Jump to content

Aktualizace 9.17.1: Německý technologický strom

• Please log in to reply
108 replies to this topic

Community #1 Posted 20 February 2017 - 12:27 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 33,156
Zrevidovaná linie tanku Maus, úpravy vyvážení pro střední tanky a stíhače tanků, a změny u vybraných prémiových vozidel.

Úplný text položky novinek

Gil_Estel #2 Posted 20 February 2017 - 01:45 PM

Lance-corporal

• Player
  • 26254 battles
  • 53
  • [ANV-V] ANV-V

*
POPULAR

Systematické nerfování TD a úpravy map poslední 3 roky vedou k tomu, že tento typ tanků ztrácí uplatnění. Výsledek je, že během prvních 2 minut bitvy do sebe najede hromada tanků a po dalších dvou minutách končí bitva.

Jasně, že rozbíjení starých TD kempů bylo někdy frustrující, ale byl to najednou taktický boj, který nutil hráče alespoň trochu spolupracovat. Občas nostalgicky vzpomínám na některé bitvy na staré Bažině nebo jiných mapách, kde se rozhodovalo v posledních minutách. S hráči jsme komunikovali v chatu, říkali si, kdo to nasvítí, na jakou jedu pozici, kdy vjedu do zad. Různorodost a kooperace se ze hry zcela vytrácí.

kocour100 #3 Posted 20 February 2017 - 03:26 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30000 battles
  • 839

View PostGil_Estel, on 20 February 2017 - 12:45 PM, said:

Systematické nerfování TD a úpravy map poslední 3 roky vedou k tomu, že tento typ tanků ztrácí uplatnění. Výsledek je, že během prvních 2 minut bitvy do sebe najede hromada tanků a po dalších dvou minutách končí bitva.

Jasně, že rozbíjení starých TD kempů bylo někdy frustrující, ale byl to najednou taktický boj, který nutil hráče alespoň trochu spolupracovat. Občas nostalgicky vzpomínám na některé bitvy na staré Bažině nebo jiných mapách, kde se rozhodovalo v posledních minutách. S hráči jsme komunikovali v chatu, říkali si, kdo to nasvítí, na jakou jedu pozici, kdy vjedu do zad. Různorodost a kooperace se ze hry zcela vytrácí.

Z téhle hry už se stala jen rychlá nudná střílečka, k tomu všemu s přehnaným vlivem rng. Všichni někam rychle najedou pak už jen bum bum prásk a za tři minuty je konec. Opravdu zábavné.

Taky se stačit podívat na nějaké novější reklamy na hru, spíše to vypadá na reklamu na demoliční derby. Tanky se tam převracejí a vytlačují navzájem, popřípadě střílejí na sebe z několika metrů. Takhle to slavné WOT dopracovalo, prostoduchá  střílečka pro malé děti.

Jo bitvy na staré bažině bývaly opravdu někdy magické. Nová verze bažiny už je o ničem.

Edited by kocour100, 20 February 2017 - 03:28 PM.

SG_semda #4 Posted 20 February 2017 - 03:30 PM

General

• Player
  • 41257 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE
Tak si to shrneme, co nám tento článek dává nového oproti předchozím článkům z testu/supertestu? Počkat, já to vím... absolutně nic!! :P :popcorn:

strasilacek #5 Posted 20 February 2017 - 03:42 PM

Corporal

• Player
  • 37912 battles
  • 103
  • [F-N-X] F-N-X
Zlepšení  E50 je o.k a Leopard opravdu klopení děla postrádal ,když už má tak mizerný pancíř na věži , ale moc nechápu ponerfování Grille 15.Jeho jedinou devízou je velmi slušná rychlost a skvělé dělo. Když mu tyhle dvě věci seberete proč by ho měl někdo chtít jezdit když to bude pomalej papír s mizerným dělem.Bude dobrej jen jako cvičnej cíl pro protivníky ,protože při každým výstřelu svítí.:P

Losakk #6 Posted 20 February 2017 - 03:57 PM

Private

• Player
  • 34989 battles
  • 39
  • [_VAL_] _VAL_

RIP Grill, poslední použitelný TD právě skončilo... tudíž TDčka jsou třída tanků, která se nevyplatí jezdit už za žádný národ :D gratulace WG, hlavně že se opravuje MM a řeší artyny, ty věci co hráče nejvíc "serou" na ty prostě prdíme, ale uděláme nový minimapy a taky vylepšíme zvuky :D logika jak na dětským pískovišti

Edited by Losakk, 20 February 2017 - 04:02 PM.

methoz #7 Posted 20 February 2017 - 04:04 PM

[CZSL] ČeskoSlovenská Legie

• Clan Commander
  • 15958 battles
  • 1,086
  • [CZSL] CZSL

Bla bla bla..vlastně ani to ne... Možná by to chtělo udělat něco, co potěší větší část hráčů, ne naopak...............

