Jump to content

Mise

• Please log in to reply
27 replies to this topic

global_asa_wenca #21 Posted 20 March 2017 - 11:13 AM

Lieutenant

• Player
  • 68964 battles
  • 1,730
  • [MACHR] MACHR

View PostsTeblo, on 20 March 2017 - 08:00 AM, said:

Panove, jeste jedna otazka prosim. U vsech misi je moznost si "zlepsit vysledek". U 15-tych misi vsak uz je jen tlacitko vyzvednout odmenu. Zrovna jsem udelal 15. misi "zabit 2 TD" ale nezustal jsem na zivu :( a nechce se mi delat arty mise. Kdyz to udelam znova a preziju, upravi se mi vysledek te mise? Nebo nelze a 15. mise jde udelat jen jednou? Nechce se mi zbytecne delat "yolo runs" na TDcka, abych pak zjistil, ze to bylo k nicemu :)

Predem moc dekuji za odpovedi

Musíš nejdřív vyzvednout odměnu, pak se ti zpřístupní možnost zlepšit výsledek i u té 15 mise. U 15 mise se odměna nepřipíše hned, protože si musíš naklikat jakou ženskou do posádky chceš. Jakmile to uděláš, změní se stav mise z "Vyzvednout odměnu" na "Splněno" a hra ti dá možnost aktivovat misi znovu a splnit s vyznamenáním, tak jako u předchozích 14 misí.

Harbingerr #22 Posted 20 March 2017 - 01:53 PM

Captain

• Player
  • 15450 battles
  • 2,187
  • [PRASE] PRASE
Toto mohli inak uz davno poriesit. Ked niekto chce preskocit niektoru z tried, potrebuje vsade sekundarky a ak ich neda na prvy pokus, musi nahadzovat zenske do tankov, niekedy neplanovane a potom vznika problem.

sTeblo #23 Posted 21 March 2017 - 07:02 AM

Private

• Player
  • 4547 battles
  • 30
Pockat, takze aniz bych odmenu vyzvednul, tak se mi vysledek neupravi? Kdyz ted totiz vlezu do bitvy a mrknu na "soupisky tymu" TABem, tak se mi tam mise dole stale ukazuje, takze jsem predpokladal, ze nic vyzvedavat nemusim? Ale nastavlo by me, kdybych to udelal a nic se nezlepsilo...

berserkerdog #24 Posted 21 March 2017 - 08:16 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 9693 battles
  • 1,101
  • [A-N-V] A-N-V

View PostsTeblo, on 21 March 2017 - 07:02 AM, said:

Pockat, takze aniz bych odmenu vyzvednul, tak se mi vysledek neupravi? Kdyz ted totiz vlezu do bitvy a mrknu na "soupisky tymu" TABem, tak se mi tam mise dole stale ukazuje, takze jsem predpokladal, ze nic vyzvedavat nemusim? Ale nastavlo by me, kdybych to udelal a nic se nezlepsilo...

Abys sis zlepšil výsledek, tj. splnil 15. misi s vyznamenáním, musíš odměnu skutečně vyzvednout a pak u té mise manuálně zvolit "zlepšit výsledek". To že se ti ta mise v bitvě ukazuje,  nic neznamená.

sTeblo #25 Posted 21 March 2017 - 12:28 PM

Private

• Player
  • 4547 battles
  • 30
A zenska se mi po zlepseni obnovi nebo je treba ji uz nekam umistit podle potreby, protoze se s ni pak uz neda nic delat?

global_asa_wenca #26 Posted 21 March 2017 - 01:08 PM

Lieutenant

• Player
  • 68964 battles
  • 1,730
  • [MACHR] MACHR

View PostsTeblo, on 21 March 2017 - 12:28 PM, said:

A zenska se mi po zlepseni obnovi nebo je treba ji uz nekam umistit podle potreby, protoze se s ni pak uz neda nic delat?

Když si "vyzvedneš odměnu" narukuje k tobě jedna ženská u který si v ten okamžik musíš vybrat národnost (pozor na to, že národnost pak nejde změnit), typ tanku (heavy, medium...), pak konkrétní tank, a nakonec pozici v osádce (velitelka, radistka...). Vybírát můžeš ze všech tanků, který máš v danej okamžik vyzkoumaný + všechny dostupný premiový vozidla.

Pokud ten tank máš v garáži, ženščina do něj rovnou nasedne, pokud ne, skončí v kasárnách (musíš tam mít alespoň jednu postel volnou). Ženskou pak můžeš v rámci zvolenýho národa klasicky přetrénovat - velitelka zůstane velitelkou, jen bude trénovaná na jinej tank, nebo i za 500g změnit kvalifikaci - kdy např. z velitelky uděláš radistku.

Když pak splníš sekundárku u 15. mise, připíše se ti jen odměna za tu sekundárku (1 token na tank + něco dalšího), protože ženskou jako odměnu za splnění primárního úkolu sis už vyzvedl.

Jak už poznamenal Harbigerr nahoře, je ta nutnost si vyzvednout ženskou kdy chce hra dost nepraktický, protože tě to nutí vyzvedávat si ty ženský postupně a tím pádem nemít komplet ženskou osádku pro tank. Pak ji buď nakombinuješ s chlapama (s tím že BIA a SIA spolu nefungujou), nebo ji necháš odloženou v kasárnách dokud nedojedeš dostatek dalších patnáctých misí abys dokompletoval osádku, což chvíli trvá, zejména pak na těch vyšších osobních misích.

sTeblo #27 Posted 21 March 2017 - 01:40 PM

Private

• Player
  • 4547 battles
  • 30
Hmmm, tak to je hodne nelogicke. Kazdopadne moc dekuji za vysvetleni. V tom pripade je proste budu odkladat do tanku, kde se menil typ vozidla v prubehu vetve (z HT na MT) a za tim ten tank jezdit nebudu, nez bude plna posadka. Ale tahle prace s zenskou posadkou je teda dost nesikovna. Jak kdyby nemohly zustat nekde odlozene bez "specializace" a vzit si je, az by bylo potreba

sTeblo #28 Posted 22 March 2017 - 06:56 AM

Private

• Player
  • 4547 battles
  • 30

Diky za rady, jen co jsem si vyzvednul odmenu a dal vylepsit vysledek, povedlo se... kazdopadne jak, to snad ani nechci rikat. Uz chapu, jak nekteri nadavaji, ze mise kazi hru a to poradne... po spouste marnych pokusu s medkem zabit 2 TD, kdy jsem mel jedno zabite a druhemu jsem ubral na nejakych 100hp, kde mi ho nasledne nekdo dorazil, jsem to vzdal a cekal vylozene na posledni rany.

Jeste pochopim mise na LT na naspotovani nejake dmg - od toho tam ty LT jsou, takze nedelaji vylozene neco neprirozeneho... ale vyzirat killy, skoncit bitvu sice s 2 killy, ale DMG jen nejakych 600? OK, uz i ja tvrdim, ze mise, v podobe jake jsou, kazi hru ostatnim

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users