodzi tu o pieniądze a bardziej o to że "stary" chłop a wydaje pieniądze na gierkę. 

Tomasz_Surdyk A ja olałem Marsz Narodów i Kalendarz Adwentowy i teraz olewam paczki. Wpłaciłem kasę na konto Gabrysi, która zmaga się z ciężką chorobą. I jest mi z z tym lepiej, bo dziewczynka z potrzebnych 500tyś. zł potrzebnych na leczenie uzbierała już 1.5mln zł i ma szanse na dalsze życie. Jak następnym razem będziecie protestować to możecie mnie w dupę pocałować.

Falathi Info o proteście zostało przekazane. Jak dotąd, nic się nie zmieniło.

_Shizo_ Cytat roku. Ja jednak uważam, że się zmieniło dużo. Tysiące czy dziesiątki tysięcy, a może nawet setki tysięcy zadowolonych graczy dzięki skrzynkom czy pudłom. Mistrzostwo wszechświata, przekuć problemy które trapią twój produkt na finansowy sukces nie rozwiązując tych problemów i osiągnąć wielkie zadowolenie graczy, którzy jeszcze musieli za to zapłacić. To jest po prostu genialne. Mr. Falathi uprzejma prośba o przekazanie waszym specom od sprzedaży i marketingu, że osiągnęli arcymistrzostwo w swoim "fachu".

ZmecholZmechanizowany  No tym bardziej że legenda w pudłach się skrywa. Zresztą z Tajpem to było genialne posunięcie, po kij dawać go do kalendarza skoro można upchać w skrzyni.

GoldOmega3 Skończą się świeta i wróci stara, skrzecząca rzeczywistość (oby nie). A protestować nie będzie komu, bo polaczkowatość przemogła protestujących i się pokłócili i podzielili na frakcje.

_Shizo_ Proponuję wrócić do protestu po 15.01.2018, jak skończą się skrzyneczki. Zjednoczymy się wtedy poza podziałami czy frakcjami i znowu polityka WG nie będzie się nam podobać, wrócą rozwiązane na dzień dzisiejszy problemy np.nierówne traktowanie serwerów czy zalew premek. Może wtedy dopiszemy kilka postulatów np. buff nieumytego Typa59, bo to przecież wstyd, aby odstawał od Defcia albo wprowadzenie do sprzedaży na stałe Alien "Kartofla" bo przecież był w kalendarzu adwentowym, ale kalendarz był bee oraz fuj i tam zakupów nie mogliśmy robić bo nie. Trzy razy na "TAK".

_ptaszyna_ Wychodzi na to, że jak masz defendera albo inną premkę to nie wolno Ci skrytykować balansu na 8 tierach. Dlatego ja już się nie odzywam

_Shizo_ Spokojnie. Jeszcze Defcio w kalendarzu będzie i każdy, kto go nie ma, będzie mógł go nabyć, aby przyłączyć się do rozwałki WG od wewnątrz. Hmm, to w sumie jest fajny pomysł.

_ptaszyna_ widzę, że już nawet biorę udział w rozwalaniu WG od wewnątrz. W sumie fajnie

CYTATOPEDIA

Edited by _Shizo_, 02 February 2018 - 03:09 PM.

_Shizo_ #4 Posted 18 February 2017 - 06:24 PM

Captain

• Player
  • 83850 battles
  • 2,127
  • [PD_PL] PD_PL
ODCINEK 012

ODCINEK 013

ODCINEK 014

ODCINEK 015 (SPECJALNY)

ODCINEK 016

ODCINEK 017

ODCINEK 018

ODCINEK 019

ODCINEK 020

ODCINEK 021

KĄCIK ŻYCZEŃ

Edited by _Shizo_, 25 November 2017 - 05:30 PM.

Deleted243 #5 Posted 18 February 2017 - 06:28 PM

Captain

• Player
  • 35107 battles
  • 2,203
  • [IMPR0] IMPR0
Rezerwacja zaszczytnego pierwszego postu nienależącego do autora tematu na przyszłą ciętą ripostę.

_Shizo_ #6 Posted 18 February 2017 - 06:32 PM

Captain

• Player
  • 83850 battles
  • 2,127
  • [PD_PL] PD_PL

ODCINEK 022 (SPECJALNY)

ODCINEK 023

ODCINEK 024

ODCINEK 025

ODCINEK 026

ODCINEK 027

ODCINEK 028 (SPECJALNY)

ODCINEK 029

ODCINEK 030

Edited by _Shizo_, 25 November 2017 - 07:18 PM.

Method321 #7 Posted 18 February 2017 - 06:33 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 10113 battles
  • 391
Rezerwuję z możliwością odsprzedania miejsca.

_Patrol #8 Posted 18 February 2017 - 06:39 PM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 37239 battles
  • 27,468
  • [FNPRO] FNPRO
_Shizo_, zrób kopię zapasową wszędzie gdzie to możliwe, no prawie wszędzie.

