Jump to content

SÜPER PREMİUM TANK WZ-111

• Please log in to reply
6 replies to this topic

fazlism #1 Posted 05 March 2017 - 08:29 PM

Private

• Player
  • 19912 battles
  • 35
  • [AYRSZ] AYRSZ

Evet arkadaşlar bugün sizlere oyunda smm li tanklardan birisi  olan ve hazır satıştayken aldığım bufflanan Wz-111 tankımı tanıtacağım.Bu sevmeyenler için değil herkes için.

●Mükkemmel Taret Zırhı(230mm+geometri=500mm)

●Rus Zurnasına sahip tanklar arasında en iyi değerlere sahip top(gerekli donanımlar takıldığında 0,41 gibi yeterli bir değer)

●Tier 8 tanklar içinde iyi bir kamuflaj değerine sahip

●Maksimum Hız Limiti 50km ve buna ulaşması hiç uzun sürmüyor(Bu tankı Is-6,112 ve  Kv-5'ten ayıran asıl özellik bence bu)

●Hareket halinde nispeten iyi bir isabeti var(Taşıdığı Rus Zurnasına göre)

●Ön üst zırhı 220 mm ve alt zırhı buff ile beraber 170 mm(Yani düşman 300 metre uzaklıkta veya düşük delişli (150 mm ve altı)ise önden sizi delemez pek fazla)

●Sınırlı MatchMakinge sahip bu yüzden %80 tier 8 maçlara düşüyorsunuz.

●Gold Mermisinin delişi 250 (Is-6'dan daha iyi olduğunun asıl göstergesi)

●Motorunun yangın çıkarma olasılığı %12.Çin tanklarında tam tersi olur aslında. (Bu tier 8 tanklar arasında neredeyse en iyi değer)

Tabi ki kötü tarafları da var onları da söylemeden olmaz;

[□]Rus Zurnası sağolsun tam eğim almadan atılan atışlarda merminiz hiç istenmeyen yerlere gidebilir ama eğim time zamanı iyi.

[□]175 mm deliş size bazı yerlerde yetersiz gelebilir(Bu durumda 250mm delişli heat mermiler işinizi görecektir)

[□]Daha öncede okuduğum gibi yandan yediği her atışta ammorack gidiyor.Buna çözüm olarak Islak Mühimmat ve Safe Storage vermek gerekir diye düşünüyorum.

(□)Zırhı yüksek delişli tanklara karşı yok gibi 

[□]Heralde motoru önde bu yüzden ön alttan yediğiniz ağır bir darbede motor gidiyor.

[□]Taretteki komutan kupolaları 160 ve 170 mm bu yüzden sizden yüksek tanklar sizi oradan delebilir.

<■><■>

Şimdi de gelelim bu tankın hangi mürettebat skilleri ve donanımlar ile oynanması gerektiğine.Donanım olarak benim fikrim;

●Top Sürgüsü

●Stabilizör

●Islak Mühimmat Kutusu

Skill olarak;

İlk önce herkese tamir(çünkü %100 olmadan çalışmayan bir skill size bir katkı sağlamaz).Sonra Komutanın skilini sıfırlayıp yerine 6.His,yükleyicinin skilini sıfırlayıp da Güvenli Depolama konulur.

2.Skiller için Komutana ve Yükleyiciye Tamir,Sürücüye Arazi Sürücüsü ve Topçuya ise Anlık Atış verilir bence.

3.Skill olarak herkese Kardeşler Takımı verilir

4.Skill olarak ise Kamuflaj verilir.

Oynanış olarak da karşıda  ağır zırhlı tanklae olduğu sürece bunlar(IS-3,KV-4,Obj 252 Dejender,Is-6,M103,Type 4 Heavy) tamamen orta tank gibi oynanması gerekir.

Bana almamın 3.maçında 4.2k hasar çıkarttıran bu güzelim tankı da tanıttıktan sonra sizlere bol ammorackler dilerim.

