Jump to content

Reakce na anketu zaměřenou na budoucnost artylerie

• Please log in to reply
315 replies to this topic

prde1966 #301 Posted 12 April 2017 - 05:48 PM

Brigadier

• Player
  • 112081 battles
  • 4,044

karnovak#311

Komu by si hraním za spg ubližoval?  Nejakým ostatným hráčom ktorý sú v strede hry a riskujú že ich okrem enemákov v bezprostrednom boji môže hocikedy sundať posera z rožku mapy ktorý riskuje iba otlak na prstíčku?  To nie to určite nie.  

Hlavne že si na seba pyšný a spokojný že sa bavíš na úkor iných. 

Edited by prde66, 12 April 2017 - 05:49 PM.

_YPO_ #302 Posted 12 April 2017 - 05:53 PM

Warrant Officer

• Player
  • 7298 battles
  • 724

View Postprde66, on 12 April 2017 - 12:16 PM, said:

mám to o amnestii overené - keď ma tu klikači obviňovali že klikám cca pred pol rokom vtedy som písal že testujem niečo - práve som strieľal naschvál cez našich a že som ich pár poškodil čo sa veľmi ospravedlňujem a mnohý ma reportovali a nič - obetoval som na to  cca 500 hier

A potom že se na klikače tak nadává, když jim kazíš pověst. Ban na Tebe. :teethhappy: Nauč se pořádně oneshotovat pak to půjde. 

PS: Ty jsi ani nezmodral, když jsi hitoval spoluhráče? Normální dotaz. Sranda stranou. :mellow:

Edited by _YPO_, 12 April 2017 - 06:09 PM.

karnovak #303 Posted 12 April 2017 - 06:00 PM

Colonel

• Player
  • 50146 battles
  • 3,812
Pyšný jsem na to, že jsem neměl potřebu hrát 500 her, ve kterých bych se snažil trefit vlastní spoluhráče, abych si dokázal nějaký nesmysl. Mám strašně rád lidi, kteří si na randomu testují něco, na co nadávají, když se děje jim. Nenávidím každého kdo střílí do vlastních - hurá na random otestovat si střelbu do vlastních. Nenávidím každého, kdo hraje artyny - hurá na random otestovat si hraní s artynou. Třeba potkáváš jenom hráče, kteří si něco testují. Takže i ten sebehorší artynář není o nic horší, než ty sám.

prde1966 #304 Posted 12 April 2017 - 06:20 PM

Brigadier

• Player
  • 112081 battles
  • 4,044

nie len že som nezmodral napísal som na podporu aby som zistil ako moc som na tom zle v mojich trestoch a odpísali mi samo že taká info je interná ale - V souhrnu moc banů nemáte, takže bych Vás s radostí nazval velice slušným hráčem :)

a  karnovak -

som rád že som práve v tvojich očiach horší od klikačov

rád by som si dal poradiť od teba ako ináč by som si to svinstvo že majú spg amnestiu na poškodzovanie vlastných spoluhráčov zistil

pre teba ako superklikača je ale toto zistenie nesmysl - plne chápem

Edited by prde66, 12 April 2017 - 06:25 PM.

karnovak #305 Posted 12 April 2017 - 06:33 PM

Colonel

• Player
  • 50146 battles
  • 3,812
Pro mě to smysl nemá žádný, zásadně nestřílím tam, kde bych mohl trefit vlastního, raději si ten výstřel a dmg odpustím. Vlastního jsem omylem s artynou trefil v promile případů, oproti těm, které se mi staly s ostatními tanky. A nejspíš i v promile případů oproti tobě a tvému testování. Hlavně že si hrdý superantiartynář.

Edited by karnovak, 12 April 2017 - 06:34 PM.

prde1966 #306 Posted 12 April 2017 - 06:44 PM

Brigadier

• Player
  • 112081 battles
  • 4,044

hovorím plne chápem že to pro tebe nemá žádný smysl - si klikač tebe sa také nestane že ťa druhý klikač beztrestne strelí hráš hlavne spg si z obliga ale hlavne že plne odsudzuješ mňa za to že som na druhej strane a dovolil som si to otestovať keď že je to zamlčovaná informácia ktorú oficiálne nedostaneš.

