Jump to content

Uwaga ta gra jest ustawiana

• Please log in to reply
201 replies to this topic

HeinzBagieta #201 Posted Yesterday, 09:29 AM

Corporal

• Player
  • 10539 battles
  • 134

View Postrobezur6, on 29 March 2017 - 09:14 AM, said:

Spotowanie też jest bardzo ważne :P

Dlatego napisałem: "zależy od aktualnego sumarycznego DMG ratio i ekspa robionego na danym pojeździe."

Najlepszym przykładem są LT. Nimi nie robi się zwykle dużego dmg, a kreci ekspa spotowaniem. Ale spróbuj wykręcić dobre WR tylko samym spotowaniem na Buldogu. Tym czołgiem ludzie robią dużo  uszkodzeń i na dobre WR trzeba trzaskać spota i DMG ratio.

Bratis #202 Posted Yesterday, 09:46 AM

Sergeant

• Player
  • 6571 battles
  • 289
  • [OLD1] OLD1

View PosteXterm, on 29 March 2017 - 07:34 AM, said:

Panowie blagon, Benek i Wam podobni, polecam zapoznać się z moim wcześniejszym postem http://forum.worldof...9#entry14012829

Poza tym po raz wtóry należy zwrócić Wam uwagę, że liczba bitew, a umiejętności nie mają ze sobą nic wspólnego. Jeden załapie grę i zdobędzie się na wysiłek przeczytania wiki o mechanice gry, obejrzeniu / przeczytaniu różnych poradników itp co pozwoli mu po (przykładowo) 1000-2000 bitew być dobrym graczem, drugi niestety nie zbierze się na te godne pochwały czyny i jedyne co będzie czynił to wchodził na forum i pisał jak to go gra ciągnie w dół, ustawia mu bitwy itp.

Poza tym podstawowa zasada - wyłączyć XVM. Wtedy jeśli traficie do bitwy, gdzie jesteście z samymi czerwonymi - nie widzicie tego, w przeciwnej drużynie sami zieloni, niebiescy, fioleci i paru żółtych - ie widzicie tego - morale nie spadają, wola walki i wygrania pozostaje. Walczysz z czołgiem przeciwnika zawsze traktując go tak samo (jak kogoś kto może zrobić kuku), nie masz poczucia, że przegrasz na 100% bo walczysz przeciwko fioletowi albo (fałszywego) odczucia, że wygrasz, bo po przeciwnej stronie jest czerwony. Dodatkowo można źle ocenić swoje szanse, bo czerwony mógł nagle zacząć czytać poradniki, a pewien niebieski jest łatwym celem bo akurat ten konkretny jest teraz nabity jak ruski plecak i jedyne co kontroluje to wlewanie w siebie kolejnych litrów piwa.

I na koniec podstawowa zasada podstawowych podstaw zasad podstawowych: zawsze staraj się walczyć przeciwko jednemu przeciwnikowi na raz i chować się przed resztą. Ile ja już razy widziałem jak ktoś wyjeżdża, zadaje 300dmg i obrywa za 1000...

prosto jasno i zrozumiale.Mam nadzieje ze to zakonczy toerie spiskoweo

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users