_Shizo_ #9 Posted 18 February 2017 - 06:43 PM

Captain

• Player
  • 83850 battles
  • 2,127
  • [PD_PL] PD_PL
ODCINEK 031

ODCINEK 032 (SPECJALNY)

ODCINEK 033

ODCINEK 034

ODCINEK 035

ODCINEK 036

ODCINEK 037

ODCINEK 038 (SPECJALNY)

ODCINEK 039

ODCINEK 040

Edited by _Shizo_, 15 January 2018 - 01:10 PM.

Fish1976 #10 Posted 18 February 2017 - 06:45 PM

Corporal

• Player
  • 8418 battles
  • 114

View Post_Shizo_, on 18 February 2017 - 07:43 PM, said:

Łojeny. A jak się robi kopię zapasową na forum?? Tożeś mnie teraz rozstrzelał. :confused:

Ctrl+c,Ctrl+V

_Shizo_ #11 Posted 18 February 2017 - 07:23 PM

Captain

• Player
  • 83850 battles
  • 2,127
  • [PD_PL] PD_PL
ODCINEK 041 (SPECJALNY)

ODCINEK 042

ODCINEK 043

Edited by _Shizo_, 02 February 2018 - 03:02 PM.

remad #12 Posted 18 February 2017 - 07:32 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 22649 battles
  • 332

Rezerwacja na przyszłą ciętą ripostę.

BTW.

Wyszukany, specjalnie dla OzzfanKi, cytat mistrza HoHoLKa

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/445502-quo-vadis-project-mikroblog-filmy-szkoleniowe/page__st__200__pid__10015188#entry10015188

_Shizo_ #13 Posted 18 February 2017 - 07:46 PM

Captain

• Player
  • 83850 battles
  • 2,127
  • [PD_PL] PD_PL
Rezerwuar. 

Edited by _Shizo_, 21 December 2017 - 12:30 PM.

Mscislav_sister #14 Posted 18 February 2017 - 09:46 PM

General

• Player
  • 255 battles
  • 9,834
Siema remad.

Daimler1916 #15 Posted 18 February 2017 - 10:06 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 17417 battles
  • 3,261
  • [FNPRO] FNPRO

Towarzyszu _Shizo_ a nie lepiej założyć fanowska wikipedie?

http://spolecznosc.w...łożyć_nową_wiki

Władza by nas nie nękała a ile miejsca by było do umieszczania nowych Cytatów :great:

Edited by Daimler1916, 18 February 2017 - 10:07 PM.

_Shizo_ #16 Posted 19 February 2017 - 11:04 AM

Captain

• Player
  • 83850 battles
  • 2,127
  • [PD_PL] PD_PL

Zakładanie wikipedii. To zdecydowanie za trudne. 

Zresztą co to byłoby za życie bez wiecznego strachu przed cenzurą, hmm hmm tzn, przed wspaniałą, obiektywną, sprawiedliwą i subtelną moderacją. 

_Shizo_ #17 Posted 21 February 2017 - 02:49 PM

Captain

• Player
  • 83850 battles
  • 2,127
  • [PD_PL] PD_PL

shot_012.jpg

Wpadłem na taki ciągnik do odśnieżania na mapie Charków, okolice chyba A3 w baraku stał sobie. Ciekawe co to za cudo? 

Edited by _Shizo_, 21 February 2017 - 03:07 PM.

_Patrol #18 Posted 21 February 2017 - 03:18 PM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 37239 battles
  • 27,468
  • [FNPRO] FNPRO
Podpowiedź, dodawaj datę odcinka bieżącego bo nie wiadomo czy jest to nowy czy jeszcze stary.

_Shizo_ #19 Posted 21 February 2017 - 04:27 PM

Captain

• Player
  • 83850 battles
  • 2,127
  • [PD_PL] PD_PL

Bardzo proszę. Zrobione. 

Pytanie. Czego słucha Dom1n? :teethhappy:

Attached Files

• Attached File   shot_013.jpg   272.17K

Edited by _Shizo_, 21 February 2017 - 04:29 PM.

Paythos #20 Posted 21 February 2017 - 05:51 PM

Captain

• Player
  • 51333 battles
  • 2,189

View Post_Shizo_, on 21 February 2017 - 01:49 PM, said:

shot_012.jpg

Wpadłem na taki ciągnik do odśnieżania na mapie Charków, okolice chyba A3 w baraku stał sobie. Ciekawe co to za cudo? 

http://www.tanks-enc...iet_KhTZ-16.php

http://ftr.wot-news....r-diary-videos/

http://www.dom1n.com/newsy/khtz-16/

Niedoszły premtank, zapowiadany dawno temu... szkoda, fajnie by wyglądał w garażu :P

Edited by Paythos, 21 February 2017 - 05:56 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users