Jump to content

Maraton misí: T25 Pilot

• Please log in to reply
1735 replies to this topic

zdenekE36 #1721 Posted Yesterday, 02:29 PM

Warrant Officer

• Player
  • 33363 battles
  • 671
  • [CHOV] CHOV
Tank jsem získal včera,dokupoval jsem 1 žeton a za pár bitev co s ním mám bych řekl že to není špatnej stroj. Takže maraton za mě dobrý,jen ty mise na výhru byly porod,ty jsem vzdal. Ostatní mise nebyly ani tak náročné a oproti jiným maratonům celkově byl tento asi nejlehčí.

Polski11 #1722 Posted Yesterday, 03:04 PM

Warrant Officer

• Player
  • 29439 battles
  • 776
  • [RGT] RGT

View PostWincenzino, on 27 March 2017 - 02:19 PM, said:

Tak mrtě hodin v čudu, konečně sem si říkal že budu mít nějaký pořádný tank se kterým bych mohl i vydělávat a že bych si pak začal konečně platit i ten prémiák. Ovšem sem nepočítal že peníze (které jsem posílal v pátek odpoledne) za posledních pár žetonů jim přijdou až dnes v pondělí kdoví kdy a tudíž nemám ani tank ani peníze... upřímně mě to celkem naštvalo a asi si dám od wotka pár měsíců pauzu. (příště bych ocenil kdyby tydle akce nekončily o víkendu kdy z normálních účtů nechodí peníze) 

pokial ti nepride tank, tak sa staci obratit na podporu, odoslat Ticket cez support, ze platba bola vykonana v ten den, v tom case a dufas ze ti to rucne vybavia, nic zlozite... na support mozes pisat aj v cestine

Minuette #1723 Posted Yesterday, 03:22 PM

Warrant Officer

• Player
  • 27426 battles
  • 612
  • [FFP] FFP

View PostPolski11, on 27 March 2017 - 03:04 PM, said:

pokial ti nepride tank, tak sa staci obratit na podporu, odoslat Ticket cez support, ze platba bola vykonana v ten den, v tom case a dufas ze ti to rucne vybavia, nic zlozite... na support mozes pisat aj v cestine

Tady ale pozor..z Wincenzinova popisu situace se zdá,že se pokusil platit převodem z účtu. V tom případě má ale banka na provedení platby tři pracovní dny a platba tedy skutečně mohla být provedena až dnes. WG by v tom bylo tentokrát nevinně a bude záležet skutečně jen na podpoře,jestli budou mít chuť spáchat dobrý skutek a věnovat mu tank i za opožděnou platbu,nebo ne.

Propříště bych doporučil použít jakýkoliv okamžitý způsob platby,ať už kartu,paypal nebo paysafe card...jenom NE platbu převodem z účtu.. 

Polski11 #1724 Posted Yesterday, 03:25 PM

Warrant Officer

• Player
  • 29439 battles
  • 776
  • [RGT] RGT

View PostMinuette, on 27 March 2017 - 03:22 PM, said:

Tady ale pozor..z Wincenzinova popisu situace se zdá,že se pokusil platit převodem z účtu. V tom případě má ale banka na provedení platby tři pracovní dny a platba tedy skutečně mohla být provedena až dnes. WG by v tom bylo tentokrát nevinně a bude záležet skutečně jen na podpoře,jestli budou mít chuť spáchat dobrý skutek a věnovat mu tank i za opožděnou platbu,nebo ne.

Propříště bych doporučil použít jakýkoliv okamžitý způsob platby,ať už kartu,paypal nebo paysafe card...jenom NE platbu převodem z účtu.. 

kedze WG ma rado penazky, ako tu vacsina poukazuje, tak nemaju problem to dodatocne potvrdit, a pokial ide o tu platbu, on zadal platbu uz v ten den, cize to zaplatil a WG mu vyda tank az ked im pride platba... a verim ze aj v systeme WG ma potvrdenu objednavku ktora je v stave Caka na platbu :harp: ak nie, tak potom sa fakt spoliehat uz len na ten ,,dobry skutok,, od WG ze budu chciet tie peniaze (a zaroven aj do buducna urcite chcu) a preto si nebudu nicit zakaznika ze ho odpinkaju :hiding:

Slipovejtank #1725 Posted Yesterday, 04:47 PM

Private

• Player
  • 3754 battles
  • 2
  • [BORE] BORE
Tento tank za tu námahu a stres v bitvách ani nestál :)

_S_v_e_d__ #1726 Posted Yesterday, 05:14 PM

Corporal

• Player
  • 23116 battles
  • 180

View PostSlipovejtank, on 27 March 2017 - 03:47 PM, said:

Jsem opačného názoru. Se 4 perkovou posádkou je to easy to play. Pokud ho hraješ od píky, tak ti rozumím. Stačí být trpělivý. 

Jak tu někdo zmiňoval předemnou, mezi top money makery nepatří. Ale i tak zarába velmi pěkně. :great:

Díky WG za slušně vybalancovanej stroj.