A ešte mi nadáš do horšieho ako klikač. ok

bobitwo1 #307 Posted 12 April 2017 - 07:42 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 12780 battles
  • 1,134
Hovoríš, že si to skúšal na 500 hrách, takže isto mi presne budeš vedieť povedať, koľkokrát si poškodil/zničil spojencov? Kamoš raz testoval niečo podobné ale s medkom, že každú piatu hru do niekoho strelil a poškodil ho, zmodral po 30. hre a upozornenie mu došlo po cca 50 hrách, predtým mal asi 500 hier, keď nikoho nepoškodil. Takže očakávam nejaké číslo od teba, ako si ich teda často poškodil.

prde1966 #308 Posted 12 April 2017 - 09:04 PM

Brigadier

• Player
  • 112081 battles
  • 4,044

Nezaznamenával som si presné údaje koľko krát a s akou frekvenciou som trafil spoluhráča. Prvotným účelom bolo hrať ako priemerný zlý klikač aby som docielil čo najviacej reportov na svoju adresu a to cestou strieľania do enemákov aj keď tam bolo riziko že trafím spoluhráča.  Upozorňujem že som test robil v čase keď som mal banovanie ako hráč na tradičných tankoch dosť časté ale nie za nejako zvlášť nešportové správanie z mojej strany ale naopak paraddoxne za aktivitu - pretože som denne hral 50-80 hier a stačilo pár krát dostať report od enemáka za to že som ho sundal alebo nedajbože použil goldíka a mal som to.    

Prvotne ma zaujímalo či vôbec fungujú reporty na klikačov. Samotné poškodzovanie spoluhráčov bola len cesta ako reporty dostávať. Počítal som naivne že bude stačiť 100-150 hier a buď príde upozornenie alebo zmodrám ale že bude treba cca 5oo hier a nič to ma hodne prekvapkalo a ďalej už som ísť nemohol. Frekvenciu poškodzovania odhadujem v priemere cca 1 poškodenie spojenca za 2-3 hry. Nikdy som nešiel na priamo do spoluhráča - to som si vtedy naivne myslel že je podobne trestané ako u ostatných triedach. 

Chápem že pre niektorých klikačov je takýto test min. divný ale bohužiaľ inak to nejde zistiť.

karnovak #309 Posted 12 April 2017 - 09:24 PM

Colonel

• Player
  • 50146 battles
  • 3,812

View Postprde66, on 12 April 2017 - 08:04 PM, said:

Upozorňujem že som test robil v čase keď som mal banovanie ako hráč na tradičných tankoch dosť časté ale nie za nejako zvlášť nešportové správanie z mojej strany ale naopak paraddoxne za aktivitu - pretože som denne hral 50-80 hier a stačilo pár krát dostať report od enemáka za to že som ho sundal alebo nedajbože použil goldíka a mal som to.

Tak určitě. Nechceš začít s psaním pohádek? Něco ti prozradím, já dostával info o tom, že budu reportnutej, každou chvíli, obzvláště v artyně a hádej co - nikdy jsem za to ban neměl. Ale ty si asi extra případ.

Edited by karnovak, 12 April 2017 - 09:27 PM.

prde1966 #310 Posted 12 April 2017 - 09:45 PM

Brigadier

• Player
  • 112081 battles
  • 4,044

nezvyknem si kadiť do huby keď klamem blbo sa to pamätá a ja už na to nemám v týchto nadmorských výškach oné pamäť

A rozdiel vo váhe reportu na spg oproti reportu na normal tank si dovolím tvrdiť je prudko rozdiel. Ubezpečujem ťa že keď si v arte a denne ti napíše report aj niekoľko ľudí si v poho. Naopak na tank ti postačí len pár kúskov. 

Vyzývam týmto klikačov ktorý dostali ban za nesportovnú hru s artou napíšte to tu a poprosím doložiť.  Opakujem za hru s spg §

Ďakujem

bobitwo1 #311 Posted 12 April 2017 - 09:51 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 12780 battles
  • 1,134

View Postprde66, on 12 April 2017 - 09:04 PM, said:

Nezaznamenával som si presné údaje koľko krát a s akou frekvenciou som trafil spoluhráča. Prvotným účelom bolo hrať ako priemerný zlý klikač aby som docielil čo najviacej reportov na svoju adresu a to cestou strieľania do enemákov aj keď tam bolo riziko že trafím spoluhráča.  Upozorňujem že som test robil v čase keď som mal banovanie ako hráč na tradičných tankoch dosť časté ale nie za nejako zvlášť nešportové správanie z mojej strany ale naopak paraddoxne za aktivitu - pretože som denne hral 50-80 hier a stačilo pár krát dostať report od enemáka za to že som ho sundal alebo nedajbože použil goldíka a mal som to.    

Prvotne ma zaujímalo či vôbec fungujú reporty na klikačov. Samotné poškodzovanie spoluhráčov bola len cesta ako reporty dostávať. Počítal som naivne že bude stačiť 100-150 hier a buď príde upozornenie alebo zmodrám ale že bude treba cca 5oo hier a nič to ma hodne prekvapkalo a ďalej už som ísť nemohol. Frekvenciu poškodzovania odhadujem v priemere cca 1 poškodenie spojenca za 2-3 hry. Nikdy som nešiel na priamo do spoluhráča - to som si vtedy naivne myslel že je podobne trestané ako u ostatných triedach. 

