Jump to content

XVM z Hitlog i DamageLot z gry

• Please log in to reply
5 replies to this topic

lgorek #1 Posted 23 February 2017 - 01:18 PM

Sergeant

• Player
  • 17189 battles
  • 212

Witam,

Jak w temacie, gdzie to wyłączyć bo już sam nie wiem, niby wszystko wyłączyłem ale dalej nic. Ustawiłem tak że nic nie wyświetla ani Hitlog i Dmglog z XVM ani tego z gry.

Szukam takiego rozwiązania aby, XVM był bez hitlog i dmglog czyli pokazywane są komunikaty z gry, do tego tak jak jest w xvm czyli pasek z uszkodzeniami aby był poziomu a nie pionowo. 

Dodatkowo mam pytanie, 

W ustawianiach gry jest możliwość ustawienia Położenie zdarzeń, i mamy Wszystkie zdarzenia na dole lub Otrzymane uszkodzenia na górze. Czy da się to to ta zrobić aby uszkodzenia otrzymane były obok zadanych, 

Chce aby tak to mniej wiecej wyglądało:

shot_089.jpg

konrad509 #2 Posted 23 February 2017 - 03:33 PM

Lieutenant

• Player
  • 13445 battles
  • 1,614

View Postlgorek, on 23 February 2017 - 01:18 PM, said:

Szukam takiego rozwiązania aby, XVM był bez hitlog i dmglog czyli pokazywane są komunikaty z gry, do tego tak jak jest w xvm czyli pasek z uszkodzeniami aby był poziomu a nie pionowo.

damageLog.xc->damageLog->disabledDetailStats/disabledSummaryStats na false

battleLabelsTemplates.xc->def->hitlogHeader/hitlogBody/damageLog/totalEfficiency->enabled na false

View Postlgorek, on 23 February 2017 - 01:18 PM, said:

Dodatkowo mam pytanie, 

W ustawianiach gry jest możliwość ustawienia Położenie zdarzeń, i mamy Wszystkie zdarzenia na dole lub Otrzymane uszkodzenia na górze. Czy da się to to ta zrobić aby uszkodzenia otrzymane były obok zadanych,

Prawdopodobnie da się poprzez elements.xc, ale na razie jeszcze nie wiem jak. Jak się dowiem, to napiszę.

lgorek #3 Posted 23 February 2017 - 04:19 PM

Sergeant

• Player
  • 17189 battles
  • 212

Konrad 
Wielkie dzięki, na początku coś nie działało, ale sprawdziłem jeszcze raz co napisałeś a tu w ciągu jest kilka zmian :) i zmieniłęm wszystko i działa. Ja wcześniej to zmieniałem ale nie wiem dlaczego ale jednego chyba nie zmieniłęm albo coś przestawiłem więcej. 

Dla mnie idealne rozwiązanie było by coś takeigo jak na obrazku poniżej, czyli wszystkie sumy mamy poniżej jak w XVM natomiast HitLog jest trochę wyżej a koło niego po prawej stronie DamageLog. Szkoda że WG nie daje opcji ustawienia gdzie ma się pojawiać tylko góra dół i tyle trochę do dupy a mają takie możliwości. 

shot_092.jpg

konrad509 #4 Posted 23 February 2017 - 04:27 PM

Lieutenant

• Player
  • 13445 battles
  • 1,614

Teraz doczytałem, że

Block Quote

do tego tak jak jest w xvm czyli pasek z uszkodzeniami aby był poziomu a nie pionowo

a nie odwrotnie jak na początku mi się wydawało, że napisałeś.

Musisz zatem z powrotem ustawić battleLabelsTemplates.xc->def->totalEfficiency->enabled na true, a log sumaryczny z gry wyłączyć.

lgorek #5 Posted 23 February 2017 - 07:10 PM

Sergeant

• Player
  • 17189 battles
  • 212

Konrad - wielkie dzięki o to chodziło,

Jak byś czasem wiedział jak przesunąć Hitlog i DamageLog z gry było by już idealnie. Ale teraz mam to co chciałem :)

xeN_ #6 Posted 21 March 2017 - 12:48 AM

Private

• Player
  • 12413 battles
  • 39
Przyłączam się do pytania, ktokolwiek wie jak przenieść domyślny damage log? Jakie wymagane są odwołania w elements.xc?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users