Taiho97 #1727 Posted Yesterday, 06:12 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21318 battles
  • 95
  • [HUGO] HUGO

View PostSlipovejtank, on 27 March 2017 - 03:47 PM, said:

Zas takový stres to nebyl, pro mně jenom ten den, kdy jsem měl nastřílet nejvíc poškození na bitvu, nešlo mi to, jednu jedinou bitvu, kterou jsem potřeboval, jsem dal až na 27 pokus, ale zase to bylo o tom, co jsem měl v hlavě. Už jsem se s Pilotem skamarádil, dneska několik podobně povedených bitev, nejlepší přikládám na screenshotu.

Spoiler

Edited by Taiho97, Yesterday, 06:13 PM.

dala67 #1728 Posted Yesterday, 07:46 PM

Private

• Player
  • 26747 battles
  • 27

View PostMinuette, on 27 March 2017 - 03:22 PM, said:

a jak docílí toho, že se přihlásí do hry pro uplatnění žetonů ještě v době trvání maratonu ?

několikrát se psalo o tom, že nestačí jen zaplatit, ale je nutné se ještě přihlásit do hry , aby to tam skočilo 

viz text v popisu maratonu :

Prémiový obchod: Nabídky žetonů

Důležité: Chcete-li přidat zakoupené žetony do svého postupu v maratonu (nebo dokončit maraton zakoupením všech žetonů s příslušnými balíčky), musíte se přihlásit do hry, dokud maraton stále běží. Pokud si zakoupíte žetony, ale přihlásíte se až po skončení události, žetony vám budou kompenzovány zlaťáky.

add : nebylo psáno jak to Wincenzino posílal, snad to nedal hotově do obálky a neposlal doporučeně :-D

Edited by dala67, Yesterday, 07:58 PM.

davidlovosice #1729 Posted Yesterday, 08:16 PM

Private

• Player
  • 15981 battles
  • 6
  • [TBRO] TBRO

To je jako co za vtip,že už se nedaj dokoupit ty žetony za chybějící mise?! Já teda nevím,ale měl sem zato, že ty žetony ještě půjdou koupit třeba den-dva po skončení misí - "Od 12. března do 27. března uspořádáme speciální maraton misí" jsem pochopil tak,že do 27. bude možnost dělat mise a pak podle toho kolik jich neuděláte tak dokoupíte žetony.... Já se tady s tim s*eru a pak si chci jít dokoupit pár žetonů a oni už tu nejsou?!

dala67 #1730 Posted Yesterday, 08:27 PM

Private

• Player
  • 26747 battles
  • 27
žetony již nejsou v nabídce - není důvod proč by tam měly být

davidlovosice #1731 Posted Yesterday, 08:39 PM

Private

• Player
  • 15981 battles
  • 6
  • [TBRO] TBRO
Třeba proto,že do 27. 3.  7:00 což je dneska se měly dělat mise ne? Ono je to jako jedno jo,jen že už jim příště ty jejich vypečený hry nehraju :)

Ullysses #1732 Posted Yesterday, 09:45 PM

Private

• Player
  • 26059 battles
  • 35
  • [CZSL] CZSL
Když si nepřečteš celý článek, všechno je marné...
Bylo to tam napsaný, že žetony půjdou koupit jenom v průběhu

SG_semda #1733 Posted Yesterday, 10:46 PM

Lieutenant General

• Player
  • 27340 battles
  • 6,434
  • [_VOLE] _VOLE
Koupil jsem si jen žetony abych měl výhodněji goldy, už dneska se mi připsaly na účet

Hugo_bear #1734 Posted Today, 08:23 AM

Warrant Officer

• Player
  • 16413 battles
  • 746
  • [O-S-G] O-S-G

View Postdavidlovosice, on 27 March 2017 - 08:39 PM, said:

Třeba proto,že do 27. 3.  7:00 což je dneska se měly dělat mise ne? Ono je to jako jedno jo,jen že už jim příště ty jejich vypečený hry nehraju :)

vždyť ano, dokonce do 8:00 se dalo nakoupit. chce to napřed číst, přemejšlet a pak si teprve stěžovat, i když není na co .-D

vkp #1735 Posted Today, 09:00 AM

Private

• Player
  • 37889 battles
  • 29
  • [S-GO1] S-GO1
za mě parádní stroj, díky WG

Arne_CZ #1736 Posted Today, 09:10 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 8920 battles
  • 465
  • [CSM] CSM

Zatím čeká v garáži na první výjezd (a ten nebude dřív, dokud se neobjeví sleva na kamufláže), ale potkával jsem ho o víkendu v každé osmičkové bitvě asi tak tři kousky na tým. Sympatická mi připadá jeho pohyblivost, na druhou stranu jako z protivníka jsem z něj respekt neměl - probila každá vypálená střela, i bez doměřování (jezdil jsem za osmičkového německého Škorpiona a francouzskou "Raviolu" ). Dvakrát jsem zažil silnou trojčetu - ale ve třech je silný snad každý tank. Ještě jeden postřeh - nepotkal jsem v něm žádného vyloženě špatného hráče - maratón asi přeci jen nastavil laťku, přes kterou se někteří holt nedostali. 

Jinak se připojuji k poděkování za maratón, i když dvě mise dost narušily můj rodinný život (což bylo mé rozhodnutí a tolerance ze strany partnerky), zbytek byl opravdová zábava. :playing:

Edited by Arne_CZ, Today, 09:11 AM.

15 user(s) are reading this topic

2 members, 13 guests, 0 anonymous users

davidlovosice, despa1