Chápem že pre niektorých klikačov je takýto test min. divný ale bohužiaľ inak to nejde zistiť.

Nič v zlom, ale toto je rozprávka tak pre deti, čo nič nevedia. Ak by si každú 2-3 hru poškodil spojenca, tak si za chvíľu modrý a stačilo by len oškrieť mu lak. Takže všetko je len tvoj výmysel. Súboj tank vs arty by som prirovnal k súboju pešiak s mečom vs lukostrelec. Lukostrelec má výhodu väčšieho rádiusu, na druhej strane v lese, alebo pri boji s blízka ťahajú za kratší povraz. Pokiaľ sa s tým nevieš vyrovnať, nájdi si inú hru.

prde1966 #312 Posted 12 April 2017 - 10:00 PM

Brigadier

• Player
  • 112081 battles
  • 4,044

ok ja klamem počkáme si na niekoho kto môže dokázať že prvý krát táram a dá sem svoju skúsenosť zo zabanovaním pri výlučnej hre s nadtriedou SPG

a hlavne ma zaujíma ak prejdú zmeny spg ako to bude s mierou váhy reportu na spg a poškodzovania spoluhráčov od tejto nad triedy keď už teraz je to takto nastavené      a samo u omračovaní predpokladám to už bude amnestia pre spg na komplet.  

Edited by prde66, 12 April 2017 - 11:11 PM.

kinugasa #313 Posted 18 April 2017 - 10:20 AM

Lance-corporal

• Player
  • 66368 battles
  • 91
Teda já moc do diskuzí nepřispívám, ale větší snůšku nesmyslů popsané prde66 jsem dlouho nečetl. Jestli schválně střílíš do svých, tak prosím odinstaluj, ať to nekurvíš těm, co snaží něco uhrát.

prde1966 #314 Posted 18 April 2017 - 10:37 AM

Brigadier

• Player
  • 112081 battles
  • 4,044

View Postkinugasa, on 18 April 2017 - 09:20 AM, said:

Teda já moc do diskuzí nepřispívám, ale větší snůšku nesmyslů popsané prde66 jsem dlouho nečetl. Jestli schválně střílíš do svých, tak prosím odinstaluj, ať to nekurvíš těm, co snaží něco uhrát.

jo pyšný na to nie som že som musel robiť to čo najviac odsudzujem - strieľať po vlastných ale bohužiaľ neviem o inom spôsobe ako sa k nejakým dátam ohľadom imunity nadtriedy dostať - ale keď že si dovolíš tvrdiť že táram určite máš na to nejaký relevantný dôkaz  

despa1 #315 Posted 18 April 2017 - 12:28 PM

Warrant Officer

• Player
  • 32358 battles
  • 924

View Postkinugasa, on 18 April 2017 - 10:20 AM, said:

2400 bitev za B-C 155 55 ....

cNNk #316 Posted 03 May 2017 - 10:09 AM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,754
  • [9-TDR] 9-TDR
No, kdyz jsem v ankete hlasoval proto, aby arty zustala tak jak je, byl jsem oznacovan za zastance arty a to i presto, ze jsem je nikdy moc rad nemel. Ale bral jsem to jako soucast hry a videl jsem i nejakou vyuzitelnost a smysl a jedinym problemem byl jejich pocet. Ted po updatu uz jejich smysl moc nevidim - zvlast pokud jde o teamove hrani. Arty jako strasak uz funguje opravdu max. na lightka/medka. Omraceni je efekt spis prudici nez zasadni.  To na co jsem ja potreboval pomoc arty bylo sundavani tanku z tezko dobyvatelnych pozic nebo boostu, pripadne odstraneni spotera, ci oslabeni flanku - jenze to ted arty uz moc spolehlive neplni. Navic s nastupem Maus mety na T10 je problem jeste vetsi. Opravdu jsem zvedavej na kampan, kde se bude na vylodovaku hrat takovej horskej prusmyk nebo fjordy a bude se hrat hezky na remizu. Parkrat jsem si to ted vyzkousel v ofenzivach a to, ze si arty za 10 minut nasplashuje krasnych 5k+ je sice hezky cislo, ale v realu kazdemu tanku ubere par stovek - moduly/posadka se vylecej a vam to v utoku nijak zasadne nepomuze :D Chapu, ze arty se ted musi hrat jinak - ale pro me uz to neni tak potrebna technika.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users