Jump to content

28.12.2016 tarihli çekilişte kazanılan fiziksel ödül hakkında...

• Please log in to reply
7 replies to this topic

Rookie_AssassiN #1 Posted 04 March 2017 - 02:30 AM

Private

• Player
  • 1677 battles
  • 3
Merhabalar,
Öncelikle konunun burada açılması ne kadar doğru bilmiyorum ama hiçbir şekilde geri dönüş alamadığım için buraya konu açmak durumunda kaldım. 
28 Aralık 2016 tarihli facebook canlı yayınından kazanmış olduğum fiziksel ödül (Arozzi - Vernazza World of Tanks Edition) halen elime ulaşmadı. 

En son 27.01.2017 tarihinde tarafıma gecikmeden dolayı bir mail atıldı. Mail içeriği aşağıdaki gibi.

"Merhaba,

Yayınlarımız sırasında kazandığınız fiziksel ödülü gönderebilmemiz için tarafımıza sağladığınız adres bilgilerini aldığımızı ve gönderiyi mümkün olan en kısa sürede yapacağımızı bildirmek için bu bilgi mail’ini atmaktayız.

Türkiye Topluluk Ekibi olarak iyi seneler dileriz,"

Bu maile yanıt olarak göndermiş olduğum mailde gönderimde bir sıkıntı olup olmadığını sordum fakat olumlu yada olumsuz herhangi bir cevap alamadım.

Konu ile alakalı nasıl bir yol izlemem gerekli? Nasıl iletişim kurabilirim? Konu hakkında bilgisi olan moderatörler yada forum kullanıcıları beni yönlendirebilirse çok sevinirim.
İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim.

207GT #2 Posted 04 March 2017 - 07:32 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 13509 battles
  • 365
  • [FOR-C] FOR-C
Ohaa benim de canlı yayından kazandığım 1 haftalık premium gelmemişti. Vuque ile Barış Tayfur canlı yayın yapıyorlardı. 1 hafta diye üzerine düşmemiştim ama Arozzi bebeğim €350 civarında, öyle kolay unutulmaz :)

Bagora #3 Posted 04 March 2017 - 08:05 AM

Major

• Player
  • 30600 battles
  • 2,669
ben 2 yıl önce kulaklık kazanmıştım yanlış hatırlamıyorsam nisanda kazandıgım kulaklık haziranda elimde olmuştu

GeneralSuleyman #4 Posted 04 March 2017 - 08:19 AM

Warrant Officer

• Player
  • 18866 battles
  • 639
Adamlar ne güzel adres elimizde tasalanma diye mail atmışlar. Beklemekten başka yapabileceğin bişey yok. Kim bilir arka planda neler oluyo burası Türkiye sonuçta bunun gümrüğü var bilmem neyi var. Gelir yani, hayırlı olsun bu arada bi bize bişey çıkmıyo forumda bile 1 mesajın var :trollface:O kadar twitchtir forumdur her zaman uğruyoz da daha 1/3 :child:

Rookie_AssassiN #5 Posted 20 March 2017 - 02:35 PM

Private

• Player
  • 1677 battles
  • 3

Arkadaşlar merhaba,

Konu ile ilgili defaten mail atmama ve forum yada oyun içinden Vuque Özerk bey ile iletişime geçmeye çalışmama rağmen cevap alamıyorum. Hiçbir şekilde geri dönüş yapılmıyor. Bu konuda başka kiminle irtibata geçebilirim? 

vuque #6 Posted 20 March 2017 - 05:17 PM

Turkish Community Coordinator

• WG Staff
  • 16269 battles
  • 1,753

View PostRookie_AssassiN, on 20 March 2017 - 02:35 PM, said:

Arkadaşlar merhaba,

Konu ile ilgili defaten mail atmama ve forum yada oyun içinden Vuque Özerk bey ile iletişime geçmeye çalışmama rağmen cevap alamıyorum. Hiçbir şekilde geri dönüş yapılmıyor. Bu konuda başka kiminle irtibata geçebilirim? 

Merhaba,

Öncelikle geciken cevap için üzgünüm, sizin durumunuzda olan bir arkadaş daha vardı, ona cevap vermişiz ancak sizin mesajınız gözden kaçmış, bunun için ayrıca özür dilerim.

Biraz önce bu durumla ilgili size mail attım, gerekli bilgileri bu mailde bulabilirsiniz.

Sabrınız ve anlayışınız için teşekkürler,

Rookie_AssassiN #7 Posted 20 March 2017 - 05:50 PM

Private

• Player
  • 1677 battles
  • 3

View Postvuque, on 20 March 2017 - 05:17 PM, said:

Merhaba,

Öncelikle geciken cevap için üzgünüm, sizin durumunuzda olan bir arkadaş daha vardı, ona cevap vermişiz ancak sizin mesajınız gözden kaçmış, bunun için ayrıca özür dilerim.

Biraz önce bu durumla ilgili size mail attım, gerekli bilgileri bu mailde bulabilirsiniz.

Çok teşekkür ediyorum ilgi ve alakanız için.

Saygılarımla.

207GT #8 Posted 21 March 2017 - 09:20 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 13509 battles
  • 365
  • [FOR-C] FOR-C

View Postvuque, on 20 March 2017 - 04:17 PM, said:

Merhaba,

Vuque şu an beni bile gönlümden vurdun. Adamsın. Böyle bir konu üzerinde durman ve arkasını araştırman çok çok hoş

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users