A ten "patch" vyjde kdy? Soudruzi ho maj mít tenhle týden.

Edited by methoz, 20 February 2017 - 04:08 PM.

Gremlaja #8 Posted 20 February 2017 - 04:07 PM

Warrant Officer

• Player
  • 85838 battles
  • 755

Vyzkoumal jsem si Wafli tu mi vyměnili za měsíc a půl za Grille 15 a ted z něj udělaj šrot:amazed:

Možná by WG mělo přehodnotit systém hry protože XP jsou používány na vyzkoumání vozidel které vám stejně vymění za něco uplně

jiného a tak to postrádá smysl. Co takhle po nasbírání určitých XP by systém vylosoval náhodné vozidlo a hráči ho přidělil. a

technologické stromy by bylo možné zrušit:D:D:D nový tank by byl překvapení:D

__Taz_ #9 Posted 20 February 2017 - 04:20 PM

Warrant Officer

• Player
  • 76702 battles
  • 525
  • [9-TDE] 9-TDE

Doplním pláč ke Grillovi. Fakt, že svítí víc než Vánoční stromeček je fakt výsměch, když má stejně velký WT Pz IV 2x větší camo. A bez jakéhokoliv vybavení o 150 větší DPM. A plně otočnou věž. A 3x menší disperzi při otáčení věží atd atd.

More vodka.

Edited by __Taz_, 20 February 2017 - 04:21 PM.

Pepelus #10 Posted 20 February 2017 - 04:54 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22069 battles
  • 1,111
  • [BVP] BVP

View PostGremlaja, on 20 February 2017 - 03:07 PM, said:

Vyzkoumal jsem si Wafli tu mi vyměnili za měsíc a půl za Grille 15 a ted z něj udělaj šrot:amazed:

Možná by WG mělo přehodnotit systém hry protože XP jsou používány na vyzkoumání vozidel které vám stejně vymění za něco uplně

jiného a tak to postrádá smysl. Co takhle po nasbírání určitých XP by systém vylosoval náhodné vozidlo a hráči ho přidělil. a

Ono ... v podstatě máme už teť v každé bitvě jiný stroj, i když jedeš pořád s tím stejným. RNG ti zařídí všecko možné i nemožné. V jedné bitvě máš kanon přesnej, že každou ranou bez doměření ustřelíš komárovy pytel v letu. A v druhé bitvě netrefíš stodolu zevnitř ať míříš jak chceš.

Edited by Pepelus, 20 February 2017 - 04:56 PM.

svecek #11 Posted 20 February 2017 - 05:07 PM

Private

• Player
  • 36688 battles
  • 7
Tady vidíme logiku WG. Přidá se slávou nový tank Pz. Kpfw VII. Ale čáry máry, ten už ve hře je. A to jako Pz. Kpfw VII Löwe. (V. Panther, VI Tiger, VII Löwe, VIII Maus) :D

Dunev #12 Posted 20 February 2017 - 05:22 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 23457 battles
  • 421
  • [KHIL] KHIL
Už se těšim na nerf Grilla.

walik_hracka #13 Posted 20 February 2017 - 05:27 PM

Lance-corporal

• Player
  • 35555 battles
  • 71
  • [PRASE] PRASE

1) Na jednu stranu Wargaming informuje o práci na vyvažování tanků a na druhou stranu vytáčí inflační spirálu parametrů do nebetyčných výšek. Se stále vyššími hodnotami parametrů se rozdíly mezi tanky stále zvětšují a vyvažování se stává úkolem srovnatelným s hlídáním pytle blech (děravého samozřejmě). Wargaming si tím přidělává práci navíc do budoucna kterou stejně nikdo neocení. O zastarávání tanků během několika měsíců ani nemluvím. Nevím jestli někoho z nich nenapadlo jít opačnou cestou. PS: Pochopit to, že nelze nikdy zcela vyvážit nesymetrické mapy jim trvalo asi 2 roky. Jsem zvědav za jak dlouho pochopí inflaci parametrů tanků. ... Hmm ... já už to stejně brzy přestanu hrát takže mi to vlastně může být jedno.

2) + RNG: Kdyby to byla alespoň poctivá náhoda. Ale působí to na mě spíše jako když je to přecpaný koeficienty které se vzájemně sčítají nebo ruší a vychází z toho úplná zvrácenost díky které jemné dolaďování parametrů ztrácí smysl.

Edit 28.2.2017: Například koupil jsem si kdysi T-34-85-Rudy protože měl sice polviční pancíř proti T-34-85M a o radistu méně ale na druhou stranu měl lepší dělo. T-34-85M dali dělo z Rudyho ale Rudymu radistu a pancíř z T-34-85m nedali. A tak pořád dokola. Tolik ke spravedlivému vyvažování parametrů.