FadedRainbow #2 Posted 05 March 2017 - 08:54 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 6570 battles
  • 471
  • [BP-V] BP-V

Oo merhabalar Alp bey

rahmib #3 Posted 05 March 2017 - 09:53 PM

General

• Player
  • 58460 battles
  • 9,579
  • [SA-AS] SA-AS
Normal Ap mermi beşpara etmez, onuda yazaydın.Bol bol gold atmak lazım onuda yazaydın.Gold attığın için parada kasılmaz onuda yazaydın

venomtr06 #4 Posted 05 March 2017 - 10:13 PM

Private

• Player
  • 42305 battles
  • 47

View Postrahmib, on 05 March 2017 - 09:53 PM, said:

Normal Ap mermi beşpara etmez, onuda yazaydın.Bol bol gold atmak lazım onuda yazaydın.Gold attığın için parada kasılmaz onuda yazaydın

parasını geçtim gold mermisi HE'dir boşluklu zırhta kalır yine delemez :) bence oyundaki en boktan tier8 heavy'dir kendisi arkadaş tankta ıslak muhimat+güv.dep. var tank hala mühimmat yiyor maçta palet yada top hasar alıyor tamir kitini kullanmıyorum birazdan muhimmat yer onda kullanırım diye :)

konuyu açanın yorumunu okuyup sakın sakın tankı alayım demeyin bu kadar alınacak güzel pre tank varken paranıza yazık edersiniz

rahmib #5 Posted 05 March 2017 - 10:18 PM

General

• Player
  • 58460 battles
  • 9,579
  • [SA-AS] SA-AS

View Postvenomtr06, on 05 March 2017 - 09:13 PM, said:

parasını geçtim gold mermisi HE'dir boşluklu zırhta kalır yine delemez :) bence oyundaki en boktan tier8 heavy'dir kendisi arkadaş tankta ıslak muhimat+güv.dep. var tank hala mühimmat yiyor maçta palet yada top hasar alıyor tamir kitini kullanmıyorum birazdan muhimmat yer onda kullanırım diye :)

konuyu açanın yorumunu okuyup sakın sakın tankı alayım demeyin bu kadar alınacak güzel pre tank varken paranıza yazık edersiniz

minik bir düzeltme Gold mermisi HE değil,HEAT.Ayrıca dediğinde haklısın boşluklu zırhlarda tırt....

Bagora #6 Posted 06 March 2017 - 08:52 AM

Lieutenant General

• Player
  • 44973 battles
  • 6,121

kendisi ile çok güzel bi anım var hemen anlatayım oay tamamen gerçektir

sanırım  2 yı önce bu tank ilk görev ile çıktıgında sabah akşam ugraşıp almıştım /hatta her ülkeyi tamamlayınca 3 gün pre veriyodu/ hayatımda ilk defa tier 8 pre tanka sahip olmuştum girdim bakındım donanım ne takayım die düşey dengeleyici,havalandırma,sürgü taktım ilk oyuna girdim güney sahili mi ne bi harita vardı ortalarda antik yunan şehirlerindeki sutunlardan filan vardı o haritada ilerlerken bi anda isu-152 nin mermiyle mühimmat yiyip tekte öldüm 5-10 sn durdum ve dedim ki sizin vereceğiniz pre tankı ..... . ama elimde hiç t8 pre tank olmadıgı için iyi para bırakıyodu oynaması eziyetti ama hiç t8 presi olmayana yetiyodu her oyun söve söve oynuyodum sonra t26e4 aldım wz yle oynamaz oldum geçen bufflardan sonra biraz oynadım şu anki hali oynanacak düzeyde ama para verecekseniz ondan iyi birsürü tank var gididn onları alın

VMX #7 Posted 06 March 2017 - 10:28 AM

Corporal

• Guest
  • 8509 battles
  • 138

Merhaba herkese,

Bu başlık kapatıldı ve Oyun İçi Tanklar -Çin kısmına taşınıp tekrar açılacak,lütfen tartışmanıza buradan devam edin.

İyi eğlenceler

VMX

Edited by VMX, 06 March 2017 - 11:12 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users