Edited by walik_hracka, 28 February 2017 - 04:13 PM.

BlueTomcat #14 Posted 20 February 2017 - 05:30 PM

Major

• Player
  • 25503 battles
  • 2,719
  • [KHIL] KHIL

Na novou linii těžáků jsem celkem zvědav, doufám že to nebudou další dárci HP jako Maus. Posílení střeďáků je taky na místě a nerf Grilla mě ani tak netrápí jako ten tank, bohužel teď už budou kempit a co budu dávat na ránu s hvězdou smrti? 

Jinak "úprava"  Šmatláka a Panthera/M10 je jen přesune z oblasti turbošrotu do oblasti šrotu, pár dnů je uvidíme ale pak to zase bude vzácnost to potkám, no uvidíme P/M10 mám v garáži a je to nejhorší kup v mém působení ve WOT. 

lasikovec #15 Posted 20 February 2017 - 05:32 PM

Private

• Player
  • 28682 battles
  • 11

připadá mi stupidní to že když nestihnete vyzkoumat mause z veky tak muzete zacit znova ale kdyz ho mate vyzkoumany tak přeskocite zkoumani tieru 8a9.

Gabriel_i5_Back #16 Posted 20 February 2017 - 05:33 PM

Major General

• Player
  • 46005 battles
  • 5,109
  • [_LAST] _LAST

I když byl původně určený k přepadům, hraje se v současné době Grille 15 často jako střední tank. Jeho technické vlastnosti budou doladěny tak, aby se více hodil k přepadům ze zálohy: dáme mu slabší motor a zhoršíme ovládání děla. Jeho maximální rychlost couvání také poklesne.                buff cama? zvýšenie dohľadu? 

NIEEEE                                      nerf                    nerf                                                                                               nerf       

A tak vám treba. Mali ste hrať STRV keď sme tú hovadinu vymysleli. Urobili len pre vás z HT nové TD. Vymysleli nový úplne zbytočný Battle Siege mod.  A vy nevďačníci aj tak hráte Grille a nový švéd je prepadák ako Jap HT. Tak   vám   treba.

Edited by Homer_J_S_, 20 February 2017 - 05:34 PM.

Apollo2207 #17 Posted 20 February 2017 - 05:43 PM

Private

• Player
  • 22574 battles
  • 5

Hrali sme tuto hru ja+11 mojich kolegov...... ostal som sam :o

Neviete prečo ???

1. Po novom sa hrá na +- 3 mapách 

2. Neustále meníte vlastnosti tankov (samozrejme ak ich neodstránite úplne napr. WT)

3. RNG :)....kapitola sama o sebe

4. Vlastniť LT, TD, a pomaly aj HT, úplne zbytočné

walik_hracka #18 Posted 20 February 2017 - 05:52 PM

Lance-corporal

• Player
  • 35555 battles
  • 71
  • [PRASE] PRASE

View PostGremlaja, on 20 February 2017 - 04:07 PM, said:

View Postlasikovec, on 20 February 2017 - 05:32 PM, said:

připadá mi stupidní to že když nestihnete vyzkoumat mause z veky tak muzete zacit znova ale kdyz ho mate vyzkoumany tak přeskocite zkoumani tieru 8a9.

Opravdu si myslím že generování náhodných tanků by mohlo být lepší než neustálé překopávání technologického stromu. Wargamingu by to dalo větší svobodu, kterou zjevně potřebují, a nebylo by si na co stěžovat protože náhodný prvek by byl zjevný od začátku bez planých slibů konkrétního cílového tanku 10-té úrovně.

peripsen #19 Posted 20 February 2017 - 06:11 PM

Corporal

• Player
  • 26182 battles
  • 122
jako nevím co to poslední dobou je bitva trvá 3 minuty tanky do sebe nalítnou a je prohra/výhra 15:2 co je to za smysl a také se mě to poslední dobou házi pořád dokola na 4 mapách a to erlenberg, ensk, pouštní řeka a ruinberg třeba takový charkov nebo plzeň už jsem neměl asi měsíc hrůza nedá se to hrát než se někam dojede tak je buď team totálně na kousky a nikdo nepřežil nebo úplně sešrotovali nepřátele a já už si nestihnu dojet pro DMG chtělo by s tím něco udělat WG

martyEF #20 Posted 20 February 2017 - 06:32 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 29004 battles
  • 335
měsíc každý večer několik hodin u wotka, často i do ranních hodin abych za pár minut vstával do práce a pak si já "EDITED" vyberu VK 72.01 kvůli maximálce a WG mi ji nerfne, no nejsem já "EDITED"?

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users